Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 04. 05:53 #9681
- törölt felhasználó -    
Habár jelenleg egyáltalán nem érzek semmiféle fáradtságot, szerintem mire én eljutok ma a moziba délután, valami agyhalott leszek, mert egyáltalán nem aludtam megint semmit, és valószínűleg nem is fogok.
Nem baj, de végre láthatom a Suicide Squadot. <3 Bízok benne, hogy meg fogja érni, hogy ennyit szenvedtem a sok várakozás miatt.
És estére meg olyan zombi módon fáradt leszek, hogy legalább el fogok tudni aludni. Nézzük mindennek a jó oldalát. :'D
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Beyla, MadHatter, Bátor Ventillátor, ilus1996
2016. augusztus 04. 10:27 #9682
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Megbetegedtem a nyaraláson DE NAGYON
Mindig elfelejtem milyen rossz érzés...

https://media.giphy.com/media/bPEzqPWRVZKpO/giphy-facebook_s.jpg
9 felhasználónak tetszik: Wyrd, Szandi0820, Lil98, Beyla, Selz1992, Fannycska999, MadHatter, Bátor Ventillátor, ilus1996
2016. augusztus 04. 10:38 #9683
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rose Rowan @ 2016.08.04. 10:27)
Megbetegedtem a nyaraláson DE NAGYON
Mindig elfelejtem milyen rossz érzés...
https://media.giphy.com/media/bPEzqPWRVZKpO/giphy-facebook_s.jpg


Off: Jobbulást!

On: Végre megvan az 1000 hozzászólás, szóval most bontok pezsgőt, konfettizek és megiszom a cideremet. birthday.gif
4 felhasználónak tetszik: Rose Rowan, MadHatter, Bátor Ventillátor, mangalover43
2016. augusztus 04. 12:47 #9684
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3446
Csatolások: 61236
Azonosító: 155975
Online online
Idézet (AliceLiza @ 2016.08.03. 19:33)
Komolyan hányok attól amit művel ez a nő... Értem én, hogy ő is az olyan r*bancokat támogatja amilyen ő maga is, de nem kéne saját kénye-kedve szerint csinálni egy műsort, hanem úgy kéne megcsinálnia ahogy nézhető lesz, nem úgy hogy a kis lotyóka úszik a boldogságban aki 7 évadon át semmit nem szenvedett, aki meg a legtöbbet szenvedett, a legnormálisabb lett az meg csak mégjobban szenved mint valaha... Nagyon gáz...  malade.gif 
Reakcióm a részre:

Igen, nem bírod a karaktert ezt már elég világosan kifejtetted mindenhol. Viszont azért ne az írónő legyen már a r*banc. Ha megnézed a legtöbb közösségi fórumot annak a párosnak a fanjai vannak a legtöbben, így elég logikus, hogy náluk lesz a lánykérés. Az meg, hogy ki szenvedett a legtöbbet az megint emberfüggő, kinek mi a szenvedés. Én személy szerint nem repesnék az örömtől ha bezárnának egy hulla mellé és ki akarnának lökni egy mozgó vonatból unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, habibi, Beyla, CandUs, lucymharding
2016. augusztus 04. 13:36 #9685
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Annyira kibszott gcire felkurobaszasoztak.... lol
Ez az osztalytabor kabare. Semmirol sem lehet beszelgetni, eszmet cserelni, csak a szrrol, edessegrol, pasikakrol aka diszbzikrol, szerekemrol, piarol meg a sminkrol. Mert ha elmondon az alladpontom, raadasul meg probalom feldobni vidam szavakkal, mar besertodnek. Jo ezekrol is pofazni, meg a szrrol is humorizalni, de mat nagyon sok. Most semmit sem csinalunk, es most latszik igazan a ket ev korkulombseg. De egy jo, hogy vegre megtanultam olajjal festeni, es osszedobtam egy krvajo kepet. Na ennyi, csak ot percre van netem.
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, habibi, Beyla, Lil98, MadHatter, Bátor Ventillátor, ilus1996
2016. augusztus 04. 14:03 #9686
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Na itt van, e'. Mobilrol linkelve. rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, habibi, Beyla, Lil98, Fannycska999, MadHatter, thestupidboy96, Bátor Ventillátor, ilus1996
2016. augusztus 04. 14:41 #9687
- törölt felhasználó -    
Gyakorin elkezdtem beszélgetni egy sráccal, kérdezte hol lakom és leírtam a hely kezdöbetüjét. Gondoltam úgy sem találja el, kicsi rá az esély, meg hadd szórakozzon a térképen. Most meg bombáz a nevekkel. A "vicc" az, hogy nagyon közel jár és majdnem bele talált, nagyon a környékemen matat. Azt hiszem kezdek félni mellow.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Lil98, CandUs, MadHatter, Bátor Ventillátor, ilus1996, Phaedra
2016. augusztus 04. 14:51 #9688
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Phlox @ 2016.08.04. 14:41)
Gyakorin elkezdtem beszélgetni egy sráccal, kérdezte hol lakom és leírtam a hely kezdöbetüjét. Gondoltam úgy sem találja el, kicsi rá az esély, meg hadd szórakozzon a térképen. Most meg bombáz a nevekkel. A "vicc" az, hogy nagyon közel jár és majdnem bele talált, nagyon a környékemen matat. Azt hiszem kezdek félni mellow.gif



Ezekkel csak óvatosan. Nemrégen fáztam rá így a dologra én is, aztán azóta nagyon óvatos vagyok, de egy-két ismerősöm is balszerencsésen járt a már az ilyenekkel. Hazudj valamit, mondj mást, vagy ne írj neki, ha végképp nem szeretnél vele kapcsolatot tartani. Ha értelmes és normális, akkor pedig légy őszinte, és mond el, hogy aggódsz a biztonságod miatt, ezért nem szeretnél nyilatkozni a témáról. Az ilyesmit általában megértik, ha nem, a törlés/tiltás mindig jó opció wink.gif
11 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Selz1992, Lil98, Fannycska999, CandUs, MadHatter, exoverdose, Bátor Ventillátor, ilus1996, Phaedra
2016. augusztus 04. 15:47 #9689
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Felfelé törekvő írópalántának tartom magamat, aki már minimum három több mint ötszáz oldalas regény/fanfiction megírásán van túl, de álmomban nem gondoltam volna, hogy egy e-mail megírása valaha is ilyen nehéz lesz. Mire kisajtoltam magamból azt az öt sort, volt legalább fél óra. Nem igazán vagyok biztos magamban, mert konkrétan az ország egyik legnívósabb intézményét céloztam meg, ahová elvileg verekednek a helyekért. Merek reménykedni abban, hogy az életrajzom és az e-mailem alapján szimpatikus leszek, és nem fogok azonnali elutasítást kapni. Jó lenne tőlük egy lehetőséget kapni, hogy bebizonyítsam rátermettségemet és elkötelezettségemet a szakmám iránt. Már most idegbeteg vagyok, pedig alig tíz perce küldtem el az e-mailt. shout.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Psyché, Selz1992, Lil98, Fannycska999, CandUs, MadHatter, Bátor Ventillátor, ilus1996
2016. augusztus 04. 18:14 #9690
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Kis családom jobban el van keseredve egyedülálló mivoltomon mint én; ma is a hajókiránduláson annak rendje s módja szerint össze akartak hozni a kapitánnyal (nem volt rossz pasi, meg nem is sokkal idősebb mint én, dehát azért mégis; ráadásul horváton kívül nem is beszélt más nyelvet unsure.gif ). Szinte egy viktoriánus regényben érzem magam, ahol a rokonság keríti a jóhírű udvarlókat az eladó lányoknak. Szerintem ha a nagynénémen múlna gimiskorom végére menyasszony lennék.
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Selz1992, MadHatter, Bátor Ventillátor, Genevieve, ilus1996
2016. augusztus 04. 18:43 #9691
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
3 és fél csodálatos pihenős nap után végre hazaértem, erre az a látvány fogad, hogy unokaöcsém teknőse elpusztult... Azóta bőgők, ha eszembe jut -pedig még egy felest is megittam, hogy jobban bírjam. Hogy fogom ezt tálalni a family-nek? Ők most külföldön vannak, és semmi sejtésük sincsen erről.

Hazafele jövet kicsúszott a zsebemből a telefonom, be az egyik ülés alá - a probléma, hogy kupéban ültünk, ahol van fűtés az ülések alatt, és pont az mögé esett be. Na, konkrétan a földön fetrengtünk a barátnőimmel, hogy valahogy kiszedjük: kellett hozzá félig összehajtott polifoam meg frizbi biggrin.gif

Függetlenül mindentől, ez a 3 és fél nap vidéken fergeteges volt. Feküdtem szalmában és énekeltem benne, a csillagokat bámultam órákon át, ittam sok sok rozéfröccsöt, nulla cigit szívtam, fotózkodtam Annáékkal, teli torokból üvöltöttem a kedvenc zenéimet. Alig várom, hogy jövőre ismét visszatérhessek az Ugarra. Köszönöm a bandának, hogy ennyire közvetlenek, és ennyire szeretnek minket, a rajongóikat. Mi is őket heart.gif És hihetetlen látni, hogy az Anna and The Barbies a legidősebb emberekből is kihozza a gyereket, a pajkosságot. 3 napig a nyugalom és béka szigetén laktunk.
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Psyché, Beyla, MadHatter, Lil98, Fannycska999, Bátor Ventillátor, Genevieve, ilus1996, Phaedra
2016. augusztus 04. 19:33 #9692
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Miért van az, hogy manapság csak az számít embernek, akinek Ájfonja, meg Adidas cipője, meg Bershka cuccai vannak? Az, miért nem ember, aki sokat segít a szüleinek, fiatal kora ellenére pénzt keres, és aki nem sminkeli agyon magát? Azok miért nem érnek semmit a mai világban? Sosem értettem ezeket a társadalmi hierarchiákat, és már néha nagyon bosszantónak találom ezeket a mai dolgokat. Gondolkodás nélkül megvan az elítélés a másik iránt, és ha már épp nem tartozol abba a csoportba, vagy nincs meg a legújabb valamid, akkor már takarodjál, mert egy senki vagy. Nagyon szomorú látnom néha a buszmegállóban, hogy hogyan alázzák le a kisfiút csak azért, mert ő épp nem olyan cuccokba jár, mint azok, akik megalázzák. És manapság egyre több ilyet látok, és sajnos engem is néha csak úgy nekiállnak kielemezni, hogy na vajon mennyi pénzünk van. A szegényebb réteg is épp olyan fontos, és értékes mint a gazdag, nem értem miért kell fölényeskedni..
A másik, pedig az idős nénik, bácsik. Persze, van olyan, aki könyörtelenül ellök, hogy ő bizony le fog ülni a buszon, te meg majd elesel, de nem számít, neki kell a hely, de nem mind ilyen. Vannak nagyon rendes, idős emberek, akiket szemrebbenés nélkül kiröhögnek, ha elejt valamit, vagy ha nem tud felszállni a buszra. Undorító dolognak tartom a megalázásukat, mikor annyira kedvesek, és aranyosak. Még akkor is elkezdenek beszélni a gyerekkorukról, meg a sütireceptes titkaikról, amikor a kutya nem kérdezi őket, de ha fülelsz, akkor megtanulhatod, hogy hogyan lesz szép a piskótád, és hogyan lehet gyorsan komplett ebédet főzni. biggrin.gif
Szóval, nagyon unom már ezt az egész lenézős dolgot, nagyon undorítónak találom, az ilyen inkább menjen és kapáljon kint a mezőgazdaságban, akkor majd legalább elgondolkozik ezeken a dolgokon. Néha én szégyellem magam, hogy ilyeneket csinálnak, pedig nem én teszem! Nem azt mondom, hogy mindenki hajoljon meg mindenki előtt, csak azt hogy tisztelje! Még ha minimálisan is, de tisztelje már egy kicsit az embertársait. Az állatok jobban tisztelik egymást mint néhány ember..
Nem hiszem, hogy olyan nagy dolog lenne..csak pár ember számára az. Manapság ezek az alapműveltségek úgy eltűntek..hol marad a tisztelet, a tolerancia? Mert azt ne mondja senki, hogy nem bunkóság az, amikor valaki idegesen eléd tolakodik, hogy ő neki sürgős dolga van.. meg amikor a nagy rohanás miatt annyi baleset van..na és a törvényről meg ne is beszéljünk..az kap 15 évet, aki fagyállót tett a saját borába azért, hogy a tolvajtól megvédje..erre ő kap büntetést nem a rabló..hát én kérek elnézést, hogy próbálta valahogy megvédeni a saját(!) tulajdonát...és hogy szabadlábra helyeznek egy olyan embert, aki 10 embert is megölt..na ne vicceljenek már..
És mi az, hogy a börtönben kitanulhat egy szakmát, azért, hogyha kiengedik őket normális életük legyen? Egy olyan embernek aki nőket erőszakol meg?? Annak jobb élete legyen, mint másnak?? Ez micsoda?? Meg tv, meg minden szösz..tényleg igaza van egy-két hajléktalannak aki azt mondja, hogy most elmegy lopni, hogy börtönbe menjen, mert ott fűtenek rá, és kap élelmet..ha én is olyan helyzetbe lennék én is mennék..
Bocsánat a hosszú szövegért, már nagyon kikívánkozott.
8 felhasználónak tetszik: ilus1996, CandUs, Selz1992, Szandi0820, Lil98, Kaysa, Jolie_77, Elody
2016. augusztus 04. 19:44 #9693
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Idézet (KezesLábas Kapitány @ 2016.08.04. 10:38)
Off: Jobbulást!


Köszönöm szépen! thumbup2.gif
2016. augusztus 04. 20:22 #9694
- törölt felhasználó -    
Nem spoilerezek semmit, csak egyszerűen muszáj kiírnom magamból, hogy ez az új Jared Joker a szerelmem, egyszerűen telitalálat. biggrin.gif heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, MadHatter, Psyché
2016. augusztus 04. 21:13 #9695
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért van az, hogy ha nosztalgiázgatás céljából valamilyen (tényleg, bármilyen) fanfictiont elkezdek olvasni, a nagy részénél már én kezdem el kellemetlenül érezni magam, hogy miarákgci már ez? rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Gureka10, Fannycska999, Bátor Ventillátor, CandUs, MadHatter
2016. augusztus 04. 22:32 #9696
- törölt felhasználó -    
nem 1000 hozzászólástól lehet titulust beállítani? (ha jól emlékszem a régi profilomról annyitól lehetett)
vagy felemelték?
esetleg én vagyok a nyomi, aki nem találja?
köszönöm előre, tündérek vagytok
1 felhasználónak tetszik: Gureka10
2016. augusztus 04. 22:37 #9697
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (KezesLábas Kapitány @ 2016.08.04. 22:32)
nem 1000 hozzászólástól lehet titulust beállítani? (ha jól emlékszem a régi profilomról annyitól lehetett)
vagy felemelték?
esetleg én vagyok a nyomi, aki nem találja?
köszönöm előre, tündérek vagytok

Fél év, vagy mennyi tagság kell hozzá think.gif
2016. augusztus 04. 22:43 #9698
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (KezesLábas Kapitány @ 2016.08.04. 22:32)
nem 1000 hozzászólástól lehet titulust beállítani? (ha jól emlékszem a régi profilomról annyitól lehetett)
vagy felemelték?
esetleg én vagyok a nyomi, aki nem találja?
köszönöm előre, tündérek vagytok


1000 hozzászólás + félév tagság kell hozzá.
2016. augusztus 04. 22:46 #9699
- törölt felhasználó -    
Idézet (Wyrd @ 2016.08.04. 22:37)
Fél év, vagy mennyi tagság kell hozzá think.gif


Idézet (Wyrd @ 2016.08.04. 22:37)
Fél év, vagy mennyi tagság kell hozzá think.gif


afenevigyeel :c
na mindegy, azért köszönöm szépen laugh.gif
2016. augusztus 04. 23:09 #9700
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Aki ismer tudja, hogy nem szeretem az ékszereket. Már 4 éve nem hordok fülbevalót sem. Ma viszont kaptam egy gyönyörűséges nyakláncot, amit első perctől fogva a magaménak érzek. Szerintem én még sosem örültem ennyire egy ékszernek sem, bár az sem utolsó szempont, hogy attól kaptam, akit már közel 7 hónapja szeretek. heart.gif A Dr. Csernus Imre könyv pedig hab a tortán. laugh.gif



és hirtelen leesett, hogy többé nem vagyok 20 éves..... mega_shok.gif
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Lil98, Wyrd, Bertina, CandUs, MadHatter, Psyché, ilus1996, Phaedra
560 oldal 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!