Starity

Kérdés

116 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 19. 19:48 #721
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.09.19. 17:18)
De nem elegen...  rohog.gif

Bizony nem! biggrin.gif És még a korbácsot sem használhatják. _nevet.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Emily O., Lady Suzy, thunderbird, pink_bunny
2011. szeptember 19. 21:36 #722
- törölt felhasználó -    
Idézet (szavy @ 2011.09.19. 13:29)
Jelenleg kiemelt tagok: Steve-O, White Bull, Marha, Gereb, Gabee, KáZé, otyg, Devil, ML, Martin, Dido, Freak, REDman, Aribeth, Luki, Elle, Raymond, Hesztia, bestiak, RuMsZeSz, dana1, Tamás2.0, nagyhoho5393, noska, Leo, Gajcsi, bajer, Coco Selly, Bessie, bötti, viraag, dave095, WhiteAngel, Courtneyy, funny18, Boscorelli, gertii, LaTasha, House Of Wax, Lindsay019, duracell, xBlondie, Mia, és végül én: szavy.
Remélem teljes mértékben kielégítő a válasz. Ennyien vagyunk, de nem számoltam meg. Felső határ sincs. biggrin.gif  Szerintem senkit nem hagytam ki, ha mégis, akkor tőle előre is elnézést kérek.  biggrin.gif

Nem hittem volna, hogy ennyi van!
És nagyon köszönöm! meghajolo.gif
2011. szeptember 19. 22:59 #723
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (RoxanaaŁ @ 2011.09.19. 21:36)
Nem hittem volna, hogy ennyi van! 
És nagyon köszönöm!  meghajolo.gif

Na igen, de a névsorból nem mindenki aktív. Az első sor tagjai a legrégebbi tagok, de őket már nem nagyon látni errefelé. biggrin.gif
2011. szeptember 22. 15:30 #724
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Van egy kis problémám.
Az a helyzet,hogy az egyik sztáradatlapomnál szerettem volna feltölteni új évről-évre képeket. Eddig három év volt feltöltve,ma azonban tettem volna még hozzá,valamint a régieket kicseréltem volna. Letöröltem a régi képeket,kezdtem feltölteni az újakat,azonban a régi képeket adta ki. Vegyük például 2011-et,miszerint töltöttem az adott sztárról új 2011-es képet fel,de még azt adta ki ami azelőtt volt beállítva 2011-re. Többször is megismételtem,de egyszer se sikerült.
Remélem érthetően magyaráztam. unsure.gif És ez ellen mit tehetnék?
2011. szeptember 22. 15:49 #725
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2011.09.22. 15:30)
Van egy kis problémám. 
Az a helyzet,hogy az egyik sztáradatlapomnál szerettem volna feltölteni új évről-évre képeket. Eddig három év volt feltöltve,ma azonban tettem volna még hozzá,valamint a régieket kicseréltem volna. Letöröltem a régi képeket,kezdtem feltölteni az újakat,azonban a régi képeket adta ki. Vegyük például 2011-et,miszerint töltöttem az adott sztárról új 2011-es képet fel,de még azt adta ki ami azelőtt volt beállítva 2011-re. Többször is megismételtem,de egyszer se sikerült. 
Remélem érthetően magyaráztam.  unsure.gif És ez ellen mit tehetnék?

Ez egy tipikus egyszerűen megoldható hiba. Amikor feltöltötted az új képeket, akkor azok fel lettek töltve normálisan, de még a régit mutatja. Egyszerűen jobb klikk, frissítés és már az újat mutatja(lehet újratöltés is, attól függ, h melyik program vann fenn a gépeden). Remélem megértetted wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Fanni00
2011. szeptember 22. 15:51 #726
- törölt felhasználó -    
Azt is csinálhatod, h benyomod az F5 gombot a billentyűzeten, akkor is frissít wink.gif


Idézet (evelin0623 @ 2011.09.22. 15:49)
Ez egy tipikus egyszerűen megoldható hiba. Amikor feltöltötted az új képeket, akkor azok fel lettek töltve normálisan, de még a régit mutatja. Egyszerűen jobb klikk, frissítés és már az újat mutatja(lehet újratöltés is, attól függ, h melyik program vann fenn a gépeden). Remélem megértetted wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Fanni00, evelin0623
2011. szeptember 22. 16:56 #727
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.09.22. 15:51)
Azt is csinálhatod, h benyomod az F5 gombot a billentyűzeten, akkor is frissít wink.gif


Idézet (evelin0623 @ 2011.09.22. 15:49)
Ez egy tipikus egyszerűen megoldható hiba. Amikor feltöltötted az új képeket, akkor azok fel lettek töltve normálisan, de még a régit mutatja. Egyszerűen jobb klikk, frissítés és már az újat mutatja(lehet újratöltés is, attól függ, h melyik program vann fenn a gépeden). Remélem megértetted wink.gif


Oh,köszönöm szépen mindkettőtöknek. Valóban,működik is. Most kicsit ügyefogyottnak és lemaradottnak érzem magamat,hogy egy ilyen egyszerű problémával ide fordultam. Még egyszer köszönöm. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. szeptember 22. 17:25 #728
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fanni00 @ 2011.09.22. 16:56)
Oh,köszönöm szépen mindkettőtöknek. Valóban,működik is. Most kicsit ügyefogyottnak és lemaradottnak érzem magamat,hogy egy ilyen egyszerű problémával ide fordultam. Még egyszer köszönöm.  smileeee.gif

Ne aggódj, először én is aggodalmaskodtam, az adatlapok képeinél is ezt csinálja rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Fanni00
2011. szeptember 22. 18:02 #729
evelin0623
evelin0623
Isααĉ
 
StátuszThe Vampire Diaries Mánia**
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 122
Azonosító: 147866
Offline offline
Idézet (Thora_90 @ 2011.09.22. 15:51)
Azt is csinálhatod, h benyomod az F5 gombot a billentyűzeten, akkor is frissít wink.gif

Tényleg? ohmy.gif Ezt én se tudtam, nagyon köszi az információt meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, Fanni00
2011. szeptember 25. 09:22 #730
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Sziasztok!

Biztos volt már ez a kérdés , kicsit visszakerestem , de be kell valljam nem találtam unsure.gif
A kérdésem az volna , hogy lehet-e olyan sztáradatlapot létrehozni aki igazából nem is sztár csak néhány apróbb szerepe volt és van egy nagyon híres testvére ?
Mert én igazából fontolóra vettem hogy elkészítem Zac Efron testvérének , Dyaln Efron-nak az adatlapját. Utána néztem kicsit és láttam , hogy Miley húgának Noah-nak is van illetve Vanessa Hudgens testvérének is van adatlapja és ők sem tettek le valami túl sokat eddig színészileg. unsure.gif
Azért gondoltam hogy inkább megkérdezem előtte hogy el lehet-e készíteni mert fölöslegesen ne szívesen csinálnám meg smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kriszti145
2011. szeptember 25. 20:24 #731
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.09.25. 09:22)
Sziasztok!
Biztos volt már ez a kérdés , kicsit visszakerestem , de be kell valljam nem találtam  unsure.gif 
A kérdésem az volna , hogy lehet-e olyan sztáradatlapot létrehozni aki igazából nem is sztár csak néhány apróbb szerepe volt és van egy nagyon híres testvére ?
Mert én igazából fontolóra vettem hogy elkészítem Zac Efron testvérének , Dyaln Efron-nak az adatlapját. Utána néztem kicsit és láttam , hogy Miley húgának Noah-nak is van illetve Vanessa Hudgens testvérének is van adatlapja és ők sem tettek le valami túl sokat eddig színészileg. unsure.gif 
Azért gondoltam hogy inkább megkérdezem előtte hogy el lehet-e készíteni mert fölöslegesen ne szívesen csinálnám meg  smileeee.gif


Én nem tudok választ adni, de hadd segítsem a moderátorokat a döntésben: amikor Ali Lohan felkerült, akkor még ő is csak "Lindsay kicsi húga" volt (mondjuk szerintem még mindig az rohog.gif ), szerepelt elszórtan 1-1 másodpercig Linds filmjeiben, meg kb. egy klipjében, és kész. Szóval szerintem Zac tesója is elférne. Ki tudja? pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: kriszti145, House Of Wax
2011. szeptember 25. 22:18 #732
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2011.09.25. 20:24)
Én nem tudok választ adni, de hadd segítsem a moderátorokat a döntésben: amikor Ali Lohan felkerült, akkor még ő is csak "Lindsay kicsi húga" volt (mondjuk szerintem még mindig az  rohog.gif ), szerepelt elszórtan 1-1 másodpercig Linds filmjeiben, meg kb. egy klipjében, és kész. Szóval szerintem Zac tesója is elférne. Ki tudja? pardon.gif

Ilyen szempontból meg lehetne említeni Lindsay Lohan anyját is. De, hogy több példát is mondjak, a sztárlexikonban benne van az egész Kardashian és Cyrus család is, na meg van egy Pippa Middletonunk is. És bár ezeknek az embereknek a fele sem csinál semmi érdemlegeset, csak egyszerűen van egy befutott ember a családjukban, ezért az ő nevüket is ismeri mindenki.

Részemről elférnek, bár nem én döntök. De ha be is kerülnek, bennem egyből az a kérdés merülne fel, ha meglátnám, hogy van x mennyiségű fanja, hogy mégis mire fel? Csak mert a lánya vagy a testvére egy bizonyos tagnak a kedvence, ezért a rokont is bejelöli? Aztán ugye véleményt is lehet írni róluk. Szimpátiát meg stílust az lehet értékelni, de egy rokonnál a tehetségre mi alapján adsz neki pontot?

De, hogy itt ne álljak meg... ha íróknak nem lehet adatlapjuk (márpedig ők ténylegesen csinálnak valamit), akkor a sztártestvérek meg pláne nem érdemelnek lapot csak mert pont olyan családba születtek, ahonnan valakinek felfedezték az égbekiáltóan nagy tehetségét.

Szóval reggelig is lehetne sorolni, hogy mi szól az adatlapjuk mellett és ellen.
10 felhasználónak tetszik: Beba13, Bessie, goldman, dave095, kriszti145, Rap4ever8, House Of Wax, duracell, Lindsay019, Fanni00
2011. szeptember 26. 14:10 #733
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Miért van az, hogy egyes hírmoderátorok csak a saját írásaikat jelentetik meg, de közben egyetlen beküldött cikkhez sem veszik a fáradtságot, hogy átnézzék és jóváhagyják? Kicsit bosszantó, hogy látom, többen is online-ok, sorra teszik ki a saját cikkeiket, de az órákkal korábban beküldött cikknek még se híre, se hamva... dry.gif

Ha már ilyen státusszal bír valaki, én értékelném, ha nem csak a maga dolgait "nyomatná", hanem legalább 1 vagy 2 (és ez egyáltalán nem sok) cikket megnézne és megjelentetne, amikor éppen fent van... Amúgy sem a megírt cikkek mennyiségének kéne mérvadónak lenni, hanem inkább a minőségnek... Sokan naponta írnak sok cikket, de a hírértéke a többségnek közel egyenlő a nullával. mellow.gif

Bocsánat, de gondoltam megosztom ezt a gondolatot... unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: Bessie, Thora_90, Christo, kriszti145, _ToTo_, Lady Suzy, Fanni00
2011. szeptember 26. 19:28 #734
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (szavy @ 2011.09.25. 22:18)
Ilyen szempontból meg lehetne említeni Lindsay Lohan anyját is. De, hogy több példát is mondjak, a sztárlexikonban benne van az egész Kardashian és Cyrus család is, na meg van egy Pippa Middletonunk is.(...)


Nos, mivel azóta már nem éppen szívlelem a kedves nőszemélyt, így ha arról lenne szó, akkor felőlem mehet nyugodtan a levesbe. rohog.gif
Szerintem viszont kicsivel több írót is fel lehetne engedni, mármint azokra gondolok, akiknek mondjuk megfilmesítik egy könyvét. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Thora_90, evelin0623, Lady Suzy
2011. szeptember 26. 23:30 #735
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2011.09.26. 19:28)
Szerintem viszont kicsivel több írót is fel lehetne engedni, mármint azokra gondolok, akiknek mondjuk megfilmesítik egy könyvét.  smileeee.gif

Abból kismillió van, főleg manapság.
2011. szeptember 26. 23:42 #736
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.26. 14:10)
Miért van az, hogy egyes hírmoderátorok csak a saját írásaikat jelentetik meg, de közben egyetlen beküldött cikkhez sem veszik a fáradtságot, hogy átnézzék és jóváhagyják? Kicsit bosszantó, hogy látom, többen is online-ok, sorra teszik ki a saját cikkeiket, de az órákkal korábban beküldött cikknek még se híre, se hamva... dry.gif
Ha már ilyen státusszal bír valaki, én értékelném, ha nem csak a maga dolgait "nyomatná", hanem legalább 1 vagy 2 (és ez egyáltalán nem sok) cikket megnézne és megjelentetne, amikor éppen fent van... Amúgy sem a megírt cikkek mennyiségének kéne mérvadónak lenni, hanem inkább a minőségnek... Sokan naponta írnak sok cikket, de a hírértéke a többségnek közel egyenlő a nullával. mellow.gif 
Bocsánat, de gondoltam megosztom ezt a gondolatot... unsure.gif


Teljes mértékben igazad van, de mivel nekem nem sok közöm van a Magazin részleghez, ezért csak a támogatásommal tudlak kisegíteni. pardon.gif
7 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kriszti145, _ToTo_, Lady Suzy, House Of Wax, Emily O., Fanni00
2011. szeptember 27. 07:06 #737
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.09.26. 23:42)
Teljes mértékben igazad van, de mivel nekem nem sok közöm van a Magazin részleghez, ezért csak a támogatásommal tudlak kisegíteni. pardon.gif

Köszönöm. Kicsit sem bosszantó, hogy egy tegnapi hír még mindig nem jelent meg. Talán ma, de akkor majd 100%, hogy a moderátor nem veszi a fáradtságot, hogy a cikkben átírja a tegnapra vonatkozó "mai" jelzőt. dry.gif Így generálva egy szuper kis részben fals hírt. Már jelent meg így cikkem, hogy több napos késéssel, de a szövegben az állt, hogy "ma"... Hol itt a naprakészség, kérem szépen?! Figyeltem, volt, aki csak tegnap (!) 8 cikket írt, de bele nem nézett volna a beküldöttekbe. dry.gif És még így legyek motivált, hogy minél előbb megírjam a legfrissebb híreket... Mire kikerül, már nem is lesz olyan aktuális. mellow.gif De mindegy, inkább örülök, ha egyáltalán felkerül... mellow.gif

Ja, és a Dokis cikkem már tárgytalan, mivel ezalatt az idő alatt LEZÁRTÁK a szavazást, amiről írtam. mad.gif Felesleges kitenni! dry.gif
A dalpremiernek még némi értelme lenne, de csak ha át lenne írva a cikk. dry.gif Tudjátok mit? Töröljétek mindkettőt, ha olvassátok, kedves hírmoderátorok... dry.gif mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: evelin0623, Fanni00
2011. szeptember 27. 07:52 #738
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.27. 07:06)

A dalpremiernek még némi értelme lenne, de csak ha át lenne írva a cikk. dry.gif Tudjátok mit? Töröljétek mindkettőt, ha olvassátok, kedves hírmoderátorok... dry.gif  mellow.gif

Te magad írtad, hogy törölték a videót ( a dalpremiereset ), azért törlik, mert kiszivárgott, hivatalos csatornán pedig még csak az előzetes van fent. A hivatalos dalpremiereket megvárjuk. A másik cikked törölve lett, hogy miért, nem tudom. mellow.gif
2011. szeptember 27. 08:10 #739
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2011.09.27. 07:52)
Te magad írtad, hogy törölték a videót ( a dalpremiereset ), azért törlik, mert kiszivárgott, hivatalos csatornán pedig még csak az előzetes van fent. A hivatalos dalpremiereket megvárjuk. A másik cikked törölve lett, hogy miért, nem tudom.  mellow.gif

Nem azért törölték, mert kiszivárgott. A dalpremier tegnap reggel 8 órakor volt a rádióban. Ezt a rádióműsort vették fel páran és töltötték fel a videómegosztóra. Ez már nem kiszivárgás, hiszen nyilvánosan megjelent a dal. A beszélgetéssel egyetemben. Az más kérdés, hogy még vissza akarják tartani, amíg lehet - gondolom én - hiszen nagyon új a szám és szeretnék, ha inkább megvennék az iTunes-ról, semmint hogy meghallgassák Youtube-on, a már amúgy nyilvános számot. De mint mondottam, lényegtelen, mert tegnap már megvolt a premier, úgy lett volna érdekes, ha tegnap kerül ki a hír, így már olyan mindegy.

A másik hírt meg már tényleg törölték? Gratulálok hozzá, tényleg. dry.gif Ha az nem hír, akkor a sok villantós vacak miért igen, meg hogy xy hasra esett az utcán?! Színvonal a javából, de tényleg inkább befogom a bagólesőmet... dry.gif
Csak nagyon bosszantó, mert a múlt hétvégén azért nem tudtam megírni, mert késő este estem haza, hajnalban megint mennem kellett, ergo nem tudtam írni, most volt időm, megírtam minden és tulajdonképpen tök feleslegesen. Hát mindegy. mellow.gif Majd ezentúl csak olyan cikket írok, aminek mindegy a relevanciája. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: kriszti145, evelin0623, Rap4ever8, Fanni00
2011. szeptember 27. 10:51 #740
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.09.27. 07:06)
Hol itt a naprakészség, kérem szépen?!


A faroklóbálás, a beszavazó és a ki kivel zuhanyozik átvette a fontossági sorrendet. Veronika visítása fontosabb, mint egy új lemez vagy új klip. Nem is tudom, hogy gondoltad hogy azok fontosabbak lehetnek. Ez a starity ... nem a New York Times ...
16 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kriszti145, Thora_90, evelin0623, Lady Suzy, Sally Sparrow, dave095, House Of Wax, Emily O., Bessie, Rap4ever8, duracell, thunderbird, Fanni00, pink_bunny, Adel007
116 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!