Valaki használja közületek a Google Desktopot?
2008. október 09. 21:34
#1
Az idõjárás modul eleinte még rendesen mûködött nálam, és a napokban vettem észre, hogy a menüjébõl eltûnt az "Opciók..." lehetõség és egyre lassabban (vagy egyáltalán nem) tõltõdnek be az idõjárási adatok és szimbólumok. Az érdekes az benne, hogy kipróbáltam még két másik gépen is, amelyeken ugyanaz az XP rendszer futott, elvileg ugyanazokkal a frissítésekkel, és azokon mûködött. Viszont olvastam a Google oldalán még pár commentet, akiknek ugyanez a problémájuk vele, mint nekem. (Bár sejtem, hogy senki nem fog válaszolni, de egy próbát megért.)
2008. október 09. 21:39
#2
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet(ZTM @ 2008. October 9. - 20:34)
Az idõjárás modul eleinte még rendesen mûködött nálam, és a napokban vettem észre, hogy a menüjébõl eltûnt az "Opciók..." lehetõség és egyre lassabban (vagy egyáltalán nem) tõltõdnek be az idõjárási adatok és szimbólumok. Az érdekes az benne, hogy kipróbáltam még két másik gépen is, amelyeken ugyanaz az XP rendszer futott, elvileg ugyanazokkal a frissítésekkel, és azokon mûködött. Viszont olvastam a Google oldalán még pár commentet, akiknek ugyanez a problémájuk vele, mint nekem. (Bár sejtem, hogy senki nem fog válaszolni, de egy próbát megért.)
Egy gyors keresztkérdés...
Nem lehetséges, hogy az a gép, amin nem mûködik rendesen, esetleg tele van felesleges szeméttel? Esetleg megérne egy alapos nagytakarítást.
Azért kérdezem, mert bár nem használom, és nem is preferálom az ilyen programokat, de elképzelhetõ, hogy ez a baja.
Egy próbát megér...
2008. október 09. 21:44
#3
Idézet(joe_r @ 2008. October 9. - 20:39)
Egy gyors keresztkérdés...
Nem lehetséges, hogy az a gép, amin nem mûködik rendesen, esetleg tele van felesleges szeméttel? Esetleg megérne egy alapos nagytakarítást.
Azért kérdezem, mert bár nem használom, és nem is preferálom az ilyen programokat, de elképzelhetõ, hogy ez a baja.
Egy próbát megér...
Nem lehetséges, hogy az a gép, amin nem mûködik rendesen, esetleg tele van felesleges szeméttel? Esetleg megérne egy alapos nagytakarítást.
Azért kérdezem, mert bár nem használom, és nem is preferálom az ilyen programokat, de elképzelhetõ, hogy ez a baja.
Egy próbát megér...
Szinte semmi nincs a gépen egy pár programon kívül, egyedül az XP szükséges frissítései jönnek rendszeresen. De csak az idõjárás modul nem mûködik, az összes többivel semmi gond nincs. Csak azt nem értem, ha a program lenne rossz, akkor sehol nem mûködne, viszont van olyan gép, amelyen mûködik.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


0 felhasználónak tetszik:
offline
