Starity

Valaki használja közületek a Google Desktopot?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. október 09. 21:34 #1
- törölt felhasználó -    
Az idõjárás modul eleinte még rendesen mûködött nálam, és a napokban vettem észre, hogy a menüjébõl eltûnt az "Opciók..." lehetõség és egyre lassabban (vagy egyáltalán nem) tõltõdnek be az idõjárási adatok és szimbólumok. Az érdekes az benne, hogy kipróbáltam még két másik gépen is, amelyeken ugyanaz az XP rendszer futott, elvileg ugyanazokkal a frissítésekkel, és azokon mûködött. Viszont olvastam a Google oldalán még pár commentet, akiknek ugyanez a problémájuk vele, mint nekem. (Bár sejtem, hogy senki nem fog válaszolni, de egy próbát megért.)
2008. október 09. 21:39 #2
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2008. October 9. - 20:34)
Az idõjárás modul eleinte még rendesen mûködött nálam, és a napokban vettem észre, hogy a menüjébõl eltûnt az "Opciók..." lehetõség és egyre lassabban (vagy egyáltalán nem) tõltõdnek be az idõjárási adatok és szimbólumok. Az érdekes az benne, hogy kipróbáltam még két másik gépen is, amelyeken ugyanaz az XP rendszer futott, elvileg ugyanazokkal a frissítésekkel, és azokon mûködött. Viszont olvastam a Google oldalán még pár commentet, akiknek ugyanez a problémájuk vele, mint nekem. (Bár sejtem, hogy senki nem fog válaszolni, de egy próbát megért.)


Egy gyors keresztkérdés...
Nem lehetséges, hogy az a gép, amin nem mûködik rendesen, esetleg tele van felesleges szeméttel? Esetleg megérne egy alapos nagytakarítást.

Azért kérdezem, mert bár nem használom, és nem is preferálom az ilyen programokat, de elképzelhetõ, hogy ez a baja.
Egy próbát megér...
2008. október 09. 21:44 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet(joe_r @ 2008. October 9. - 20:39)
Egy gyors keresztkérdés...
Nem lehetséges, hogy az a gép, amin nem mûködik rendesen, esetleg tele van felesleges szeméttel? Esetleg megérne egy alapos nagytakarítást.

Azért kérdezem, mert bár nem használom, és nem is preferálom az ilyen programokat, de elképzelhetõ, hogy ez a baja.
Egy próbát megér...


Szinte semmi nincs a gépen egy pár programon kívül, egyedül az XP szükséges frissítései jönnek rendszeresen. De csak az idõjárás modul nem mûködik, az összes többivel semmi gond nincs. Csak azt nem értem, ha a program lenne rossz, akkor sehol nem mûködne, viszont van olyan gép, amelyen mûködik.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!