Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 14. 17:56 #9841
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lori Bradbury @ 2016.08.14. 16:18)
Csak én lehetek ekkora profi, hogy nyár közepén, negyven fokban lebetegszek. Pedig direkt próbáltam lassan enni azt a nyomorult jégkrémet. Hát - ezek szerint - nem sikerült a küldetés. Tipikus én. pardon.gif

Ne aggódj, én is ilyen profi vagyok. Lázasan, fájó fejjel és torokkal fekszem itthon, ráadásul lehet, hogy valami még a vesémmel is van. rolleyes.gif De a legrosszabb, hogy hiába veszek be gyógyszert, hiába alszok, nem megy le a láz és ugyanúgy fáj a fejem.
6 felhasználónak tetszik: CandUs, MadHatter, Beyla, Lil98, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2016. augusztus 14. 18:07 #9842
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
előbb beleszagoltam a ketchupos pringles dobozába és majdnem beálltam tőle, ennek amúgy mindig olyan fura szaga van de finom. apró örömök.
6 felhasználónak tetszik: CandUs, Phaedra, MadHatter, Lil98, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2016. augusztus 14. 18:10 #9843
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jordison @ 2016.08.14. 17:56)
Ne aggódj, én is ilyen profi vagyok. Lázasan, fájó fejjel és torokkal fekszem itthon, ráadásul lehet, hogy valami még a vesémmel is van.  rolleyes.gif De a legrosszabb, hogy hiába veszek be gyógyszert, hiába alszok, nem megy le a láz és ugyanúgy fáj a fejem.


Na, akkor egy netes pacsit küldök, ha már nem csak nekem sikerült be a dolog, és remélem, hamarosan jobban leszel. Gyógyulást neked! smileeee.gif
2016. augusztus 14. 18:25 #9844
- törölt felhasználó -    
Jelenleg arra gondolok, hogy van e itt olyan (volt) MFG-s tanuló, aki André lapját olvasva azt mondja, hogy: "Hú, ez komoly? Futok megkeresni a tablóját." rohog.gif
2016. augusztus 14. 18:59 #9845
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Komolyan... ha random, ismeretlen emberek kérdezik, hogy "mizus", akkor elmeséljem nekik az élettörténetem, vagy konkrétan mit várnak? closedeyes.gif
Továbbra is hányás amúgy, ami ezen az oldalon megy. Rátetőzve már ezt a topikot is haldoklónak érzem, mondjuk már hónapok óta.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, CandUs, Beyla, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. augusztus 14. 19:29 #9846
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ez biztos valami szakmai ártalom, de kezd idegesíteni, hogy mindenhol vattákat, gyógyszer útmutatókat, gézdarabokat, sebtapaszokat, meg ilyeneket találok. Tegnap mostam ki a kórházi egyenruhámat és találtam benne egy bontatlan injekciós tűt és egy infúziós üveg kupakot is. Nájsz blink.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla, Lil98, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2016. augusztus 14. 20:52 #9847
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2016.08.14. 19:29)
Ez biztos valami szakmai ártalom, de kezd idegesíteni, hogy mindenhol vattákat, gyógyszer útmutatókat, gézdarabokat, sebtapaszokat, meg ilyeneket találok. Tegnap mostam ki a kórházi egyenruhámat és találtam benne egy bontatlan injekciós tűt és egy infúziós üveg kupakot is. Nájsz blink.gif

Húúú, ilyen meglepetéseket én is szoktam találni a zsebeimben. rohog.gif Bár mivel nálunk majdhogynem minden gyereknek kötelező a vénabiztosítás, ezért branülből csepegtetve szoktuk levenni a vért. Ha a gyereknek pont a legjobb vénáját találom el, akkor sajnos én sem úszom meg és a vér fröcsög mindenhova. A fehéren meg minden meglátszik, ezért legrosszabb esetben is kettő max három naponta kell nadrágot váltanom és mosnom. Pár hónapja két millis fecsibe felszívott Convulex szirupot találtam, ami mellett bontatlan két sárga injekciós tű is éktelenkedett. Aztán utólag beugrott, hogy az egyik gyereknek anyuka beadta a Convulexet kora reggel, aminek adagját sikerült kigyógyszerelni, a másik kettőt meg azért vágtam zsebre, mert ágyban kellett csecsemőt szúrni éhgyomorra. Amúgy rossz szokás, mert így akaratlanul is haza csóreszolom azokat a dolgokat, amikkel abszolút nem tudok mit kezdeni. A legjobb pedig az, amikor nem én rakom be a mosást, hanem anyám és elfelejti megnézni a melós ruhák zsebeit. Vicces szokott lenni egy órás mosás után az eredmény. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, CandUs, Bátor Ventillátor, Psyché, MadHatter, Szandi0820
2016. augusztus 14. 21:34 #9848
- törölt felhasználó -    
Tegnap éjjel gondoltam próbát teszek, hátha látok egy-két hullócsillagot (nem láttam), ezért felkaptam a kedvenc bögrémet és pulóveremet, majd szépen kiültem hátsó erkélyünkre. Szerencsére egy két emeletes családi ház legfelső szintjén található a lakásunk, a magasság miatt pedig sokkal jobban át lehet látni a fák fölött, amik mögött észre lehet venni a távolban lévő autópályán elsuhanó autók fényét. Öt perc sem kellett és már arra koncentráltam inkább, ami azt eredményezte, hogy az eredetileg fél órásra tervezett csillagszemlélésem több, mint két óráig tartott. Így utólag belegondolva úgy nézhettem ki mint egy holdkóros, vagy valaki, akit megszállt az ördög. Nem is tudom, nekem van egy olyan furcsa szokásom, hogy szeretek a távolba bambulni perceken keresztül, ez a szokás pedig valójában egészen kicsi korom óta az egyik legkedvencebb elfoglaltságom. Annyit tudok ilyenkor ábrándozni és gondolkozni, ilyenkor annyi ötlet kipattan a fejemből, mint soha máskor. Eszembe is jutott, hogy 5-6 éves lehettem, amikor minden éjjel kimentem az erkélyre és azt az autópályát nézegettem egy csomó ideig. Meg, hogy anyu milyen mérges volt, hogy mezítláb mentem ki az erőseb lehűlt levegőre. laugh.gif Annyira jó ilyenkor álmodozni arról, hogy nem függök senkitől és semmitől, hanem csak megyek, megyek és megyek, bejárom az egész világot, új emberekkel és kultúrákkal ismerkedek meg, vagy csak ülök csendben az autóban és bámulok kifelé az ablakon. Az utazásnak majdhogynem minden fázisát nagyon tudom élvezni, az előbb leírtakkal együtt azt, hogy ekkor nem érzem úgy, hogy ebben a mocskos és hányadék faluban megfojtanak a rosszakaró barmok, ilyenkor úgymond ténylegesen fellélegezhetek. Ugyanez a helyzet a repülőkkel - csak itt az is hozzájárul, hogy hogyha látok egyet, mindig belegondolok, hogy abban az egészen aprónak tűnő közlekedési eszközben valaki élete legnagyobb kalandját éli át. Ha csak arra gondolok, hogy egyszer lehetőségem lesz bejárni a világot, már könnybe lábad a szemem. Valószínűleg én lennék a legboldogabb, ha ezt az álmomat valamilyen úton-módon lehetőségem lenne valóra váltani.
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, Lil98, Beyla, CandUs, Psyché, Bátor Ventillátor, MadHatter, Szandi0820
2016. augusztus 14. 23:32 #9849
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Egy felhasználó bődületes nagy kamujára egy hozzászólásával (vagy ha az igaz, akkor a tudatlanságára), de nem ér annyit, hogy ezen idegesítsem magam.
Viszont, még leginkább arra, hogy egészen pontosan 4 felhasználónak írtam most este válaszlevelet. Hihetetlen, soha nem gondoltam volna, hogy ennyi klassz embert tudok itt megismerni, arra főleg nem, hogy még egyetemi társakkal is beszélgetni fogok - woah! w00t.gif happy.gif

ON: Próbálom betervezni a hetemet és az utána lévőket, hogy minden zökkenőmentesen menjen. Egyenlőre megy is, csak bízom benne, hogy az időjárás nem fog meglepetést okozni majd...
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, Lil98, CandUs, MadHatter, Szandi0820
2016. augusztus 15. 00:19 #9850
- törölt felhasználó -    
Idézet (Psyché @ 2016.08.14. 23:32)
Egy felhasználó bődületes nagy kamujára egy hozzászólásával (vagy ha az igaz, akkor a tudatlanságára), de nem ér annyit, hogy ezen idegesítsem magam.


http://25.media.tumblr.com/5dc4d87a56fad6d261950ee3612b21e0/tumblr_n2nuppxKOp1t6npcmo1_500.gif

Bocs, ezt nem tudtam kihagyni, kellett ide. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Psyché
2016. augusztus 15. 00:23 #9851
- törölt felhasználó -    
A legjobb kérdés! ---> http://67.media.tumblr.com/1b86557ef132c061d280ce74a5d3a92b/tumblr_o3heveHoxM1u1m0ero3_250.gif beer.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. augusztus 15. 00:28 #9852
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Melyik hozzászólásra gondoltok? Csak, mert akkor a szokásosnál is abszurdabb. Csak kíváncsiságból kérdezem, mert fórum hozzászólásainak a 90%-nál erősen headshot érzet szokott elfogni. Elkeserítő abba belegondolni, hogy hajdanán ez a fórum tele volt értelmes, vitázni és helyesen írni tudó (!) tagokkal.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. augusztus 15. 00:30 #9853
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.08.15. 00:28)
Melyik hozzászólásra gondoltok? Csak, mert akkor a szokásosnál is abszurdabb. Csak kíváncsiságból kérdezem, mert fórum hozzászólásainak a 90%-nál erősen headshot érzet szokott elfogni. Elkeserítő abba belegondolni, hogy hajdanán ez a fórum tele volt értelmes, vitázni és helyesen írni tudó (!) tagokkal.


Jaj én nem tudom mire gondolt, csak megláttam a "hazugság" szót és beugrott ez a mondat. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. augusztus 15. 08:24 #9854
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lori Bradbury @ 2016.08.14. 18:10)
Na, akkor egy netes pacsit küldök, ha már nem csak nekem sikerült be a dolog, és remélem, hamarosan jobban leszel. Gyógyulást neked! smileeee.gif

Köszönöm és neked is! smileeee.gif
2016. augusztus 15. 13:15 #9855
- törölt felhasználó -    
Miután az öcsém megölelt és rám köpte a szája tartalmát, nem találtam mást, a hozzám legközelebb lévő tárgyba töröltem a kajamaradékokat. Ami egy párna volt. rolleyes.gif Sajnos apám ezt meglátta és a következőket mondta:
Apa: Akkorát rúgok beléd, b.szd meg, hogy letekeredik a fejed. Hát ott a konyharuha vagy egy zsebkendő, te állatkert. rohog.gif

Aztán miután becsapta úgy a kutyáknál a kaput, hogy leesett a kilincs, kikiáltottam neki az ablakon:
Én: Mint emberileg, mint szakmailag hadd gratuláljak!
Apu: Vigyázz, kismalac, mert bemegyek, de szétütöm a disznó szádat. rohog.gif

Amúgy tegnap óta már jobban vagyok, már csak a torkom fáj. Közérdekű információ
4 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi, Lil98, Beyla, Szandi0820
2016. augusztus 15. 14:43 #9856
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Valaki nagyon keménynek érezte magát Csepelen, hogy majdnem leköpött. Szerencséje, hogy mellément, különben kitapostam volna a belét. Most nem tudom, hogy dühös legyek, vagy röhögjek. Inkább az utóbbi. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs, Szandi0820
2016. augusztus 15. 15:11 #9857
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mikor épp már nem menstruálok, erre ez fogad.
http://67.media.tumblr.com/3c61060e1f215c810ea6a9feee9a33f8/tumblr_mm0stbVQAz1ql5yr7o1_500.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Kincses Bogi, CandUs, Psyché, Szandi0820, MadHatter, Mrs.Jack Frost, Lil98
2016. augusztus 15. 15:57 #9858
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Egy csomó dolgot szeretnék, de az lenne a legjobb, ha a családomtól végre külön költözhetnék és élhetném a saját életemet, mert ami itthon megy, az valami tragédia. Két napig egyedül voltam itthon, ugyanis a család vidékre vonult az egyik ismerősünknek búcsú bulit szervezni, mivel külföldre megy. Mivel mindenki jobban ismerte őket nálam (egyszer találkoztam velük öszvissz), ezért bevállaltam, hogy itthon maradok és gondozom az állatkertet. (nem viccelek, tényleg nagyon-nagyon sokféle állatunk van) Olyan jó volt egyedül. Senki nem b*szogatott, senki nem szólt be, akkor csináltam meg mindent, amikor én akartam és egyszerűen jó volt a csönd, hogy senki sem replikázik senkivel sem. Tegnap este haza jöttek, és ma délelőtt már mindenki kígyót-békát kiabált a másikra. Sajnos a vesém megint sz*rakodott (milyen meglepő), bár a görcsöt két darab Nospa fortéval meg tudtam előzni, de még ezek ellenére is volt egyfajta fájdalom, amivel reggel ötig-fél hatig simán fent voltam. Anyám bejön a szobámba, mint egy tank, elkezd izélni, hogy keljek fel. Oké, ezzel nem is lett volna gond, de szóltam, hogy még szeretnék feküdni, fáj a fejem nagyon, ami mellett elég erős hányinger jött rám. Na, akkor a szobám átjáró ház volt, tesóm és anyám 20x ki, be, ki, be, aztán valamelyik kinyitja az ablakot. Na, ekkor telt be a pohár, ugyanis a szembe szomszédunk mintha szexuálisan gerjedne a kalapácsra és annak használatára. Már vagy egy hete semmi mást nem lehet hallani, csak azt, hogy reggel hattól délután hatig valamit istentelenül kalapál. A betonkeverő hangjához simán hozzá tudok szokni, anno pont emiatt tudtam aludni az MR gépben, amikor koponya MRI-t kértek. De esküszöm, ez a kalapálás valami borzasztó, főleg amikor az embernek elég erős fejfájása van. Nagy nehezen visszaaludtam egy órára, jobban érzem magamat, de még mindig nem az igazi.

Pluszban mivel még nem jeleztek vissza abból az intézményből, ahová elsőre jelentkeztem (ami várható volt, túl nívós és talán az egyetlen Magyarországon akik megtehetik, hogy válogatnak az egészségügyi alkalmazottak közül, sz*pás unsure.gif ), ezért felmentem a Meszk honlapjára és elkezdtem az Állásbörze rovatot nézegetni. Amin k*rvára meglepődtem, és nem hittem, hogy van ilyen, de a Bajcsyba kajakra úgy vesznek fel csecsemő - és gyerekápolót az újszülött osztályra, hogy minimum öt éves szakmai tapasztalata van az illetőnek. Nézek is, hogy mi a f*sz? Azért a magyar egészségügy elég nagy sz*rban van, és lehet, hogy amiről az előbb írtam, megteheti, de hogy a Bajcsy is? Azért szerintem nem akkora durranás, főleg, hogy régen apukám feküdt ott és nem öt csillagos az ellátás. Pff... úgyhogy hajtottam is tovább. Amúgy sem mentem volna oda, ótvar kórház, főleg, hogy az egyik általános iskolai vot osztálytársnőm ott dolgozott gyógyszertári asszisztensként és nem volt túlzottan elragadtatva tőle. Most találtam egy álláshirdetést gyermekkardiológiára, két hete került fel, szóval amint megírtam a hozzászólásomat, elküldöm az önéletrajzomat. Egy PIC vagy újszülött azért lett volna jobb, mert a vesém miatt tehermentesített munka javasolt, hisz bármikor újból leszakadhat. Viszont a gyermekkardiológiával azért járnék jobban, mert szakmailag nagyon sokat fejlődhetek, tanulhatok. És mint ahogyan nemrég írtam, baromi sok energiát szeretnék a szakmai dolgokba fektetni és amit lehet mindent megtanulni. Aztán szerintem írok a tetoválószalonnak is, és kérek egy árajánlatot. Ha visszajeleznek a kettő közül valamelyik helyről, akkor megyek és megcsináltatom. laugh.gif Végül is, a bal csuklómra szeretném, nem lesz feltűnő és abszolút nem kirívó. Amúgy egy csomó ápolónőnek van tetoválása, piercingje. Amikor a doki telefonált, hogy húzzak be a kórházba, mert másnap megműt, akkor egy harminc év körüli tetkós, piercinges ápolónő vett fel a betegnyilvántartásba. Szóval, azért messze nem úgy fogok kinézni. laugh.gif Huhh, így visszaolvasva az egészet, megint sikerült kisregényt írnom.

Amúgy ez a Libresse p*csarózsaszín reklám borzasztó. mellow.gif Komolyan, két AdBlockkom van, de még ezek ellenére is megjelenik a reklám a főoldal hátterében. Lassan már ott fogunk tartani, hogy a Starity tamponokat fog reklámozni. rohog.gif Értem én, hogy ez egy lányos fórum, meg, hogy az ingyenes használat miatt reklámokból tartják fent, de azért ez kemény üzletpolitika. Menstruáló lányoknak akarnak eladni egészségügyi intimbetétet. Briliáns. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, MadHatter, Lil98
2016. augusztus 15. 17:04 #9859
- törölt felhasználó -    
Ezt a mai napot úgy veszem, hogy meg sem történt. Nem csak fizikailag, de szellemileg is teljesen megzuhantam. Hogy egy szros 4 éves mit meg nem enged magának, ha ezt megint nem a saját szememmel látom, el se hinném. Szép év elé nézünk, ha továbbra is oda fog járni, ráadásul az én csoportomba.. pompom.gif Nem így képzeltem el a szabadságról való visszatérésemet.

Ééééés a napom megkoronázásaként csak én lehettem akkora balfék, hogy a köpenyem beleakadt a zuhanyzó csaptelepébe és telibe locsolt. rohog.gif Szerencsére biciklivel 3 perc a hazaút, úgyhogy gyors elugrottam átöltözni, de csak azért mert a változatosság kedvéért pont fehér nadrág volt rajtam és úgy nem akartam bemenni a gyerekek közé. rohog.gif Megállás nélkül azt kérdezgették volna, hogy mi történt.
8 felhasználónak tetszik: Psyché, CandUs, Szandi0820, MadHatter, Beyla, ilus1996, itsjustme, Lil98
2016. augusztus 15. 17:39 #9860
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
bocsi srácok de súlyos starity nosztalgia következik ergo hadd legyek egy kicsit nyilvánosan nevetséges na blush.gif

Szóval, hogy kábé egy éve nem voltam aktív ezen az oldalon és most annyira unatkoztam nyáron (és mert valamelyik fb csoportba kirakták azt a "zseniális" rihanna cikket) újra felnéztem a nosztalgia kedvéért és wow nem tudom miről maradtam le de az sokat elárul, hogy az egyik legjobb barátom akit még itt ismertem meg és miután én időhiány miatt nem voltam aktív az oldalon csak fellátogattam (mert valljuk be őszintén néha nagyon szórakoztató tud lenni néhány hozzászólás) le is törölte magát. Mármint tök sokszor láttam még, hogy ír ide-oda és aktív és most feljöttem és hopp nincs sehol. Whatever nem tudom merre felé fejlődik itt a community de valahogy szebb emlékeim voltak az emberekről sad.gif

emlékszem mennyire utáltam, hogy már 2013 óta tag vagyok (ezzel a profillal szóval ha tippelnem kéne akkor kb 2011/12 óta vagyok tag de komolyan nem emlékszem) és még csak pár száz hozzászólásom van és sosem szereztem meg a hülye titulus dolgot és mikor láttam, hogy ilyen kis friss emberek már rég túllépték az ezret sosem értettem, hogy most van itt valami dolog amiről nem tudok vagy csak van életem (no offense). meg, hogy ez nem is első profilom hanem a második és, hogy az elsőre konkrétan az összes gifet ami tetszett és találtam feldobtam és mindig lefagyott a gépem mert nem tudta feldolgozni a sok mozgó sz@rt wub.gif és imádtam minden emberre ráírni aki kicsit is hasonlított rám meg, hogy mennyire felnéztem a megmondó emberekre akik mindenhez olyan cinikusan álltak hozzá akkor is ha amúgy a legelején még olyan kedvencekkel nyomultam amire nem vagyok büszke na laugh.gif most meg tök idős vagyok az itteniekhez képes és mindenhez cinikusan állok hozzá én is és van egy normálisan kinéző tiszta profilom és igazából tökre hiányzik amikor még nyaranta nap hosszakat töltöttem itt és szóláncoztam meg írogattam embereknek rolleyes.gif

aztán amikor el akartam a tucat lány imázstól vonatkoztatni (jó oké tudom itt minden második csaj harley ikonnal nyomja de let me be honest lassan egy éve rajongok a karakterért és pölö tudom, hogy nem képregény karakterről beszélünk és sokan még azért ennyit sem tudnak...no offense) megcsináltam ezt a profilt és egy évig ugyanúgy jól elvoltam aztán jött a rengeteg komolyabb iskolai project elkezdtem jobban foglalkoznia a forgatókönyv írással, a művészei kollázs szarjaimmal, és már rohadtul nem tűnt fontosnak, hogy Selena Gomez mikor mit csinál (jó ok az igazából sosem érdekelt rolleyes.gif ). szóval leléptem de azért hiányzott az, hogy filózom azon, hogy mikor ki mit drámázik. Most meg minden olyan kihaltnak tűnik. A kommentek kb mindig két csoportra oszlanak és/vagy mindig ugyanazt írja le 30 különböző ember. Lehet az idő megszépítette a dolgokat de régen olyan értelmes hozzászólások voltak. Jó oké sok volt az egy kaptafa féle is de mostanság már tényleg fura ha valaki normálisan érvekkel egy jól megfogalmazott hozzászólást hoz össze. A cikkeket meg simán belehet tudni annak, hogy most már tényleg inkább olvasok arról, hogy miért iszonyodik hollywood a nem nőies női karakterektől akiket azonnal ki kell csinosítani mert akkor tetszhet csak a férfi karakternek és csak is akkor kezd el érni valamit mint arról, hogy amúgy a celebek mit csinálnak. emiatt pedig mindig elkezdek valami kommentet írni de aztán rájövök, hogy nem nagyon érdekel a dolog és elpillangózom olvasgatni a neten.

Szóval igazából én komolyan nem tudom, hogy változott e valami vagy csak én így megszépítettem magamnak a dolgokat és tényleg nem csak idejöttem pics@skodni csak egyszerűen ezt így észrevettem és kicsit szomorú..ok nem kezdek el sírni csak olyan jó visszagondolni mennyi jó (és sokszor kínos) emlékem fűződött ehhez az oldalhoz az írástudatlan utálói levelektől kezdve (olyan büszke voltam magamra, hogy utálói levelet kapok valami tökre nem offenzív kommentem miatt) az aranyos embereken át a sok hülyeségig amit akkor csináltam amikor ötletem nem volt arról, hogy működik ez az oldal szóval ja lassan már hihetetlenül szürreális a dolog cray.gif
10 felhasználónak tetszik: Bella99, Rose Rowan, CandUs, Szandi0820, MadHatter, Beyla, sg1992, ilus1996, itsjustme, Lil98
560 oldal 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!