Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 18. 16:26 #4621
- törölt felhasználó -    
két osztálytársam "járnak" (ez aztán magyar volt omg.gif ) ma odament hozzájuk a volt osztálytársunk (megbukott) és kérdi, hogy: É. te mit szeretsz ebben a balfszban? erre a csaj azt válaszolja, hogy nem tudja blink.gif most akkor mi van??? tehát 1. lebalfszozta a pasiját...öhm. 2. ha nem tudja mit szeret benne, akkor mért vannak együtt?? oké, hogy nekem még nem volt barátom (ilyen fiatalon nem is szeretnék) de ha valaki feltenné nekem ezt a kérdést, elküldeném a fenébe.

egymás mellett van a szekrényünk. ma mikor kijöttünk magyarról, mindketten egyszerre mentünk a szekrényünkhöz, bal kézzel kinyitottuk a szekrényt, jobb kézzel kivettük a táskát, becsuktuk a szekrényt, bementünk a terembe, és leraktuk a cuccunkat. mindezt egyszerre w00t.gif egy hullámhosszon jár az agyunk wub.gif heart.gif (és ma csomószor néztük egymást) egyre jobban leszek szerelmes ebbe a srácba heart.gif tudom ezt egy kicsit nyálas, de hát...na. értitek biggrin.gif blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, bitchina, Shadygirl, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 18. 16:49 #4622
- törölt felhasználó -    
Nem tudom mivel érdemeltem ki azt a figyelmet a tanárok részéröl, hogy ha magyaráznak, engem néznek. Nézek a tanárra és néz rám, egy idö után már kellemetlen a dolog és inkább félrenézek. Újból felnézek és ugyanúgy néznek rám. Mi érdekes rajtam ennyire?
6 felhasználónak tetszik: MissTiniStoessel, Lil98, bitchina, Shadygirl, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 18. 17:53 #4623
- törölt felhasználó -    
AVRIL VOLT A FÓKUSZBAN ÁÁÁHHHH IGAZ HOGY A VÁLÁS MIATT DE AKKOR IS NÉGY DALÁT DALÁT JÁTSZOTTAK BE, VOLT EGY '13-AS INTERJÚ, MEG A LET ME GO KLIPJÉBŐL RÉSZLET HÁT ÉN OLYAN BOLDOG VAGYOK
ÉS MÉG A NEVÉT IS NORMÁLISAN EJTETTÉK KI
oké, fangirl off

ugh, ma rám mosolygott, és olyan hevesen kezdett el verni a szívem...basszus, mi történik velem? unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Shadygirl, LaDySmIth, Fannycska999
2015. szeptember 18. 18:10 #4624
- törölt felhasználó -    
én barom annyi olyan youtubert néztem, akinek nincs szemöldöke, hogy ma elhatároztam, hogy én is így akarok kinézni, ezért nagyrészt kiszedtem a szemöldököm, és azt hittem, hogy most nagyon csini leszek..................hittem. úgy nézek ki, mint egy sorozatgyilkos omg.gif grrr.gif furesz.gif

egész nap egy fél melegszendvics lapult a táskámban, a 28 fokban, párizsi, és sajt. megettem 110.gif reméljük a legjobbakat beer.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Shadygirl, LaDySmIth, Fannycska999, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 18. 18:26 #4625
Vans
Vans
game on
 
Státuszdon't say a word while we dance with the devil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.05.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 368
Azonosító: 249432
Offline offline
tökre utáltam a how deep is your loveot Calvin Harristől még az elején, nem jött be az eleje aztán végig se hallgattam inkább, de valamelyik nap hallottam a rádióban, és totál rákattantam, egész nap azt énekeltem a tanárok nagy örömére thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: bitchina
2015. szeptember 18. 18:58 #4626
- törölt felhasználó -    
Meg fogok bukni földrajzból.
5 felhasználónak tetszik: bitchina, Shadygirl, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:00 #4627
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
Jövőhéten 8 kilométeres futás vár ránk tornán. Nem, nem fogok meghalni. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Shadygirl, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Lil98, Vans
2015. szeptember 18. 19:08 #4628
- törölt felhasználó -    
Idézet (bitchina @ 2015.09.18. 19:00)
Jövőhéten 8 kilométeres futás vár ránk tornán. Nem, nem fogok meghalni. biggrin.gif


Ismerős. Már ájulok el, erre kiderül, hogy én futottam eddig a legkevesebbet.
5 felhasználónak tetszik: bitchina, Shadygirl, Fannycska999, Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:12 #4629
- törölt felhasználó -    
Idézet (killerqueen. @ 2015.09.18. 18:58)
Meg fogok bukni földrajzból.

Lol, én már most bukásra állok. Mondjuk pont angolból, de ez mellékes. rohog.gif rolleyes.gif
Tanárnő meg a rohadt sííííípjei'. Nem élem túl a félévet. Bahh.

Kezdem azt hinni, a szerelmi életem megreked a 3 éves kisgyerekekkel való partizánkodásból a sarki kisboltban. laugh.gif mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:15 #4630
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.09.18. 19:12)
Lol, én már most bukásra állok. Mondjuk pont angolból, de ez mellékes. rohog.gif  rolleyes.gif 
Tanárnő meg a rohadt sííííípjei'. Nem élem túl a félévet. Bahh.
Kezdem azt hinni, a szerelmi életem megreked a 3 éves kisgyerekekkel való partizánkodásból a sarki kisboltban. laugh.gif mellow.gif


Én sem csak földrajzból, nyugi. A mi angoltanárunk is előszeretettel sipítozik.

Az én szerelmi életem sem sokkal rózsásabb:
mondjuk ha jobban belegondolok, egészen meg vagyok vele elégedve
5 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Fannycska999, Zsófi765, Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:25 #4631
- törölt felhasználó -    
Idézet (killerqueen. @ 2015.09.18. 19:15)
Én sem csak földrajzból, nyugi. A mi angoltanárunk is előszeretettel sipítozik.
Az én szerelmi életem sem sokkal rózsásabb:
mondjuk ha jobban belegondolok, egészen meg vagyok vele elégedve

Mondjuk vigasztal, hogy velem együtt a fél évfolyam is bukásra áll. smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
Egyöntetű, amennyiben marad a Szentünk', a nagy többség a 2. nyelvvel fog boldogulni a közeljövőben, és az angolt kidobhatja, mert ennyi tudással részmunkaidős eladónak sem veszik fel a sarki zöldségesbe. Még jó, miszerint a spanyol már most jobban megy, mint kömény' 6-9 éves kárrierem' alatt bármikor is az inglis. rohog.gif
**
Hátdemostmé'? Tőlem még a tejes doboz is sírva menekül. 110.gif

**
Olyan cunci kis Rajztanárunk van. Óra után nagy barátságosan odajön, és közli velem, mi módon - egyelőre még - szeret, DE CSAK azért, mert szerinte tudok rajzolni. Amúgy gyűlöli, hogy mindig végigpofázom az óráit.
Nem akartam az orrára kötni, mi módon fél liter enerdzsidrinket nyomattam le a fél angol csoporttal, amit a nyelvi terem megviselt állapotban lévő szekrényajtajával & konzervnyitós kis bicskával nyitottunk ki a tanári asztalon 11,5 keserves Cooper után.
Hjaj, de komplikált a szociális életem. És akkor még vihetem is a tanári kart kis érettségi után egy olcsó randira a helyi Ábécébe'. Hjaj again. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Fannycska999, Zsófi765, Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:33 #4632
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Idézet (Phlox @ 2015.09.18. 16:49)
Nem tudom mivel érdemeltem ki azt a figyelmet a tanárok részéröl, hogy ha magyaráznak, engem néznek. Nézek a tanárra és néz rám, egy idö után már kellemetlen a dolog és inkább félrenézek. Újból felnézek és ugyanúgy néznek rám. Mi érdekes rajtam ennyire?

az egyik tanárom nagyon nagy forma, órán épp azt ecsetelte hogy sok hülye hisz abban, hogy a beszéd kifejlődése miatt az ember elesett a telepátiás képességeitől.. erre elkezdte játszani h "namán most ha nagyon erősen nézzük egymás szemit és arra gondolsz hogy háromszög akkor jé bazmeg, háromszöget rajzolok" az én szemembe bámulva... nem voltam zavarban, dehogy biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:34 #4633
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drágica @ 2015.09.18. 19:25)
Mondjuk vigasztal, hogy velem együtt a fél évfolyam is bukásra áll.  smileeee.gif  smileeee.gif  smileeee.gif 
Egyöntetű, amennyiben marad a Szentünk', a nagy többség a 2. nyelvvel fog boldogulni a közeljövőben, és az angolt kidobhatja, mert ennyi tudással részmunkaidős eladónak sem veszik fel a sarki zöldségesbe. Még jó, miszerint a spanyol már most jobban megy, mint kömény' 6-9 éves kárrierem' alatt bármikor is az inglis. rohog.gif 
**
Hátdemostmé'? Tőlem még a tejes doboz is sírva menekül. 110.gif
**
Olyan cunci kis Rajztanárunk van. Óra után nagy barátságosan odajön, és közli velem, mi módon - egyelőre még - szeret, DE CSAK azért, mert szerinte tudok rajzolni. Amúgy gyűlöli, hogy mindig végigpofázom az óráit.
Nem akartam az orrára kötni, hogy fél liter enerdzsidrinket nyomattam le a fél angol csoporttal, amit a nyelvi terem leépülőfélben lévő szekrényajtajával & konzervnyitós kis bicskával nyitottunk ki a tanári asztalon 11,5 keserves Cooper után.
Hjaj, de komplikált a szociális életem. rohog.gif


Nálunk úgyszintén smileeee.gif
Én 2. nyelvnek tanulom az angolt, még élek, de ez csupán a véletlen műve. Nem mintha olyan gáz lenne, de szívesen tanárt váltanék.
A mi rajztanárunkat nem hiszem, hogy lehet überelni.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. szeptember 18. 19:35 #4634
- törölt felhasználó -    
Barátnőmmel ülünk a házuk előtt. Ott van két másik lakó is (két nő), akikkel beszélgettünk, erre lejön egy pasi, az egyik nő megszólal:
Na, ha én ncs vagyok (nagy cs.cs), akkor te nf (nagy f.sz) vagy nincs f.sz? Értsd, ahogy akarod. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Fannycska999, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:35 #4635
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Egyik haverommal elcseréltem az egyik számológépemet egy tollra. Azt hiszem megkötöttem életem üzletét.
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, exoverdose, Jody, Zsófi765, Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:45 #4636
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2288
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Kérdi az irodalom tanárnő: Ki hova akar tovább menni tanulni?
EGyik lány osztálytársam: Én a Kölcsey-be
Irodaom tanárnő: Hahaha most egy jót röhögtem, te ott elfogsz vérezni
biggrin.gif eléggé bunkó volt tőle, előre megmondja, kinek fog sikerülni és kinek nem
2 felhasználónak tetszik: Selenamacci, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 18. 19:50 #4637
- törölt felhasználó -    
ma bemutattuk az osztályfőnökömék kertjében két osztálytársammal, mi az a csapatmunka. ültünk egy padon, a legjobb barátnőm felállt, így csak én maradtam a legszélén és szépen lassan elkezdtem felborulni, majd hirtelen egy hatalmas csattanással eldőltem, a pad másik vége felcsapódott, és kiütötte az osztálytársam kezéből a poharát, amiből sikeresen magára öntötte az üdítőt. ha van profizmus cool.gif de az volt a legjobb, amikor nem tudtam feltápászkodni a röhögéstől, így random német mondatokat kezdtem ordibálni coffee.gif
6 felhasználónak tetszik: Jody, exoverdose, Fannycska999, Zsófi765, Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:56 #4638
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
*szivárvány és rózsaszín felhő effekt*
Annyira imádom az én kis szőrmók cicámat *__* alig várom, hogy tél legyen és növesszen pihe-puha bundácskát magának és megint husis kis golyó legyen belőle *.* Az meg egy nagy hülyeség, hogy a cicák nem ragaszkodó állatok, mivel Tofu olyan szinten anyás, hogy folyton csak rajtam lóg :'D Követ a lakásban, rajtam pihen, akkor eszik amikor én. Imádom a cicákat *.*
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Wyrd, Bátor Ventillátor, Lil98
2015. szeptember 18. 19:57 #4639
- törölt felhasználó -    
Nekem kell ilyen haj. Én és az életcéljaim, csapó egy...
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, exoverdose, Fannycska999, Zsófi765, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 18. 19:59 #4640
Selenamacci
Selenamacci
új tag
 
StátuszSelenator
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.03.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 243379
Offline offline
(Viberen)
Én: Holnap mindenképp szoknyába gyere!
Osztálytársam: Oké holnap mindenképp szoknyába megyek, ha esik a hó akkor is.
Én: Ha -100 fok lesz akkor is.
Osztálytársam: De holnap nem vasárnap van?
Én: Nem, holnap szombat biggrin.gif és (ekkor esett le minden)
560 oldal 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!