Starity

Kérdés

116 oldal 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. június 21. 10:47 #1321
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2012.06.20. 22:37)
Köszönöm szépen! meghajolo.gif Én PhootoScape-t használok.


PhotoScape-nél nekem sosem működik. Ha kiválasztom, hogy jpg-be mentse, akkor is az eredeti kiterjesztéssel menti el... unsure.gif Lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de ha neked sem megy így, akkor használj PhotoFiltre-t. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2012. június 21. 10:50 #1322
- törölt felhasználó -    
Idézet (pink_bunny @ 2012.06.21. 10:47)
PhotoScape-nél nekem sosem működik. Ha kiválasztom, hogy jpg-be mentse, akkor is az eredeti kiterjesztéssel menti el... unsure.gif Lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de ha neked sem megy így, akkor használj PhotoFiltre-t. beer.gif

Hamár így előkerültek ezek a programok,én a PhotoShopot is tudom javasolni,előnye hogy a kép képes megtartani az eredeti formáját,nem romlik a minősége mikor más fájltípusban próbálja az ember elmenteni.Személy szerint én mindig ennek a programnak a segítségével oldom meg az ilyen problémákat. angel2.gif
4 felhasználónak tetszik: Twilight6, pink_bunny, Lizania, duracell
2012. június 21. 12:11 #1323
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Sziasztok! lenne egy kis problémám a gépemen. Letöltöttem egy játékot, és meg akartam nyitni, erre ezt írta ki:

Idézet
A "0x6678e86b" címen található utasítás a "0x011a3000" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read. A program befejezéséhez kattintson az ok gombra.


Ilyenkor mi a hiba? blink.gif Valaki tudna segíteni?

meghajolo.gif
2012. június 21. 12:12 #1324
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Vegas @ 2012.06.21. 12:11)
Sziasztok! lenne egy kis problémám a gépemen. Letöltöttem egy játékot, és meg akartam nyitni, erre ezt írta ki:
Ilyenkor mi a hiba?  blink.gif Valaki tudna segíteni?
meghajolo.gif

Milyen játék ez? Valami régebbi? Ha igen, töltsd le a DOSboxot, akkor hátha elindul...
1 felhasználónak tetszik: Vegas
2012. június 21. 12:18 #1325
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2012.06.21. 12:11)
Sziasztok! lenne egy kis problémám a gépemen. Letöltöttem egy játékot, és meg akartam nyitni, erre ezt írta ki:
Ilyenkor mi a hiba?  blink.gif Valaki tudna segíteni?
meghajolo.gif

Huu hát,tekintve hogy nem egy játékot szedtem már le én is,a következő lehetőségeket tudom vázolni,hátha egy lesz ezek közül:
- Ahova menteni akarod,azon mappa esetleg írásvédett(emiatt volt hogy nem tudtam megnyitni bizonyos játékokat)
- Maga a fájl hibás(ilyen esetben maximum más helyet lehet keresni)
- Ha az eredeti oldalról van akkor lehet a letöltéskor akadt hiba,rosszat nyomtál be,esetleg valamit nem pipáltál ki,ilyesmik
- Azon a területen már nincs elég tárhely a játék számára
- A játék olyan amit a géped nem képes lejátszani(sajnos buktam már 1-2 játékot régen emiatt,mikor még a korábbi gépemen próbálkoztam rolleyes.gif )
- Nameg bizonyos játékokhoz kiegészítő programok is kellenek,lehet egy ilyen hiányzik neked.
Általában én ezen problémákkal találkoztam eddig,talán valamelyik lesz az ami nálad is gondot okoz.
1 felhasználónak tetszik: Vegas
2012. június 21. 12:30 #1326
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.06.21. 12:12)
Milyen játék ez? Valami régebbi? Ha igen, töltsd le a DOSboxot, akkor hátha elindul...


Letöltöttem a programot, most kerestem hozzá egy kis útmutatót is, egyelőre nagyon kínainak tűnik, de majd böngészgetem, hátha sikerül megcsinálni meghajolo.gif

Szerk.: Egyébként a Sims 2 játékról lenne szó.

Idézet (WhiteAngel @ 2012.06.21. 12:18)
Huu hát,tekintve hogy nem egy játékot szedtem már le én is,a következő lehetőségeket tudom vázolni,hátha egy lesz ezek közül:
- Ahova menteni akarod,azon mappa esetleg írásvédett(emiatt volt hogy nem tudtam megnyitni bizonyos játékokat)
- Maga a fájl hibás(ilyen esetben maximum más helyet lehet keresni)
- Ha az eredeti oldalról van akkor lehet a letöltéskor akadt hiba,rosszat nyomtál be,esetleg valamit nem pipáltál ki,ilyesmik
- Azon a területen már nincs elég tárhely a játék számára
- A játék olyan amit a géped nem képes lejátszani(sajnos buktam már 1-2 játékot régen emiatt,mikor még a korábbi gépemen próbálkoztam rolleyes.gif )
- Nameg bizonyos játékokhoz kiegészítő programok is kellenek,lehet egy ilyen hiányzik neked.
Általában én ezen problémákkal találkoztam eddig,talán valamelyik lesz az ami nálad is gondot okoz.


Ha írásvédett, akkor mi a teendő? unsure.gif blush.gif
2012. június 21. 12:35 #1327
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Köszönöm a tippeket, most ez előbb sikerült átkonvertálnom JPG-be egy képet, szóval nálam tökéletesen működik biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. június 21. 13:07 #1328
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vegas @ 2012.06.21. 12:30)

Ha írásvédett, akkor mi a teendő? unsure.gif  blush.gif

Hát,old fel az írásvédettséget,hátha úgy jó lesz.Rákattintasz az ikonra jobb klikkel majd a Tulajdonságokra mész és ha az írásvédettség ugye ki van pipálva,azt a pipát kiveszed.Végül pedig először az alkalmaz majd utána az ok gombot nyomod le. wink.gif
( De amúgy most a játék mappája az írásvédett vagy pedig olyan mapppa mint mondjuk a Program Files?Mert utóbbi esetében lehet vissza fogja tenni,akkor pedig az a legjobb ha létrehozol neki egy mappát olyan helyen ahol nincs írásvédettség és akkor az sem válik azzá biggrin.gif )
2012. június 21. 21:01 #1329
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Vegas @ 2012.06.21. 12:30)

Letöltöttem a programot, most kerestem hozzá egy kis útmutatót is, egyelőre nagyon kínainak tűnik, de majd böngészgetem, hátha sikerül megcsinálni meghajolo.gif 


Sims 2-hőz nem kell DosBox. Egyébként csak a dosbox.conf file-t kell jól megírni, és akkor tökéletesen működik. Ha kell egy ilyen, szólj, elküldöm a sajátom, az nálam évek óta működik.

Idézet (Vegas @ 2012.06.21. 12:30)

Szerk.: Egyébként a Sims 2 játékról lenne szó.
Ha írásvédett, akkor mi a teendő? unsure.gif  blush.gif


A Sims 2 szereti ezt a hibát dobálni, de jó megoldást még senki nem talált rá.

Ilyen opciók léteznek:

- frissítsd a DirectX-et (innen letölthető a webes telepítője: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35 )
- frissítsd a videokártya driver-t
- lehet, hogy nem ártana törölni a gépen lévő felesleges szmetet (pl. EasyCleaner segítségével. Letölthető innen a beállításokkal együtt.)
- Egy memóriatisztító programmal fel kellene szabadítani memóriát ( http://www.thor.hu/?download_view81_22066_Memory_Cleaner_v2.4.02 )
- ha a gépben integrált "videokártya" van, akkor lehet ez is az oka.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Vegas
2012. június 22. 13:13 #1330
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Nálam a probléma tegnap jelentkezett. Beírtam a jelszavamat, és nem engedett belépni. Ezt úgy 5x eljátszotta a rendszer, aztán kértem új jelszót. Beírtam azt, ami az eredeti volt, és már be tudtam lépni, de ma megint ugyanez történt, és csak újabb jelszóváltoztatás után tudtam feljönni. Mi lehet ennek az oka? Az biztos, hogy a jelszavamat nem gépeltem el!
Előre is köszönöm a segítséget!
2012. július 01. 11:00 #1331
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy miért csak öt percenként lehet új üzenetet írni?
Előre is köszönöm a választ! meghajolo.gif
2012. július 01. 11:02 #1332
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2012.07.01. 11:00)
Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy miért csak öt percenként lehet új üzenetet írni? 
Előre is köszönöm a választ!  meghajolo.gif

Mert te még új tag vagy. Azt hiszem ez törzsvendég státusz után változik. unsure.gif
2012. július 01. 11:07 #1333
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (bakocsenge @ 2012.07.01. 11:02)
Mert te még új tag vagy. Azt hiszem ez törzsvendég státusz után változik. unsure.gif

A visszatérő vendégtől. Engem is ma*hára idegesített mikor még új voltam, de 100 kommi után már jónak kellene lenni.
2012. július 01. 11:12 #1334
- törölt felhasználó -    
Köszönöm csajok! meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2012. július 01. 15:33 #1335
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
sziasztok smileeee.gif
nézegettem már ezt a topicot is,és az oldallal kapcsolatos külön topicot is,de sehol sem találtam,hogy mit is kéne akkor csinálnom,ha a profilomba videót akarok beágyazni.már vagy húszféle módszert kipróbáltam,de vagy én vagyok béna vagy nem tudom.
amit legutoljára próbáltam,az az volt,hogy lemásoltam az Embed HTML kódot(azt hiszem így hívják,bár nem nagyon értek hozzá) majd a profilszerkesztésnél rákattintottam a videós ikonra és bemásoltam.de amikor megnyomtam,h rendben,még egyszersem történt semmi.
ha valaki tudna segíteni,annak nagyon megköszönném meghajolo.gif smileeee.gif
2012. július 01. 16:11 #1336
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2012.07.01. 15:33)
sziasztok smileeee.gif
nézegettem már ezt a topicot is,és az oldallal kapcsolatos külön topicot is,de sehol sem találtam,hogy mit is kéne akkor csinálnom,ha a profilomba videót akarok beágyazni.már vagy húszféle módszert kipróbáltam,de vagy én vagyok béna vagy nem tudom.
amit legutoljára próbáltam,az az volt,hogy lemásoltam az Embed HTML kódot(azt hiszem így hívják,bár nem nagyon értek hozzá) majd a profilszerkesztésnél rákattintottam a videós ikonra és bemásoltam.de amikor megnyomtam,h rendben,még egyszersem történt semmi.
ha valaki tudna segíteni,annak nagyon megköszönném  meghajolo.gif smileeee.gif

Jól csinálod, csak a rendszer hülyít be. Ilyen mindenkivel szokott lenni, de majd helyreáll idővel. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2012. július 01. 16:18 #1337
- törölt felhasználó -    
Idézet (An_d_a @ 2012.07.01. 15:33)
sziasztok smileeee.gif
nézegettem már ezt a topicot is,és az oldallal kapcsolatos külön topicot is,de sehol sem találtam,hogy mit is kéne akkor csinálnom,ha a profilomba videót akarok beágyazni.már vagy húszféle módszert kipróbáltam,de vagy én vagyok béna vagy nem tudom.
amit legutoljára próbáltam,az az volt,hogy lemásoltam az Embed HTML kódot(azt hiszem így hívják,bár nem nagyon értek hozzá) majd a profilszerkesztésnél rákattintottam a videós ikonra és bemásoltam.de amikor megnyomtam,h rendben,még egyszersem történt semmi.
ha valaki tudna segíteni,annak nagyon megköszönném  meghajolo.gif smileeee.gif

Mozilla-val nekem sem volt jó, de Chrome-al már igen, ha nem azzal csináltad, akkor próbáld ki.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2012. július 01. 16:37 #1338
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (ChanelGirl @ 2012.07.01. 16:18)
Mozilla-val nekem sem volt jó, de Chrome-al már igen, ha nem azzal csináltad, akkor próbáld ki.


akkor megvan a probléma biggrin.gif köszönöm szépen meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: ChanelGirl
2012. július 08. 10:55 #1339
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Tudom, ez nem akkora orbitális probléma, de nagyon kíváncsi vagyok, ezért teszem fel a kérdésem: a sztárok helyezése miért változott úgy egy hete ilyen drasztikusan? Úgy értem, aki például az 1286. helyen volt, hogy lehet most a 2952. helyen, miután a rajongóinak száma nem változott, és a sztárhoz kapcsolódó témák sem lettek törölve?
Ezt több sztárnál is észrevettem.
Előre is köszönöm a választ!
2012. július 08. 11:36 #1340
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.07.08. 10:55)
Sziasztok!
Tudom, ez nem akkora orbitális probléma, de nagyon kíváncsi vagyok, ezért teszem fel a kérdésem: a sztárok helyezése miért változott úgy egy hete ilyen drasztikusan? Úgy értem, aki például az 1286. helyen volt, hogy lehet most a 2952. helyen, miután a rajongóinak száma nem változott, és a sztárhoz kapcsolódó témák sem lettek törölve?
Ezt több sztárnál is észrevettem.
Előre is köszönöm a választ!

Szia!

Valószínűleg azért, mert végre frissült az egész. Pár hétig éppen azért panaszkodtak páran, mert nem változik semmit a sztárok helyezései. Az, hogy ki milyen helyezésen szerepel, az több dolgon múlik, nemcsak a rajongók száma, vagy képek. A rendszer nézi azt, hogy kinél milyen helyezésen szerepel a sztár, vannak-e új cikkek róla. smileeee.gif
116 oldal 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!