Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 14. 15:15 #1381
- törölt felhasználó -    
sziasztok
segítséget szeretnék kérni,hogy hogy kell használni a Avidemux-ot???
2012. április 22. 08:45 #1382
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Valaki nem tudná megmondani,hogy tudnám átállítani a méretet a windows movie maker-ben,hogy olyan méretű legyen,mint egy normál youtube videó? blush.gif
2012. április 26. 19:50 #1383
- törölt felhasználó -    
Azthiszem most nekem lenne szükségem segítségre mert úgy 1-2 órája érdekes dolgot tapasztalok.Több esetben is ugyanezt tapasztaltam,jelenesetben például az avatarom akartam leváltani.Bejött az ablak ahol ugye a fájlaim jelennek meg de ehelyett csak fájlneveket kaptam,semmi előnézeti kép,fehér volt minden.Többszöri próbálkozásra is..aztán kicsit állítgattam az ikonméretet és visszajött de pixelesen.Amikor pedig legközelebb próbálkoztam,megint ugyanazt láttam,egy fehér belső,tele fájlnevekkel. Mi okozhatja ezt? blink.gif
2012. május 01. 09:26 #1384
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni blush.gif
Tegnap letöltöttem a Vista XP By EreN nevű Windows Asztali Témát, de sajnos a Tálcát nem sikerül megváltoztatnom unsure.gif
Az Iconokat át is állította, és mikor rámegyek, hogy Tálca Tulajdonságok akkor már az új Tálcát mutatja, de ha rámegyek, hogy változtassa meg, nem teszi, csak a régi marad meg unsure.gif
Nem tudjátok véletlen, hogyan lehetne a Tálcámat is "lecserélni" ? unsure.gif

Képpel is illusztrálnám blush.gif
2012. május 01. 11:34 #1385
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Nem tudom a kérdésem hol tehetném fel, ide írom, mert igazából a Facebook-kal kapcsolatos.
Több ismerősömnél is láttam már, hogy a Facebook-on mobillal léptek be és úgy írtak az üzenőfalra. Én is szeretnék mobillal belépni de fogalmam sincs mit hogyan kell csinálni. Meg hogy ingyenes e ez az egész? Úgy értem, ha fellépek mobilról a facebook-ra és kiírok valamit az üzenőfalra akkor azért levon pénzt? LG KP502-es telefonom van, nem tudom ez számít e valamit? A telefonon kell valamit beállítani vagy mi?
Ha valaki tud segíteni azt megköszönném.
2012. május 01. 12:03 #1386
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2012.05.01. 11:34)
Sziasztok!
Nem tudom a kérdésem hol tehetném fel, ide írom, mert igazából a Facebook-kal kapcsolatos. 
Több ismerősömnél is láttam már, hogy a Facebook-on mobillal léptek be és úgy írtak az üzenőfalra. Én is szeretnék mobillal belépni de fogalmam sincs mit hogyan kell csinálni. Meg hogy ingyenes e ez az egész? Úgy értem, ha fellépek mobilról a facebook-ra és kiírok valamit az üzenőfalra akkor azért levon pénzt? LG KP502-es telefonom van, nem tudom ez számít e valamit? A telefonon kell valamit beállítani vagy mi?
Ha valaki tud segíteni azt megköszönném.

A telefonod android-os? Mert ha igen akkor simán tudsz facebookozni, ingyen (de csak akkor ha van wifi) ha viszont nem android-os, akkor elvileg ha felmész a 0.facebook.com-ra akkor ingyen tudsz facebookozni, bár én ebben nem bízok, mert nekem is többször levett egy csomó pénzt. unsure.gif
2012. május 01. 12:27 #1387
- törölt felhasználó -    
Idézet (Twilight6 @ 2012.05.01. 12:03)
A telefonod android-os? Mert ha igen akkor simán tudsz facebookozni, ingyen (de csak akkor ha van wifi) ha viszont nem android-os, akkor elvileg ha felmész a 0.facebook.com-ra akkor ingyen tudsz facebookozni, bár én ebben nem bízok, mert nekem is többször levett egy csomó pénzt.  unsure.gif


Nem androidos a telefonom. Próbáltam fellépni erre a címre amit leírtál, de mindig azt írja, hogy sikertelen kapcsolódás. Gondolom azért, mert be kell állítani valamit a telefonon, de én nagyon nem értek az ilyenekhez unsure.gif
2012. május 01. 12:52 #1388
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2012.05.01. 12:27)
Nem androidos a telefonom. Próbáltam fellépni erre a címre amit leírtál, de mindig azt írja, hogy sikertelen kapcsolódás. Gondolom azért, mert be kell állítani valamit a telefonon, de én nagyon nem értek az ilyenekhez unsure.gif

Hát, nem tudom, az ilyenhez én se értek.:/
2012. május 01. 14:42 #1389
- törölt felhasználó -    
Idézet (Juanita @ 2012.05.01. 12:27)
Nem androidos a telefonom. Próbáltam fellépni erre a címre amit leírtál, de mindig azt írja, hogy sikertelen kapcsolódás. Gondolom azért, mert be kell állítani valamit a telefonon, de én nagyon nem értek az ilyenekhez unsure.gif


Már sikerült megoldanom smileeee.gif
2012. május 02. 15:08 #1390
- törölt felhasználó -    
SZIASZTOK! laugh.gif
HOGY LEHETNE MEGCSINÁLNI AZT, HOGY NE 5 PERCENKÉNT TUDJAK ÜZENETET KÜLDENI, ÉS PERCENKÉNT AZ ÜZENŐFALRA ÍRNI???
rolleyes.gif
NAGYON FONTOS, ÚGYHOGY KÉRLEK TITEKET, HOGY ÜZENETBEN VÁLASZOLJATOK!!! thumbsup.gif
ELŐRE KÖSZÖNÖM!!! smileeee.gif
U.I.: CSERÉBE SZAVAZOK RÁD, KÉPEKET KÜLDÖK, MEG AMIT AKARTOK ( PERSZE LEGYEN LEHETSÉGES KÉRÉS! biggrin.gif )
2012. május 02. 20:34 #1391
- törölt felhasználó -    
Nekem is akadt egy kis problémám,már legalább 2 napja küszködök vele és nem megy.A winamp-om teljesen meghülyült,egyszerűen kezelhetetlenné vált.Az egyik ablak ahol általában kiírja mit hallgatok felugrott a képernyő tetejére és nem tudom lehozni.Próbálkoztam olyasmival is hogy kikapcsoltam az egészet és aztán újra behoztam de semmi változás,egyszerűen ottragadt.Le is fotóztam hogy szemléltessem,nagyon hálás lennék ha tudna valaki segíteni unsure.gif
2012. május 05. 19:39 #1392
Xelly
Xelly
♥.bubu. ♥
 
Státusz........♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.12.
Hozzászólás: 2323
Csatolások: 120
Azonosító: 143141
Offline offline
Tudna valaki segíteni. Leakarom tölteni a TVD részeket régen megauploadról szedtem de megszünt. És most végig néztem több oldalt de nem találok. Ingyenes oldal kellene. Ha valaki tudna segiteni megköszönném.(:
2012. május 08. 15:28 #1393
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Letöltöttem a dvd video soft-ot, és egy ilyen csík most ott van fent a böngészőmnél. (http://www.kephost.com/images4/2012/5/8/j6kg4je6fm1kovcru0gp.png) Megnéztem a telepített fájok között, meg is találtam ezt a Toolbar-t, eltávolítottam, de még mindig ott van. Mit csináljak?

Szerk: sikerült letörölni smileeee.gif
2012. május 08. 17:50 #1394
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Idézet (Xelly @ 2012.05.05. 19:39)
Tudna valaki segíteni. Leakarom tölteni a TVD részeket régen megauploadról szedtem de megszünt. És most végig néztem több oldalt de nem találok. Ingyenes oldal kellene. Ha valaki tudna segiteni megköszönném.(:

Én tudnék segíteni, de, ha mindenképp leakarod tölteni, akkor nem.Mondjuk többféle oldal van, ahol megtudod nézni a részeket, akár magyarul is. wink.gif
2012. május 09. 17:07 #1395
Szabii5
Szabii5
 
Státusz12.02. - Soon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.02.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 20
Azonosító: 159930
Offline offline
Az a kérdésem hogy mikor szerkesztem a profilom akkor nem engedi hogy betűtípust, színt vagy méretet váltsak. Mindig az alap betűtípus az "Arial" jelenik meg.
Tudna valaki segíteni? unknw.gif
2012. május 10. 19:12 #1396
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
A gép indításakor rendszeresen indul egy Kernel Fault Check nevű program. A vírusirtó nem észleli, de az EasyCleaner rendszeresen kidobja az induló programok között. Többször letöröltem már, de 1-2 napon belül visszatér. Egész biztos vagyok benne, hogy vírus, mivel a gép többször magától újraindul, az oldalak háttere pedig elfeketedik/átlátszóvá válik. Biztos, hogy ez okozza, mert mikor letörlöm utána pár napig semmi gond, de állandóan visszatér. Valaki tudja mi ez és hogy tudom végleg kiirtani, ha a vírusirtó nem észleli?
2012. május 10. 19:56 #1397
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2012.05.10. 19:12)

A gép indításakor rendszeresen indul egy Kernel Fault Check nevű program. A vírusirtó nem észleli, de az EasyCleaner rendszeresen kidobja az induló programok között. Többször letöröltem már, de 1-2 napon belül visszatér. Egész biztos vagyok benne, hogy vírus, mivel a gép többször magától újraindul, az oldalak háttere pedig elfeketedik/átlátszóvá válik. Biztos, hogy ez okozza, mert mikor letörlöm utána pár napig semmi gond, de állandóan visszatér. Valaki tudja mi ez és hogy tudom végleg kiirtani, ha a vírusirtó nem észleli?


A Kernel Fault Check, ha a feladatkezelőben is szerepel, egybeírva mint kernelfaultcheck, akkor az nem vírus, hanem a Windows egyik ellenőrző programja. Általában a megjelenése nem sok jót szokott jelenteni.
Maga a Kernel Fault Check a Windows, és a számítógép komponensei közötti zavartalan kommunikációt figyeli. Ha valahol hibát észlel, akkor összeveti egy korábbi vizsgálat eredményével, és végül eldönti, hogy az a hiba kritikus méretű-e, vagy sem. Legalábbis papíron.

Ha van a gépen Spybot, vagy bármilyen kémprogram kereső, azt esetleg célszerű végigfuttatni, de ha nem talál semmit, akkor a vírus, és kémprogramok kilőve.

Esetleg még meg lehetne próbálni a Start menü -> Futatás menüpontba beírni ezt:
chkdsk c: /f /x /r

Ha megkérdezi, hogy futhat-e a következő induláskor, akkor a válasz igen.
2012. május 10. 20:05 #1398
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni mert tanácstalan vagyok...
Szóval az lenne a problémám, hogy már régóta a Google Chrome-ot használom probléma nélkül, de kb. egy hónapja néha gondol egyet és magától bezáródik, ami nagyon bosszantó tud lenni, főleg ha éppen sorozatot, vagy filmet nézek.Többször megnéztem, hogy nem egy vírus okozza-e de nem talált semmit, ezért szeretném megkérdezni, nálam okosabb tagoktól, hogy ezzel lehet-e valamit csinálni?
Előre is köszönöm! meghajolo.gif
2012. május 10. 21:29 #1399
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2012.05.10. 19:56)
A Kernel Fault Check, ha a feladatkezelőben is szerepel, egybeírva mint kernelfaultcheck, akkor az nem vírus, hanem a Windows egyik ellenőrző programja. Általában a megjelenése nem sok jót szokott jelenteni. 
Maga a Kernel Fault Check a Windows, és a számítógép komponensei közötti zavartalan kommunikációt figyeli. Ha valahol hibát észlel, akkor összeveti egy korábbi vizsgálat eredményével, és végül eldönti, hogy az a hiba kritikus méretű-e, vagy sem. Legalábbis papíron.
Ha van a gépen Spybot, vagy bármilyen kémprogram kereső, azt esetleg célszerű végigfuttatni, de ha nem talál semmit, akkor a vírus, és kémprogramok kilőve.
Esetleg még meg lehetne próbálni a Start menü -> Futatás menüpontba beírni ezt: 
chkdsk c: /f /x /r
Ha megkérdezi, hogy futhat-e a következő induláskor, akkor a válasz igen.


Feladatkezelőben nyoma sincs és nem is volt. Hetek óta gondot okozott ez a fekete háttér, automatikus újraindulás és elég sokáig keresgéltem mire feltűnt a Kernel Fault Check. Alapvetően nem jellemző, hogy megnézzem az automatikusan induló programokat, de jobb ötletem nem volt és akkor láttam, hogy az Easy Cleanerben pirossal jelzi ezt a programot, ami elvileg azt jelenti, hogy nem létező program (legalábbis a jelmagyarázat szerint).

Kémprogramkereső nincs a gépen (vagy nem tudok róla), de futtattam, amit írtál. Jelenleg jó. Pár napon belül kiderül, hogy a probléma visszatér-e. Ha igen akkor letöltök egy kémprogramkeresőt. Ha semmi eredmény, akkor úgyis jövök még további tanácsért. Köszi. smileeee.gif
2012. május 11. 16:52 #1400
Arianaa
Arianaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 2
Azonosító: 160937
Offline offline
Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy Facebookon, hogyan tudnám beállítani az idővonalat? Ezen a linken nem tudtam, mert nem jelenik meg a zöld jel. unsure.gif
103 oldal 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!