Starity

Kérdés

116 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. december 29. 20:22 #1901
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Sziasztok!
1 kérdésem lenne. Hogyan lehet vidót beilleszteni a profilomra? Rengetegszer próbáltam de egyszerűen nem megy. Köszönöm annak aki segít ebben. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. december 30. 12:25 #1902
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (miss anathomy @ 2013.12.29. 12:04)
Próbáld meg azt, hogy nem csatolod hozzá a sztárt, hanem simán elküldöd, majd szerkeszd a hozzászólást. Ha így sem jön össze, akkor maximum megkéred az egyik moderátort, hogy csatolja hozzá. smileeee.gif


Nagyon köszönöm a segítségedet! smileeee.gif
2013. december 30. 12:32 #1903
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Dorina1024 @ 2013.12.29. 20:22)
Sziasztok!
1 kérdésem lenne. Hogyan lehet vidót beilleszteni a profilomra? Rengetegszer próbáltam de egyszerűen nem megy. Köszönöm annak aki segít ebben.  meghajolo.gif

Ott van a kép és szimbólum beillesztés közt a videó beszúrása. Katt arra és majd oda kell bemásolnod a kódot, amit majd leírok, hogy hogyan találsz meg.
Az adott videó alatt menj rá a Leírás - ott van a Tetszi gombbal egy vonalban - mellett megtalálható Megosztásra és kijön három választási lehetsőség. Menj a másodikra, a Beágyazásra. Másold ki az ott lévő kódot és szúrd be a Videó beszúrásánál. Okézd le és kész is. smileeee.gif
2013. december 31. 08:26 #1904
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (demili @ 2013.12.30. 18:42)
Sziasztok!
Mi lett azzal a témával, amit nem találok az ennek megfelelő részben (pl. Csajos dolgok), nem láttam, hogy a Moderátorok topikjában valaki kérte volna, hogy töröljék, és az Archivumban sincs benne?


Mi a szóban forgó téma?
Egyébként megeshet, hogy egy moderátor magától találta meg és törölte. De ez csak egy feltételezés.
2014. január 02. 15:25 #1905
dana246
dana246
új tag
 
Státusz...and I don't wanna miss a thing ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.17.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 215421
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2013.12.29. 20:13)
Kijelölöd a tag linkjét (címét), másolod, utána a profilodon leírod a nevet, kijelölöd, balról az ötödik ikonra (két láncszem) rákattintasz, oda bemásolod a linket, leokézod és kész. 
Remélem, én is érhető voltam.

Nagyon nagyon köszönöm! smileeee.gif
2014. január 02. 20:40 #1906
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy egy általam szerkesztett sztárnak szeretnék felrakni egy képet, de nem jelenik meg sem a képfeltötés gomb, sem az, hogy kiválasszam a gépemről a fotót. Most mit csináljak?
Előre is köszi a segítséget! smileeee.gif
2014. január 02. 20:46 #1907
- törölt felhasználó -    
Idézet (Törpemókus @ 2014.01.02. 20:40)
Sziasztok! 
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy egy általam szerkesztett sztárnak szeretnék felrakni egy képet, de nem jelenik meg sem a képfeltötés gomb, sem az, hogy kiválasszam a gépemről a fotót. Most mit csináljak? 
Előre is köszi a segítséget! smileeee.gif

Ilyet még nem tapasztaltam, de fórumoknál már volt hasonló, akkor megnyitottam egy másik böngészőt, abban pedig működött. Próbáld meg úgy, hátha! wink.gif
2014. január 02. 21:01 #1908
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2014.01.02. 20:46)
Ilyet még nem tapasztaltam, de fórumoknál már volt hasonló, akkor megnyitottam egy másik böngészőt, abban pedig működött. Próbáld meg úgy, hátha! wink.gif

Hát az a helyzet, hogy megnyitottam egy másik böngészőt, ahogy tanácsoltad. Az elején valami beakaródzott jönni, de végül nem sikerült. Úgyhogy nem tudom, hogy hogyan fogom lecserélni majd a profilképeket, de köszi a segítséget. smileeee.gif
2014. január 05. 20:29 #1909
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Helló!

Lenne egy kérdésem: meglehet változtatni a nevet? Mivel az enyémben sok 'leírhatatlan' karakter van, és ugyanez lenne a nevem, csak nem ezekkel a karakterekkel, hanem rendes betűkkel. Ezt meg lehet oldani valahogyan? Írjak a moderátoroknak?
2014. január 05. 22:43 #1910
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (*αηɢєℓ @ 2014.01.05. 20:29)
Helló!
Lenne egy kérdésem: meglehet változtatni a nevet? Mivel az enyémben sok 'leírhatatlan' karakter van, és ugyanez lenne a nevem, csak nem ezekkel a karakterekkel, hanem rendes betűkkel. Ezt meg lehet oldani valahogyan? Írjak a moderátoroknak?

Ha jól tudom, nevet nem lehet megváltoztatni. Sajnos csak úgy tudod megcsinálni, ha törlöd a mostani profilod és készítesz egy újat.
Bár az is igaz, hogy a Te eseted elég különleges, hiszen ugyanazt a nevet szeretnéd, csak más karakterekkel. laugh.gif
2014. január 06. 11:55 #1911
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2014.01.05. 22:43)
Ha jól tudom, nevet nem lehet megváltoztatni. Sajnos csak úgy tudod megcsinálni, ha törlöd a mostani profilod és készítesz egy újat.
Bár az is igaz, hogy a Te eseted elég különleges, hiszen ugyanazt a nevet szeretnéd, csak más karakterekkel. laugh.gif


Igen, erre gondoltam, hogy törlöm, csak már ennyi minden után nem szeretném. Szóval elég érdekes igen. Ha nem lehet akkor élek tovább ezzel a névvel biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. január 06. 12:17 #1912
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Lenne még egy kérdésem: a múltkoriban kaptam 3 adatlapot, és kellett várnom egy hetet, hogy feltudjam venni J.R. Ward-ot. Miután sikerült, reméltem, hogy feltudnék venni mégegy adatlapot. Most próbálgatom, de nem megy. Azt írja ki, hogy egy héten csak 3-at vehetek fel. Akkor most ezt a másikat miért nem engedi? wtf.gif
2014. január 06. 23:50 #1913
- törölt felhasználó -    
Sziasztok ! Nekem az lenne a kérdésem, hogy egy hozzászóláson belül, hogy tudok több más személy hozzászólásaira válaszolni? Mármint úgy kell ezt értelmezni, hogy tegyük fel rákattint a válasz opcióra, és válaszol 1 személynek, utána például válaszol 2 személynek még, amit majd úgy küld el, hogy mind a 3 válasza egy hozzászólásába szűkült, na és ez az a kombináció amire még a mai napig nem jöttem rá. Ez hogyan oldható meg? Vagy csak egy bizonyos idő eltelte után lehet - például mikor 1 éve tagja leszek az oldalnak? Mert a múltkor a véleményeknél pont ez volt, hogy csak fél év eltelte után tudtam mások véleményét értékelni. Ez is ilyen "dolog", vagy csak én vagyok ilyen tudatlan, hogy nem jövök rá? biggrin.gif

Eközben eszembe jutott egy másik kérdés is, hogy a hirszerkesztők úgy teszik ki a cikkeket - persze amik megfeleltek a követelésnek - ahogy azt ők sorjába megkapják? De itt a máris felmerül az, hogy ők sorrendben, beküldés alapján kapják-e meg vagy sem? Csak mert én ismételten irtam egy cikket még pont új év napján, ami hosszabb szöveget tartalmazott, nem ilyen 10-15 sort, és még azóta se jelent meg és igen aggódom, mert 2 napot dolgoztam rajta. blush.gif Pedig a nyáron is volt, hogy másfél hét után jelent meg, de számomra hihetetlen, hogy annyi cikket küldenek be nap mint nap, hogy ennyit késik a megjelenés? biggrin.gif Vagy nincs az oldalnak sok hirmoderátora? Ja és még ezen belül az is megfordult a fejemben, hogy először a rövidebb cikkeket rakosgatják ki esetleg, mert könnyebben kijavitható, áttekinthető, vagy ez badarság? Csak mert a hosszabb cikk több időt igényel - gondolom én - és talán részenként nézik át és egy nap úgy kiteszik, hogy végeztek? biggrin.gif

Na ha valaki megértette az éjjeli "hisztériám", annak igazán örülnék, főleg ha választ is tudna irni. biggrin.gif Aki megteszi, annak előre is nagyon szépen köszönöm ! biggrin.gif
2014. január 07. 11:12 #1914
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Levin @ 2014.01.06. 23:50)
Sziasztok ! Nekem az lenne a kérdésem, hogy egy hozzászóláson belül, hogy tudok több más személy hozzászólásaira válaszolni? Mármint úgy kell ezt értelmezni, hogy tegyük fel rákattint a válasz opcióra, és válaszol 1 személynek, utána például válaszol 2 személynek még, amit majd úgy küld el, hogy mind a 3 válasza egy hozzászólásába szűkült, na és ez az a kombináció amire még a mai napig nem jöttem rá. Ez hogyan oldható meg? Vagy csak egy bizonyos idő eltelte után lehet - például mikor 1 éve tagja leszek az oldalnak? Mert a múltkor a véleményeknél pont ez volt, hogy csak fél év eltelte után tudtam mások véleményét értékelni. Ez is ilyen "dolog", vagy csak én vagyok ilyen tudatlan, hogy nem jövök rá? biggrin.gif 
Eközben eszembe jutott egy másik kérdés is, hogy a hirszerkesztők úgy teszik ki a cikkeket - persze amik megfeleltek a követelésnek - ahogy azt ők sorjába megkapják? De itt a máris felmerül az, hogy ők sorrendben, beküldés alapján kapják-e meg vagy sem? Csak mert én ismételten irtam egy cikket még pont új év napján, ami hosszabb szöveget tartalmazott, nem ilyen 10-15 sort, és még azóta se jelent meg és igen aggódom, mert 2 napot dolgoztam rajta. blush.gif Pedig a nyáron is volt, hogy másfél hét után jelent meg, de számomra hihetetlen, hogy annyi cikket küldenek be nap mint nap, hogy ennyit késik a megjelenés? biggrin.gif Vagy nincs az oldalnak sok hirmoderátora? Ja és még ezen belül az is megfordult a fejemben, hogy először a rövidebb cikkeket rakosgatják ki esetleg, mert könnyebben kijavitható, áttekinthető, vagy ez badarság? Csak mert a hosszabb cikk több időt igényel - gondolom én - és talán részenként nézik át és egy nap úgy kiteszik, hogy végeztek? biggrin.gif 
Na ha valaki megértette az éjjeli "hisztériám", annak igazán örülnék, főleg ha választ is tudna irni. biggrin.gif Aki megteszi, annak előre is nagyon szépen köszönöm ! biggrin.gif

1. Úgy tudsz egy kommentben több embernek válaszolni, ha veszed a fáradtságot, hogy minden kommentre, amire válaszolni kívánsz, nyomsz egy válaszolok gombot és bemásolod őket egymás alá, egy felületre. Azt az egyet elküldöd, a többi ablakot meg bezárod. Ennyi.

2. Nem, a cikkek tetszőlegesen kerülnek ki. Ami nagyon aktuális, az előbb, ami annyira nem, az később. Illetve ha pl. az életvitel témában nagyon sok cikk van bent, akkor meg szokták csinálni, hogy csak napi 1-2 hírt tesznek ki és akkor hónapokig lehet várni a megjelenésre. (én is jártam már így dry.gif ) Abban is van igazság, hogy a rövidebb hírek ilyen szempontból gyorsabban készen vannak, előbb sorra kerülhetnek. Tudtommal az oldalon két darab hírmoderátor van, ami szerintem is borzalmasan kevés. Pörgősebb lehetne az oldal, ha több hírszerkesztő lenne. De hát erről nem mi döntünk. Vagy el lehet árasztani panaszlevelekkel Freeze-t, hátha megunja és lép az ügyben. rohog.gif
2014. január 07. 23:33 #1915
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.07. 11:12)
1. Úgy tudsz egy kommentben több embernek válaszolni, ha veszed a fáradtságot, hogy minden kommentre, amire válaszolni kívánsz, nyomsz egy válaszolok gombot és bemásolod őket egymás alá, egy felületre. Azt az egyet elküldöd, a többi ablakot meg bezárod. Ennyi.
2. Nem, a cikkek tetszőlegesen kerülnek ki. Ami nagyon aktuális, az előbb, ami annyira nem, az később. Illetve ha pl. az életvitel témában nagyon sok cikk van bent, akkor meg szokták csinálni, hogy csak napi 1-2 hírt tesznek ki és akkor hónapokig lehet várni a megjelenésre. (én is jártam már így dry.gif ) Abban is van igazság, hogy a rövidebb hírek ilyen szempontból gyorsabban készen vannak, előbb sorra kerülhetnek. Tudtommal az oldalon két darab hírmoderátor van, ami szerintem is borzalmasan kevés. Pörgősebb lehetne az oldal, ha több hírszerkesztő lenne. De hát erről nem mi döntünk. Vagy el lehet árasztani panaszlevelekkel Freeze-t, hátha megunja és lép az ügyben. rohog.gif


Köszi szépen a válaszod. smileeee.gif Minden világos számomra. biggrin.gif Bár sajnálom, hogy olyan soká került ki a cikked, mert azért csak idegőrlő lehet, ha nem láttad kint sokáig - főleg ha nem pár sorból állt össze. Ketten dolgoznak csak a cikkeken? Ez meglepett. Akkor úgy nem igazán hibáztatom őket. Én azt hittem azért többen akadnak eme pozicióra. Akkor ezért késik a cikkem részben - ha késésnek mondhatom - mert csak 1 hét telt el, és volt, hogy másfél hét után jelent meg 1 cikkem, ami hosszabb volt, tehát még nincs veszve a remény, csak ilyen aggodalmaskodó vagyok, hogy vajon mi a fenét ronthattam el esetleg.. biggrin.gif Áh, nem áll szándékomban panaszkodni, még a végén hiszti miatt kicsapnának innen, mivel alsórendűbb vagyok. biggrin.gif
2014. január 09. 13:19 #1916
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Fura kérdésem lenne. EZ milyen fajta kutya? Máltai? Segítsetek, mert az ölebekhez nem nagyon értek szakszerűen. rohog.gif
2014. január 09. 15:30 #1917
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Bocsánat, ide miért kerülnek be egész életrajzok? Illetve, miért ide? Mi ennek a topiknak a célja? unsure.gif
2014. január 09. 15:43 #1918
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.01.09. 13:19)
Fura kérdésem lenne. EZ milyen fajta kutya? Máltai? Segítsetek, mert az ölebekhez nem nagyon értek szakszerűen. rohog.gif

West Higland White - Westie laugh.gif
2014. január 09. 20:31 #1919
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha bármilyen sorozatról készítek témát miért lesz törölve? Direkt megnézem, hogy van-e róla már téma, de sose dobja ki.

Előre is köszönöm a választ/válszokat!
2014. január 09. 20:56 #1920
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Idézet (Lilla06 @ 2014.01.09. 20:31)
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha bármilyen sorozatról készítek témát miért lesz törölve? Direkt megnézem, hogy van-e róla már téma, de sose dobja ki.
Előre is köszönöm a választ/válszokat!


Attól is függ, hogy van e róla kép feltéve, vagy a szereplők le vannak e írva, szóval nem csak attól függ, hogy ilyen témát még nem csinált senki.
116 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!