Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 28. 10:10 #8941
- törölt felhasználó -    
Idézet (Agent X @ 2016.06.28. 09:28)
Úgy érzem, megint rám jött a szokásos kis hülyeségem, miszerint reggel, minden áldott reggel...igazándiból tényleg hülyeség. Oké, igazándiból ez pont olyan, mint a mai sikerkönyvek. Húzom annak az agyát, aki olvassa, hogy csak az utolsó sorokban találja meg az egész lényegét. 
Na jó, befejezem a mély elmélkedésem a mai könyvnek titulált szennyről, és kiírom magamból a bajomat, hisz erre való ez a topik, nem igaz? A sztori a következő: Az ablakom alatt hajnali kettőkor 2 jó ember eléggé illuminált állapotban veszekedett épp valami hihetetlen fontos dologról, és ezt persze pont az ablakom alatt. Nagyjából 10 perc után feladták egymás meggyőzését, és elindultak szépen haza, esetleg a kocsmába, vagy a franc se tudja. Én, ahelyett, hogy szépen aludtam volna tovább, elkezdtem nézelődni az ablakban, ami elég volt ahhoz, hogy felébredjek. (Bezzeg, amikor nincs nyár biggrin.gif ) Annyiszor, de annyiszor jártam már így, hogy egyszerűen hihetetlen. De nem, nem tanulok belőle.  taps.gif

Én ma reggel nyolckor arra ébredtem, hogy a szomszéd nő az öcsémnek kiabál. Mondom ez így tök jó, mert az öcsém itthon sincs. Aztán kimentem az előtérbe és bezártam az ajtót, mert ez a drága Marika néni nem ismeri a csengő fogalmát és neki teljesen természetes reggel nyolckor berontani az emberhez. Én meg tipikus nyári pizsamában voltam, vagyis volt rajtam egy bugyi és egy pizsipóló, nem lett volna szerencsés, ha így lát meg. biggrin.gif De aztán szerencsére feladta az ordítozást.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Fannycska999, Szandi0820, Lil98, dtsz
2016. június 28. 10:36 #8942
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2016.06.28. 10:10)
Én ma reggel nyolckor arra ébredtem, hogy a szomszéd nő az öcsémnek kiabál. Mondom ez így tök jó, mert az öcsém itthon sincs. Aztán kimentem az előtérbe és bezártam az ajtót, mert ez a drága Marika néni nem ismeri a csengő fogalmát és neki teljesen természetes reggel nyolckor berontani az emberhez. Én meg tipikus nyári pizsamában voltam, vagyis volt rajtam egy bugyi és egy pizsipóló, nem lett volna szerencsés, ha így lát meg.  biggrin.gif De aztán szerencsére feladta az ordítozást.

Neeee. _nevet.gif csak úgy bejárkál hozzátok? biggrin.gif
Nekem is volt ilyen szomszédom, egy hat éves kislány személyében, aki már majdnem istenként tekintet az akkor 10 éves Rékára (aka Agent X ). Egy reggel 6:30-kor arra ébredt a család, hogy próbál bejönni, csak zárva volt az ajtó. De nem adta föl, csak azért is próbált betörni, miközben azt kiabálta: ,,Y vagyok! Bejövök!!'' Amikor feladta, akkor, -hogy még inkább horror filmes legyen- hozzátette: ,,Még visszajövök!!''
Szerintem a fél lépcsöház felébredt erre. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Fannycska999, Szandi0820, Lil98, dtsz, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 10:38 #8943
- törölt felhasználó -    
Idézet (Agent X @ 2016.06.28. 10:36)
Neeee. _nevet.gif csak úgy bejárkál hozzátok? biggrin.gif 
Nekem is volt ilyen szomszédom, egy hat éves kislány személyében, aki már majdnem istenként tekintet az akkor 10 éves Rékára (aka Agent X ). Egy reggel 6:30-kor arra ébredt a család, hogy próbál bejönni, csak zárva volt az ajtó. De nem adta föl, csak azért is próbált betörni, miközben azt kiabálta: ,,Y vagyok! Bejövök!!'' Amikor feladta, akkor, -hogy még inkább horror filmes legyen- hozzátette: ,,Még visszajövök!!'' 
Szerintem a fél lépcsöház felébredt erre. biggrin.gif

Az összes szomszédunk ilyen rohog.gif Csak úgy bejönnek, hogy hoztak uborkát, paradicsomot, meg mindenfélét, majd közlik velünk, hogy ide be lehet törni. biggrin.gif
Hát azért az sem semmi rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Szandi0820, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 10:52 #8944
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
lassan beállok munkanélküli segélyért, anyámék már családit sem kapnak utánam. rohog.gif plusz még árufeltöltőnek sem vettek fel, mert nincs iskolalátogatásim. megyek koldulni.
5 felhasználónak tetszik: Fannycska999, CandUs, Szandi0820, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 11:02 #8945
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Agent X @ 2016.06.28. 09:28)
A sztori a következő: Az ablakom alatt hajnali kettőkor 2 jó ember eléggé illuminált állapotban veszekedett épp valami hihetetlen fontos dologról, és ezt persze pont az ablakom alatt. Nagyjából 10 perc után feladták egymás meggyőzését, és elindultak szépen haza, esetleg a kocsmába, vagy a franc se tudja. Én, ahelyett, hogy szépen aludtam volna tovább, elkezdtem nézelődni az ablakban, ami elég volt ahhoz, hogy felébredjek. (Bezzeg, amikor nincs nyár biggrin.gif ) Annyiszor, de annyiszor jártam már így, hogy egyszerűen hihetetlen. De nem, nem tanulok belőle.  taps.gif

Uh, ezt de átérzem. A kollégium mellett, ahova jártam, volt egy kocsma. Hát hajnalok hajnalán olyan üvöltözéseket lerendeztek a részegek, hogy öröm volt hallgatni. Hogy hányszor szidtam el ezeknek a családfáját 10 generációra visszamenőleg. rohog.gif Egyébként pacsi, reggel fél nyolckor én is arra keltem, hogy ajánlott levelet hoztak anyámnak. Mivel pedig senki más nem volt itthon és csak nem akart elmenni a postás, kénytelen voltam kikelni az ágyból és magamból. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: habibi, Beyla, Fannycska999, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 11:26 #8946
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2016.06.28. 10:38)
Az összes szomszédunk ilyen  rohog.gif Csak úgy bejönnek, hogy hoztak uborkát, paradicsomot, meg mindenfélét, majd közlik velünk, hogy ide be lehet törni.  biggrin.gif 
Hát azért az sem semmi  rohog.gif

Legalább hoznak valamit! biggrin.gif Legközelebb zárjátok be az ajtót kulccsal, és tegyetek ki egy tàblát, hogy hagyjàk a hozott holmit a kapuban/ajtóban! rohog.gif

Idézet (Szandi0820 @ 2016.06.28. 11:02)
Uh, ezt de átérzem. A kollégium mellett, ahova jártam, volt egy kocsma. Hát hajnalok hajnalán olyan üvöltözéseket lerendeztek a részegek, hogy öröm volt hallgatni. Hogy hányszor szidtam el ezeknek a családfáját 10 generációra visszamenőleg. rohog.gif Egyébként pacsi, reggel fél nyolckor én is arra keltem, hogy ajánlott levelet hoztak anyámnak. Mivel pedig senki más nem volt itthon és csak nem akart elmenni a postás, kénytelen voltam kikelni az ágyból és magamból. rolleyes.gif

Ez aranyos! biggrin.gif Gondolom, másnap éber voltál órákon, és szinte biztos, hogy az a bizonyos kedves mama is csuklott. rohog.gif
Szerencsére a postás ide kilenc magassságában érkezik, nem szokása csengetni, csak elszívja a cigijét, begyömöszöli a csomagokat a fele akkora postaládába, és értesít az ajánlott levelekről! Bármit, csak a harmadikra ne kelljen felmászni! biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 13:07 #8947
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Agent X @ 2016.06.28. 11:26)
Ez aranyos! biggrin.gif Gondolom, másnap éber voltál órákon, és szinte biztos, hogy az a bizonyos kedves mama is csuklott. rohog.gif 
Szerencsére a postás ide kilenc magassságában érkezik, nem szokása csengetni, csak elszívja a cigijét, begyömöszöli a csomagokat a fele akkora postaládába, és értesít az ajánlott levelekről! Bármit, csak a harmadikra ne kelljen felmászni! biggrin.gif

Annyira nem volt baj a másnapokkal. Egyrészt már megszoktam a dolgot, másrészt sikerült mindig pont azt a napot kifogniuk, amikor a legszigorúbb és legnagyobb hangú tanárral volt dolgom. Így nem volt nehéz fent maradni. rohog.gif
Nálunk egyébként később jön a postás (11 körül), de ez önkormányzatis levél volt... a közfogisok meg reggel hattól már dolgoznak. De egyébként néha nálunk is csak értesítőt hagynak az ajánlottról, pedig nálunk még csak lépcsőt sem kell mászni. rolleyes.gif

On: amíg ki nem teregettem a ruhákat és a függönyöket az udvarra száradni, tök szép idő volt. Persze, hogy utána kezdtek el gyülekezni a hatalmas esőfelhők. rolleyes.gif Időjárás, plisz... mit ártottam én neked? unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 13:40 #8948
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Mi értelme hogy egy 16 éves csaj már szexel ? Ez egy olyan baromság ( nem magamra gondolok ) Nem csodálkoznék ha terheslenne a végén . Mondjuk már ez a 21. század ,de akkor is reklamalo.gif mad.gif .
2016. június 28. 14:09 #8949
- törölt felhasználó -    
Megint egy tök értelmeset álmodtam. Nem mindig emlékszek rájuk, de ha igen, az hasonlóan intellektuális. A mostaniból az maradt meg, hogy volt egy épület, aminek volt egy szobája, ahova senki sem akart bemenni, mert ahogy belép valaki, minden jéggé változik, de egyébként tök jó volt az a szoba, csak azt már nem tudom, miért. De azért volt ilyen megfagyós, hogy nehogy mindenki megtapasztalja, milyen jó. :'D
Ezen kívül Kim Kardashiannal motoroztam, miközben liláspink rúzzsal kenegettük a szánkat felváltva. Majd megnéztem egy Micimackó részt, amin elbőgtem magam.
Oké.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Szandi0820, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 14:09 #8950
- törölt felhasználó -    
Egyrészt arra, hogy baromi régen starityztem.
Másrészt arra, hogy máshogy képzeltem el a nyaramat (bár még mindig van két hónap hátra). Azt gondoltam, hogy majd szerzek barátokat, a meglévőkkel meg szerzek élményeket, koncertekre járok meg mászkálok a városban.
Na ehhez képest csak akkor mozdultam ki, amikor mentünk meccset nézni vagy vásárolni. Viszont legalább kék lett a hajam, meg végre kaptam új szemüveget.
De ha minden jól megy, szombaton irány a pride, lesz még egy piercingem, meg megyek fotózni egy tündéri lányt, ja meg lesz Sziget is.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Fannycska999, CandUs, Szandi0820, Lil98
2016. június 28. 14:53 #8951
- törölt felhasználó -    
Annyira bírom az olyan embereket, akik sz*rt csinálnak a szájukból, de komolyan... rohog.gif Minek tesz akkor olyan ígéretet, amit úgysem képes betartani?? unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: habibi, Beyla, Szandi0820, Lil98
2016. június 28. 15:01 #8952
- törölt felhasználó -    
Na, ki tért vissza a senkinek sem hiányzásból? laugh.gif
Hagyjuk is, inkább megyek és végzek magammal. Egyébként jót nyaraltam!: D
http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2013/11/barney-stinson-kill-myself-boring-suicide-neil-patrick-harris-How-I-Met-Your-Mother.gif
4 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Wyrd, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 15:26 #8953
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (Kincses Bogi @ 2016.06.28. 13:40)
Mi értelme hogy egy 16 éves csaj már szexel ? Ez egy olyan baromság ( nem magamra gondolok ) Nem csodálkoznék ha terheslenne a végén . Mondjuk már ez a 21. század ,de akkor is  reklamalo.gif  mad.gif .

Nem tudom, tudsz-e róla, de normális emberig azért eljut, hogy védekezni is kéne, és ez nem korfüggő. Jómagam 14 éves korom óta aktív szexuális életet élek, és lám, nem vagyok terhes rolleyes.gif Ez természetes dolog, ha valaki talál magának olyan párt, aki szereti és megbecsüli, akkor (nagy valószínűséggel) a kapcsolat velejárója, ezért nem kell leszólni azt, aki fiatal korában így dönt, biztos megvan rá a jó oka.
8 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, MadHatter, Beyla, Fannycska999, Szandi0820, exoverdose, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 15:31 #8954
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Úgy terveztem, a szünetben végre bepótolok néhány évközben kihagyott filmmaratont, több időt szánok majd az olvasásra meg ilyenek - mindezt persze néhány hajnalig tartó virrasztással megoldva. De mióta itthon vakációzok, kemény 6 napja, semmihez sem volt erőm, és már 10 órakor kidőltem minden nap. Tegnap végre sikerült fennmaradnom hajnali kettőig; ebben csak az a szép, hogy ma meg pont fel kellett volna kelnem időben, de mindegy, lényeg, hogy tudok időzíteni.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Szandi0820, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 15:44 #8955
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Én vagyok az egyetlen, akinek eme változékony időjárás hatására olyan, mintha egy bomba ketyegne a feje helyén? Mostanában olyan durva fájdalomcsillapítókat szedek a vesémre, hogy Cataflammal már meg sem próbálkozom. Algopyrin ampullán gondolkodom (még egy darab van itthon), de azt szerintem este lefekvés előtt iszom meg. Tök jó altató amúgy, mert mellékhatása a vérnyomáscsökkentés és totál elálmosít. Drogom az Algopyrin... biggrin.gif

Amúgy én is jókat vidulok, amikor éjszaka üvöltöznek részegen az ablakom alatt. Például az egyik részeg srác próbálta meggyőzni a másik részeg srácot éjszaka egykor, hogy a Törvénytisztelő polgár k*rva jó film. Nos, bár nem nekem ajánlotta, de megfogadtam a tanácsát és tényleg igaza volt. Azért ezek az üvöltözések olykor hordoznak magukban hasznos infókat is. Mondjuk inkább az okádás hangja az ami rettentően tud zavarni, és nem ritka sajnos, mert az utca túl végén kocsma van. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, exoverdose, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 15:56 #8956
- törölt felhasználó -    
A mai nap tényleg csináltam is valamit gyakorlaton, és emiatt nagyon gyorsan el is telt. laugh.gif Pedig szerintem ma maradtam a legtovább, de nem baj. Kicsit sajnálom is, hogy holnap már vége, de azét jó lesz mostmár rendesen élvezni a nyári szünetet biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Fannycska999, Beyla, Lil98
2016. június 28. 16:17 #8957
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Kiöntöttem egy pohár csillámport (tudom, elbsztam) és a fele a kutyára ment és most itt rázza le magáról és száll utána a levegőben, ha megy valamerre a házban és anyu mindjárt hazaér smileeee.gif Az élet szép.
10 felhasználónak tetszik: habibi, Phaedra, Szandi0820, Fannycska999, Beyla, Jody, Lil98, emesemesi15, Zsófi765, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 16:43 #8958
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Kedves Mindenki!

Így utólag visszaolvastam a véleményeket, amiket a cikkemmel kapcsolatban írtatok (a ki nem került cikkemmel, bocsánat).
Mindenkinek nagyon-nagyon szépen köszönöm a támogatást és a kedves szavakat, aranyosak vagytok! wub.gif
Jól esnek az építő kritikák, a többfajta nézőpontok is, ezek szerintem nem csak rám, de mindenkire jó hatással vannak, szóval még egyszer, csak megköszönni tudom azoknak, akik időt szakítottak rám, és elolvasták a cikkemet. Szuperek vagytok, olyan igazi közösséggé cseperedett ez a topic
thumbsup.gif

ON: Véget ért a bankett, ismételten rájöttem, hogy nem vagyok közösségi ember. Gondolkodom, mit kezdjek az életemmel, csak itt a Starityn kellene válaszolnom 4 levélre - fogok! ígérem! csak még egy nap! - meg úgy a valósággal kapcsolatban a jelentkezésemet intézni még.
Persze, könnyebb lenne ide még írni olyan dolgokat, amiket nektek szívesen elmondanék anonimként, mint a valóságban arccal, csak hát ha az ember után beregisztrálva kémkednek, az eléggé creepy tud lenni wink.gif (remélem, ezt most olvasod is, kedves...)
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Fannycska999, MadHatter, Beyla, Lil98, disco queen, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 16:48 #8959
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.06.28. 15:44)

Amúgy én is jókat vidulok, amikor éjszaka üvöltöznek részegen az ablakom alatt. Például az egyik részeg srác próbálta meggyőzni a másik részeg srácot éjszaka egykor, hogy a Törvénytisztelő polgár k*rva jó film. Nos, bár nem nekem ajánlotta, de megfogadtam a tanácsát és tényleg igaza volt. Azért ezek az üvöltözések olykor hordoznak magukban hasznos infókat is. Mondjuk inkább az okádás hangja az ami rettentően tud zavarni, és nem ritka sajnos, mert az utca túl végén kocsma van. unsure.gif


Sajnos én egy múzeum mellett lakom (egy nagyon-nagyon kicsi múzeum mellett, ahová halni jár a lélek, és nonstop zárva van), és ugyebár múltkor Múzeumok Éjszakája volt.
Fergeteges élmény volt hallgatni még fél kettőkor, ahogyan kb. 4-5, 50 körüli, csatakrészeg manus nekiállt eszméletlen hamisan népdalokat kántálni. 110.gif
Ettől jobb csak az volt, amikor az erkélyajtónknál két leányzó, kb. 13 évesen elkezdték egymást fotózni. Úgy negyed óra után - miután kitárgyalták, hogy mindketten milyen szépek - kinyitottam az ablakot, és vigyorgó trollként kiszóltam nekik, hogy az omladozó vakolat nem éppen jó háttér, ahogyan az erkélyajtónk sem, mert szeretnék tévét nézni, csak a vihorászás elég rossz háttérzajnak. Azokat a fejeket le kellett volna fényképezni rohog.gif rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Phaedra, CandUs, Szandi0820, Fannycska999, MadHatter, Beyla, Jody, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 16:53 #8960
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Idézet (Kincses Bogi @ 2016.06.28. 13:40)
Mi értelme hogy egy 16 éves csaj már szexel ? Ez egy olyan baromság ( nem magamra gondolok ) Nem csodálkoznék ha terheslenne a végén . Mondjuk már ez a 21. század ,de akkor is  reklamalo.gif  mad.gif .


Cicukám, nem bántásból, de már megint ontod magadból a baromságokat. Kezdjük ott, hogy 21. század ide vagy oda, pár száz évvel ezelőtt egy 16 éves lány már anya volt. Valamint, miért ne tehetné? Ha megtalálja a megfelelő partnert, hát lelke rajta. Az ő döntése, nem értem miért foglalkoztat téged annyira... rolleyes.gif
13 felhasználónak tetszik: Shireen, CandUs, Jody, Szandi0820, Fannycska999, MadHatter, riri17, exoverdose, Beyla, Lil98, Judit107, Zsófi765, Bátor Ventillátor
560 oldal 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!