Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 19. 12:13 #1141
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.08.17. 22:45)

Nem engedi az online channeleket, illetve a videókat (legyen az youtube-os vagy bármilyen) nagyba tenni, mert egyszerűen fehérre vált a képernyő. Hang van meg minden, csak kép nincs, de ha leváltok kicsibe, akkor minden a legnagyobb rendben.
hang van.

Erre én is kíváncsi vagyok, mi a probléma, mert haverom gépével is ugyanez van.
Én valami videokártya-driver problémára tippelek.
2011. augusztus 19. 18:36 #1142
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.08.17. 22:45)

Tehát, a kérdésem egyik része:
Nem engedi az online channeleket, illetve a videókat (legyen az youtube-os vagy bármilyen) nagyba tenni, mert egyszerűen fehérre vált a képernyő. Hang van meg minden, csak kép nincs, de ha leváltok kicsibe, akkor minden a legnagyobb rendben.


Nagy valószínűséggel a Flash plugin a probléma.
Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy milyen op. rendszer, és milyen böngésző, de általánosságban is leírható.

Firefox, és Chrome alatt biztosan működik az opció.

1; A kettő közül bármelyik böngészőt elindítod, és elnavigálsz a Youtube-ra.
2; Tetszőlegesen elindítasz bármilyen videót.
3; Kis méretben nyomsz egy jobb egérgombot a videón, és a megnyíló menüben kiválasztod a Settings opciót.
4; Kapsz egy pici ablakot Adobe Flash Player Settings névvel, és elméletben az első fül fog betöltődni, amiben egyetlen opció van: Enable hardware acceleration. Ha ki van pipálva, akkor vedd ki a pipát, és a Close gombbal zárd be.
5; Indítsd újra a böngészőt, és ezek után próbálj meg lejátszani videót teljes méretben.

Idézet (Miah008 @ 2011.08.17. 22:45)

Ezenkívül a youtube-ra nem enged belépni. Rákattintok a bejelentkezésre, beírom a felhasználónevet, jelszavat -> enter, de végül kidobja a főoldalt, anélkül, hogy belépett volna. 
Valamit a sütikkel kellene babrálni, de ha azzal babrálok, akkor a videók kis méretben sem jelennek meg, akkor is csak hang van.


Ez is lehet Flash Player gond.
Sőt, lehet, hogy ezzel kellene rögtön kezdeni.
Letöltöd ezt a programot, és eltávolítod vele a Flash Player-t
Ezek után letöltöd a Firefox-hoz, és az Internet Explorer-hez szükséges Flash Player-t. Telepíted mind a kettőt, és utána újra megpróbálsz belépni valamelyik böngészőben a Youtube-ra.
2011. augusztus 21. 17:28 #1143
- törölt felhasználó -    
Idézet (joe_r @ 2011.08.19. 18:36)
Nagy valószínűséggel a Flash plugin a probléma.
Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy milyen op. rendszer, és milyen böngésző, de általánosságban is leírható.
Firefox, és Chrome alatt biztosan működik az opció.
1; A kettő közül bármelyik böngészőt elindítod, és elnavigálsz a Youtube-ra.
2; Tetszőlegesen elindítasz bármilyen videót.
3; Kis méretben nyomsz egy jobb egérgombot a videón, és a megnyíló menüben kiválasztod a Settings opciót.
4; Kapsz egy pici ablakot Adobe Flash Player Settings névvel, és elméletben az első fül fog betöltődni, amiben egyetlen opció van: Enable hardware acceleration. Ha ki van pipálva, akkor vedd ki a pipát, és a Close gombbal zárd be.
5; Indítsd újra a böngészőt, és ezek után próbálj meg lejátszani videót teljes méretben.
Ez is lehet Flash Player gond.
Sőt, lehet, hogy ezzel kellene rögtön kezdeni.
Letöltöd ezt a programot, és eltávolítod vele a Flash Player-t
Ezek után letöltöd a Firefox-hoz, és az Internet Explorer-hez szükséges Flash Player-t. Telepíted mind a kettőt, és utána újra megpróbálsz belépni valamelyik böngészőben a Youtube-ra.

Most jutottam el ehhez a géphez. Életmentő vagy, bejött, amit írtál, valóban ez volt a hiba.
Hatalmas köszönet! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 21. 21:30 #1144
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Letöltöttem a Mozilla Firefox 6.0-ás verziót. Viszont néhány kiegészítő kiterjesztését letiltotta. Ezek ha jól látom a Java Console különböző verziói, illetve a Microsoft.NET Framework Assistant 1.2.1
Kérdésem az lenne, hogy ezekkel a letiltásokkal mit csináljak? Távolítsam el? unsure.gif
2011. augusztus 21. 21:46 #1145
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.08.21. 21:30)

Letöltöttem a Mozilla Firefox 6.0-ás verziót. Viszont néhány kiegészítő kiterjesztését letiltotta. Ezek ha jól látom a Java Console különböző verziói, illetve a Microsoft.NET Framework Assistant 1.2.1
Kérdésem az lenne, hogy ezekkel a letiltásokkal mit csináljak? Távolítsam el? unsure.gif


Különösebben semmit.
A .Net Assitant eltávolítható, de a Java Consol-t automatikusen letiltja a Firefox. mivel ezek alapból nem foglalnak sók helyet, így igazából nem is nagyon kell vele semmit csinálni.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. augusztus 23. 09:23 #1146
- törölt felhasználó -    
Nekem is lenne 1 kérdésem,bár most nem én küzdök ezzel a problémával.A hugom gépén gyakran elmegy a hang,sokszor váratlanul és csak úgy áll helyre ha újraindítja.Állandóan bekapcsolva kell tartania 1 zenét hogy megmaradjon és ha azt akár csak 1 percre leállítja akkor már vége,újraindíthatja az egész gépet.Úgy sejtük hogy a hangkártya a hibás de gondoltam rákérdezek,hátha van esetleg más megoldás.
2011. augusztus 23. 17:42 #1147
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Megint az USB-mel lenne problémám omg.gif
Berakom a gépbe és ezt írja ki ha meg szeretném nyitni :

" A meghajtóban {G:} található lemez nincs formázva.
Megformázza most? "

Rámegyek hogy igen , elindítom , hogy formázás és ezt írja ki :
" A Windows nem tudta befejezni a formázást "

A Kötetcímke mezőben pedig semmilyen név nincsen , és hiába írok be bármit azt írja ki nem bírta befejezni a formázást dry.gif
Valaki tudna segíteni , megköszönném meghajolo.gif
2011. augusztus 24. 15:23 #1148
Orsie16
Orsie16
ღwitchღ
 
StátuszJéghegyek népe örök kedvenc <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 3716
Csatolások: 677
Azonosító: 143213
Offline offline
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni abban hogy a sztáradatlapokat amit megcsináltam hol lehet frissíteni?(új képet kirakni róla és hasonlókat!) előre is köszi meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2011. augusztus 24. 15:55 #1149
Sellycica
Sellycica
Mahomie
 
StátuszKöszönöm mindenkinek aki törölt. Kedvesek vagytok...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 4855
Csatolások: 2575
Azonosító: 139674
Offline offline
Idézet (Orsie16 @ 2011.08.24. 15:23)
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni abban hogy a sztáradatlapokat amit megcsináltam hol lehet frissíteni?(új képet kirakni róla és hasonlókat!) előre is köszi meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Hát rámész az adatlapjára és lemész ameddig kiírja hogy szerkesztem vagy lemondok róla és rámész a szerkesztésre.
1 felhasználónak tetszik: Orsie16
2011. augusztus 24. 18:13 #1150
- törölt felhasználó -    
Help! biggrin.gif A Photoscape-el lenne egy kis problémám, ki vannak jelölve a capek, de amikor behúzom a Photoscape-be, akkor nem nyitja őket meg. Kb egy órája cseszekszek vele hogy avatart tudjak gyártani, délben még ment az animáció készítés.
Behúzással meg a programból való kijelöléssel is próbálkoztam, aztán újratelepítettem a programot is, de nem jó. Valakinek ötlet? rolleyes.gif
2011. augusztus 24. 20:59 #1151
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.08.24. 18:13)
Help! biggrin.gif  A Photoscape-el lenne egy kis problémám, ki vannak jelölve a capek, de amikor behúzom a Photoscape-be, akkor nem nyitja őket meg. Kb egy órája cseszekszek vele hogy avatart tudjak gyártani, délben még ment az animáció készítés. 
Behúzással meg a programból való kijelöléssel is próbálkoztam, aztán újratelepítettem a programot is, de nem jó. Valakinek ötlet? rolleyes.gif

a gif animációkhoz nem tudod behúzni, vagy a kötegszerkesztőhöz? Nem lehet az, hogy egyszerre túl sok képet akartál behúzni? Próbáld már meg kevesebbel, hátha úgy jó lesz. biggrin.gif

(Úgy értem hogy húzz be mondjuk 20 darabot, majd megint annyit, és így tovább. biggrin.gif )
2011. augusztus 24. 21:11 #1152
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.08.23. 17:42)
Megint az USB-mel lenne problémám omg.gif
Berakom a gépbe és ezt írja ki ha meg szeretném nyitni :

" A meghajtóban {G:} található lemez nincs formázva.
Megformázza most? "

Rámegyek hogy igen , elindítom , hogy formázás és ezt írja ki :
" A Windows nem tudta befejezni a formázást "
A Kötetcímke mezőben pedig semmilyen név nincsen , és hiába írok be bármit azt írja ki nem bírta befejezni a formázást  dry.gif
Valaki tudna segíteni , megköszönném  meghajolo.gif 

Végeztél már rajta ellenőrzést, vagy töredezettségmentesítést, lemezkarbantartást? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. augusztus 25. 08:39 #1153
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.08.23. 17:42)

Megint az USB-mel lenne problémám omg.gif
Berakom a gépbe és ezt írja ki ha meg szeretném nyitni :

" A meghajtóban {G:} található lemez nincs formázva.
Megformázza most? "

Rámegyek hogy igen , elindítom , hogy formázás és ezt írja ki :
" A Windows nem tudta befejezni a formázást "
A Kötetcímke mezőben pedig semmilyen név nincsen , és hiába írok be bármit azt írja ki nem bírta befejezni a formázást  dry.gif
Valaki tudna segíteni , megköszönném  meghajolo.gif 



Az egyik lehetséges opció az, hogy a pendrive sérült, és ezért mondja rá a Windows, hogy nincs formázva.

A másik opció, hogy meghülyült a Windows formázó programja, amire azért volt már példa. Éppen ezért én inkább egy külső programot ajánlanék, mert ha ezzel is problémát jelez, akkor nagy az esély, hogy ténylegesen a pendrive a hibás.
Letöltés

Idézet (Bessie @ 2011.08.24. 21:11)

Végeztél már rajta ellenőrzést, vagy töredezettségmentesítést, lemezkarbantartást? unsure.gif


A töredezettségmentesítést, illetve lemezkarbantartást én messze elkerülném, mert akármelyik Windiws verziót használod is, még mindig borzalmasan pocsék teljesítményt nyújtanak, és sokszor többet ártanak, mint segítenek. Számos, külsős, és ingyenes töredezettségmentesítő program van, pl. az origo.hu szoftverbázis-án is megtalálhatóak, azokkal érdemesebb próbálkozni, mint a Windows-ba beépítettekkel.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie
2011. augusztus 25. 09:38 #1154
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.08.25. 08:39)
Az egyik lehetséges opció az, hogy a pendrive sérült, és ezért mondja rá a Windows, hogy nincs formázva.
A másik opció, hogy meghülyült a Windows formázó programja, amire azért volt már példa. Éppen ezért én inkább egy külső programot ajánlanék, mert ha ezzel is problémát jelez, akkor nagy az esély, hogy ténylegesen a pendrive a hibás.
Letöltés


Ezzel a programmal sikerült meghajolo.gif
Remélem most már nem lesz semmi baj vele unsure.gif
Köszönöm szépen a segítséget joe_r és neked is köszönöm Bessie meghajolo.gif meghajolo.gif
2011. augusztus 25. 10:57 #1155
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.08.25. 08:39)

A töredezettségmentesítést, illetve lemezkarbantartást én messze elkerülném, mert akármelyik Windiws verziót használod is, még mindig borzalmasan pocsék teljesítményt nyújtanak, és sokszor többet ártanak, mint segítenek. Számos, külsős, és ingyenes töredezettségmentesítő program van, pl. az origo.hu szoftverbázis-án is megtalálhatóak, azokkal érdemesebb próbálkozni, mint a Windows-ba beépítettekkel.

De durva! ohmy.gif Ezt nem is tudtam. Mindig tanulok valami újat és hasznosat tőled. biggrin.gif
2011. augusztus 27. 14:35 #1156
- törölt felhasználó -    
Nekem is kellene segítség!
Hogyan tudok a profilomba kép mellé írni??
Köszönöm a választ.
2011. augusztus 27. 19:59 #1157
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levyrroni @ 2011.08.27. 14:35)
Nekem is kellene segítség!
Hogyan tudok a profilomba kép mellé írni??
Köszönöm a választ.


Remélem megfelel wink.gif


http://kepfeltoltes.hu/110827/K_perny_k_p-2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
1 felhasználónak tetszik: mikeyla
2011. augusztus 27. 20:47 #1158
- törölt felhasználó -    
Idézet (KathPierce. @ 2011.08.27. 19:59)


Igen,,megfelel.köszönöm szépen.
2011. augusztus 28. 15:21 #1159
- törölt felhasználó -    
Ez nem igazán technika, de ennyiért nem akartam külön témát indítani.
Azt olvastam, hogy a VMA-díjátadót a magyar MTV is közvetíti, de nekem nincs olyanom. Tudna valaki egy olyan oldalt ajánlani ahol nézhetném?
Mondjuk hülyeség a kérdés, mert amikor nálunk azt közvetítik itthon sem leszek. Nem is értem miért kérdeztem ezt meg... blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Bessie
2011. augusztus 28. 16:55 #1160
- törölt felhasználó -    
Szia!
Szerintem az MTV Music oldalára tutira felteszik majd wink.gif Oda minden műsoruk felkerül!

Idézet (Miah008 @ 2011.08.28. 15:21)
Ez nem igazán technika, de ennyiért nem akartam külön témát indítani. 
Azt olvastam, hogy a VMA-díjátadót a magyar MTV is közvetíti, de nekem nincs olyanom. Tudna valaki egy olyan oldalt ajánlani ahol nézhetném? 
Mondjuk hülyeség a kérdés, mert amikor nálunk azt közvetítik itthon sem leszek. Nem is értem miért kérdeztem ezt meg... blush.gif
103 oldal 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!