Starity

Ingyenes Háromdimenziós Térkép A Google-től

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2005. július 08. 23:39 #21
PHILIP
PHILIP
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 1089
Csatolások: 193
Azonosító: 3
Offline offline
Idézet(Freeze @ 2005, July 8. - 23:31)
LOL! laugh.gif
Mikor elindult a google maps egyből azt kezdtük keresni! biggrin.gif Persze nemsok sikerrel!  dry.gif
[right][/right]

Már az index-en is elkezdődött a találgatás. biggrin.gif

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9015854
2005. július 13. 12:41 #22
TRm
TRm
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.04.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 1
Azonosító: 1031
Offline offline
Idézet(Freeze @ 2005, July 8. - 22:31)
LOL! laugh.gif
Mikor elindult a google maps egyből azt kezdtük keresni! biggrin.gif Persze nemsok sikerrel!  dry.gif
[right][/right]


Ahogy rátaláltam a progira Ajaccio után a következő gondolatom az volt! biggrin.gif És megdöbbentem amikor megtaláltam 1re! biggrin.gif Ha keresel valami akkor használd a keresőt... rohog.gif
Beírtam hogy area51 és az első találat az volt... tényleg frankó kis térkép.
2005. augusztus 08. 17:41 #23
Kraven
Kraven
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.03.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 8069
Offline offline
google rulez
2005. szeptember 30. 20:30 #24
csapoati
csapoati
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.05.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 23
Azonosító: 1060
Offline offline
Idézet(Devil @ 2005, July 8. - 11:37)
Én is leszedtem. Nagyon ott van, csak sajnos igazándiból az USA-ra van "kihegyezve". Eddig csak ott láttam hogy megvolt a 3D várostérkép. De nagyon jó kis program. zt néztem, hogy magyarországról kb 2-3 éves műholdképek vannak. Még a régi Hungaroring van benne  smile.gif  Érdekes egy program. Mondjuk sajnos Vácról nincs részletes térkép, nem lehet kivenni semmit belőle  dry.gif  Pedig megnéztem volna a házunkat  laugh.gif
[right][/right]


Hehe, a mi házunk Budapesten van, és még a parkoló autók is látszanak a képen. smile.gif
2006. április 26. 17:22 #25
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
http://index.hu/tech/net/gmaps060425/

Frissítette európai adatbázisát a Google Maps. Mostantól az európai országok többségéről már nem csak műholdas képeket láthatunk: a kontinens nyugati és középső útvonalhálózatát felvitték a részletes térképnézetre. Ez azt jelenti, hogy a nagyobb városoknál szinte az összes utcanevet rátették a műholdas vagy sematikus nézetre, míg a kisebb településeknél a főbb útvonalakat tűntették fel.

Csak uniós országok úthálózatait tűnteti fel a Google. Pontosabban: a balti államok vagy például a szintén uniós tag Szlovénia kiesett a szórásból, viszont Magyarország útjait, utcáit már mutatja a Google Maps. Még érdekesebb, hogy bár a nem uniós balkáni országoknak nincs részletes térképrajza, viszont a Szegedről Görögország felé vezető E70-es út megjelenik az útvonalhálóban.

Magyarországon eddig jellemzően Budapestet nézhettük meg jó felbontású műholdképekben. Mostantól azonban már a Dunaújvárostól Bajáig húzódó területeket is láthatjuk madártávlatból. Az utcaneveket nálunk is a nagyvárosokban tűntetik fel a legrészletesebben. Budapesten például olyan rövid utcácskákat is megtalálni, mint az Anker köz. Ha olyan települést nézünk - például Szeged -, melynek nincs jó felbontású Google-műholdképe, akkor mintha az utcahálózat is elnagyoltabb lenne.
A két legfontosabb európai helyszín viszont mostantól mindenki számára ingyenesen és szabadon lokalizálható a neten: a paksi erőmű reaktorai és a római Florida utca.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. április 24. 09:28 #26
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Most már a hazai utak is bejárhatók virtuálisan. biggrin.gif Megnéztem mindenféle címet, tök fura, hogy már nem csak Londont tudom így nézegetni (ami érdekel is). rolleyes.gif

Az egyébként picit muris, hogy még a kutyák feje is cenzúrázva van, de hát mint ismeretes, ezt egy program automatikusan végzi... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. április 27. 20:54 #27
- törölt felhasználó -    
Hogy milyen fura a házunk. XD Hát... egy kicsit jobb grafika azért jöhetne még rá +-ba. smileeee.gif
2013. május 30. 18:18 #28
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Olyan jó szerintem,hogy ezt kitalálták,végre valami amire azt mondom,hogy na ez tényleg nem hülyeség.Nagyon jó,hogy bármilyen várost,országot megnézhetek ami érdekel. Ééés megtudtam lesni a házikónkat is!biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!