Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 20. 11:19 #1421
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2012.05.19. 18:10)
Lenne egy problémám. Ma az µTorrentem gondolt egyet és felmondta a szolgálatot. Már próbálkoztam azzal is, hogy letörlöm, majd újratelepítem, de azt sem engedi.  dry.gif Esetleg valaki tudna segíteni?  meghajolo.gif Folyton ezt a hibaüzenetet dobja ki:


A problémák lehetnek:

Azért nem engedi letörölni és újra telepíteni, mert a Windows System 32 mappába benne van a sérült fájl először ez is lehet,
másodszor a vírusölő is lehet probléma.
Vagy még az is lehet a probléma, hogy nem a a vezérlőpultnál a programok/eltávolításánál próbáltad eltávolítani.

Megoldás: úgy töröljed le, hogy a gyorsindító tálcán az óra mellet lépjél ki a µTorrentből.Ha kiléptél,és nem sikerül az eltávolítás, akkor után a System 32 mappából töröld ki a hibás fájlt és utána futtatni kell egy tisztító programot, pl.:Advenced SystemCare5, ez kiszedi az összes hivatkozást, és utána újból lehet telepíteni az µTorrentet.

Remélem érthető volt, mert ezt mind apukám diktálta nekem és én így gyorsan írtam le.Bocsánat, hogyha van helyesírási probléma v. bár mi más, nem direkt volt.
1 felhasználónak tetszik: dave095
2012. május 20. 12:04 #1422
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2012.05.19. 18:10)

Ma az µTorrentem gondolt egyet és felmondta a szolgálatot. Már próbálkoztam azzal is, hogy letörlöm, majd újratelepítem, de azt sem engedi.  dry.gif Esetleg valaki tudna segíteni?  meghajolo.gif Folyton ezt a hibaüzenetet dobja ki:


Idézet (Black Hearth2 @ 2012.05.20. 11:19)


A problémák lehetnek:

Azért nem engedi letörölni és újra telepíteni, mert a Windows System 32 mappába benne van a sérült fájl először ez is lehet,
másodszor a vírusölő is lehet probléma.
Vagy még az is lehet a probléma, hogy nem a a vezérlőpultnál a programok/eltávolításánál próbáltad eltávolítani.


Nem ellenkezésből, de az uTorrent a Windows system32 mappába semmit nem telepít. Ergo nincs mit eltávolítani onnan.
Jelen pillanatban az uTorrent telepítésekor maga a kliens települ a Program Files mappába, a beállítások pedig XP esetén a "Documents and Settings \ Felhasználó...", Vista/Win7 esetén pedig a "Users \ Felhasználó \ AppData \ Roaming \ uTorrent" mappába kerülnek. (Természetesen itt most én úgy vettem, hogy telepítéskor nem került a gépre semmilyen toolbar, meg egyéb felesleges franckarika, csak maga a kliens.)

Egyébiránt a nullaxnyolcnulla read biggrin.gif hibaüzenet általában memóriagondot szokott jelenteni. Persze nem száz százalék, lehet egyszerűen a Windows szokásos ostobasága is. De többnyire ilyen hibaüzenetek előkerülésénél ajánlott egy memória ellenőrzés. Ezt általában a Memtest86+ segítségével lehet ellenőrizni. Két-három ciklus hibamentes lefutása után valószínű, hogy nem memóriahiba. (Gép sebességétől függően egy ciklus 10-50 perc között alakul, ha meg hiba van, akkor lényegtelen.)

Második lehetséges opció, hogy túl sok szemét van a gépen, és túl sok program fut feleslegesen a háttérben, így szerencsétlen memória nem tudja, mit csináljon előbb. Én lassan tíz éve három programot (EasyCleaner, RegCleaner, Spybot) használok a gép karbantartására, és még soha nem volt probléma a géppel, vagy a felesleges programokkal, szeméttel. Nyilván mindegyik másra jó, de kis méretük, és könnyű kezelésük sokat segít.

Harmadik opció lehet a merevlemez teljes tesztje, ami alapból nem sok mindenre jó, de a megfelelő kapcsolókkal sokat tud javítani a gép állapotán, feltételezve, hogy egyik alkatrész sem hibás.
Start menü -> Futtatás -> ide beírod a következőt:
chkdsk c: /f /x /r
Jelezni fogja, hogy nem tudja elindítani a műveletet, de lehetőség van a következő újraindításra ütemezni a tesztet, erre nyilván igen választ kell adni, hogy elinduljon.
(XP alatt 5 lépésből áll a teszt, és simán eltarthat 1-2 óráig is, attól függően, hogy mennyi adat van a merevlemezen.)

És a végére egy bónusz opció. Simán csak az uTorrent bolond. Célszerű lenne csökkentett módban elindítani a gépet, és úgy eltávolítani a klienst, plusz a hozzá tartozó beállításokat is, amik a már korábban írt helyeken lehetnek. Ha így sikerül, akkor elméletben nincs akadálya, hogy újra feltelepítsd, és rendesen működjön.

Jó szórakozást hozzá.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, dave095
2012. május 20. 13:14 #1423
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Black Hearth2 @ 2012.05.20. 11:19)

A problémák lehetnek:

Vagy még az is lehet a probléma, hogy nem a a vezérlőpultnál a programok/eltávolításánál próbáltad eltávolítani.
Megoldás: úgy töröljed le, hogy a gyorsindító tálcán az óra mellet lépjél ki a µTorrentből.

Azért ennyire nem vagyok béna. rohog.gif

Kilépni sem tudok belőle, mert nincs is megnyitva. tongue.gif Ahogy bekapcsolom a gépet, és betöltődnek a programok, jön is a hibaüzenet az utorrent miatt.

Mindenesetre köszönöm mindkettőtöknek! Azt hiszem ezt a csökkentett módos megoldást kipróbálom. Egyelőre az tűnik a legegyszerűbbnek. Ha azzal sem fog menni, utána vacakolok a többivel. laugh.gif beer.gif
2012. május 21. 19:08 #1424
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Csak jöttem jelenteni, kitakarítottam a gépet amennyire tudtam. rohog.gif Hát, nem volt kis meló, de már minden működik. thumbup2.gif cola.gif
2012. május 21. 20:43 #1425
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Csak nekem "rosszalkodik" kicsit a Starity?! unsure.gif Úgy értem, amikor PM-et küldik és rákattintok egy emotikonra visszaugrik a címlapra, ez miért van?
2012. május 22. 14:45 #1426
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Eszter655 @ 2012.05.21. 20:43)
Csak nekem "rosszalkodik" kicsit a Starity?! unsure.gif Úgy értem, amikor PM-et küldik és rákattintok egy emotikonra visszaugrik a címlapra, ez miért van?

Ilyet nekem is csinált. Nekem most a képeket nem engedi feltölteni a fórumra.
2012. május 22. 19:26 #1427
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Nekem a Sony Vegasban kéne segítség,például hogy mentsem el a színezést, meg a gyorsítást-lassítást,stb. blush.gif Ezer hála meghajolo.gif
2012. május 22. 20:44 #1428
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2012.05.10. 19:12)
A gép indításakor rendszeresen indul egy Kernel Fault Check nevű program. A vírusirtó nem észleli, de az EasyCleaner rendszeresen kidobja az induló programok között. Többször letöröltem már, de 1-2 napon belül visszatér. Egész biztos vagyok benne, hogy vírus, mivel a gép többször magától újraindul, az oldalak háttere pedig elfeketedik/átlátszóvá válik. Biztos, hogy ez okozza, mert mikor letörlöm utána pár napig semmi gond, de állandóan visszatér. Valaki tudja mi ez és hogy tudom végleg kiirtani, ha a vírusirtó nem észleli?


A probléma sajnos visszatért. A Spybottal 4 találat volt, amiket töröltem és mostanáig minden rendben ment, de ismét visszatért a probléma. Ezúttal se vírust, se kémprogramot nem találok. Egyelőre a gép nem indul újra magától, de a hátteres gond újra jelentkezett, Kernel Fault Check viszont már nincs, így végképp ötletem sincs mi a gond. A háttér változása is elég különböző: elfeketedik, összemosódik vagy teljesen átlátszóvá válik. Pl.: (elvileg szép zöld lenne az itteni hátterem)
2012. május 23. 14:55 #1429
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.05.22. 19:26)
Nekem a Sony Vegasban kéne segítség,például hogy mentsem el a színezést, meg a gyorsítást-lassítást,stb.  blush.gif  Ezer hála  meghajolo.gif

Igazából az rajta marad amíg le nem szeded róla laugh.gif
Ha esetleg attól félsz hogy maga a videó veszne el,mert ilyen esetben veszhet el az is akkor meg csak mentsd el néha a videót munka közben:
File-Save
Illetve ha esetleg arra gondoltál hogy a videó összes képkockája tartalmazza a színezést akkor a leegyszerűbb módszer az ha fogod magad és az effectet a sor legelején levő 3.jelre húzod ami ugye az effectet jelenti és így minden egyes képkockára rákerül amit abba a sorba teszel.
Ha bármi kérdésed van egyébként még a sony-val kapcsolatban,hozzám tudsz fordulni,nagyjából már kiismertem,régóta dolgozok vele biggrin.gif
(Ha szükséges,tudod képes segítséget nyújtani néhol) good.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. május 27. 19:10 #1430
Arianaa
Arianaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.20.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 2
Azonosító: 160937
Offline offline
Idézet (Corby @ 2012.05.14. 21:26)
Rámész a saját adatlapodra, és ott megjelenik, hogy kéred az idővonalat vagy sem.  yu.gif


De nekem nem jelent meg semmi.
2012. május 27. 19:19 #1431
nora rose
nora rose
GŁΛMβΣЯƬ ❤ Echelon ·o.
 
StátuszNope.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 1576
Csatolások: 25
Azonosító: 137667
Offline offline
Egy kis problémám van...Még egy kicsit régebben letöltöttem egy programot amivel videóból mozgó képet lehet csinálni..,de borzasztó lassú lesz tőle vagy a gép vagy maga a kép ami már készen van...Valaki tudna ajánlani egy másik "videóból mozgó képet csinálok" programot?
Előre is köszönöm! smileeee.gif
2012. május 28. 19:01 #1432
Jedward26
Jedward26
visszatérő vendég
 
StátuszRamos ~ah ez tökéletes státusz ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 17
Azonosító: 176715
Offline offline
Valaki segítsen! Hogy lehet beállítani a kedvenc sztárjaimat? birthday.gif
2012. május 28. 19:02 #1433
keysii
keysii
 
StátuszZenét hallgatni, és élvezni azt - Ez a legszebb dolog, amit érezhetsz...!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.21.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 25
Azonosító: 176254
Offline offline
Idézet (Jedward26 @ 2012.05.28. 19:01)
Valaki segítsen! Hogy lehet beállítani a kedvenc sztárjaimat?  birthday.gif

úgy hogy rákeresel és bejelölöd kedvenc sztárnak
2012. május 29. 18:16 #1434
- törölt felhasználó -    
elveszett?? azt így akkor nehéz lesz elmagyarázni tongue.gif én am.. tudnék segíteni csak így nehéz elmagyarázni úgy h nem vagyok ott ahol te .. és hát... nincs a kezembe meg .. na mind1 érted :/ szóval nehéz... de amúgy segítek csak írj rám ha tudsz "hanglemezes,, lány (bocs remélem ez is megteszi h tudjam ki vagy XD )
2012. május 29. 18:18 #1435
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.05.19. 14:02)
Jó ha van Photoshop és PhotoScape. Az utóbbi a legegyszerűbb magyar nyelvű képszerkesztő program, ráadásul jól kihasználható a sok funkció miatt. A kilopkodott képeket kijelölöd a kötegszerkesztőben, ott újabb lehetőségek várnak. Szöveg írás a képre, beépített filmeffektek, képvágás (már itt be lehet állítani a 100x100-as méretet, de ha jól emlékszem, itt csak középre zár)... Mentés után átmész a gif animációkra, összefűzöd,időt beállítod, és mentés után már töltheted is fel. biggrin.gif

szia én új vagyok csak tudni szeretném ez a pályázat még érvényes?biggrin.gif
2012. május 29. 18:20 #1436
- törölt felhasználó -    
Idézet (Twilight6 @ 2012.05.22. 14:45)
Ilyet nekem is csinált. Nekem most a képeket nem engedi feltölteni a fórumra.

nem tom mért van de nekem is csinálja ezt
2012. május 29. 20:36 #1437
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
Bocs,de én kissé béna vagyok,nem tudom hogyan lehetne pl.: fehér színűre beállítani a profil szerkesztésénél a blokk színét. :blush:

Válaszokat előre is köszönöm. :lol: (ha lesz xD)
2012. május 29. 22:49 #1438
- törölt felhasználó -    
Belemész abba a kis ember figurába ahol a kijelentkezés és a levelek gomb van. Bal oldalt találsz egy olyat, hogy Személyes profil és alatta vannak különböző menüpontok. Megkeresed a Profil szerkesztése menüpontot és közvetlenül a szerkesztő ablak alatt van egy olyan, hogy Blokk háttérszíne.
2012. május 30. 17:03 #1439
Az egyetlen
Az egyetlen
★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺
 
StátuszEgy idézettel nem magyarázhatod meg a világ hibás működését.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.05.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 0
Azonosító: 152355
Offline offline
Köszönöm szépen a választ,csak az a baj,hogy ezt eddig is tudtam,és még így sem megy. biggrin.gif Mármint..ott nincs is fehér,más színűre tudom,csak fehérre nem,pedig arra akartam már jó ideje.Látom neked az van.Hogy csináltad?
2012. május 30. 17:12 #1440
- törölt felhasználó -    
Idézet (Az egyetlen @ 2012.05.30. 17:03)
Köszönöm szépen a választ,csak az a baj,hogy ezt eddig is tudtam,és még így sem megy. biggrin.gif Mármint..ott nincs is fehér,más színűre tudom,csak fehérre nem,pedig arra akartam már jó ideje.Látom neked az van.Hogy csináltad?

Le print-screeneltem neked, mert rájöttem, hogy ezt elmagyarázni még én sem tudom.XD Lényeg, azt a kicsike kis kört, bogyót odaviszed a fehérre, és utána valahol a kis színválasztó palettádon kívül kattintasz egyet, végül pedig alulra görgetsz és rányomsz az Adatok mentése magenta színű gombra. Elvileg így kéne csinálni, mert nekem működött.
103 oldal 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!