Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 27. 14:35 #8921
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Egy részem nagyon szeretné megnézni az új Trónok harca részt, másrészt viszont halogatnám, mert ez az évad utolsó része, és most megint ki kell bírnom nélküle jövő tavaszig sad.gif
7 felhasználónak tetszik: Jody, sg1992, Zsófi765, Szandi0820, CandUs, Lil98, MadHatter
2016. június 27. 15:07 #8922
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Úgy érzem, hogy ma elértem a személyes mélypontomat az életemben, mikor délelőtt 20 óra nemalvás után hello kitty-s pizsamában és fekete bakancsban mentem le a boltba venni egy csomag zacskós levest. smileeee.gif túl sok kávét iszok
12 felhasználónak tetszik: habibi, Phaedra, CandUs, Beyla, Zsófi765, Szandi0820, sg1992, Jody, Lil98, silenc, Fannycska999, Bátor Ventillátor
2016. június 27. 15:57 #8923
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (Fannycska999 @ 2016.06.27. 14:35)
Egy részem nagyon szeretné megnézni az új Trónok harca részt, másrészt viszont halogatnám, mert ez az évad utolsó része, és most megint ki kell bírnom nélküle jövő tavaszig sad.gif


UPDATE: Jó, ez is megvolt, megnéztem. És ÁÁÁÁÁÁÁ, jajj, annyira imádom ezt a sorozatot még mindig *w* de mostmár biztosan megbolondulok amíg az új évadra várok, nem tudom mit kezdjek most az életemmel 110.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820
2016. június 27. 16:30 #8924
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
Idézet (Fannycska999 @ 2016.06.27. 15:57)
UPDATE: Jó, ez is megvolt, megnéztem. És ÁÁÁÁÁÁÁ, jajj, annyira imádom ezt a sorozatot még mindig *w* de mostmár biztosan megbolondulok amíg az új évadra várok, nem tudom mit kezdjek most az életemmel 110.gif

Mélyen átérzem a helyzetet. rohog.gif Ez az éved is veszélyesen jó volt, imádtam. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Fannycska999, Szandi0820
2016. június 27. 16:43 #8925
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fannycska999 @ 2016.06.27. 15:57)
UPDATE: Jó, ez is megvolt, megnéztem. És ÁÁÁÁÁÁÁ, jajj, annyira imádom ezt a sorozatot még mindig *w* de mostmár biztosan megbolondulok amíg az új évadra várok, nem tudom mit kezdjek most az életemmel 110.gif

Én úgy érzem magam, mint Tommen az ablakban. :'D De szerintem elkezdem addig olvasni a könyveket, mert azokat még nem kezdtem el.

De ez az utolsó két rész annyira művészien gyönyörűen lett megcsinálva, teljesen megéri, ha ennyi pénzt költenek egy rész elkészítésére. Szerintem ha ennyit kell várni a következő évadra, és csak 7 része lesz, cserébe ugyanilyen jó minőséget várhatunk tőle.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Fannycska999, Szandi0820
2016. június 27. 17:56 #8926
- törölt felhasználó -    
Világéletemben a hideget kedveltem jobban, így elmondhatatlanul örültem a hajnalban érkező hatalmas esőnek, és a pár fok lehűlésnek, mert így végre nem szakadt rólam a víz egész munkaidő alatt, és a gyerekek sem gyulladtak meg a délutáni alvás közben. Szegényeket múlthéten át is kellett költöztetni a tornaszobába, mert a csoportokban nem lehetett megmaradni.. Éééés már csak 3 napom van hátra a szünetig, így az utolsó napokra a köpenyt is mellőzhetjük, ami kapcsán az egyik szemfüles gyerkőcöm meg is jegyezte azonnal, hogy "Szandi néni, te ma nem vagy óvónéni" rohog.gif Kellett pár másodperc mire leesett mire gondol. rohog.gif

Bogikám pedig úgy döntött, hogy a nyár közepén megajándékoz egy karácsonyi rajzzal. rohog.gif heart.gif

ui: munka után első dolgom volt Trónok harcát nézni, ami megint sikeresen tönkretett érzelmileg. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Phaedra, CandUs, Szandi0820, Beyla, Lil98, Jolie_77, Fannycska999
2016. június 27. 18:59 #8927
- törölt felhasználó -    
Ma is megmutattam, mennyire meg tudom szívatni magamat.
Reggel hangos mennydörgésre ébredvén, semmi kedvem nem volt elgyalogolni a pékségig kajáért,ezért még épp időben szóltam anyumnak, hogy kérnék egy fuvart, elmennék vele egy darabon melóig. Miután végeztünk a pékségnél, csöveznem kellett egy darabig anyám munkahelyén, mert úgy szakadt, mintha muszáj lett volna, esernyőm meg persze nem volt, hisz minek azt. Ami után vállalható lett az időjárás, útnak indultam hazafele, kezemben az ebédre szánt sajtos párnával. A probléma ott kezdődött, hogy az ajtóba érve azt tapasztaltam, hogy a táskám nem tartalmaz ajtónyitásra alkalmas kulcsot, így fordulhattam vissza az egyre jobban neki eredő esőben. Visszaérkezvén elkértem anyám kulcsait, és megint neki vágtam a hazaútnak, a most már igencsak istenesen szakadó esőben, - esernyő nélkül nem volt egy jó buli- ám félúton ráébredtem, hogy kulcsom már van, de a kajámat sikerült ott hagynom. Ami után meggyőződtem arról, hogy nem hagytam ott semmit anyámék irodájában, újból hazafelé vettem az irányt. A sajtos párnát jobbnak láttam megenni, mivel nem akartam, hogy az ebédem teljesen elázzon, az ilyenkor nem túl praktikus papírzacskóban. Szóval ebéd híján, mehettem el a pékségbe a szakadó esőben. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2016. június 27. 19:24 #8928
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
A kínos pillanat, mikor anyós előttetek parkol a kocsival, anyádék meg épp jönnek ki a házból. Mi meg párommal riadt arccal forgunk jobbra balra, belátván, hogy bizony a két anyuka most találkozni fog egymással, mert elkerülhetetlen. _nevet.gif Hát ennek is meg kellett történnie, közel fél év után. Egyébként nem volt vészes kicsit sem. laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Jody, CandUs, Lil98, Szandi0820, Fannycska999, Bátor Ventillátor
2016. június 27. 19:33 #8929
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Nagyon jó volt a tegnapi foci. Hihetetlen büszke vagyok a fiúkra ♥♥♥ . Tudtam,hogy tovább fognak jutnia nyolcaddöntőig !! ♥♥ Hatalmas gratu nekik !!!! Egy egész ország szurkoltnekik ♥♥♥♥ #HUN ♥♥♥ Ria ,ria Hungária !!! ♥♥
2016. június 27. 20:56 #8930
- törölt felhasználó -    
Megint én.. Már milliószor megfogadtam, hogy soha többé nem fogom magam felhúzni ilyen dolgokon, de egyszerűen van a tiszteletnek és az emberségességnek is egy bizonyos határa. Én megértem, hogy mindenkinél van olyan, hogy nem kedvel egy adott hírességet, és azt is elfogadtam, hogy az is elkerülhetetlen, hogy online irkáljanak nekik gusztustalan dolgokat - az én kedvencemnek is napi szinten kívánják a halálát, de hát ez van - de amikor ez átmegy abba, hogy már szemtől szembe is ezt kapják, hát azért na... Amióta megláttam ezt a videót azon elmélkedem, hogy egyeseknek, hogy van merszük és gerincük odasétálni egy számukra vadigen emberhez, és elkezdeni őt inzultálni, majd jót nevetni rajta? Pedig nem vagyok a hölgyemény rajongója. Mit ártott nekik szerencsétlen lány, vagy úgy általánosságban bármelyik köztudatban szereplő ember? Vajon fordított esetben mit szólnának ehhez? Ilyenkor minden tiszteletem az övék, mert hiába a milliók, én nem lennék képes elviselni, hogy napról napra úgy bánjanak velem, mint egy nyomorult lábtörlővel, megfeledkezve arról, hogy én is ugyanolyan érző lélek vagyok, mint bármely más hétköznapi ember.

Igen, ezek világméretű problémák. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Jody, CandUs, Lil98, Szandi0820
2016. június 27. 21:29 #8931
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Felemelő érzés volt kint állni ma a Hősök terén, és együtt ünnepelni több ezer emberrel a magyar válogatott. Idős-fiatal, férfi-nő mind együtt énekelt, ugrált, kiabált. Remélem még sok ilyet át fogunk élni.
5 felhasználónak tetszik: prettyll18, MadHatter, Lil98, Zsófi765, Jody
2016. június 27. 21:32 #8932
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Fáradt vagyok, brutális volt a mai nap. mellow.gif Éjszaka nem igazán aludtam, mert eléggé fájt a gyomrom. (kellett nekem ketchupot enni éjszaka fél kettőkor) Keveset is pihentem, aztán haza jöttem és a család azzal fogad, hogy darázsfészkünk van és befúrták magukat a konyhába. Nemrég bolhák, most meg darazsak. Mi a fene? unsure.gif Apám belefújta a lyukba az egész darázsirtót, de így is csak olyanok, mintha beb*sztak volna a nyolcvan fokos pálesztól. Kriptonitot zabálnak ezek, vagy mi a túró? blink.gif A fejem is szétrobban és ma hívott a doki, hogy vélhetően előrébb lehet hozni a műtétet - nem jövő hét pénteken, hanem jövő hét csütörtökön fognak műteni. Állatira f*sok, de már lennék túl rajta. Szerintem még egy kicsit gépezek, zabálok valamit (lehetőleg nem ketchupot) és azt hiszem, alszok holnap reggelig.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, Szandi0820, CandUs, Bátor Ventillátor
2016. június 27. 22:00 #8933
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Soha, de sohaabüdöséletbe -így egyben- nem fogom megérteni a barátnőmet. Mindig olyan ideálokat talál, aki megtestesíti a tipikus számára tökéletes kategóriát: szőke, szolis, műkörmös-műszempillás, vasalt egyenes hajú, vastag ceruzás szemöldökű emberek. De a lényeg, hogy minden mű, semmi sem eredeti. Engem k.rvára nem érdekel, hogyha valaki így néz ki, de a barátnőm még távolról sem ez a fajta. És ilyen álmokat kerget, nincs önbizalma, nehezen hisz magában, állandóan hasonlítgatja magát mindenkivel. Ez már nemcsak saját magának fárasztó egy idő után, hanem nekem is.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Lil98, exoverdose, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2016. június 27. 22:43 #8934
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
Kérlek, ne. Ne hagyj itt minket.
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, CandUs, Jody, exoverdose, Szandi0820
2016. június 27. 23:09 #8935
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Ahhoz képest, hogy a nap első felében jöttek a szokásos szuicid gondolataim, a mai nap és ez egész eddig elég jól megy. Két nap alatt kész vagyok két képemmel, tehát megadtam a löketet a tavaszi kiállításomnak. smileeee.gif
MadHatter és Szandi92' előbbi hozzászólásához pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy az ilyenek egy kicsi napsugarat visznek mindig az életembe. rohog.gif
Ahhoz képest, hogy nem is ismerlek titeket, szinte mindenkit nagyon kedvelek ebben a fórumrészlegben. Tök érdekes. smileeee.gif
Fszbukra is írtam egy hasonlót, természetesen sokan jöttek az önmagukat szrrá aggódós üzenetekkel. Nem értem, pedig justintrovertedgoththings. rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: habibi, Beyla, MadHatter, Lil98, Jody, exoverdose, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2016. június 27. 23:14 #8936
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
2016-ot ezennel hivatalosan is meg nem történtté nyilvánítom... cray.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, CandUs, Lil98, Jody, exoverdose, adriienn96
2016. június 27. 23:36 #8937
- törölt felhasználó -    
Bigott leszek, epés, és borzasztó kicsinyes. Mint átlagember a teszkós buszon. Kivételesen nem ökörködni jöttem. Azt sem tudom, minek vagyok egyáltalán itt, de itt vagyok, és kész vagyok a nyomorult lényemmel leégetni magam, amiért ilyen dolgon fenn bírok akadni. Mert #szomorúazélet, és ez a midlife crisisom, életcélom, vagy micsodám.
Az egyik Felhasználóval tavaly volt egy (ezek szerint krva jól elsült) poénunk. Kiszel Tünde, Dévid Hásszelhoff, golyóálló mellszőr, ami csak a csövön kifér... Valamilyen szinten sztáritis trend lett, vagy nem tudom. Amit abszolút meg tudok érteni, már csak az oldalt tekintve is.
Figyeljetek, tisztában vagyunk az értékeinkkel, többé-kevésbé egészséges énképpel rendelkezünk. Kétszemélyes műsornak, önszórakoztatásnak szántuk, nem azért, hogy élősködjetek belőle. Szűkítve bizonyos Emberegyedek. Életemben ne legyen nagyobb problémám, vagy hogy fogalmazzam, jaj, de komolyan; mit éreztek ilyenkor? Igen, az előbb említett egészséges énképhez az is hozzátartozik, hogy tudjuk, hogy példás kapcsolatban állunk. Tűzbe tenném érte a leprás testemet Babilonban, sóval kiégetve mind a két retinámat. Ezért nem értem, hogy jöttök ahhoz, hogy kopizzatok, és lemásoljátok a stílusunkat, pláne azokat a momentumainkat, amik a mi barátságunk pillérei, ergo abszolút egyéni. Ha nagyon tudálékos akarok lenni, megkérdezem; tudjátok, miért nevezem "galádnak", vagy miért biccsezem', illetem viszonylag degradáló jelzőkkel? Mert abszolút nem veszi sértőnek. Ti divatból csináljátok (legalábbis az érintettek), mert ezt látjátok a "nagyoktól", vagy mi a halálom van már, mert ettől menők lesztek. Ezt sértésnek veszem, és személyes world warnak. Miért? Mert nem lesztek tőle valakik. Ugyanolyan senkik lesztek, mint bárki más. Nem felnőttes, nem eredeti, és ami a legfontosabb; nem szívhez szóló. Senkit nem áll szándékomban emiatt megbántani. Agresszív kismalac dióhéjban; no way, ha meggebedtek sem lesz olyan a barátságotok, mint a miénk, mert a lopott poénokkal erőlködtök tavaly augusztus óta, vagy mert egy degradálónak számító jelzőt rámondtok a másikra. Micsoda poén. Szép, jó, anyám csicsója, nincs benne mögöttes tartalom. És nem is ezért csináljátok. Hanem, mint említettem, "menci dolog". Így viszont abba lehet hagyni. Nem vagytok jawbreaker, nem vagytok Méri, nem hallgatjátok végig a másikat éjszakákon keresztül arról, hogy mennyire my mother sucks in hell a világ, akár az iskolai bullyingról, vagy arról, hogy szar vagy, nem értesz a kémiához, és tök véletlen Van Gogh-ot, csillagokat, meg efféle égi angyalokat kezdesz látni a sarokban. Nem vagy Mellette. Felszínesek vagytok, gyermekdedek, félreértelmezitek a dolgot.
.
.
.
Életem problémája, abszolút tanítói jelleggel, vagy nem tudom. Semmit nem tudok. De emberből vagyok, és nem bírom, ha félreértenek, és azt, amit csinálok. Többek között ezt sem. Nem szeretnék bétaverzió lenni egy deltaverziós materiális, sekélyes kapcsolatban. Nem fenyegetésből, vagy akármi. Kösz a figyelmet.
5 felhasználónak tetszik: taylex, Beyla, Fannycska999, exoverdose, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 00:53 #8938
- törölt felhasználó -    
Elvesztettünk egy igazi legendát és egyesek úgy érezték még most is okoskodni kell... Hogy lehet valaki ennyire *****, hogy nem tudja hol a határ?

R.I.P. Bud heart.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Lil98
2016. június 28. 08:26 #8939
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Miért keltem fel ilyen korán? cry.gif
2016. június 28. 09:28 #8940
- törölt felhasználó -    
Úgy érzem, megint rám jött a szokásos kis hülyeségem, miszerint reggel, minden áldott reggel...igazándiból tényleg hülyeség. Oké, igazándiból ez pont olyan, mint a mai sikerkönyvek. Húzom annak az agyát, aki olvassa, hogy csak az utolsó sorokban találja meg az egész lényegét.
Na jó, befejezem a mély elmélkedésem a mai könyvnek titulált szennyről, és kiírom magamból a bajomat, hisz erre való ez a topik, nem igaz? A sztori a következő: Az ablakom alatt hajnali kettőkor 2 jó ember eléggé illuminált állapotban veszekedett épp valami hihetetlen fontos dologról, és ezt persze pont az ablakom alatt. Nagyjából 10 perc után feladták egymás meggyőzését, és elindultak szépen haza, esetleg a kocsmába, vagy a franc se tudja. Én, ahelyett, hogy szépen aludtam volna tovább, elkezdtem nézelődni az ablakban, ami elég volt ahhoz, hogy felébredjek. (Bezzeg, amikor nincs nyár biggrin.gif ) Annyiszor, de annyiszor jártam már így, hogy egyszerűen hihetetlen. De nem, nem tanulok belőle. taps.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Fannycska999, Szandi0820, Lil98
560 oldal 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!