Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 11. 23:26 #4441
Blythe
Blythe
új tag
 
StátuszFor you are no longer alone. Walk with me in hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.11.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 249585
Offline offline
Idézet (Noise. @ 2015.09.11. 22:23)
Hát szerintem meg nagyon fullos a frizurád. (Nem mintha ismernénk egymást, de ezt muszáj volt megírnom.)Valószínűleg nem rám gondoltál a metalhead-ek közül, hisz én nem tartom magam annak. Mondjuk tudja a bánat. Na mindegy, gondoltam ide írom. Fú, de szánalmas vagyok
Ask-on ráírtam az Uramra, aki egyébként nem ismer engem, és lássatok csodát, beszélgetésbe akar elegyedni velem. Ó, a drága, hogy szívjam ki a nyakát egyem meg.  biggrin.gif

Jóég. biggrin.gif Köszönöm.
2 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 11. 23:30 #4442
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2015.09.11. 23:26)
Hol találtok ti ennyi metalheadet élőben? Nekem van egy a baráti körömben meg egy akit én konvertáltam át meg valami rocker-szerű csak, meg valaki, akit amúgy utálok. Ennyi. Hogy csináljátok????

ne tőlem kérdezd, mert nekem sincs senkim. személyesen egy metalheadet sem ismerek. biggrin.gif de a legjobb barátnőm eldöntötte, hogy ő segít nekem ebben. már senki sincs biztonságban.
FUSSATOK BOLONDOK!
2 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 11. 23:32 #4443
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Ma találkoztam a suliban egy sráccal akire teljesen illik a "tökéletes" szó ugyanis Machine Head póló volt rajta (igen nálam ennyi elég is volt), ráadásul el kezdtünk beszélgetni és közben arra gondoltam vére lesznek metalhead haverjaim, erre kiderült, hogy csak valami papírért jött be és külföldre megy dolgozni. 110.gif
De a hozzászólásokat olvasva úgy érzem semmi okom az aggodalomra mert én vagyok az egyetlen akinek ma volt némi sikerélménye.
7 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Shadygirl, Jody, Phaedra, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Blythe
2015. szeptember 11. 23:39 #4444
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Próbálom magam beleképzelni egy sellőfiú szerepébe. Egész jól megy rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Shadygirl, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 11. 23:44 #4445
- törölt felhasználó -    
életem pillanata volt, amikor majdnem ráestem egy punkra, miközben próbáltam magam leoperálni a vonatról. ennél szerencsétlenebb már aligha lehetek.
5 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Jody, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, exoverdose
2015. szeptember 11. 23:46 #4446
- törölt felhasználó -    
Issues. Szereti az Issues-t. Már csak a Hand Of Mercy-t kell ráerőltetnem, bár mivel ilyen tökéletes zenei stílusa van, könnyen fog menni.
2 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Shadygirl
2015. szeptember 11. 23:55 #4447
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Imádom ezt a részt :'D

You need to “Beat It”
That boy Michael Jackson ”Bad”
I’m not your “Billie Jean”
Don’t you “Leave Me Alone”
But you’re so ambiguous, I want “Black Or White”
I can’t give up on you, my “Man In The Mirror”
“Why You Wanna Trip On Me”
You’re too harsh
Boy, you make me “Scream”
Why am I like this?
Well, your “Love really Never Felt So Good”
It’s so electrifying that it’s like watching the “Thriller”


2015. szeptember 12. 05:54 #4448
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (jawbreaker @ 2015.09.11. 23:30)
ne tőlem kérdezd, mert nekem sincs senkim. személyesen egy metalheadet sem ismerek. biggrin.gif de a legjobb barátnőm eldöntötte, hogy ő segít nekem ebben. már senki sincs biztonságban.
FUSSATOK BOLONDOK!

Azt hogyan csináljátok, hogy senkit nem találtok? rohog.gif Én meg itten tele vagyok rocker, metalhead, goth, anyámkínja haverokkal biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Shadygirl, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 12. 08:44 #4449
- törölt felhasználó -    
Azt kell, hogy mondjam csatlakozom az elöttem szólókhoz. Van egy rocker lány az osztályban, erre azt mondja, hogy Simple Plant, Sum 41-et meg hasonlókat hallgat. Nem minösítésböl, de az én stílusomat messze nem közelíti meg. Na meg sétáltam a városban és egyszer csak bevágott elém egy csorda punk. Megörültem mivel egyikükön a kedvenc bandám pólója volt, erre elkezdenek egymásra ugrálni és rugdosták egymást rohog.gif
Ez az én rövid romantikus történetem.
4 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Phaedra, Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya
2015. szeptember 12. 09:22 #4450
- törölt felhasználó -    
Idézet (Wyrd @ 2015.09.12. 05:54)
Azt hogyan csináljátok, hogy senkit nem találtok? rohog.gif Én meg itten tele vagyok rocker, metalhead, goth, anyámkínja haverokkal biggrin.gif

basszus, mázlista vagy biggrin.gif ebben a porfészekben (pedig amúgy nem is faluban élek vagy valami) csak néhányan vannak, azok is rejtőzködnek. múltkor pár ismerősömmel megkergettem egy srácot, ez volt áprilisban, azóta egyet sem láttam. :'D
3 felhasználónak tetszik: Wyrd, Shadygirl, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 12. 09:28 #4451
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (jawbreaker @ 2015.09.12. 09:22)
basszus, mázlista vagy biggrin.gif ebben a porfészekben (pedig amúgy nem is faluban élek vagy valami) csak néhányan vannak, azok is rejtőzködnek. múltkor pár ismerősömmel megkergettem egy srácot, ez volt áprilisban, azóta egyet sem láttam. :'D

Körülöttem sincsenek biggrin.gif Egy évfolyamtársamról tudom, hogy rocker, de ő is inkább a Tankcsapda-Junkies-Ossian-mittomén vonalon mozog.
2 felhasználónak tetszik: Wyrd, Shadygirl
2015. szeptember 12. 09:33 #4452
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2015.09.12. 09:28)
Körülöttem sincsenek biggrin.gif Egy évfolyamtársamról tudom, hogy rocker, de ő is inkább a Tankcsapda-Junkies-Ossian-mittomén vonalon mozog.

egy ilyen osztálytársam mondjuk nekem is van, de vele valahogy nem passzolunk össze, mármint egyikünk biztos felrobban egy idő után, ha beszélgetni kezdünk, nagyon irritálni tudjuk a másikat biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Shadygirl, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 12. 09:37 #4453
- törölt felhasználó -    
Néha olyan szavakat használok, hogy még magam is meglepődöm.
A tegnap esti hozzászólásaim miatt pedig bocsánatot kérek, nem voltam teljesen magamnál, hiszen a legtökéletesebb környezetemben lévő sráccal beszélgettem. Annak is elkezdem, hogy nálam az I Am Hated és a The Shape (Slipknot számok) viszik a pálmát. omg.gif Egyébként a gáz már csak az, hogy életében nem hallotta ezt a kifejezést. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Phaedra, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 12. 12:26 #4454
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Két élemiszer boltban is sikerült lebontanom a polcot, vagy leszedni néhány árcímkét, amit a saját stílusomban visszaoperáltam valahova. rohog.gif Szerintem jó lett a végeredmény, sokkal dizájnosabb... rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Jody, Phaedra, Bátor Ventillátor, Lil98, ApusztákBoszorkánya
2015. szeptember 12. 15:22 #4455
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
De régen szennyeztem tele az oldalt a szrjaimmal, már kezdett hiányozni. rolleyes.gif
Idézet (cemeterygates @ 2015.09.11. 21:21)
Megyek sörözni a metalhead haverjaimmal.
Ja, semmi.
Nincsenek metalhead haverjaim.
Forever alone.

Lol, pacsi. thumbsup.gif Mondjuk nyugtat, hogy nem csak én vagyok ekkora lúzer ismerkedés terén. -de amúgy tök fsza, hogy nincsenek is a környéken normális emberi lények, igazából gothok is biztosan csak a mesekönyvekben szerepelnek. 110.gif Mondjuk van az új sulimban két darkos csaj, akik japánmániásak és blekkvélbrájcot hallgatnak. dry.gif Bárki jöhetne... csak fekete cuccai lennének, akkor már nem is lennék ilyen elbszott magányos.
Annyira egyedül vagyok itt, prasztfalván ilyen stílussal, hogy visszahallok egy csomó idióta pletykát, amik rólam terjengenek. A kedvencem akkor is a bzidrakula és a sámán. rohog.gif Meg hogy drogozok, azért ilyen feketék a szemeim... ezt még a tanári kar is elhitte régen. blink.gif És mindenek felett a legepicebb pedig az volt, amikor azért akartak megbuktatni matekból, mert sötét erdőkről és alagutakról álmodozok, és az abnormitásra vall... de amúgy igaz, milyen fsza lenne már bibliákat égetni ilyen helyeken... rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Fannycska999, Wyrd, Jody, Shadygirl, Lil98
2015. szeptember 12. 15:43 #4456
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blythe @ 2015.09.11. 21:52)
Örömmel látom, hogy milyen sok (kb. 5) metalhead arc van az oldalon. Most nagyon boldog vagyok, hamarosan népszámlálást tartok mert az 5 csak becslés szerintem találok még jó pár ilyen stílusú embert és leszünk vagy 10-en. 
Amúgy öcsém berontott a szobámba és azt kiáltotta, hogy "milyen metalhead vagy alig ér a vállad alá a hajad, szégyen" majd kirohant, azt kell mondjam nagyon megrázott, bár kicsit engem is zavar hogy lassan nő a hajam. king.gif

JELEN! De csak skinhead volnék, remélem megteszi a kutatás szempontjából. smileeee.gif
*
Idézet
személyesen egy metalheadet sem ismerek.

Ó, nálam minden van, amit szeme, szája megkívánhat a sóher Népségnek; punk, metal-, skin-, illetve bonehead, rocker, akik fölös' idejükben headbangelnek a folyosón a hittantanárnak... Tessék csak irigykedni. biggrin.gif
Kár, hogy csak a metalhead áll velem szóba. Pedig milyen szép is hatunk közös múltja. rohog.gif

**
Keresem a logikát, de nem találom; reggel még nagyban élt az alkoholtilalmam, most pedig legelésző tevéket látok az árokparton.
Pedig csak egy feles volt, biztosúr! Ja, nem. Még mindig bubis vízzel durvulok. :'(
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Fannycska999, Wyrd, Shadygirl, Lil98
2015. szeptember 12. 16:15 #4457
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.09.12. 15:43)
Ó, nálam minden van, amit szeme, szája megkívánhat a sóher Népségnek; punk, metal-, skin-, illetve bonehead, rocker, akik fölös' idejükben headbangelnek a folyosón a hittantanárnak... Tessék csak irigykedni. biggrin.gif 
Kár, hogy csak a metalhead áll velem szóba. Pedig milyen szép is hatunk közös múltja. rohog.gif

tee, te mocskos nőszemély, teee. remélem tudod, hogy kiba...ltázott szerencsés vagy. sleep.gif (igen, akkor is, ha csak a metalhead beszél veled chh)
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl
2015. szeptember 12. 16:18 #4458
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
A kutyám kiásott egy békát, most azt kergette fél óráig, próbálta elkapni. Persze a béka nem hagyta magát és lepisilte... Mazsi most viseli a következményeket, a habzó szájat. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl, LaDySmIth, Lil98, ApusztákBoszorkánya
2015. szeptember 12. 16:21 #4459
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.09.12. 16:15)
tee, te mocskos nőszemély, teee. remélem tudod, hogy kiba...ltázott szerencsés vagy. sleep.gif (igen, akkor is, ha csak a metalhead beszél veled chh)

Áhh, mióta kijelentetett', hogy egy Nőnek a konyhában, és nem metal koncerteken a helye, a suli Metallica-fétises ""fűtőberendezéseit"" toborzom. Szép kis army-nk van ám. cool.gif
Egyébként felük csak divatból az, ami. Azért is léptem a Társaságból. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 12. 18:42 #4460
- törölt felhasználó -    
Az elsősavató egy nagy állatság. rohog.gif Mustáros banánt ettem, nutellát nyaltam ki pelenkából, esküt tettem arra, hogy istenként tisztelem a felsőbb éveseket, és szörnynek öltözve főztünk paprikás krumplit. Jó volt egynek _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Fannycska999, Shadygirl, LaDySmIth, Lil98
560 oldal 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!