Starity

Kérdés

116 oldal 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 13. 17:29 #581
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (NikcyChan @ 2011.08.13. 15:07)
Sziasztok , lenne egy kerdesem smileeee.gif 
Van egy adatlap amit regebben megakartam csinalni de valaki mar megcsinalta es mar tobb mint 6 honapja nem szerkeztetem irtam is neki , hogy szerkesze meg , de nem irt vissza es az adatlapot se szerkeztete  ... Igy azt szeretnem megtudni , hogy tudom elvenni az adatlapot ^^

Először is: te nem tudod tőle elvenni! Itt a visszabeszélőben megtalálod ToTo adatlapos topikját. Oda írj. Ott van minden adatlap elhelyezéssel kapcsolatos észrevétel.


MÁS:
az,hogy ki hogyan szerkeszti az adatlapját, az nem attól függ, hogy ki milyen régi, vagy új tag. A "régieknek" csupán annyi előnyük van,hogy ők már tudják mi a szabály, és mit hogyan kell szerkeszteni. Egyébként ahány ember, annyi féle adatlap szerkesztést láthatsz itt.

Egyébként engem is felhúz néhány dolog az adatlap szerkesztéssel kapcsolatban, de ez már az én problémám. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, kriszti145, Rihannna, Lindsay019
2011. augusztus 13. 18:01 #582
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.08.13. 17:29)
Először is: te nem tudod tőle elvenni! Itt a visszabeszélőben megtalálod ToTo adatlapos topikját. Oda írj. Ott van minden adatlap elhelyezéssel kapcsolatos észrevétel. 
MÁS:
az,hogy ki hogyan szerkeszti az adatlapját, az nem attól függ, hogy ki milyen régi, vagy új tag. A "régieknek" csupán annyi előnyük van,hogy ők már tudják mi a szabály, és mit hogyan kell szerkeszteni. Egyébként ahány ember, annyi féle adatlap szerkesztést láthatsz itt. 
Egyébként engem is felhúz néhány dolog az adatlap szerkesztéssel kapcsolatban, de ez már az én problémám. rohog.gif

Az újaknak sem lenne túl nehéz megismerniük a szabályt, ha vennék a fáradtságot, és elolvasnák.

Van néhány tag, akitől én nyugodt szívvel elvenném az összes adatlapját, nem azért mert sajnálom tőle, vagy magamnak akarom a lapjait, hanem azért mert például ilyen mondatokat írnak az életrajzokba: Az pedig a legjobb,hogy mindenki azt hitte,hogy Kínos modellezése volt Moment Eddig ám a kritikusok szerint rettentően szerencsés volt.El lehet róla mondani,hogy a szakmályában eddig egy kínos pillanat sem volt.
13 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Boscorelli, Bessie, UnhappyMeals, Rap4ever8, kriszti145, Rihannna, DreamerGirl, saii, Emily O., Lindsay019, Coco Selly, Pocok2001
2011. augusztus 13. 18:25 #583
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.08.13. 18:01)
... azért mert például ilyen mondatokat írnak az életrajzokba: Az pedig a legjobb,hogy mindenki azt hitte,hogy Kínos modellezése volt  Moment Eddig ám a kritikusok szerint rettentően szerencsés volt.El lehet róla mondani,hogy a szakmályában eddig egy kínos pillanat sem volt.


Én ilyet találtam: Jelenleg 25 éves. blink.gif
8 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Bessie, Lady Suzy, kriszti145, Rihannna, saii, Emily O., Lindsay019
2011. augusztus 13. 18:44 #584
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.08.13. 18:01)
Az újaknak sem lenne túl nehéz megismerniük a szabályt, ha vennék a fáradtságot, és elolvasnák.
Van néhány tag, akitől én nyugodt szívvel elvenném az összes adatlapját, nem azért mert sajnálom tőle, vagy magamnak akarom a lapjait, hanem azért mert például ilyen mondatokat írnak az életrajzokba: Az pedig a legjobb,hogy mindenki azt hitte,hogy Kínos modellezése volt  Moment Eddig ám a kritikusok szerint rettentően szerencsés volt.El lehet róla mondani,hogy a szakmályában eddig egy kínos pillanat sem volt.

Nem lenne nehéz, ha kérdeznének, mielőtt cselekednek. Hiába van az a szabály regisztrálás után, hogy ne indítsanak új topikot teszem azt, inkább nézzék át a fórumot, mit, hol találnak.

Az a legdurvább, hogy az általad leírt szöveget biztosan magától hozta össze, nem pedig valami webfordítós szöveg.
De hogy tud ilyen értelmetlen mondatot összehozni valaki? Jó, előfordul nálam is, hogy új életrajz írásnál én is több mindent figyelembe veszek, átnézek, és így lehet, hogy imitt-amott a mondatom értelmetlen. Na de miből tart visszaolvasni, mielőtt bemásolja, vagy elküldi jóváhagyásra?
3 felhasználónak tetszik: Rihannna, Emily O., Lindsay019
2011. augusztus 13. 18:55 #585
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2011.08.13. 18:44)
Nem lenne nehéz, ha kérdeznének, mielőtt cselekednek. Hiába van az a szabály regisztrálás után, hogy ne indítsanak új topikot teszem azt, inkább nézzék át a fórumot, mit, hol találnak.
Az a legdurvább, hogy az általad leírt szöveget biztosan magától hozta össze, nem pedig valami webfordítós szöveg. 
De hogy tud ilyen értelmetlen mondatot összehozni valaki? Jó, előfordul nálam is, hogy új életrajz írásnál én is több mindent figyelembe veszek, átnézek, és így lehet, hogy imitt-amott a mondatom értelmetlen. Na de miből tart visszaolvasni, mielőtt bemásolja, vagy elküldi jóváhagyásra?

És akkor, hogy még durvább legyen: ez nem egy tizenéves által szerkesztett lapról van, hanem egy velem egyidős (najó, egy évvel fiatalabb nálam) által szerkesztettről. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2011. augusztus 13. 19:25 #586
- törölt felhasználó -    
Idézet (NikcyChan @ 2011.08.13. 15:07)
Sziasztok , lenne egy kerdesem smileeee.gif 
Van egy adatlap amit regebben megakartam csinalni de valaki mar megcsinalta es mar tobb mint 6 honapja nem szerkeztetem irtam is neki , hogy szerkesze meg , de nem irt vissza es az adatlapot se szerkeztete  ... Igy azt szeretnem megtudni , hogy tudom elvenni az adatlapot ^^


Toto adatlapos topikjába írj, ő majd figyelmezteti, vagy esetlegesen átcsatolja hozzád a lapot:
http://starity.hu/forum/topik/236567-toto-adatlapos-topikja/
2011. augusztus 13. 19:33 #587
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Nem semmi srácok. Nekem mégis a kedvencem ez volt: "szakmályában".

Őszintén szólva kicsit tanácstalan vagyok. Ez ügyben szeretnék is kérdezni.
Történt ugyanis, hogy mostanság támadnak a bélyegképek néhány kedvenc Forma 1-es pilótámnál (sőt, hogy őszinte legyek, ez majdnem mindegyik pilótára igaz), amit egyébként elég nehezen viselek. Hozzáteszem, nem csak én.

Most nem azért, nem akarok nagyképű lenni, de gondolom ti sem szeretitek, ha 200*300-as képek kerülnek fel a kedvenceitekhez, igaz? smileeee.gif

Azt szeretném kérdezni, hogy Hamiltonról tavaly készültek Kate Beckinsale-lel közös fotói egy rendezvényen, amik egyébként már felkerültek ide is, de már nem láthatóak, csak a linkek jelennek meg. Viszont a feltöltő nem csatolta Lewis-t, így a többi Hamilton rajongó (gondolom én) még nem látta a képeket.
Kérdésem arra irányul, hogy a közös fotóiknak nyithatok új topikot külön? (4 kép lenne) Vagy szerintetek oda az eredeti topikba kéne visszatölteni mindet, és csatolni Hamiltont? (Az összes kép 13 és Lewis csak azon a négyen szerepel)

Előre is köszönöm a segítséget. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: joe_r, Bessie
2011. augusztus 13. 20:02 #588
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.08.13. 18:01)

Az újaknak sem lenne túl nehéz megismerniük a szabályt, ha vennék a fáradtságot, és elolvasnák.


De még jobb lenne, ha minden szekció tetején ott lenne az adott részre érvényes szabál leírva, röviden, érthetően. Ugyanis az látszik az elmúlt másfél évből, hogy ha a szabályok nincsenek szem előtt, ahogy pl. a HQP-n ott voltak, akkor mi lesz az egésznek a vége.

Idézet (szavy @ 2011.08.13. 18:01)

Van néhány tag, akitől én nyugodt szívvel elvenném az összes adatlapját, nem azért mert sajnálom tőle, vagy magamnak akarom a lapjait, hanem azért mert például ilyen mondatokat írnak az életrajzokba: Az pedig a legjobb,hogy mindenki azt hitte,hogy Kínos modellezése volt  Moment Eddig ám a kritikusok szerint rettentően szerencsés volt.El lehet róla mondani,hogy a szakmályában eddig egy kínos pillanat sem volt.


Erre a részre külön nem reagálnék. Egyszerűen nevetséges.


Idézet (Boscorelli @ 2011.08.13. 19:33)

Őszintén szólva kicsit tanácstalan vagyok. Ez ügyben szeretnék is kérdezni.
Történt ugyanis, hogy mostanság támadnak a bélyegképek néhány kedvenc Forma 1-es pilótámnál (sőt, hogy őszinte legyek, ez majdnem mindegyik pilótára igaz), amit egyébként elég nehezen viselek. Hozzáteszem, nem csak én.
Most nem azért, nem akarok nagyképű lenni, de gondolom ti sem szeretitek, ha 200*300-as képek kerülnek fel a kedvenceitekhez, igaz? smileeee.gif 
Azt szeretném kérdezni, hogy Hamiltonról tavaly készültek Kate Beckinsale-lel közös fotói egy rendezvényen, amik egyébként már felkerültek ide is, de már nem láthatóak, csak a linkek jelennek meg. Viszont a feltöltő nem csatolta Lewis-t, így a többi Hamilton rajongó (gondolom én) még nem látta a képeket.
Kérdésem arra irányul, hogy a közös fotóiknak nyithatok új topikot egy külön? (4 kép lenne) Vagy szerintetek oda az eredeti topikba kéne visszatölteni mindet, és csatolni Hamiltont? (Az összes kép 13 és Lewis csak azon a négyen szerepel)
Előre is köszönöm a segítséget. meghajolo.gif


Szerintem célszerűbb lenne ugyanoda feltenni, és csatolni Lewis lapját is.
2011. augusztus 14. 11:40 #589
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tamás2.0 @ 2011.08.13. 18:25)
Én ilyet találtam: Jelenleg 25 éves.  blink.gif

Miből áll a frissítés? Jelenleg 25 évesről átírja 26-ra? rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: szavy, DreamerGirl, UnhappyMeals, Boscorelli, Emily O., Lindsay019, Lady Suzy, Pocok2001
2011. augusztus 14. 17:04 #590
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2011.08.14. 11:40)
Miből áll a frissítés? Jelenleg 25 évesről átírja 26-ra?  rohog.gif

Ez nem jó, mert csak évente lehet beírni. Frissíteni meg legalább félévente kell. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, BaByGaGa, Emily O., Lady Suzy, DreamerGirl, Bessie, Pocok2001
2011. augusztus 14. 17:29 #591
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.08.14. 17:04)
Ez nem jó, mert csak évente lehet beírni. Frissíteni meg legalább félévente kell.  biggrin.gif


Akkor meg 25,5 éves pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: BaByGaGa, Lady Suzy, DreamerGirl, pink_bunny, Bessie, Pocok2001
2011. augusztus 14. 17:39 #592
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.08.14. 17:04)
Ez nem jó, mert csak évente lehet beírni. Frissíteni meg legalább félévente kell.  biggrin.gif


Egyszerű. Fél év múlva kitörli a mondatot, majd újabb fél év múlva +1 évvel újraírja. (Remélem, nem adtam ötletet!) biggrin.gif
2011. augusztus 14. 20:06 #593
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Tamás2.0 @ 2011.08.14. 17:39)
Egyszerű. Fél év múlva kitörli a mondatot, majd újabb fél év múlva +1 évvel újraírja. (Remélem, nem adtam ötletet!)  biggrin.gif

Jó, ebbe már nem tudok belekötni. biggrin.gif Ötletnek ötlet, de akiktől kitelik, hogy be is írnák, nem járnak ebbe a fórumrészbe, szóval nyugi. biggrin.gif

De ha már kérdés a topik címe, akkor nekem is lenne egy kérdésem:
Ez most komoly: http://starity.hu/sztarok/katie-skadoske/ ? Emós? Tanuló? WTF? mellow.gif Van még ennél is lentebb?
7 felhasználónak tetszik: bestiak, BarcaFan, Domcicc, Lindsay019, Lady Suzy, DreamerGirl, pink_bunny
2011. augusztus 14. 20:17 #594
- törölt felhasználó -    
Van még lejjebb szavy. Nézd meg Erőemelő Zsoltit _nevet.gif
http://starity.hu/sztarok/sinka-zsolt/

De ő se rossz. "Dolgozott, mint a magánpraxist ügyvéd". Igazi sztár meghajolo.gif
http://starity.hu/sztarok/linsey-miller/

Az ő életútja pedig egészen parádés. És modell(!!!) biggrin.gif
http://starity.hu/sztarok/jessica-teal/

Ott a sztárrangsor vége felé vannak igazi gyöngyszemek.
6 felhasználónak tetszik: bestiak, UnhappyMeals, Emily O., Domcicc, Lady Suzy, Boscorelli
2011. augusztus 14. 20:18 #595
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.08.14. 20:06)
Jó, ebbe már nem tudok belekötni.  biggrin.gif Ötletnek ötlet, de akiktől kitelik, hogy be is írnák, nem járnak ebbe a fórumrészbe, szóval nyugi.  biggrin.gif 
De ha már kérdés a topik címe, akkor nekem is lenne egy kérdésem:
Ez most komoly: http://starity.hu/sztarok/katie-skadoske/ ? Emós? Tanuló? WTF?  mellow.gif Van még ennél is lentebb?


Ezeket és a hasonló lapokat már törölni kellene. Sajnos még akkor kerültek be amikor nem volt jóváhagyási rendszer. Sok a szemét abból az időből.
10 felhasználónak tetszik: BarcaFan, szavy, mikeyla, Domcicc, Lindsay019, Grace Benning, Boscorelli, Bessie, DreamerGirl, pink_bunny
2011. augusztus 14. 20:22 #596
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2011.08.14. 20:06)
Jó, ebbe már nem tudok belekötni.  biggrin.gif Ötletnek ötlet, de akiktől kitelik, hogy be is írnák, nem járnak ebbe a fórumrészbe, szóval nyugi.  biggrin.gif 
De ha már kérdés a topik címe, akkor nekem is lenne egy kérdésem:
Ez most komoly: http://starity.hu/sztarok/katie-skadoske/ ? Emós? Tanuló? WTF?  mellow.gif Van még ennél is lentebb?

Azt nem tudom hogy lentebb van-e, de a VV-sek körülbelül egy szinten mozognak vele.
Mondjuk no comment, de szoktam látni olyat is, hogy valaki saját magának csinál adatlapot omg.gif
7 felhasználónak tetszik: mikeyla, Domcicc, Lindsay019, Lady Suzy, Boscorelli, DreamerGirl, Pocok2001
2011. augusztus 14. 20:25 #597
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (BarcaFan @ 2011.08.14. 20:17)
Van még lejjebb szavy. Nézd meg Erőemelő Zsoltit _nevet.gif 
http://starity.hu/sztarok/sinka-zsolt/
De ő se rossz. "Dolgozott, mint a magánpraxist ügyvéd". Igazi sztár meghajolo.gif 
http://starity.hu/sztarok/linsey-miller/
Az ő életútja pedig egészen parádés. És modell(!!!) biggrin.gif 
http://starity.hu/sztarok/jessica-teal/
Ott a sztárrangsor vége felé vannak igazi gyöngyszemek.

Hát ez egy élmény volt. _nevet.gif

Idézet (Cynthia @ 2011.08.14. 20:22)
Azt nem tudom hogy lentebb van-e, de a VV-sek körülbelül egy szinten mozognak vele.
Mondjuk no comment, de szoktam látni olyat is, hogy valaki saját magának csinál adatlapot omg.gif

Meg ne haragudj rám, de én Pippát és a tinimamit is ide sorolnám. Bár már párszor ezt elmondtam. Písz. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: _ToTo_, dave095, Twilight6, DreamerGirl, Coco Selly
2011. augusztus 14. 20:29 #598
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2011.08.14. 20:25)

Meg ne haragudj rám, de én Pippát és a tinimamit is ide sorolnám. Bár már párszor ezt elmondtam. Písz.  biggrin.gif

A bölcsiben szabad játszani nem? Mert szegény HQP szép lassan bölcsődévé alakult.

Őszintén örülnék neki, ha végre Freeze is úgy gondolná, és ráncba lehetne szedni az oldalt.
5 felhasználónak tetszik: Emily O., joe_r, Bessie, DreamerGirl, pink_bunny
2011. augusztus 14. 20:33 #599
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.08.14. 20:29)
A bölcsiben szabad játszani nem? Mert szegény HQP szép lassan bölcsődévé alakult.
Őszintén örülnék neki, ha végre Freeze is úgy gondolná, és ráncba lehetne szedni az oldalt.

De azért nem kell rontani a helyzeten, ha nem muszáj. blink.gif Mert ha már mi is telepakoljuk az oldalt tinimamikkal és izomemberekkel (erőemelő BarcaFan szerint biggrin.gif ), akkor mit várunk el másoktól, de most komolyan?
1 felhasználónak tetszik: Emily O.
2011. augusztus 14. 20:43 #600
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2011.08.14. 20:33)
De azért nem kell rontani a helyzeten, ha nem muszáj.  blink.gif Mert ha már mi is telepakoljuk az oldalt tinimamikkal és izomemberekkel (erőemelő BarcaFan szerint  biggrin.gif ), akkor mit várunk el másoktól, de most komolyan?


Az adatlapján a Foglalkozás mezőben van az erőemelő amúgy smileeee.gif De ezt jobban át kellett volna gondolnom, mert ha meglátja Zsolt, hogy milyen kontextusban hoztam fel, tuti megkeresem engem. Nekem végem biggrin.gif

De hogy ne legyek off, nem lehetne csinálni egy adatlap törlős topicot? És oda be lehetne linkelni az ilyeneket, a moderátor meg dönt, hogy mehet-e a levesbe vagy sem.
12 felhasználónak tetszik: szavy, UnhappyMeals, mikeyla, Emily O., Lindsay019, Lady Suzy, Grace Benning, Tamás2.0, dave095, Boscorelli, DreamerGirl, pink_bunny
116 oldal 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!