+ Shia LaBeouf
Megan Fox - "Eagle Eye" Premiere
2008. szeptember 17. 09:07
#2
|
|
meaning_cameronLeighton♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.07. Hozzászólás: 1561 Csatolások: 5072 Azonosító: 25469 offline
|
2008. szeptember 17. 09:17
#4
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet(ML @ 2008. September 17. - 08:12)
Nekem ugyan továbbra is kicsit ribancos az arca (rajongoktól elnézést), de ahogy Dido mondaná: "határozottan nemrossz".

Én is Dido véleményével értek egyet...
Megan
Ray', ML
1 felhasználónak tetszik:
kosTa
2008. szeptember 17. 09:22
#5
|
|
RaymondKristen Bell Addict |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 06.01.18. Hozzászólás: 3464 Csatolások: 13704 Azonosító: 12203 offline
|
Idézet(ML @ 2008. September 17. - 09:12)
Nekem ugyan továbbra is kicsit ribancos az arca (rajongoktól elnézést), de ahogy Dido mondaná: "határozottan nemrossz".
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy néha (najó, gyakran
2008. szeptember 17. 14:39
#7
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
Idézet(ML @ 2008. September 17. - 09:12)
Nekem ugyan továbbra is kicsit ribancos az arca (rajongoktól elnézést), de ahogy Dido mondaná: "határozottan nemrossz".

Azt ne mondd, hogy zavar, hogy ribis, van akinek jól áll, van akinek nem, neki IGEN
Köszönet mindenkinek!
2008. szeptember 17. 14:49
#8
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Idézet(White Bull @ 2008. September 17. - 14:39)
Azt ne mondd, hogy zavar, hogy ribis, van akinek jól áll, van akinek nem, neki IGEN 
Ott a pont!
Köszi mindenkinek a gyönyörû képeket!
2008. szeptember 17. 21:09
#12
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
na akkor +121x
+ 
Pedig nem ártana kisütni valamit
Idézet(joe_r @ 2008. September 17. - 20:21)
Egyszerûen már nem tudok mint mondani a kiegészítést látva...
Pedig nem ártana kisütni valamit
2008. szeptember 17. 21:23
#15
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
Idézet(joe_r @ 2008. September 17. - 21:20)
Süssön a hóember, én wubogok tovább...
Az süthet!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline



