Azért kellene mert az enyém elromlott.
Segítséget kérek!
2012. július 13. 17:22
#1521
Sziasztok. Valaki megtudná nekem adni a KMPlayer letöltési linkjét?
Lehet it is, de üziben is elfogadom.
Azért kellene mert az enyém elromlott.
Nem számolja a képeket, ha lopkodom ki a videóból.
Azért kellene mert az enyém elromlott.
2012. július 13. 19:47
#1522
Idézet (Smileyka @ 2012.07.13. 17:20)
Hát én úgy emlékszem, hogy Ficánkának 
Köszönöm.
2012. július 13. 23:09
#1523
|
|
Jessy♥F1♥ addict |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.23. Hozzászólás: 3076 Csatolások: 15340 Azonosító: 37540 offline
|
Idézet (Juanita @ 2012.07.11. 16:03)
Nagyon szépen köszönöm a segítséged. Végül nem formáztam meg a kártyát. Ma még másoltam rá filmeket, képeket és zenét is, de most már gyorsan beolvasta őket. 
Nincs mit,örülök,hogy magától megoldódott!
2012. július 16. 00:04
#1525
|
|
Lizanialied |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.07. Hozzászólás: 3169 Csatolások: 1228 Azonosító: 163471 offline
|
Idézet (Szincsuu @ 2012.07.13. 17:22)
Sziasztok. Valaki megtudná nekem adni a KMPlayer letöltési linkjét?
Lehet it is, de üziben is elfogadom.
Azért kellene mert az enyém elromlott.
Nem számolja a képeket, ha lopkodom ki a videóból. 
Azért kellene mert az enyém elromlott.
http://download.chip.eu/hu/KMPlayer_873877.html
Corby:Indítsd újra a gépet, akkor már jó lesz. Néha nekem is megszokott hülyülni.
1 felhasználónak tetszik:
Corby
2012. július 16. 00:11
#1526
|
|
Corby- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.12. Hozzászólás: 7036 Csatolások: 1416 Azonosító: 147096 offline
|
Idézet
Corby:Indítsd újra a gépet, akkor már jó lesz. Néha nekem is megszokott hülyülni.
Köszönöm, sikerült, nagyon köszönöm segítséged!
1 felhasználónak tetszik:
Lizania
2012. július 16. 18:59
#1527
Oké,most már tényleg hülyék a 'könyvjelzőim'.
Most se tudok normálisan elmenteni egy oldalt a könyvjelzőkhöz.Jobb klikk - Oldal hozzáadása a könyvjelzőkhöz = semmi.
Nyomom nagyban a ctrl + D-t,de szintén semmi.
Most pedig újraindítottam a mozillát,a törölt könyvjelzőim pedig megint itt vannak.
Na,ilyenkor mi van? Mert én ezt nem értem kicsit se.
Előre is köszönöm szépen,ha valaki tudna segíteni.
Most se tudok normálisan elmenteni egy oldalt a könyvjelzőkhöz.Jobb klikk - Oldal hozzáadása a könyvjelzőkhöz = semmi.
Nyomom nagyban a ctrl + D-t,de szintén semmi.
Most pedig újraindítottam a mozillát,a törölt könyvjelzőim pedig megint itt vannak.
Na,ilyenkor mi van? Mert én ezt nem értem kicsit se.
Előre is köszönöm szépen,ha valaki tudna segíteni.
2012. július 17. 20:33
#1528
Csináltam egy Coppermine Photo Gallery-t és csináltam 2 kategóriát.Az egyikbe 2 album van a másikba meg csak 1.Na az a baj,hogy mikor kijelentkezek akkor nincs semmi kép sincs.És még ezt írja ki ha kijelentkezek:
Coppermine critical error:
Unable to connect to database!
MySQL said: Too many connections
Coppermine critical error:
Unable to connect to database!
MySQL said: Too many connections
2012. július 17. 23:41
#1529
100-ból az első eset,hogy most nem a mozillámmal van baj.
A google chrome-ban hol lehet beállítani a felugró ablakok letiltását/engedélyezését? Mert állítólag levan tiltva és engedélyezni szeretném,de sehol nem találom.
Előre is köszönöm a segítséget,tudom,hogy sok problémám van.
A google chrome-ban hol lehet beállítani a felugró ablakok letiltását/engedélyezését? Mert állítólag levan tiltva és engedélyezni szeretném,de sehol nem találom.
Előre is köszönöm a segítséget,tudom,hogy sok problémám van.
2012. július 18. 07:28
#1530
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.07.17. 23:41)
100-ból az első eset,hogy most nem a mozillámmal van baj.
A google chrome-ban hol lehet beállítani a felugró ablakok letiltását/engedélyezését? Mert állítólag levan tiltva és engedélyezni szeretném,de sehol nem találom.
Előre is köszönöm a segítséget,tudom,hogy sok problémám van.
Beállítások -> Speciális beállítások megjelenítése... -> Adatvédelem -> Tartalombeállítások - > Előugró ablakok.
Itt két lehetőséged van (alapból tiltva van minden):
- Előugró ablakok engedélyezése minden webhelyen
- Rákattintasz a Kivételek kezelése gombra, és beírod azoknak a honlapoknak a címeit, amiken engedélyezni szeretnéd a felugró ablakokat.
1 felhasználónak tetszik:
Miley-fan09
2012. július 22. 12:24
#1531
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Úgy 10 éve vettem a Nokia DD-10-es memóriakártya leolvasómat. Eddig nem is volt gondom. Viszont ha a mikro SD-t berakom az adapterébe, azt pedig a kártyaleolvasóba, akkor a gép nem látja a memóriakártyát. Azt érzékeli, hogy benne van a kártyaleolvasó, csak az adapteres mikro SD kártyát nem.
Mitől lehet ez? Régi a kártyaleolvasóm, és vegyek egy újat? Vagy az adapterrel van valami?
2012. július 23. 17:29
#1532
Én ezt a drága CoolNovo-ot használom (a Chromenak valami másik változata), normálisan működik meg minden. De mostanában úgy 5 percenként kiírja, hogy "Néhány weboldal lassúnak tűnik..." és azt szeretné, ha bezárnám a megnyitott oldalakat. Viszont egyáltalán nem lassú a netem, és ezért idegesítő, hogy folyamatosan felugrik ez az ablak. Mitől van ez? Csak a böngésző hibája?
Meg egy másik. Kb. 3 éves a laptopom, de néha azt csinálja, hogy elsötétül a képernyő 1 percig, utána meg visszaáll. És ezután a sarokban kiírja, hogy a "Képernyő illesztő nem reagált, de utána válaszolt." Érdemes ilyenkor elvinni egy szervizbe vagy reménykedjek, hogy nem csinálja ezt megint?
Meg egy másik. Kb. 3 éves a laptopom, de néha azt csinálja, hogy elsötétül a képernyő 1 percig, utána meg visszaáll. És ezután a sarokban kiírja, hogy a "Képernyő illesztő nem reagált, de utána válaszolt." Érdemes ilyenkor elvinni egy szervizbe vagy reménykedjek, hogy nem csinálja ezt megint?
2012. július 24. 21:51
#1534
|
|
Corby- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.12. Hozzászólás: 7036 Csatolások: 1416 Azonosító: 147096 offline
|
Sziasztok!
Egyik nap használtam a Microsoft Office Picture 2003-as változatát, kipróbáltam egy képet, és azóta csak ott jelenlíti meg a képeket valahogy így.Nem tudnátok segíteni, hogy hogy kell beállítani, hogy ne így jelenlítse meg a képeket?
Egyik nap használtam a Microsoft Office Picture 2003-as változatát, kipróbáltam egy képet, és azóta csak ott jelenlíti meg a képeket valahogy így.Nem tudnátok segíteni, hogy hogy kell beállítani, hogy ne így jelenlítse meg a képeket?
2012. július 25. 11:22
#1536
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet (Twilight6 @ 2012.07.24. 16:55)
Nekem egy kérdésem lenne: ma azt írta ki a laptopom, hogy javasolt a telepcsere. Ez pontosan mit jelent? Baj, ha még egy darabig nem cserélem ki?
Ez azért van, mert az operációs rendszer szerint a gép akkumulátora kezd az élettartama végére érni.
A baj az, hogy ez nem feltétlenül van így, de ha már megjelenik, akkor viszonylag rövid időn belül célszerű megejteni a cserét.
Idézet (Corby @ 2012.07.24. 21:51)
Sziasztok!
Egyik nap használtam a Microsoft Office Picture 2003-as változatát, kipróbáltam egy képet, és azóta csak ott jelenlíti meg a képeket valahogy így.Nem tudnátok segíteni, hogy hogy kell beállítani, hogy ne így jelenlítse meg a képeket?
Egyik nap használtam a Microsoft Office Picture 2003-as változatát, kipróbáltam egy képet, és azóta csak ott jelenlíti meg a képeket valahogy így.Nem tudnátok segíteni, hogy hogy kell beállítani, hogy ne így jelenlítse meg a képeket?
A használatával szépen hozzá is társította a Windows a képekhez ezt a programot, mint alapértelmezett megjelenítőt. Ha a kép az Asztalon van, kattints a képre jobb egérgombbal, és a megnyíló menüben vagy egyből a Társítást keresd meg, vagy a Tulajdonságokat.
Mindkét esetben lehetőséged kellene legyen, hogy magad válaszd ki azt a programot, amivel a továbbiakban szeretnéd a képeket megjeleníteni.
Idézet (Blary @ 2012.07.24. 23:03)
Itt starity-n nem tudok feltölteni képeket, mert nem jeleik meg a Képek feltöltése gomb. Valaki tudna segíteni?
Célszerű lenne frissíteni a Flash Plugint-t.
http://get.adobe.com/flashplayer
Csak ki kell választani az operációs rendszert, és a böngészőt, amihez le szeretnéd tölteni. Letöltöd, telepíted, majd célszerű a gépet is újraindítani.
Ha ez után sem jelenik meg a gomb, akkor az adott böngészőben törölni kellene a gyorsítótárat:
Explorer: Eszközök -> Internetbeállítások -> Böngészési előzmények -> Törlés...
Firefox: Eszközök -> Beállítások -> Haladó -> Hálózat -> Gyorsítótár -> Törlés most...
Chrome: Beállítások -> A motorháztető alatt -> Adatvédelem -> Böngészési adatok törlése...
2012. július 25. 14:22
#1537
Lehet valahol a Eurosport magyar adását online nézni előfizetés nélkül? Csak az olimpia miatt kellene.
2012. július 25. 20:32
#1538
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (joe_r @ 2012.07.25. 11:22)
Ez azért van, mert az operációs rendszer szerint a gép akkumulátora kezd az élettartama végére érni.
A baj az, hogy ez nem feltétlenül van így, de ha már megjelenik, akkor viszonylag rövid időn belül célszerű megejteni a cserét.
A baj az, hogy ez nem feltétlenül van így, de ha már megjelenik, akkor viszonylag rövid időn belül célszerű megejteni a cserét.
Értem, köszönöm a választ!
2012. július 29. 21:13
#1539
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (Bessie @ 2012.07.22. 12:24)
Úgy 10 éve vettem a Nokia DD-10-es memóriakártya leolvasómat. Eddig nem is volt gondom. Viszont ha a mikro SD-t berakom az adapterébe, azt pedig a kártyaleolvasóba, akkor a gép nem látja a memóriakártyát. Azt érzékeli, hogy benne van a kártyaleolvasó, csak az adapteres mikro SD kártyát nem.
Mitől lehet ez? Régi a kártyaleolvasóm, és vegyek egy újat? Vagy az adapterrel van valami? 
Szerintem azért nem, mert már régi a kártyaolvasód, és nem támogatja az adott kártyaformátumot, hiába hazsnálsz adaptert, attól függetlenül már más szabvány mint a SD, és valószínűleg a korából adódóan ezt nem támogatja.
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2012. július 30. 01:23
#1540
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2012.07.29. 21:13)
Szerintem azért nem, mert már régi a kártyaolvasód, és nem támogatja az adott kártyaformátumot, hiába hazsnálsz adaptert, attól függetlenül már más szabvány mint a SD, és valószínűleg a korából adódóan ezt nem támogatja.
Akkor új kell. Köszi szépen.
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.


offline

