meg kellett volna kérni valakit hogy kérjen aláírást nekem norbitól
miregondoltokmost?
2010. május 27. 19:05
#361
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
hogy hogyan szórakoznak az osztálytársaim a kirándulás alatt ezen a fantasztikus programon (lásd a képen), még a telefonomat is kikapcsoltam hogy ne hívogasson a tanár hajnali 8-kor hogy miért nem megyek, mikor kétszer is szóltam hogy nem tudok menni, de azért beírta a nevem hogy megyek
meg kellett volna kérni valakit hogy kérjen aláírást nekem norbitól
meg kellett volna kérni valakit hogy kérjen aláírást nekem norbitól
2010. június 19. 19:41
#363
Arra hogy mit csinál most az unokatesóm(Los Angelesben van a mázlista!)
2010. június 19. 19:47
#364
Arra, hogy milyen jó lenne együtt látni Alyson Hannigant és Seth Greent 2010-ben, akár csak egy kép erjéig
2010. június 19. 22:18
#365
|
|
nikole Evil |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.17. Hozzászólás: 857 Csatolások: 182 Azonosító: 127378 offline
|
Milánra
2010. június 19. 22:22
#366
Idézet (nikole Evil @ 2010.06.19. 22:18)
Milánra

szerelem?
2010. június 20. 04:44
#368
|
|
delena3cuidado con el ángel♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.03. Hozzászólás: 1385 Csatolások: 372 Azonosító: 124110 offline
|
arra, hogy milyen hűséges Starity-rajongó vagyok, hogy ilyen korán felkeltem, hogy gépindulás előtt még tudjak írkálni
(mivel 10kor kell itthonról indulnunk, de még be kell pakolnom az épp száradófélben lévő ruhákat, fel kell öltöznöm és a többi...)
ja és naaaaaaaaaaaaaaaaagyon izgulok az út miatt, mivel nekem az utazás és a repülés a mániááááám
drukkoljatok, hogy jól legyen
ja és naaaaaaaaaaaaaaaaagyon izgulok az út miatt, mivel nekem az utazás és a repülés a mániááááám
drukkoljatok, hogy jól legyen
2010. július 03. 21:56
#370
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Nincs mit nézni a tévében.
Pedig hétvégén kellene valami jó kis filmnek lennie...
2010. július 03. 23:32
#372
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Idézet (Sweet Dreams @ 2010.07.03. 23:28)
álmos vagyok aludni karok már! 
És mi tart vissza?
2010. július 04. 09:36
#374
Hogy tegnap milyen hülyék voltunk Rileah-val, meg hogy milyen égő ez a pulykás ikon
2010. július 11. 15:30
#376
|
|
RetroGirl13visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.11. Hozzászólás: 435 Csatolások: 17 Azonosító: 129097 offline
|
őő.szerintem jobb ha nem tudjátok
2010. július 11. 15:30
#377
arra, hogy mi lenne ha Massa nyerne ebben az évben futamot XD
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



