Starity

Sanctuary / Sanctuary - Génrejtek (2008-)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 04. 22:25 #21
- törölt felhasználó -    
Season 1 Promo (képek nagyobbak, mint a többi)
2011. július 04. 22:27 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Juanita @ 2011.03.16. 16:39)
Season 2 promo thumbsup.gif

Ez a kettő pedig még ide tartozik.
2011. július 04. 22:30 #23
- törölt felhasználó -    
2×01-02 thumbsup.gif
2011. július 04. 22:31 #24
- törölt felhasználó -    
2×03 thumbsup.gif
2011. július 04. 22:33 #25
- törölt felhasználó -    
2×04 beer.gif
2011. július 04. 22:34 #26
- törölt felhasználó -    
2×05 thumbsup.gif
2011. november 25. 00:01 #27
- törölt felhasználó -    
Season 1
2011. november 25. 00:11 #28
- törölt felhasználó -    
Season 2
2011. november 25. 00:26 #29
- törölt felhasználó -    
Season 3
2011. november 25. 00:30 #30
- törölt felhasználó -    
Season 4
2011. november 26. 18:04 #31
- törölt felhasználó -    
w00t.gif HQ méretben Season 4 Promo
2011. december 24. 12:22 #32
- törölt felhasználó -    
Hú, én nem is tudom, hogy mit mondjak a sorozatról. Most már nagyon sajnálom, hogy nem kezdtem el nézni, amikor az AXN tűzte műsorra. Azt hittem, hogy egy újabb sci-fi kotyvasz. Minap letöltöttem, mert akartam valami újat nézni, és, hogy őszinte legyek, egyszerűen szerelmes lettem ebbe a sorozatba. Igaz, a szereplők kidolgozottságán még van mit csiszolni, de ez a sorozat úgy király, ahogy van! Már a harmadik évad felénél tartok, de egy kicsit félretettem. Túl hamar el fog fogyni.XD Valószínűleg nemsokára a negyedik évadot is elkezdik sugározni, szóval nem kell olyan sokat várni már. Mindenesetre hihetetlen sorozat hihetetlen szereplőkkel. Amanda még női szemmel is vonzó hosszú barna hajjal, hihetetlen csinos. A legnagyobb kedvencem a mindenlébenkanál pszichológus, Will, de brutálisan nagy arc Henry és Kate is. Nagylábi pedig mindig Chewira emlékeztet a Star Warsból.XD Egy szónak is száz a vége, imádom!smileeee.gif Ezer köszönet a képekért Juanita!smileeee.gif
2011. december 25. 03:32 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.12.24. 12:22)
Hú, én nem is tudom, hogy mit mondjak a sorozatról. Most már nagyon sajnálom, hogy nem kezdtem el nézni, amikor az AXN tűzte műsorra. Azt hittem, hogy egy újabb sci-fi kotyvasz. Minap letöltöttem, mert akartam valami újat nézni, és, hogy őszinte legyek, egyszerűen szerelmes lettem ebbe a sorozatba. Igaz, a szereplők kidolgozottságán még van mit csiszolni, de ez a sorozat úgy király, ahogy van! Már a harmadik évad felénél tartok, de egy kicsit félretettem. Túl hamar el fog fogyni.XD Valószínűleg nemsokára a negyedik évadot is elkezdik sugározni, szóval nem kell olyan sokat várni már. Mindenesetre hihetetlen sorozat hihetetlen szereplőkkel. Amanda még női szemmel is vonzó hosszú barna hajjal, hihetetlen csinos. A legnagyobb kedvencem a mindenlébenkanál pszichológus, Will, de brutálisan nagy arc Henry és Kate is. Nagylábi pedig mindig Chewira emlékeztet a Star Warsból.XD Egy szónak is száz a vége, imádom!smileeee.gif Ezer köszönet a képekért Juanita!smileeee.gif

Nagyon szívesen Holly beer.gif
Én amikor megláttam, hogy Amanda Tapping lesz a főszereplője ennek a sorozatnak akkor eldöntöttem, hogy ha törik, ha szakad én ezt a sorozatot nézni fogom. És egyáltalán nem bántam meg, hogy belevágtam. Elképesztően jó sorozat, bár még csak az első két évadot láttam, de hamarosan bepótolom a 3. évadot is és remélem nem kell sokáig várni a 4. évadra sem.
Amanda tényleg nagyon gyönyörű ezzel a barna hosszú hajjal, sőt, szerintem ez jobban is áll neki, mint a szőke rövid.
Robin a másik kedvencem a sorozatból, de persze a többiek is azok. Ami még tetszik, hogy feltűnnek benne Stargate-os szereplők is, mint pl. Michael Shanks wub.gif , Paul McGillion stb.
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
2011. december 26. 18:08 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (Juanita @ 2011.12.25. 03:32)
Nagyon szívesen Holly beer.gif 
Én amikor megláttam, hogy Amanda Tapping lesz a főszereplője ennek a sorozatnak akkor eldöntöttem, hogy ha törik, ha szakad én ezt a sorozatot nézni fogom. És egyáltalán nem bántam meg, hogy belevágtam. Elképesztően jó sorozat, bár még csak az első két évadot láttam, de hamarosan bepótolom a 3. évadot is és remélem nem kell sokáig várni a 4. évadra sem.
Amanda tényleg nagyon gyönyörű ezzel a barna hosszú hajjal, sőt, szerintem ez jobban is áll neki, mint a szőke rövid. 
Robin a másik kedvencem a sorozatból, de persze a többiek is azok. Ami még tetszik, hogy feltűnnek benne Stargate-os szereplők is, mint pl. Michael Shanks wub.gif , Paul McGillion stb.

Sőt mi több, először Michael Shanks-et fel sem ismertem, aztán néztem, hogy ismerős arc, de mégis honnan? Akkor esett le, hogy a SG-1-ben játszott.XD A pasi brutálisan kikupálódott. Amandáért valahogy annyira sosem voltam oda, nem tudom miért, valahogy az SGA-ban is Weir volt mindig az igazi, bár az SG-1-et nem néztem folyamatosan. Aztán belenéztem a Sanctuary-ba és itt vettem észre, hogy hihetetlen színásznő. Tényleg sokkal jobban áll neki a barna, mint a szőke. A harmadik évad is nagyon nagy, sőt nem spoilerezek, de nagyon tetszik, Tesla pedig brutális benne.XD Nagyon ott vannak a szereplők és úgy a sztorik is, tetszetős és szórakoztató sorozat, ami nálam történelmet írt.smileeee.gif
2011. december 26. 19:07 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.12.26. 18:08)
Sőt mi több, először Michael Shanks-et fel sem ismertem, aztán néztem, hogy ismerős arc, de mégis honnan? Akkor esett le, hogy a SG-1-ben játszott.XD A pasi brutálisan kikupálódott. Amandáért valahogy annyira sosem voltam oda, nem tudom miért, valahogy az SGA-ban is Weir volt mindig az igazi, bár az SG-1-et nem néztem folyamatosan. Aztán belenéztem a Sanctuary-ba és itt vettem észre, hogy hihetetlen színásznő. Tényleg sokkal jobban áll neki a barna, mint a szőke. A harmadik évad is nagyon nagy, sőt nem spoilerezek, de nagyon tetszik, Tesla pedig brutális benne.XD Nagyon ott vannak a szereplők és úgy a sztorik is, tetszetős és szórakoztató sorozat, ami nálam történelmet írt.smileeee.gif

biggrin.gif én rögtön felismertem benne Michaelt. sajnáltam, hogy csak egy részben kapott szerepet, szívesen elnéztem volna még ebben a sorozatban is. Weirt is nagyon kedvelem, de nálam Amanda a favorit tongue.gif biggrin.gif
Most már neki kellene állnom a 3. évadnak is, de még annyi film és sorozat várat magára, hogy azt sem tudom melyiket helyezzem előtérbe.
2011. december 27. 09:33 #36
Liliii
Liliii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 341
Csatolások: 300
Azonosító: 137663
Húúú... rolleyes.gif Biztos, hogy nagyon jó sorozat lehet, hogyha ennyi jót írtok róla. biggrin.gif Úgy látszik neki kell állnom nézni (jobb későn mint soha) már csak Amanda miatt is, hiszen nagyon szerettem a Stargateben is. smileeee.gif Meg amint olvastam vannak benne Stargatesek is, szóval itt az ideje, hogy neki álljak.biggrin.gif
2011. december 27. 13:35 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (Juanita @ 2011.12.26. 19:07)
biggrin.gif én rögtön felismertem benne Michaelt. sajnáltam, hogy csak egy részben kapott szerepet, szívesen elnéztem volna még ebben a sorozatban is. Weirt is nagyon kedvelem, de nálam Amanda a favorit  tongue.gif  biggrin.gif 
Most már neki kellene állnom a 3. évadnak is, de még annyi film és sorozat várat magára, hogy azt sem tudom melyiket helyezzem előtérbe.

Nekem kellett egy jó öt perc mire leesett, hogy azaz SG-1-es cingárpasi.XD Mondjuk ismertem a szereplőket, de úgy nem voltam a legelső Csillagkapu sorozat rajongója sosem, bár Carter karakterét mindig bírtam. Hát nekem az SGA-ban Weir volt mindig a nagy kedvenc, mert hát mégis csak ő volt az első expedíció vezető. Amandával sem volt rossz, de talán az volt a bajom, hogy nem igazán kapott szerepet a részekben, de ez a Sanctuary-s alakítása tényleg nagy. Habár nekem a pszichomókus William az igazi favorit, néhány epizódban igen csak röhögésre méltó szövege van.XD Tudom, ezzel én is voltam már így, hogy annyi minden váratott, de végül mindig azt nézem, amihez kedvem van. Néha előfordul az, hogy egyszerre darálok 10 sorozatot is. Most csak a 24 és a Sanctuary van porondon, szóval ne félj elkezdeni, mert tényleg nagyon jó. Egyedül az a Kali-s szál nem tetszett annyira, kicsit kezdett a vége felé már vontatott lenni, de a sorozat excellent.smileeee.gif

Idézet (Liliii @ 2011.12.27. 09:33)
Húúú... rolleyes.gif  Biztos, hogy nagyon jó sorozat lehet, hogyha ennyi jót írtok róla. biggrin.gif Úgy látszik neki kell állnom nézni (jobb későn mint soha) már csak Amanda miatt is, hiszen nagyon szerettem a Stargateben is.  smileeee.gif  Meg amint olvastam vannak benne Stargatesek is, szóval itt az ideje, hogy neki álljak.biggrin.gif

Tényleg nagyon jó sorozat, vagyis hát engem nagyon megfogott a pilottól kezdve. Mindig is szerettem a misztikus sci-fiket és ez pont egy olyan, amire vágytam. Nem olyan hű, de űrben lövöldözünk, de mégis megadja a hangulatot és elkalauzol egy teljesen más világba. Kicsit hiányolom a karakterek kidolgozottságát, mert itt is az abnormálisokra és az eseményekre fektetik a hangsúlyt. Szóval a szereplőkről sem tudunk olyan sok mindent, de ez még változhat a következő évadokban. Én csak ajánlani tudom, hogy kezdd el.

Régen történt már velem ilyesmi, de úgy éreztem, hogy a sorozat nálam megért egy fanfictionre is. Egyelőre 34 oldalt írtam meg belőle, három fejezet van meg tisztán, de még elég kezdetlegesnek tudom mondani. Ha összejön még egy pár fejezet és jelzi valaki, hogy tartana rá igényt, akkor szívesen feltöltöm majd a netre, de, ha engem kérdeztek, szerintem enyhén szólva gagyika, úgyhogy meglátjuk.XD
1 felhasználónak tetszik: Liliii
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok