Már többször láttam,hogy a sztáradatlapon színessel írnak.
Hogyan csinálták?
Segítséget kérek!
2011. december 09. 14:23
#1262
|
evelin0623Isααĉ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 11.03.23. Hozzászólás: 1057 Csatolások: 122 Azonosító: 147866 offline
|
Idézet (Eszter655 @ 2011.12.08. 18:26)
Már többször láttam,hogy a sztáradatlapon színessel írnak.
Hogyan csinálták?
Hogyan csinálták?
Szerintem ugyanúgy kell, mint a hozzászólásban vagy az aláírásban.
2011. december 11. 10:20
#1264
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet (Bessie @ 2011.12.11. 00:27)
Hogy kell eltüntetni a desktopról a lomtárt? Ha jól emlékszem itt valahol már le volt írva, de sehol se találtam.
Jobb klikk az asztalon -> Tulajdonságok -> Asztali elemek testreszabása -> Pipát ki a Lomtár elől -> OK -> Lehet örülni!
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2011. december 11. 10:27
#1265
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (joe_r @ 2011.12.11. 10:20)
Jobb klikk az asztalon -> Tulajdonságok -> Asztali elemek testreszabása -> Pipát ki a Lomtár elől -> OK -> Lehet örülni! 
Tudtam, hogy valami egyszerű,de nem bírtam rájönni.
Köcönöm cépen.
Damn! Mégsem lesz olyan egyszerű. Az asztali elemek testreszabásánál nincs ott a lomtár.
2011. december 11. 16:09
#1266
|
|
Selena111look at the flowers™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.21. Hozzászólás: 5421 Csatolások: 1635 Azonosító: 131691 offline
|
Az lenne a kérdésem, hogy már sokadszorra próbálok megváltoztatni egy képet az egyik sztáradatlapomnál (profilképet) és bármit teszek nem változtatja meg. miért van ez?
2011. december 12. 08:35
#1267
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Idézet (Selena111 @ 2011.12.11. 16:09)
Az lenne a kérdésem, hogy már sokadszorra próbálok megváltoztatni egy képet az egyik sztáradatlapomnál (profilképet) és bármit teszek nem változtatja meg. miért van ez?
El is mentetted a beállítást, miután feltöltötte a képet?
2011. december 12. 18:02
#1268
Sziasztok!
Azzal a segítséggel fordulnék hozzátok, hogy nem tudjátok, hogy Michael Jackson-Hollywood Tonight klipjében ki az a lány aki úgymond főszereplő benne?
Barna hajú és táncol a klipben és New Yorkban akarja elérni a céljait de szerintem tudni fogjátok ki az.
Azzal a segítséggel fordulnék hozzátok, hogy nem tudjátok, hogy Michael Jackson-Hollywood Tonight klipjében ki az a lány aki úgymond főszereplő benne?
Barna hajú és táncol a klipben és New Yorkban akarja elérni a céljait de szerintem tudni fogjátok ki az.
2011. december 13. 12:31
#1269
Idézet (itsmestella @ 2011.12.12. 18:02)
Sziasztok!
Azzal a segítséggel fordulnék hozzátok, hogy nem tudjátok, hogy Michael Jackson-Hollywood Tonight klipjében ki az a lány aki úgymond főszereplő benne?
Barna hajú és táncol a klipben és New Yorkban akarja elérni a céljait de szerintem tudni fogjátok ki az.
Azzal a segítséggel fordulnék hozzátok, hogy nem tudjátok, hogy Michael Jackson-Hollywood Tonight klipjében ki az a lány aki úgymond főszereplő benne?
Barna hajú és táncol a klipben és New Yorkban akarja elérni a céljait de szerintem tudni fogjátok ki az.
http://starity.hu/sztarok/sofia-boutella/
1 felhasználónak tetszik:
itsmestella
2011. december 13. 17:46
#1270
2011. december 20. 18:59
#1271
Valaki átlátszóvá tudná tenni ennek a képnek a hátterét?
2011. december 21. 12:29
#1272
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Ma vettem a telefonomba egy 4 GB-os Micro SD kártyát. A használati útmutató szerint csak formázott kártyát használjunk. Én beletettem a telefonomba, az azt írta, hogy nincs formázva: formázzam. Betettem a kártyát az adapterébe, azt pedig az USB kártyaleolvasó kulcsomba, az viszont nem érzékeli.
Plusz a használati útmutatás szerint a számítógéppel nem szabad formatálni a memóriakártyát.
Most mit csináljak?
Stupid memorycard.
Ennyi gond egy ilyen pici mütyűrrel.
Plusz a használati útmutatás szerint a számítógéppel nem szabad formatálni a memóriakártyát.
Stupid memorycard.
2011. december 27. 20:40
#1273
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Ma vásároltam egy Lenovo laptopot és gondjaim vannak a bekapcsolásával. Használati utasítás sz*rt se ér, mert nem írja... Amúgy DOS parancssor van, először dátumot, aztán időbeállítást kér. Oké, eddig megy. Aztán jön ez: C:\ Ezer éve csináltam DOS-ban ezeket, fene sem emlékszik már, mit kéne itt nyomnom.
Telepítőlemezt is benyomtam, F2, de a menüben nem látom sehol a továbbiakat, pedig végignyaltam.
Valaki útba tudna igazítani, hogy hogyan tudnám üzembe helyezni? Köszi...
2011. december 27. 21:51
#1274
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Valamit sikerült kezdenem vele, úgyhogy egyelőre tárgytalan a kérdésem.
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2011. december 28. 10:50
#1275
Idézet (Bessie @ 2011.12.21. 12:29)
Ma vettem a telefonomba egy 4 GB-os Micro SD kártyát. A használati útmutató szerint csak formázott kártyát használjunk. Én beletettem a telefonomba, az azt írta, hogy nincs formázva: formázzam. Betettem a kártyát az adapterébe, azt pedig az USB kártyaleolvasó kulcsomba, az viszont nem érzékeli.
Plusz a használati útmutatás szerint a számítógéppel nem szabad formatálni a memóriakártyát.
Most mit csináljak?
Stupid memorycard.
Ennyi gond egy ilyen pici mütyűrrel. 
Plusz a használati útmutatás szerint a számítógéppel nem szabad formatálni a memóriakártyát.
Stupid memorycard.
Fényképezőgéppel vagy kamerával nem tudod formázni?
Kérdés: Miért van az, hogy akárhányszor próbálok DVD-t írni, miután végigfut a Nerón az írás, automatikusan újraindul, és törlődik az információ (már ha egyáltalán volt rajta), és a lemez használtnak minősül? Ha feladatkezelőben bezárom a programot, az író még működik, és folyamatosan ír. Nem túl jó szórakozás bazi drága lemezeknél
2011. december 28. 12:51
#1276
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet (Courtneyy @ 2011.12.28. 10:50)
Kérdés: Miért van az, hogy akárhányszor próbálok DVD-t írni, miután végigfut a Nerón az írás, automatikusan újraindul, és törlődik az információ (már ha egyáltalán volt rajta), és a lemez használtnak minősül? Ha feladatkezelőben bezárom a programot, az író még működik, és folyamatosan ír. Nem túl jó szórakozás bazi drága lemezeknél
Melyik Nero, és hogyan próbálod kiírni?
2011. december 31. 10:58
#1277
|
|
SanomaOh, wow, lovely ▼ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.03. Hozzászólás: 995 Csatolások: 1 Azonosító: 137780 offline
|
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Photoscap-pel hogy lehet mozgó nem képekből álló képre szöveget vagy egyéb mást tenni? Előre is köszi a választ!
2011. december 31. 11:36
#1278
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (Sanoma @ 2011.12.31. 10:58)
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Photoscap-pel hogy lehet mozgó nem képekből álló képre szöveget vagy egyéb mást tenni? Előre is köszi a választ! 
Mozgó képekre nem lehet szöveget tenni PhotoScape-el, azt csak Photoshoppal tudod megoldani.
1 felhasználónak tetszik:
Sanoma
2011. december 31. 12:00
#1279
|
|
SanomaOh, wow, lovely ▼ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.03. Hozzászólás: 995 Csatolások: 1 Azonosító: 137780 offline
|
Idézet (Bessie @ 2011.12.31. 11:36)
Mozgó képekre nem lehet szöveget tenni PhotoScape-el, azt csak Photoshoppal tudod megoldani. 
Köszi, akkor tudnál olyan oldalt mondani ahol le lehet tölteni a Photoshop-ot?
2011. december 31. 12:19
#1280
|
|
pixie1013cheeky |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.02. Hozzászólás: 2570 Csatolások: 3842 Azonosító: 154469 offline
|
Sziasztok!igazából nem igazán számítógépes problémám van, de nem akartam külön új topicot nyitni, szóval, szeretném megkérdezni, hogy ebben a videóban melyik szám hallható?
Előre is köszönöm
Előre is köszönöm
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline


