Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 16. 10:09 #8601
- törölt felhasználó -    
GYEREKEK, SEGÍTSÉG KÉNE

Blogot szeretnék indítani, de nem tudom milyen oldalon lenne érdemes. (Nem Tumblr!)
Csak a blogspot-ot ismerem, de nem tudom van-e nála jobb hely, ahol komolyabban is foglalkozhatnék blog írással.

Szóval szeretném kérni az itteni blogírókat, de azokat is akik nem írnak, de tudnak segíteni, hogy ajánljatok oldalakat nekem, és esetleg saját segítségeteket is, ha a design-ben vagy akármiben problémám akadna.

Előre is nagyon köszönöm, ha valaki segít! meghajolo.gif
2016. június 16. 10:16 #8602
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1632
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Ma bementem a suliba, hajnali öt órás keléssel - éjjel persze alig tudtam elaludni - hogy szóbelizzek, erre kiderül, hogy csak holnap fogok sorra kerülni. Ha nem a belvárosba kéne bemenni, nem lenne annyira rossz, de így szinte semmi értelme nem volt. Egyébként nagyon ideges vagyok, remélem jó tételt húzok wub3.gif
8 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, forever.romanci, healy., Beyla, Szandi0820, MadHatter, Lil98, riri17
2016. június 16. 10:50 #8603
- törölt felhasználó -    
Az érzés amikor dolgozol, a rádióban hallgatható zene szól, de az egyik kollégád megunja és betesz egy Notár Mary CD-t. Felbecsülhetetlen...
16 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Wyrd, Phaedra, forever.romanci, CandUs, Inori, healy., Beyla, Jody, habibi, Szandi0820, MadHatter, Fannycska999, Lil98, riri17, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 11:02 #8604
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Ki kéne pakolnom az iskolatáskámat, de félek milyen "kincseket" fogok találni.
13 felhasználónak tetszik: Phaedra, forever.romanci, CandUs, Inori, LaDySmIth, Beyla, Jody, Szandi0820, MadHatter, Fannycska999, Lil98, riri17, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 11:24 #8605
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.06.16. 01:18)
Az egyik általános iskolás ismerősöm ballagott ma, és bár nem sok kedvem volt elmenni, de tiszteletemet tettem, így elmentem. Úgy gondolom, hogy lassan huszonöt évesen, azért annyira öreg nem vagyok, de amit ma láttam a 13-15 éves kislányok körében, valami tragédia. Pont ezt beszéltük az ismerősöm apukájával és unoka testvérével (aki velem egyidős és lány), hogy a többségük harmincasnak nézett ki, pedig azért tíz évvel idősebbek vagyunk tőlük. Engem is kifestettek a nyolcadikos ballagásomra, ám most többségük erős és abszolút nem korukhoz illő sminket használtak. Pluszban a ballagó ismerősöm mesélte (aki szintén lány), hogy az osztálytársnőinek már ennyi idős korában öt centis műkörme van, naponta magukra kennek egy csomó vakolatot stb. Ja, és ne beszéljük a magas sarkú cipőkről, amikben járni sem tudtak. Kajak, mintha zsiráfok lettek volna (olyan 10-20 centis tuti volt pár kislányon). Miért nem lehetett egy olyan cipellőt választani, ami elegáns, szép, nem olyan magas a sarka, de tud benne járni? Persze, szép a magas sarkú cipő, de az egyáltalán nem nőies, ha az illető képtelen járni benne. Egy évtized különbség van az én generációm és a mai generáció között, de a változás irdatlan nagy. Első (pár színből álló) szemhéjpúderemet tizenhat évesen kaptam meg, addig meg örülhettem, ha megvették nekem a málnás illatú áttetsző szájfényt. Műkörömről és magas sarkúról álmodozni sem mertem, mert, ha kértem se vették volna meg nekem. Pedig a szüleim egyáltalán nem vallásosak, sőt mi több lazák, de a szabály az volt itthon, hogy legyél annyi idős, ahány valójában vagy. Ezekben pedig nagy részt a szülő a hibás, hisz ő finanszírozza a gyerek eme igényeit. unsure.gif

Amikor az egyik (most már VOLT lol2.gif) osztálytársam felhívta az anyját, hogy mire hazaér töltsön neki pár darab cigit (nyilván meg is tette) akkor akadtam ki teljesen. Azért félelmetes, hogy ezek a szülők mennyire felelőtlenek...
Egyébként minden egyes sorral egyetértek!
12 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Phaedra, CandUs, Inori, LaDySmIth, Beyla, Jody, Szandi0820, MadHatter, Lil98, riri17, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 17:19 #8606
- törölt felhasználó -    
Istnm segíts meg.
Először is, mivel nem tudok mit kezdeni az életemmel jelenleg, gondoltam, nézek egy filmet. Azonban csak hányadék minőségben van fent, így gondoltam, segítséget kérek a tesómtól, aki a kétszer gyorsabb asztali gépnél Witcherezik. El is mondtam neki, hogy filmet szeretnék nézni, ami neki két percet vesz el az életéből.
ő: Jó, majd megcsinálom.
én: De nekem most kéne. Meg téged nem zavarna, mert nem netezel.
ő: Jó, de anya megint jönne, hogy lassú a net, tegnap is ez volt. Majd ha tanulok, megcsinálom.
én: De anyát most is, meg később is zavarná. Miért nem lehet most?
ő: Mert nem.
én: Tudsz értelmes indokot mondani rá?
ő: Nem.


ok megyek lakni a hegyekbe
De nem értem, miért nem lehet megmondani, hogy "nincs kedvem kilépni a játékból bmeg, intézd el magadnak sggfej". Még ez is jobb lett volna, mint a "mert nem". dry.gif De persze én vagyok a fsz, nem is értem, hogy lehettem ekkora bunkó, hogy azt gondoltam, kérhetek tőle egy apró szívességet, hiszen akkor 2 percre abba kéne hagynia a medvékkel való verekedést. Sokkal logikusabb, hogy én fél óráig lassítsam mindenkinek itthon a netet. *-*
Nem is szenvednék itt feleslegesen ennyit, ha őszintén megmondta volna, hogy nincs kedve, hagyjam békén. De ehelyett ilyen két szavas lerázó szülőmondjaabüdöskölöknek-közhelyszövegekkel kell jönni. rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Jody, Phaedra, Wyrd, Beyla, Szandi0820, MadHatter, Lil98, forever.romanci, riri17
2016. június 16. 17:30 #8607
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2016.06.16. 11:02)
Ki kéne pakolnom az iskolatáskámat, de félek milyen "kincseket" fogok találni.


Mindig augusztusig hanyagoltam az ilyet, egyszer ez fogadott. rohog.gif think.gif
12 felhasználónak tetszik: Phaedra, Wyrd, Beyla, Szandi0820, MadHatter, silenc, TearsOnMirror, Fannycska999, Lil98, forever.romanci, riri17, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 17:30 #8608
- törölt felhasználó -    
Idézet (MissKyloVader @ 2016.06.16. 10:09)
GYEREKEK, SEGÍTSÉG KÉNE
Blogot szeretnék indítani, de nem tudom milyen oldalon lenne érdemes. (Nem Tumblr!) ...


Először is, köszönöm Violet Shadow-nak a segítséget!

Másodszor, bizonyára senki sem érdekel, de elkészült a blogom, és tele vagyok ihlettel! laugh.gif
Ez a nyár nagyon jó lesz!
Tanulni fogok, olvasni, alkotni, evolúcionálni, és blogot írni!
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, Beyla, MadHatter, TearsOnMirror, Lil98, forever.romanci, riri17
2016. június 16. 17:36 #8609
- törölt felhasználó -    
Idézet (MissKyloVader @ 2016.06.16. 17:30)
Először is, köszönöm Violet Shadow-nak a segítséget!
Másodszor, bizonyára senki sem érdekel, de elkészült a blogom, és tele vagyok ihlettel!  laugh.gif 
Ez a nyár nagyon jó lesz!
Tanulni fogok, olvasni, alkotni, evolúcionálni, és blogot írni!

Nekem eddig tetszik. happy.gif Főleg a kurzor, pár percig elvoltam azzal, hogy mozgatom és kis csillagok potyognak utána. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. június 16. 17:38 #8610
Ungrateful
Ungrateful
 
Státusz"..Neked könnyű lehet, De azért nekem se rossz. Arra gondolok. Amire akarok!.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.06.
Hozzászólás: 623
Csatolások: 48
Azonosító: 252104
Offline offline
Elmenjek egy koncertre, ami a megyében lesz..
2016. június 16. 17:43 #8611
- törölt felhasználó -    
Idézet (Flower...Love @ 2016.06.16. 17:36)
Nekem eddig tetszik.  happy.gif Főleg a kurzor, pár percig elvoltam azzal, hogy mozgatom és kis csillagok potyognak utána.  rohog.gif

Köszönöm! blush.gif
Igen, azzal már én is eljátszogattam párszor rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. június 16. 18:53 #8612
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Phaedra kérésére már készülőben van egy újabb ismeretterjesztő cikk, amely egy pszichiátriai megbetegedést fog nektek bemutatni. Megnéztem milyen lehetőségeim vannak, és nagyon érdekesnek találtam a skizofréniát, illetve azon belül a tudathasadást. Viszont ami iránt elkezdtem érdeklődni az elmúlt hetekben, az Einstein munkássága, illetve a relativitáselmélet. Sosem gondoltam, hogy valaha ilyen dolgok fognak érdekelni. Szívesen írnék laikusként cikket belőle (tesóm amúgy is fizikát tanul egyetemen, így segítene megérteni nekem a nagyját és laikus nyelven papírra vetni), de talán ez már túl magas az itteni generációnak, és fingjuk sem lenne, hogy miről olvasnak. Kár, mert nagyon érdekes része a fizikának, pedig sosem rajongtam ezért a tantárgyért. Mondjuk lehet azért, mert a v=s/t baromságokat tanították az univerzumunk létrejötte helyett. Mondjuk a cikkben helyet kapna az egyik híres és felettébb hátborzongató náci kísérlet, amely Die Glocke, vagy is A Harang címen futott, amely Einstein relativitáselméletét alapjául véve, feltételezhető, hogy a nácik feltalálták az időutazást. Erről a projektről még a mai napig is mélyen hallgatnak. Ó, anyám, tényleg annyi mindenről lehet írni, csak a kérdés, hogy az olvasó közönség mennyire értékelné a belefektetett munkát mondjuk egy ehhez hasonló írásba. Meg ugye a nagy kérdés az, hogy ezen az oldalon publikálható témakör e. unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, silenc, TearsOnMirror, Lil98, forever.romanci, riri17, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 19:26 #8613
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Tragédia, hogy anyu olyan finom kaját csinált, amiből egy órája bepusziltam egy tányérral, de most megint szedtem, mert túl finom.. Oké, csak egy nagyon mini tányérba (kb. 3 falat az egész) de nem bírom megenni, mert annyira tele vagyok az előzőtől, hogy fáj a hasam.. de azért megeszem, mert finom c: azt akkor csodálkozom, hogy hízok..
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, TearsOnMirror, Phaedra, Lil98, Beyla, forever.romanci, riri17, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 19:37 #8614
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.06.16. 18:53)
Phaedra kérésére már készülőben van egy újabb ismeretterjesztő cikk, amely egy pszichiátriai megbetegedést fog nektek bemutatni. Megnéztem milyen lehetőségeim vannak, és nagyon érdekesnek találtam a skizofréniát, illetve azon belül a tudathasadást. Viszont ami iránt elkezdtem érdeklődni az elmúlt hetekben, az Einstein munkássága, illetve a relativitáselmélet. Sosem gondoltam, hogy valaha ilyen dolgok fognak érdekelni. Szívesen írnék laikusként cikket belőle (tesóm amúgy is fizikát tanul egyetemen, így segítene megérteni nekem a nagyját és laikus nyelven papírra vetni), de talán ez már túl magas az itteni generációnak, és fingjuk sem lenne, hogy miről olvasnak. Kár, mert nagyon érdekes része a fizikának, pedig sosem rajongtam ezért a tantárgyért. Mondjuk lehet azért, mert a v=s/t baromságokat tanították az univerzumunk létrejötte helyett. Mondjuk a cikkben helyet kapna az egyik híres és felettébb hátborzongató náci kísérlet, amely Die Glocke, vagy is A Harang címen futott, amely Einstein relativitáselméletét alapjául véve, feltételezhető, hogy a nácik feltalálták az időutazást. Erről a projektről még a mai napig is mélyen hallgatnak. Ó, anyám, tényleg annyi mindenről lehet írni, csak a kérdés, hogy az olvasó közönség mennyire értékelné a belefektetett munkát mondjuk egy ehhez hasonló írásba. Meg ugye a nagy kérdés az, hogy ezen az oldalon publikálható témakör e. unsure.gif

Engem érdekelne a skizofréniáról szóló cikk, szerintem publikálnák, mivel ez a mai világban egy elég gyakran megjelenő dolog, akár a mindennapokban is találkozhatunk vele. Azt gondolom, írj amiről szeretnél, küldd be, egyet minimum ki fognak rakni, az ilyenfajta cikkekből kevés van, én szívesen elolvasnám.
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, TearsOnMirror, Phaedra, Lil98, Beyla, forever.romanci, riri17, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 19:55 #8615
- törölt felhasználó -    
Annyira imádom, mikor egy elvakult, csőlátású rajongó próbál meggyőzni az igazáról. Nekem hiába mondja, mert 1.) kitartok a saját véleményem mellett, 2.) engem ne próbáljon senki se befolyásolni, úgysem fog menni, 3.) azt még ő sem hiheti el, hogy egy producerek által kreált, igen kevés tehetséggel rendelkező énekes majd kiemelkedő teljesítményt nyújt színészet terén. Én is rengeteg énekes munkásságáért rajongok, de tisztában vagyok azzal, hogy miben jók és mire képesek és nem hiszem azt, hogy korunk legzseniálisabb színészei lesznek. Ilyenkor úgy megjön a kedvem, hogy úgy érzem, bárkivel leállhatnék vitázni. laugh.gif
On: Az mennyire beteges, hogyha megszólal a kedvenc dalom a rádióban, egy őrülten boldog sikkantás után táncnak nevezett ugrálással egyetemben éneklem a számot, max hangerőn? rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, Phaedra, Szandi0820, Lil98, forever.romanci, riri17
2016. június 16. 20:04 #8616
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
Megtaláltam a sport karrierem fénypontját. Egy fekete nadrág aminek a hátsó részén egy csodálatos lyuk díszeleg. Torna óra előtt le akartam vágni magamat a székre, de a nadrág beakadt a törött radiátor egyik darabjába, kiszakítva a gatyámat, az alsóneműmet és egy sebet hagyva a hátsó felemen. Az öltözőben meg persze visszhangzott a nevetés, persze én voltam az oka. Utána pedig kibírtam ezt a tesiórát fájdalmak közepette egy szörnyű szűk gatyában. Ez a sportolói karrierem fénypontja. Ja meg persze az, amikor felszakadt a szám. Valaki nyugtasson meg, hogy nem csak velem történnek ilyesmik!
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, Wyrd, Szandi0820, Lil98, Beyla, forever.romanci, riri17
2016. június 16. 20:39 #8617
- törölt felhasználó -    
2004-ben született és foglalt....
Bezzeg én egy pókkal és Nash Grier-rel élek együtt, mert nincs senki másom. rolleyes.gif

UPDATE: Mielőtt még bárki megijedne, nem a háziállatom az a pók, csak mikor megláttam, el akartam fogni, ezért elmentem zsepiért, viszont mire visszatértem, a pók sehol sem volt, így eldöntöttem, hogy akkor jól megleszünk ketten is.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Wyrd, Lil98, Beyla, forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 21:18 #8618
- törölt felhasználó -    
Volt cyderem.
Volt.

A volton van a hangsúly.
4 felhasználónak tetszik: Phaedra, Wyrd, riri17, Bátor Ventillátor
2016. június 16. 21:33 #8619
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Miért jár ma egész nap ez a párbeszéd a fejemben? 110.gif
"Szrtál ma?"
"Ammm... kukoricásat."
"Finom volt?"
"Aham, még vetettem is belőle."
De ez miért? 110.gif mint valami dalszöveg.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, forever.romanci, riri17
2016. június 16. 21:57 #8620
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Jody @ 2016.06.16. 17:30)
Mindig augusztusig hanyagoltam az ilyet, egyszer ez fogadott. rohog.gif  think.gif

én egy megrohadt kávétejszínt raktam ki a táskámból, még mindig nem tudom, hogy került oda ohmy.gif


néha visszatévedek ide és megörülök h mennyivel javul a sztárok listája (khmmm Ricardo Amorim adatlap, ez így feldobta a napom wub.gif )...én meg lusta vagyok bővítgetni. shame on me
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, Beyla, TearsOnMirror, Szandi0820, CandUs, forever.romanci, riri17, Bátor Ventillátor
560 oldal 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!