Starity

Kérdés

116 oldal 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. április 16. 08:25 #1181
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.04.15. 20:03)
A Starity nem gyerekoldal, szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy a híreket elolvassa-e vagy sem. Abban igazad van, hogy nem mindenkit érdekelnek a szexuális hírek, de erre csak annyit tudok mondani, hogy elolvasni sem kötelező. wink.gif

Nem gyerekoldal. Ezzel vitatkoznék. Maguk a szerkesztők vívták ki, hogy de, tulajdonképpen az. Ez a korosztály a legfogékonyabb, miattuk lépett életbe egy csomó változtatás, miattuk tart az oldal színvonala ott, ahol - mert idecsábítja őket. (egy internetes oldal a látogatók (mennyiségéből) és persze reklámokból él) Ez egyszerű marketingfogás a portál készítői részéről, ez teljesen egyértelmű, de akkor ne jelentsük már ki, hogy nem gyerek, meg "tinioldal", amikor de, látványosan az már egy jó ideje. Ha nem az lenne, akkor az idősebb és/vagy intellektuálisan magasabb szinten álló közönséget szolgálná ki (= lásd, nem jelennének meg mindenféle tinisztárokról, celebekről semmitmondó információk).
Szóval de, a Starity már egy jó ideje inkább egy tiniportál, akárhonnét is vizslatjuk a kérdést. pardon.gif
2012. április 16. 08:46 #1182
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.04.16. 08:25)

Szóval de, a Starity már egy jó ideje inkább egy tiniportál, akárhonnét is vizslatjuk a kérdést. pardon.gif


Szerintem nem jelenthető ki egyértelműen, hogy igen, a Starity tiniportál lett, mint ahogy az sem, hogy nem lett. A megoldás valahol a Te, és Bessie gondolatmenete között van.
Ha tiniportál lenne, akkor sem Te, sem én, sem a 18. évüket betöltött tagok nagy része nem lenne itt. Részben azért, mert semmi nem tartana itt, részben pedig azért, mert nem találnál hasonló korú, vagy gondolkodású embereket.

Persze a kor az relatív, mert egy 14 éves is gondolkodhat olyan éretten, ami még egy felnőttet is elismerésre késztet, és egy felnőtt is lehet annyira ostoba, hogy úgy viselkedik, mint aki egy óvodás szintjén mozog. És - sajnos, vagy nem sajnos - mind a kettőre bőven akad(t) itt példa.

Ami a portál készítőit illeti, az leginkább egy ember, mivel ő határozza meg a koncepciót. Az, hogy ennek működtetéséhez szüksége van Moderátorokra, illetve Hírszerkesztőkre, az abból a szempontból nem releváns, hogy a döntés egy személyhez kötött. Nyilván lehet javaslatokat tenni, ötletelni, hogyan lehetne több korosztályt is bevonni az oldal látogatói közé, de ezeknek a megvalósításuk szintén egy emberhez kötöttek. És ezt most nem mint kritika, hanem tényként írtam le.

Tehát, lehetne napokig arról elmélkedni, hogy akkor most tiniportál a Starity, vagy sem, de előrébb nem jutna senki. Pillanatnyilag ez az állás. Abban pedig Bessievel értek egyet, hogy soha, senki nem lett kényszerítve arra, hogy bármilyen, neki nem tetsző témát, legyen az cikk, vagy képes topik, el kelljen olvasnia, vagy meg kelljen néznie, és arra reagálnia. Tetszik, nem tetszik, maga az internet is ilyen, és ha egy oldal nézettséget, forgalmat akar produkálni, akkor mindent meg kell tennie ezért.
B verzióként lehetett volna azt is csinálni, hogy támogassátok az oldalt bizonyos összegekkel, de garantáltan nem lett volna jelentősen nagy a tolongás. Mert azt lássuk be, manapság nagyon kevesek tudnák megtenni azt, hogy havonta kb. 5000 Forinttal támogassák az oldalt. (A példa nyilván nem pontos, de jó közelítés.)
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Lizania, kriszti145, Bessie
2012. április 16. 08:59 #1183
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ezeket én is tudom. És igen, az igazság középen van, de mégis inkább a tiniportál felé húz egy kicsit a mérleg nyelve, s mondhattok akármit, én így gondolom. pardon.gif

Persze, mindenki maga dönti el, mire kattint, mi érdekli. Így vagyok ezzel magam is. Csak amikor egyre kevesebb van abból, ami érdekli az embert, akkor szép lassan, de egy jelentős része elkopik ennek a rétegnek. Lehet, hogy végleg, lehet, hogy csak heti egyre, vagy havi egyre szűkíti azt, hogy felnézzen ide, de mindenképpen csökken, tünedezik a számuk. Kivételek persze mindig vannak. wink.gif

Tulajdonképpen én csak azt akartam mondani, reagálva Bessie kommentjére, hogy nem állja meg a helyét az a kifejezés, hogy a Starity NEM gyerekportál. Mert erre már rácáfolt rég. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Lizania, kriszti145
2012. április 16. 13:59 #1184
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
"Az üzenetedhez képeket is csatolhatsz. Az egyes képek mérete nem haladhatja meg a 6Mb-ot. Egy üzenethez maximum 50 kép tölthető fel."
Ehhez képest huszonpár képnél kijelentette, hogy a képek feltöltése elkészült. blink.gif
2012. április 16. 14:26 #1185
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.04.15. 22:32)
Ehhez kapcsolódóan vettem észre egy ideje, hogy nekem például eltűnt ez az igen, elmúltam 18 című oldal a kattintgatással. Jó, 18+ vagyok nem ez a lényeg, csak furcsálltam, mert pl kiírva sincs hogy hány éves vagyok, mégis rögtön a hírre vezet az oldal ha rákattintok. Újítás, vagy egyéni dolog? biggrin.gif

Mint kiderült, moderátoroknak nem jelenik meg. laugh.gif
2012. április 16. 14:31 #1186
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2012.04.16. 14:26)
Mint kiderült, moderátoroknak nem jelenik meg. laugh.gif

Az szívás, pedig a moderátorok között is van nem egy kiskorú... Ejnye-ejnye... rohog.gif
2012. április 16. 14:45 #1187
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.04.16. 14:31)

Az szívás, pedig a moderátorok között is van nem egy kiskorú... Ejnye-ejnye... rohog.gif


Akárhogy is számolom, egyik modi sem kiskorú. think.gif
2 felhasználónak tetszik: kriszti145, Beba13
2012. április 16. 18:25 #1188
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2012.04.16. 14:45)
Akárhogy is számolom, egyik modi sem kiskorú. think.gif

Nem? Akkor nem szóltam. Nem szokásom mások adatlapjai előtt lógni. rolleyes.gif

Viszont a képes kérdésemre valaki adhatna épkézláb magyarázatot. 110.gif
2012. április 16. 18:27 #1189
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.04.16. 18:25)
 
Viszont a képes kérdésemre valaki adhatna épkézláb magyarázatot. 110.gif

Nem biztos,de ha túl nagy méretű (nem MB-re gondolok,hanem pixelre) képet próbálsz feltenni,azt nem mindig tölti fel.
Ha egyszerre töltesz fel 50 képet,akkor lehet,hogy a végén csak 20 lesz,mivel a többi túl nagy volt. smileeee.gif
Ha nem ez a probléma,akkor nem szóltam. laugh.gif
2012. április 16. 18:33 #1190
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.04.16. 18:27)
Nem biztos,de ha túl nagy méretű (nem MB-re gondolok,hanem pixelre) képet próbálsz feltenni,azt nem mindig tölti fel.
Ha egyszerre töltesz fel 50 képet,akkor lehet,hogy a végén csak 20 lesz,mivel a többi túl nagy volt. smileeee.gif
Ha nem ez a probléma,akkor nem szóltam. laugh.gif

Nem, nem ez a probléma. Minden kritériumnak megfelelő képek, de egyszerűen nem tölti fel őket, kb. a képek felénél úgy gondolja, hogy akkor ő most végzett, közben meg kihagyta az 50%-át. blink.gif
2012. április 16. 21:29 #1191
- törölt felhasználó -    
Idézet (Courtneyy @ 2012.04.16. 14:26)
Mint kiderült, moderátoroknak nem jelenik meg. laugh.gif

Értem, köszi smileeee.gif


Idézet (Sally Sparrow @ 2012.04.16. 14:31)
Az szívás, pedig a moderátorok között is van nem egy kiskorú... Ejnye-ejnye... rohog.gif

Csak volt, szám szerint egy az elmúlt időszakban, mégpedig én volnék az. Viszont addig volt kattintgatás, határozottan emlékszem. A Kiemelt Tagok közt van kiskorú több is smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: duracell
2012. április 17. 01:47 #1192
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Azt hiszem nem újdonság senkinek, hogy amióta megalakult a Starity a fórumozók életkora csökkent. Hogy jó, nem jó, erről estig vitatkozhatnánk, de szerintem nem mennénk semmire, de azt hiszem nem is ez a lényeg. Ha már több lehetőség van a cikkek beküldésére, akkor miért ne legyenek kihasználva? Értem én, hogy a téma egyeseknek nem tetszik, de miért van az, hogy a legtöbb hozzászóló 18 év alatti? Csak azért, hogy odaírják, hogy őket nem érdekli? Szerintem azért nekik is tudomásul kéne venni, hogy nem csak ők vannak itt, hanem az idősebb korosztály is képviselteti magát. Plusz ahogy joe_r is mondta, az egész fórumot egy ember vezeti, és ő így döntött, akkor nem értem miért kell erről megint beszélni? Szerintem azért ennél vannak itt fontosabb dolgok is. smileeee.gif A problémákat szerintem mindenki sorolhatná.
4 felhasználónak tetszik: kriszti145, Grace Benning, Lizania, Beba13
2012. április 17. 08:21 #1193
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.04.17. 01:47)
Azt hiszem nem újdonság senkinek, hogy amióta megalakult a Starity a fórumozók életkora csökkent. Hogy jó, nem jó, erről estig vitatkozhatnánk, de szerintem nem mennénk semmire, de azt hiszem nem is ez a lényeg. Ha már több lehetőség van a cikkek beküldésére, akkor miért ne legyenek kihasználva? Értem én, hogy a téma egyeseknek nem tetszik, de miért van az, hogy a legtöbb hozzászóló 18 év alatti? Csak azért, hogy odaírják, hogy őket nem érdekli? Szerintem azért nekik is tudomásul kéne venni, hogy nem csak ők vannak itt, hanem az idősebb korosztály is képviselteti magát. Plusz ahogy joe_r is mondta, az egész fórumot egy ember vezeti, és ő így döntött, akkor nem értem miért kell erről megint beszélni? Szerintem azért ennél vannak itt fontosabb dolgok is. smileeee.gif A problémákat szerintem mindenki sorolhatná.

Ezzel nem mondtál újat Bessie. biggrin.gif
Viszont nekünk, "öregeknek" rá kellene lassan jönnünk, hogyha ezeknek a fiataloknak otthon "mindent szabad", akkor hogyan is várhatnánk el, hogy itt legyen úgymond rend? Ez a korosztály minden, csak nem "féken tartható". rolleyes.gif Ez van, idecsábultak, hát itt vannak. Mind tudjuk, hogy egyetlen emberen múlik tulajdonképpen minden, ezt én is leírtam (bár nem pont ezekkel a szavakkal), nem kell rá emlékeztetni, tudom. rolleyes.gif Amíg Freezének ez jó, addig jó. Mi csak javasolhatunk, de az elsöprő siker az elsődleges szempont, ugyebár. biggrin.gif

Tökjó, hogy mindenki ezen a kommentemen lovagol már egy ideje és a nekem válaszolókat mindenki lelkesen tetszikeli, de a kép-dolgomra még mindig nem tudok mit szólni biggrin.gif , erre tessék reagálni majd, de csak ha tudja valaki a megoldást. rohog.gif Az egyéb dolgokat pedig függesszük fel, pls., nem szeretnék most ebből vitát folytatni oldalakon keresztül, mert teljesen felesleges... rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: kriszti145, Bessie, Lizania
2012. április 17. 18:42 #1194
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Dehogy vitázom. biggrin.gif Általában magamban tartom a véleményem én is, mint mások. Csak néha kikívánkozik. rohog.gif (Tudom, tudom. Maradjon inkább bent. rohog.gif )

A képfeltöltés körüli dolgok engem is érdekelnének. Egyre kisebb méreteket tölt fel, néha azokat is átméretezi, kevesebb képet tölt fel, a repost képeket sem írja ki, vagy van úgy hogy a kép nem repost, mégis annak írja, a régi, elveszett képekről ne is beszéljünk. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. április 17. 18:57 #1195
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Vitáról akkor beszélhetnénk, ha a túloldal (kistölcsérek) is véleményt nyilvánítana. De amíg a topik címében nem szerepel egy sztár - bocsánat - , tv-s személyiség neve, addig nem fogják látogatni az ilyen topikokat.
3 felhasználónak tetszik: Beba13, kriszti145, Lizania
2012. április 18. 10:43 #1196
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Felmerült bennem egy kérdés. Mily meglepő, ugye? biggrin.gif Az érdekelne, hogy a témaindításnál hogyan alakulnak a fokozatok (a témaindításért járó csillag színe, ha így érthetőbb)? Az ugyanis nincs leírva sehol, vagy legalább is nem láttam még sehol.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Lizania
2012. április 18. 11:04 #1197
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.04.18. 10:43)
Felmerült bennem egy kérdés. Mily meglepő, ugye?  biggrin.gif Az érdekelne, hogy a témaindításnál hogyan alakulnak a fokozatok (a témaindításért járó csillag színe, ha így érthetőbb)? Az ugyanis nincs leírva sehol, vagy legalább is nem láttam még sehol.

Nem vagyok biztos az összesben, de azt hiszem körülbelül ennyi témáért kaphatók ezek a csillagok: 1-100 - Fehér, 100-500 - Sárga, 500-1000 - Kék, 1000- Piros. Leírva én sem láttam még, de lehet, hogy én tévedek. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Lizania
2012. április 18. 11:10 #1198
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2012.04.18. 11:04)
Nem vagyok biztos az összesben, de azt hiszem körülbelül ennyi témáért kaphatók ezek a csillagok: 1-100 - Fehér, 100-500 - Sárga, 500-1000 - Kék, 1000- Piros. Leírva én sem láttam még, de lehet, hogy én tévedek. unsure.gif


Köszi szépen. smileeee.gif Nem a csillag színe miatt fontos, csak érdekelt, mert a többi ilyen dolog le van írva. A profilodnál meg tudod nézni, hogy még hány képet kell feltöltened a következő fokozatig, meg ilyenek, de a témaindítás nincs köztük. unsure.gif Még egyszer köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2012. április 20. 17:03 #1199
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2012.04.18. 11:10)
Köszi szépen. smileeee.gif Nem a csillag színe miatt fontos, csak érdekelt, mert a többi ilyen dolog le van írva. A profilodnál meg tudod nézni, hogy még hány képet kell feltöltened a következő fokozatig, meg ilyenek, de a témaindítás nincs köztük.  unsure.gif Még egyszer köszönöm!  meghajolo.gif


Anno Freeze maga írta, hogy a témaindítás direkt lett kivéve a listáról wink.gif

De nekem úgy rémlik, hogy 2000 felett jár a piros. De ebben nem vagyok biztos.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Lizania
2012. április 20. 17:08 #1200
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2012.04.20. 17:03)
Anno Freeze maga írta, hogy a témaindítás direkt lett kivéve a listáról wink.gif 
De nekem úgy rémlik, hogy 2000 felett jár a piros. De ebben nem vagyok biztos.


Köszi neked is. meghajolo.gif Nem fontos igazából, csak érdekelt. Ezeket a számhoz kötött dolgokat úgyse nagyon tudom megjegyezni. rohog.gif
Egyébként elég sok topikot átnyálaztam a perfekt starity tudás kedvéért, de ezzel a hsz-szel nem találkoztam. Vagy már elfelejtettem. Ez is sajnos idegesítő szokásom: néha arra se emlékszem, tegnap mit ettem. rohog.gif
116 oldal 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!