Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 18. 15:28 #1181
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Nekem az lenne a problémám, hogy kb. 1 hete állandóan összeomlik az MSN-em. Az eddig használt téma sem jelenik már meg. Belépés után pár perccel össze is omlik. Próbáltam újratelepíteni, de nem használt.
2011. szeptember 19. 15:13 #1182
fruitsgirl2624
fruitsgirl2624
visszatérő vendég
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 5
Azonosító: 142465
Offline offline
olyan sokaknál látom hogy hangjegyeket ír de én nem tudok valaki segítene nekem ebben???
2011. szeptember 20. 11:50 #1183
- törölt felhasználó -    
Most lehet hogy sokan kifogtok röhögni,de remélem azért valaki majd segít.
Nem tudom,hogy pontosan mi lehet a baj,de valamiért nem tudok a Youtube-ról ide és az adatlapomra videókat felrakni.
Megpróbáltam kilinkelni,de akkor csak a linket rakja ki és nem jeleníti meg magát a videót. Megpróbáltam a beágyazási kóddal vagy mivel,de arra meg nem is reagált.
Lehet,sőt biztos, hogy én csinálok valamit rosszul, de sajnos nem tudom,hogy mit.
Remélem tud nekem valaki segíteni. blush.gif blush.gif blush.gif
2011. szeptember 20. 16:35 #1184
Selly 13
Selly 13
bellathorne.♥
 
StátuszCandice Accola.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 698
Azonosító: 133827
Offline offline
Alt és a 14-es gomb (vagyis 1+4).: ♫ beer.gif
Ha erre gondoltál.
1 felhasználónak tetszik: Sellycica
2011. szeptember 21. 19:34 #1185
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nagyon tetszik a Windows 7-nek a tálcája. Nekem viszont XP-m van. Nem lehetne valami programmal megoldani, hogy úgy nézzen ki az én tálcám is? rohog.gif
Ha pedig a színét is lehetne változtatni, az maga lenne a Mennyország. wub2.gif

Plusz:
Láttam, hogy már letölthető a Windows 8 is. Abban milyen újdonságok lesznek? Érdemes lesz letölteni? unsure.gif
2011. szeptember 21. 20:40 #1186
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.09.21. 19:34)

Nagyon tetszik a Windows 7-nek a tálcája. Nekem viszont XP-m van. Nem lehetne valami programmal megoldani, hogy úgy nézzen ki az én tálcám is? rohog.gif 
Ha pedig a színét is lehetne változtatni, az maga lenne a Mennyország. wub2.gif 


XP alá pillaantnyilag a Seven Transformation Pack az, ami szinte mindent lecserél, és hasonló lesz az Win7-hez a kinézet. És nem is igazán sok erőforrást fogyaszt.
De az igazi mégis csak az Win7

http://www.windowsxlive.net/seven-transformation-pack

Idézet (Bessie @ 2011.09.21. 19:34)

Plusz:
Láttam, hogy már letölthető a Windows 8 is. Abban milyen újdonságok lesznek? Érdemes lesz letölteni? unsure.gif


Például az, hogy a tervek szerint 10-15 másodperc alatt használatra kész lesz a rendszer bekapcsolás után. Ez lenne a Hybrid Boot funkció, amikor kikapcsolás előtt elmenti a rendszermagot (kernelt) egy hibernációs file-ba, és ezt tölti be következő indításnál.

Elméletileg lesz benne szoftverbolt, mint amilyen most az AppStore, vagy az Android Market.

Még több program fogja megkapni az Office 2007-ből ismert szalagos menüket.

Az Aero felülethez nem kell külön erőmű a gépbe, bármilyen gépen alkalmazható lesz.

Az asztal, mint olyan a háttérbe fog szorulni, ugyanis az egészet úgy tervezik, hogy pc-től a táblagépekig bármin elfusson, és a legfontosabb, hogy multitouch op. rendszernek készítik, vagyis lehet majd tapizni a monitort, már akinek van, vagy akkorra lesz multitouch (több ujjas) monitora. Ilyen kijelző van mot pl. az Apple iPhone-jában is.
És az asztalon elviekben nem ikonok, hanem egy panelsor lesz, ami majd tartalmazza az egyes területeken elérhető adatokat. Ez, ha jól emlékszem egy lapozható "csempesor" lesz.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. szeptember 21. 20:57 #1187
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.09.21. 20:40)
XP alá pillaantnyilag a Seven Transformation Pack az, ami szinte mindent lecserél, és hasonló lesz az Win7-hez a kinézet. És nem is igazán sok erőforrást fogyaszt.
De az igazi mégis csak az Win7
http://www.windowsxlive.net/seven-transformation-pack
Például az, hogy a tervek szerint 10-15 másodperc alatt használatra kész lesz a rendszer bekapcsolás után. Ez lenne a Hybrid Boot funkció, amikor kikapcsolás előtt elmenti a rendszermagot (kernelt) egy hibernációs file-ba, és ezt tölti be következő indításnál.
Elméletileg lesz benne szoftverbolt, mint amilyen most az AppStore, vagy az Android Market.
Még több program fogja megkapni az Office 2007-ből ismert szalagos menüket.
Az Aero felülethez nem kell külön erőmű a gépbe, bármilyen gépen alkalmazható lesz.
Az asztal, mint olyan a háttérbe fog szorulni, ugyanis az egészet úgy tervezik, hogy pc-től a táblagépekig bármin elfusson, és a legfontosabb, hogy multitouch op. rendszernek készítik, vagyis lehet majd tapizni a monitort, már akinek van, vagy akkorra lesz multitouch (több ujjas) monitora. Ilyen kijelző van mot pl. az Apple iPhone-jában is.
És az asztalon elviekben nem ikonok, hanem egy panelsor lesz, ami majd tartalmazza az egyes területeken elérhető adatokat. Ez, ha jól emlékszem egy lapozható "csempesor" lesz.

Köszi a gyors választ! meghajolo.gif air_kiss.gif
Win7-et nem akarom erre az ócskavasra telepíteni, szerintem nem is bírná. rohog.gif 2 hét múlva végre megkapom az új gépet. Majd azzal variálok valamit. rohog.gif

A Win8-as hsz-ed közepét nem nagyon értettem. blush.gif
De a képernyős megoldás még így olvasva se nagyon jön be. Láttam már róla képet, azt hittem hallucinálok, vagy elnéztem valamit. rohog.gif
Talán a gyors bekapcs tetszik a legjobban, már persze azok közül,amit megértettem.
Ahogy olvastam, azt egyszerűbb telepíteni, mint a többi Windows változatot. blush.gif
2011. szeptember 25. 12:02 #1188
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.09.21. 20:40)
XP alá pillaantnyilag a Seven Transformation Pack az, ami szinte mindent lecserél, és hasonló lesz az Win7-hez a kinézet. És nem is igazán sok erőforrást fogyaszt.
De az igazi mégis csak az Win7
http://www.windowsxlive.net/seven-transformation-pack

A Win7 már nem elérhető, így a Win8 transformation packot töltöttem le. Azóta viszont állandóan a Windowsxlive.net főoldalát hozza be a böngésző. Hiába állítom be a starity fórumot főoldalnak, miután kikapcsolom,majd újra elindítom megint a Windowsxlive oldala jön be.Újra és újra. reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif

Hol kéne ezt beállítani, mert már nincs ötletem. Úgy tűnik kevés, ha az internet beállításnál végzem el a javítást. rolleyes.gif
2011. szeptember 25. 13:43 #1189
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.09.25. 12:02)

A Win7 már nem elérhető, így a Win8 transformation packot töltöttem le. Azóta viszont állandóan a Windowsxlive.net főoldalát hozza be a böngésző. Hiába állítom be a starity fórumot főoldalnak, miután kikapcsolom,majd újra elindítom megint a Windowsxlive oldala jön be.Újra és újra.  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif 
Hol kéne ezt beállítani, mert már nincs ötletem. Úgy tűnik kevés, ha az internet beállításnál végzem el a javítást. rolleyes.gif


Ha az internetbeállításokban változtatsz, attól még alternatív böngészőkben nem fog megváltozni a default home page értéke.

Firefox: Eszközök -> Beállítások -> Általános ->Indítás... itt pedig megadod az alapértelmezett honlapot, amit szeretnél indításkor látni.

Chrome: Beállítások -> Alapok -> Kezdőoldal -> A következő oldal megnyitása...

És nem ártana mind a kettőnél, sőt még IE-nél sem a gyorsítótár törlése

IE: Eszközök -> Internetbeállítások -> Böngészési előzmények -> Törlés...

Firefox: Eszközök -> Beállítások -> Haladó -> Hálózat -> Gyorsítótár -> Törlés most...

Chrome: Beállítások -> A motorháztető alatt -> Adatvédelem -> Böngészési adatok törlése...
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. szeptember 28. 21:27 #1190
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Directx segítségre lenne szükségem.

Először is az érdekelne,hogy hol tudnám kideríteni,hogy jelenleg milyen Directx fut a gépemen.

Szerettem volna feltelepíteni egy játékot,amely néhány éve problémamentesen futott a gépemen.Most állandóan azt az üzenetet kapom,hogy nem lehetséges a telepítés,amíg nem frissítem a DirectX-et 9 vagy 9.C verzióra.Hol lehet a hiba?Már megpróbáltam a Microsoft oldaláról is frissíteni,de nem történik változás! unsure.gif
2011. szeptember 29. 08:40 #1191
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (bestiak @ 2011.09.28. 21:27)

Directx segítségre lenne szükségem.
Először is az érdekelne,hogy hol tudnám kideríteni,hogy jelenleg milyen Directx fut a gépemen.
Szerettem volna feltelepíteni egy játékot,amely néhány éve problémamentesen futott a gépemen.Most állandóan azt az üzenetet kapom,hogy nem lehetséges a telepítés,amíg nem frissítem a DirectX-et 9 vagy 9.C verzióra.Hol lehet a hiba?Már megpróbáltam a Microsoft oldaláról is frissíteni,de nem történik változás!  unsure.gif


Start menü -> Futtatás...
... ide beírod, hogy dxdiag. Ha nem találná, akkor C:\Windows\system32 mappában kellene találnod egy dxdiag.exe file-t. Elindítod, és a legelső lapon, ami Rendszer névvel van illetve, ott találod, hogy DirectX verzió.

Itt találsz újabb DirectX telepítőt.
2 felhasználónak tetszik: bestiak, Bessie
2011. szeptember 29. 09:07 #1192
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Köszönöm! beer.gif

Megnéztem és a következő a helyzet.Az információs panel szerint 10.0 verzió fut rajta.Le kell,hogy cseréljem? Ha igen hogyan történjen meg a dolog? blush.gif
2011. szeptember 29. 11:13 #1193
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (bestiak @ 2011.09.29. 09:07)

Köszönöm! beer.gif 

Megnéztem és a következő a helyzet.Az információs panel szerint 10.0 verzió fut rajta.Le kell,hogy cseréljem? Ha igen hogyan történjen meg a dolog? blush.gif


Leginkább sehogy.
A DX10 lefelé kompatibilis. Vagyis a DX9, DX8, DX7 vagy még ennél is régebbi játékok is el kellene, hogy induljanak egy DX10-es gépen. Ráadásul a DX10 még csak el sem távolítható, mert nincs Uninstall opció benne. És nem mellesleg DirectX 10 nem is települhetne Windows Xp-re. Elvileg...

Viszont a DirectX telepítő nem nagyon szokott ellenkezni. Az éppen lehet, hogy van a telepítő mellett egy setup.ini állomány, amiben van egy beágyazott utasítás, miszerint a DirectX-et kötelező telepíteni.

Egyébként nem lenne baj egy kép arról az ellenkező telepítőről.
1 felhasználónak tetszik: bestiak
2011. szeptember 29. 11:54 #1194
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Itt egy kép.

Viszont azt nem értem,hogy a Sims 2 összes verziója sőt a Sims 3 is rendesen futtatható a gépen.Sőt mint már írtam korábban ez a játék is volt már feltelepítve.
2011. szeptember 29. 12:48 #1195
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (bestiak @ 2011.09.29. 11:54)

Itt egy kép.
Viszont azt nem értem,hogy a Sims 2 összes verziója sőt a Sims 3 is rendesen futtatható a gépen.Sőt mint már írtam korábban ez a játék is volt már feltelepítve.


Annyit tegyél meg, hogy a Start menü -> Futtatás parancssorába beírod: regedit

Ez elvisz a regisztrációs adatbázisba, itt pedig keresd meg a következő kulcsot:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\DirectX]

Semmit ne csinálj vele, csak nézd meg, majd írd le ide, hogy a Version értékénél mit látsz. A regedit maradjon megnyitva.
2011. szeptember 29. 13:35 #1196
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.09.29. 12:48)
Annyit tegyél meg, hogy a Start menü -> Futtatás parancssorába beírod: regedit
Ez elvisz a regisztrációs adatbázisba, itt pedig keresd meg a következő kulcsot: 
[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftDirectX]
Semmit ne csinálj vele, csak nézd meg, majd írd le ide, hogy a Version értékénél mit látsz. A regedit maradjon megnyitva.
2011. szeptember 29. 13:46 #1197
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (bestiak @ 2011.09.29. 13:35)



A Version feliratra kattints duplán. Megnyílik egy kis ablak, Karakterlán szerkesztése névvel, és itt az Azonosító értéke mezőbe írd be ezt, a mostani helyett: 4.09.00.0904

Kattints az OK gombra, majd lépj ki a regedit-ből.

És most próbáld meg telepíteni azt a szerencsétlen Sims2 kiegészítőt.
2011. szeptember 29. 14:38 #1198
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.09.29. 13:46)
A Version feliratra kattints duplán. Megnyílik egy kis ablak, Karakterlán szerkesztése névvel, és itt az Azonosító értéke mezőbe írd be ezt, a mostani helyett: 4.09.00.0904
Kattints az OK gombra, majd lépj ki a regedit-ből.
És most próbáld meg telepíteni azt a szerencsétlen Sims2 kiegészítőt.


Megtörtén,de sajnos még mindig nem jó.Megnéztem újra a dxdiag-ot és most a 9 c verziót írja ki.Közben ráfrissítettem egy olyan verziót,miután nem működött az imént sem,de így sem jó.Valami ötleted van még?
2011. szeptember 29. 16:54 #1199
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (bestiak @ 2011.09.29. 14:38)

Megtörtén,de sajnos még mindig nem jó.Megnéztem újra a dxdiag-ot és most a 9 c verziót írja ki.Közben ráfrissítettem egy olyan verziót,miután nem működött az imént sem,de így sem jó.Valami ötleted van még?


Van, és ezt már leteszteltem, nálam Win7 SP1 x64 alatt ugyanezt a problémát hozta, amit neked. Ezért noszogattam egy kicsit. Először is be kellett szereznem, mert nekem nincs ilyen játékom... laugh.gif

Ha dvd-n van, akkor fogod magad, és az AutoRun.exe file-ra nyomsz egy jobb egérgombot, és a megnyíló menüben kiválasztod a Tulajdonságok pontot. Majd az újabb ablakban rákattintasz a Kompatibilitás fülre, és kiválasztod azt, hogy Futtatás a következő kompatibilitási módban: Windows XP (Service Pack 2) vagy Windows XP (Service Pack 3). Amelyik van, vagy amelyik szimpatikus.

OK gombbal elfogadod, és bezárod ezt a kis ablakot. Elindítod az AutoRun-t, és amikor kiírja, hogy minden mást zárj be, ha továbblépsz, kapnod kell egy úgy ablakot, aminek a neve Licensz-szerződés, mely megkérdezi, hogy elfogadod-e ezt. Eddig, ha igaz, akkor nem jelent meg szöveg az ablakban, csak kattintani tudtál, de most már látnod is kell szöveget, és ha ekkor kattintasz az Igen gombra, akkor tovább kell, hogy engedjen.
2011. szeptember 29. 17:13 #1200
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.09.29. 16:54)
Van, és ezt már leteszteltem, nálam Win7 SP1 x64 alatt ugyanezt a problémát hozta, amit neked. Ezért noszogattam egy kicsit. Először is be kellett szereznem, mert nekem nincs ilyen játékom...  laugh.gif 
Ha dvd-n van, akkor fogod magad, és az AutoRun.exe file-ra nyomsz egy jobb egérgombot, és a megnyíló menüben kiválasztod a Tulajdonságok pontot. Majd az újabb ablakban rákattintasz a Kompatibilitás fülre, és kiválasztod azt, hogy Futtatás a következő kompatibilitási módban: Windows XP (Service Pack 2) vagy Windows XP (Service Pack 3). Amelyik van, vagy amelyik szimpatikus.
OK gombbal elfogadod, és bezárod ezt a kis ablakot. Elindítod az AutoRun-t, és amikor kiírja, hogy minden mást zárj be, ha továbblépsz, kapnod kell egy úgy ablakot, aminek a neve Licensz-szerződés, mely megkérdezi, hogy elfogadod-e ezt. Eddig, ha igaz, akkor nem jelent meg szöveg az ablakban, csak kattintani tudtál, de most már látnod is kell szöveget, és ha ekkor kattintasz az Igen gombra, akkor tovább kell, hogy engedjen.



Mit meg nem teszel az emberért! rolleyes.gif

Nos az a helyzet,hogy olyanom nincs,de küldöm a képet a választási lehetőségekről:
103 oldal 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!