Starity

Rubint Réka - FHM 2008/október

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. május 17. 14:35 #21
Demonk
Demonk
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.05.18.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 29970
Offline offline
Sziasztok. Olyan kérésem lenne, hogy aki veszi rendszeresen az FHM-t nem tudná bescannelni Réka képeit a Nõtanács cimû cikkekbõl? Elõre is köszönöm.
2009. május 17. 14:49 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet(revans2 @ 2008. September 30. - 18:50)
Lehet õt utálni,irigykedni rá,de ilyen test nem sok van...smileeee.gif
Ez a test 10es!! meghajolo.gif  meghajolo.gif tökéletes,Köszi a képeket


Na ja, plasztikai mûtétek után bárkinek lehet ilyen teste, így ebben nincs semmi különleges... nem irigységbõl vagy utálatból mondom, mert tkp. nem tudom, ki ez a nõ és mit csinált, amiért ennyire fel van kapva, de köztudott, hogy pl. a mellei nem természetesek. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Mia
2009. május 17. 15:36 #23
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2009. May 17. - 14:49)
Na ja, plasztikai mûtétek után bárkinek lehet ilyen teste, így ebben nincs semmi különleges... nem irigységbõl vagy utálatból mondom, mert tkp. nem tudom, ki ez a nõ és mit csinált, amiért ennyire fel van kapva, de köztudott, hogy pl. a mellei nem természetesek.  cool.gif

Egyrészt ez a test nem csak plasztikai mûtét eredménye, másrészt meg én magasról teszek rá, hogy besegített-e az orvos vagy sem. Pontosabban csak akkor van bajom vele, ha nem jól sikerült, amúgy meg megy a drool és wub ezerrel.
2009. szeptember 06. 12:35 #24
- törölt felhasználó -    
Persze, az izmokat is biztos a plasztikai sebész csinálta neki, mi!? Ehh, megint a rosszindulat. Megmûttette a mellét mert (mint írják is) nem volt neki egyáltalán a sok edzéstõl. Szerintem elismerésre méltó amit csinált õ is meg Norbi is. A legtöbb ember meg egyszerûen irigy mert jól megy nekik.
Köszi a képeket meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Esment
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok