Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 12. 18:50 #4461
- törölt felhasználó -    
Ma bementem Pestre, mert dolgom volt, és megint láttam azt a gyönyörű metálos srácot. Megint a Kodály köröndön szállt fel a buszra, vagy ott lakik, vagy arrafelé van a próbatermük. Annyira szép volt! drool.gif
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Wyrd, sg1992, LaDySmIth, Shadygirl, Jody, Lil98
2015. szeptember 12. 18:51 #4462
- törölt felhasználó -    
ma a szüleimmel nicki minaj-ról beszéltünk (ilyen se volt még mellow.gif blink.gif )
mivel apám nem tudja ki nicki, mondja anya, hogy az a csaj mű sgget csináltatott. mindhárman nézünk egymásra, hogy ezt tényleg miért csinálta.
és mivel mi nem eszünk valami egészségesen, erre anya: jönne hozzánk kajálni, 1 hét alatt meglenne az a nagy sgge rohog.gif rohog.gif

Idézet
Az elsősavató egy nagy állatság.  rohog.gif  Mustáros banánt ettem, nutellát nyaltam ki pelenkából, esküt tettem arra, hogy istenként tisztelem a felsőbb éveseket, és szörnynek öltözve főztünk paprikás krumplit. Jó volt egynek  _nevet.gif


nekünk tavaly kukás mellénybe kellett jönnünk, vödörbe kellett hozni a cuccunkat, belenyomták a fejünket egy nagy adag lisztbe, és olyan is volt, hogy feküdtél a földön, és rádöntöttek egy jó nagy adag joghurtot, úgyhogy a te szivatásaid semmik az enyémhez képest rohog.gif

volt osztályomból az összes csaj rbanc lett...kivéve engem beer.gif mondjuk a legtöbbjük a szíve mélyén mindig is az volt, csak most kiribultak tongue.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, LaDySmIth, Shadygirl, Lil98
2015. szeptember 12. 18:54 #4463
- törölt felhasználó -    
Idézet (Walk of Fame @ 2015.09.12. 18:50)
Megint a Kodály köröndön szállt fel a buszra, vagy ott lakik, vagy arrafelé van a próbatermük.

oh, köszi az infót. rohog.gif

on: most nosztalgiáztam kicsit, olyan emlékek jutottak eszembe, omg. például amikor leüvöltöttem egy random ember fejét másodikban, vagy amikor óvodában lecsaptam egy csoporttársamat. thug life volt a javából. azóta csak árokban rohangálásra és ismeretlenek kergetésére futja. 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Jody, Shadygirl, LaDySmIth, Lil98
2015. szeptember 12. 18:56 #4464
- törölt felhasználó -    
Imádom, hogy a telefonomon gyakorlatilag csak zenét tudok hallgatni. Most is ki kell törölnöm minden, ismétlem, MINDEN képemet/alkalmazásomat, hogy a telefonom kihúzza a születésnapomig. Remélhetőleg akkor kapok egy jobb telefont. rolleyes.gif (élet nagy problémái)
4 felhasználónak tetszik: Shadygirl, LaDySmIth, Lil98, ApusztákBoszorkánya
2015. szeptember 12. 18:58 #4465
- törölt felhasználó -    
Idézet (jawbreaker @ 2015.09.12. 18:54)
oh, köszi az infót. rohog.gif 
on: most nosztalgiáztam kicsit, olyan emlékek jutottak eszembe, omg. például amikor leüvöltöttem egy random ember fejét másodikban, vagy amikor óvodában lecsaptam egy csoporttársamat. thug life volt a javából.

Veszed le a mancsod! Nekem hamarabb megcsillant a szemem. rohog.gif biggrin.gif
Ha háború, hát legyen háború. :'D

**
Imádom az őszt, a hűvös időjárást, és az esőt, viszont már komolyan hiányzik az az idő, amikor még a rekkenő hőségről rinyálhattam komplett kisregényt. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl, Lil98
2015. szeptember 12. 19:02 #4466
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Idézet
Az elsősavató egy nagy állatság. Mustáros banánt ettem, nutellát nyaltam ki pelenkából, esküt tettem arra, hogy istenként tisztelem a felsőbb éveseket, és szörnynek öltözve főztünk paprikás krumplit. Jó volt egynek

Idézet
nekünk tavaly kukás mellénybe kellett jönnünk, vödörbe kellett hozni a cuccunkat, belenyomták a fejünket egy nagy adag lisztbe, és olyan is volt, hogy feküdtél a földön, és rádöntöttek egy jó nagy adag joghurtot, úgyhogy a te szivatásaid semmik az enyémhez képest


nekem anno maxon benyomták fülesen keresztül a zenét a fülembe, mikrofont és dalszöveget nyomtak a kezeimbe, a többit meg el lehet kézpelni.. azóta is borogatást kérek, valahányszor meghallom a Hajolj bele a hajambát... 110.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Jody, Shadygirl, ApusztákBoszorkánya
2015. szeptember 12. 19:02 #4467
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.09.12. 18:58)
Veszed le a mancsod! Nekem hamarabb megcsillant a szemem. rohog.gif  biggrin.gif 
Ha háború, hát legyen háború. :'D

na még mit nem, te mocsok. nekem több felvarróm van (irigykedhetsz) cool.gif
aki kapja, marja, úgyis maga a zárda szégyene, cöhh
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl
2015. szeptember 12. 19:19 #4468
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Biztos én vagyok az egyetlen ember, aki reggel hatkor felkel, csak hogy mehessen a városba tanulni, de miközben félkómásan zabpelyhet reggelizik, már a 'sudájsztéjorsudájgó' jár a fejében. (Mondjuk ez a nap folyamán nem sokat javult, hisz utána az 'Anarchy In The UK' ment nagyon.)
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, ApusztákBoszorkánya
2015. szeptember 12. 19:19 #4469
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDySmIth @ 2015.09.12. 19:02)
nekem anno maxon benyomták fülesen keresztül a zenét a fülembe, mikrofont és dalszöveget nyomtak a kezeimbe, a többit meg el lehet kézpelni.. azóta is borogatást kérek, valahányszor meghallom a Hajolj bele a hajambát... 110.gif


Idézet (walessy @ 2015.09.12. 18:51)

nekünk tavaly kukás mellénybe kellett jönnünk, vödörbe kellett hozni a cuccunkat, belenyomták a fejünket egy nagy adag lisztbe, és olyan is volt, hogy feküdtél a földön, és rádöntöttek egy jó nagy adag joghurtot, úgyhogy a te szivatásaid semmik az enyémhez képest rohog.gif


azannya blink.gif meg se szólaltam rohog.gif mondjuk jövőre mi hatalmas szívatást tervezünk a kilencedikeseknek. jobb ha félnek rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl, Jody, LaDySmIth, Lil98
2015. szeptember 12. 19:27 #4470
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Az erős antibiotikumtól émelyeg a gyomrom dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl
2015. szeptember 12. 20:03 #4471
- törölt felhasználó -    
Dafuq? Apám egyik ismerősének a keresztlánya benne van a tévében. ohmy.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl, LaDySmIth, Lil98, ApusztákBoszorkánya
2015. szeptember 12. 20:04 #4472
- törölt felhasználó -    
- Miért?
- Miért?
- Miért?
háromszor kellett leírnom, hogy eltudjam küldeni...
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Shadygirl, LaDySmIth, Lil98
2015. szeptember 12. 20:17 #4473
- törölt felhasználó -    
Idézet (walessy @ 2015.09.12. 18:51)

nekünk tavaly kukás mellénybe kellett jönnünk, vödörbe kellett hozni a cuccunkat, belenyomták a fejünket egy nagy adag lisztbe, és olyan is volt, hogy feküdtél a földön, és rádöntöttek egy jó nagy adag joghurtot, úgyhogy a te szivatásaid semmik az enyémhez képest rohog.gif

Erröl eszembe jutott két történet. Az én testvéremnek az volt a büntetése, hogy egy hétig a suliban 'Kiszel Tünde a példaképem' feliratú táblát kellett hordania rohog.gif De az avatáson is még jól megszivatták, csak arra már nem emlékszem. Egy ismerösömet koleszban is pluszban avatták úgy, hogy becsukták a párnatartóba és a himnuszt kellett elénekelnie. Miközben énekelte, a szekrény összetörött alatta rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl, Jody, Lil98
2015. szeptember 12. 20:31 #4474
- törölt felhasználó -    
életemben először megimádtam egy srácot, akinek barna haja van. igaz, hogy nagyjából csak egy tizedmásodpercig mutatják a klipben, de ez is elég volt ahhoz, hogy extázisba essem tőle rohog.gif utoljára négy hónapja kaptam fel a fejem valaki láttán. telik az idő de nem tudom a nevét, óhogycsapnaelateherautó.
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Jody, LaDySmIth, Lil98
2015. szeptember 12. 21:07 #4475
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Phlox @ 2015.09.12. 20:17)
Erröl eszembe jutott két történet. Az én testvéremnek az volt a büntetése, hogy egy hétig a suliban 'Kiszel Tünde a példaképem' feliratú táblát kellett hordania rohog.gif De az avatáson is még jól megszivatták, csak arra már nem emlékszem. Egy ismerösömet koleszban is pluszban avatták úgy, hogy becsukták a párnatartóba és a himnuszt kellett elénekelnie. Miközben énekelte, a szekrény összetörött alatta rohog.gif

csak nekünk voltak ezek betiltva? nálunk csak fűszerkeveréket kellett enni, azt még élveztem is rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Jody, Shadygirl, LaDySmIth, Lil98
2015. szeptember 12. 21:29 #4476
- törölt felhasználó -    
Idézet (Phlox @ 2015.09.12. 20:17)
Erröl eszembe jutott két történet. Az én testvéremnek az volt a büntetése, hogy egy hétig a suliban 'Kiszel Tünde a példaképem' feliratú táblát kellett hordania rohog.gif De az avatáson is még jól megszivatták, csak arra már nem emlékszem. Egy ismerösömet koleszban is pluszban avatták úgy, hogy becsukták a párnatartóba és a himnuszt kellett elénekelnie. Miközben énekelte, a szekrény összetörött alatta rohog.gif

Őszintén irigylem. rohog.gif

Lol, mit ártottam a dögkeselyű, repedt fazék károgásommal, hogy minden Tanár engem akar bekasznizni énekkarra? Ennyire még Ők sem lehetnek kétségbeesve. 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Jody, LaDySmIth, Shadygirl, Lil98
2015. szeptember 12. 21:29 #4477
- törölt felhasználó -    
Valaki mondjon nekem webhelyeket, ahol tudok Motionless In White-os cuccokat rendelni. Nem szórakozok, tényleg kéne az információ.
2015. szeptember 12. 21:31 #4478
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2015.09.12. 21:29)
Valaki mondjon nekem webhelyeket, ahol tudok Motionless In White-os cuccokat rendelni. Nem szórakozok, tényleg kéne az információ.

Itt és itt biztosan van. beer.gif
2015. szeptember 12. 21:32 #4479
- törölt felhasználó -    
Idézet (Walk of Fame @ 2015.09.12. 21:31)
Itt és itt biztosan van.  beer.gif

Köszönöm. Ezeket már én is megtaláltam, de azért köszi. smileeee.gif
2015. szeptember 12. 21:35 #4480
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2015.09.12. 21:29)
Valaki mondjon nekem webhelyeket, ahol tudok Motionless In White-os cuccokat rendelni. Nem szórakozok, tényleg kéne az információ.


Itt már nézted? Eléggé odaüt a kínálat. smileeee.gif
560 oldal 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!