Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 15. 17:56 #9861
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
ÓEMGÉ
Talán valakinek rémlik hogy pár napja itt nyavajogtam a közösségi munkám miatt...
Hát, most a közösségi munkám lehetővé tette nekem, hogy találkozzak a HoneyBest-el, akiket mellesleg az egyik legzseniálisabb zenekarnak tartok. A városunkban fognak koncertetni augusztushuszadikán (ingyenes koncert fuck yeah) és cserébe amiért segédkezek, bevisznek beksztédzsbe.wub.gif
♥♥♥♥♡♡♡♡♥♥♥♥
Már komolyan félek előre inni a medve bőrére, de reménykedjünk a legjobbakban.
Mindenesetre előtte lecsót fogok osztani, szóval nem tudom hogy fogok kinézni a fotón. rohog.gif
szóval ha legközelebb nyavajgok verjetek meg
7 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi, CandUs, Szandi0820, Violet Hepburn, MadHatter, Beyla, itsjustme
2016. augusztus 15. 18:05 #9862
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Csak én étkezem nagyon nagyon rendszertelenül? Nem szoktam reggelizni, és mivel nagyon édesszájú vagyok, sok édességet bedarálok majdnem napi szinten. Késő este vagyok a legéhesebb, de akkor olyan szinten, hogy ölni tudnék kajáért. Tudom, hogy több zöldséget és gyümölcsöt igényelne a szervezetem, meg rendszert kellene vinni a dolgokba de nem megy. sad.gif Arról meg ne is beszéljek, hogy van, amikor szinte semmit nem eszek egész nap és elvagyok, máskor meg egész nap kaja után vadászok. A súlyommal mellesleg nincs gond.
13 felhasználónak tetszik: Phaedra, Bátor Ventillátor, CandUs, Szandi0820, InoriGothGirl, Rose Rowan, Psyché, MadHatter, Beyla, sg1992, ilus1996, itsjustme, Lil98
2016. augusztus 15. 18:49 #9863
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Idézet (exoverdose @ 2016.08.15. 18:05)
Csak én étkezem nagyon nagyon rendszertelenül? Nem szoktam reggelizni, és mivel nagyon édesszájú vagyok, sok édességet bedarálok majdnem napi szinten. Késő este vagyok a legéhesebb, de akkor olyan szinten, hogy ölni tudnék kajáért. Tudom, hogy több zöldséget és gyümölcsöt igényelne a szervezetem, meg rendszert kellene vinni a dolgokba de nem megy. sad.gif Arról meg ne is beszéljek, hogy van, amikor szinte semmit nem eszek egész nap és elvagyok, máskor meg egész nap kaja után vadászok. A súlyommal mellesleg nincs gond.

SAME
Lelkemből szóltál.
5 felhasználónak tetszik: exoverdose, MadHatter, CandUs, Szandi0820, Psyché
2016. augusztus 15. 19:40 #9864
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.08.14. 20:52)
Húúú, ilyen meglepetéseket én is szoktam találni a zsebeimben. rohog.gif Bár mivel nálunk majdhogynem minden gyereknek kötelező a vénabiztosítás, ezért branülből csepegtetve szoktuk levenni a vért. Ha a gyereknek pont a legjobb vénáját találom el, akkor sajnos én sem úszom meg és a vér fröcsög mindenhova. A fehéren meg minden meglátszik, ezért legrosszabb esetben is kettő max három naponta kell nadrágot váltanom és mosnom. Pár hónapja két millis fecsibe felszívott Convulex szirupot találtam, ami mellett bontatlan két sárga injekciós tű is éktelenkedett. Aztán utólag beugrott, hogy az egyik gyereknek anyuka beadta a Convulexet kora reggel, aminek adagját sikerült kigyógyszerelni, a másik kettőt meg azért vágtam zsebre, mert ágyban kellett csecsemőt szúrni éhgyomorra. Amúgy rossz szokás, mert így akaratlanul is haza csóreszolom azokat a dolgokat, amikkel abszolút nem tudok mit kezdeni. A legjobb pedig az, amikor nem én rakom be a mosást, hanem anyám és elfelejti megnézni a melós ruhák zsebeit. Vicces szokott lenni egy órás mosás után az eredmény. biggrin.gif


Ez az rohog.gif Én is mindent zsebre vágok, aztán elfelejtem teljesen, például ma is véletlenül elcsórtam egy zöld tűt, mert azt hittem, hogy nincs a gyógyszeres kocsin, elmentem érte a húszezer kilométerre lévő nővérszobába, aztán kiderült, hogy mégis volt egy, csak nem láttam meg egyből. dry.gif Aztán van úgy, hogy elsőre nem tudom felmérni, hogy pontosan mennyi kötszer kell egy-egy sebre és inkább többet viszek, utána pedig a kimaradt anyagot kabátzsebre vágom és megfeledkezek róla. De volt már használatlan gumikesztyű, egy szem ibuprofen (a beteg kért, de amikor odavittem neki, rájött hogy végülis nem is annyira fáj a feje mellow.gif ), üres epruvetta, de legtöbbször alkoholos vattát és tű kupakokat találok rohog.gif

6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, CandUs, Szandi0820, ilus1996, Lil98
2016. augusztus 15. 19:46 #9865
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Valaki van aki nagyon ért az informatikához? Segítség kéne
2016. augusztus 15. 21:26 #9866
- törölt felhasználó -    
A gépemben megtaláltam pár Word-be elmentett régi bemutatkozásomat és szívem szerint most elásnám magam, hogy még ki is mertem rakni őket. De amúgy pont a minap találtam meg egy rajzomat egy fekete rózsáról, a hátulján pedig az volt, hogy "Köszöntelek a sötét oldalon! Az én világom morbid és negatív, a depresszióm örökké kísért és pesszimistaságom egy lidérc, remélem nem ijedtél meg még." rohog.gif Mekkora egy beteg állat voltam, jézusom. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Violet Hepburn, Beyla, Szandi0820, Psyché, ilus1996, itsjustme, CandUs
2016. augusztus 15. 21:55 #9867
- törölt felhasználó -    
http://66.media.tumblr.com/04b2b1d9514acb10363150fbcbe28ef2/tumblr_o2amhkFxEa1r82bbmo2_250.gifhttp://66.media.tumblr.com/0b8d04ff1dd6411151f1646ae08b9230/tumblr_o2amhkFxEa1r82bbmo1_250.gif

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Rose Rowan
2016. augusztus 15. 22:28 #9868
- törölt felhasználó -    
Holnap állatkert! pompom.gif Oké, tudom, hogy ez mennyire idiótán hangozhat egy majd' 18 éves kamasztól, de idejét sem tudom, mikor voltam utoljára itt, Budapesten, állatkertben meg vagy 10 éve jártam legutóbb. Ha nem régebben. Egy olyan állatmániásnak mint nekem pedig ez maga a Mennyország. wub.gif
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Kincses Bogi, Beyla, Szandi0820, ilus1996, itsjustme, CandUs
2016. augusztus 15. 23:20 #9869
- törölt felhasználó -    
Elkezdtem azon filózni, hogy én is lelépek innen egy időre. Mostanság, úgyis kevesebbet vagyok aktív, mint egy éve voltam. (Arról meg ne is beszéljünk, hogy 2012-ben milyen kis buzgó voltam rolleyes.gif ). Már kezd sok lenni, az itt menő folytonos utálat, gyűlölködés és persze az is böki a csőröm, hogy a tagokban már nincs semmi egyedi. Ha rámegyek valaki profiljára, ugyanazokat a a képeket látom, ugyanazokról a hírességekről, ugyanolyan ,,sorelválasztókkal". Arról meg ne is beszéljünk, hogy az embert szétoltják/leszedik a fejét, ha kimondja, amit gondol. Mert ha valaki kimondja a véleményét, az már nevetséges, szánalmas és megvetni való s tilos dolog.
Szóval úgy gondoltam, szeptembertől kb. 3 hónapig hanyagolom az oldalt. Minden formában.
Tudom, hogy senkit nem érdekel, és hiányozni sem fogok különösebben senkinek, csak gondoltam, közlöm. Miért ne?...

Hah, nyugodtan görgess át ezen, csak fáradt vagyok, és így adom ki. Bye!

ON: Hmmm, filmet kéne nézni... rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: exoverdose, Beyla, Szandi0820, Violet Hepburn, ilus1996, itsjustme, CandUs, Phaedra, Rose Rowan
2016. augusztus 16. 00:01 #9870
szilasiszandra
szilasiszandra
 
StátuszAlex William ihavefuckingbluehair Gaskarth keze 2 centire volt az enyémtől. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.13.
Hozzászólás: 759
Csatolások: 16
Azonosító: 136337
Offline offline
Úgy ennék egy Mekit, de nem kéne pénzt költenem. unsure.gif Ráadásul Burger-es vagyok (Burger King). Az élet nagy problémái...
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Kincses Bogi, CandUs
2016. augusztus 16. 00:06 #9871
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Na jó, ezt most muszáj lesz leírnom.
Hol is kezdjem.... Nem akarok nagyon érzelgősnek tűnni, de rosszul esik, ha azt látom sorra akarjátok elhagyni az oldalt. Oké, nem is beszélek a többségetekkel, de valamiért én nagyon megkedveltem a topik rendszeres/ kevésbé rendszeres látogatóit. Olyan jól esett annak idején, mikor csatlakoztam hozzátok, látni, hogy itt mindenki támogatta a másikat, még ha csak egy tetszik gomb lenyomásával is. Volt rá példa, hogy az általam kevésbé kedvelt tagokat pont ennek a topiknak köszönhetően kedveltem meg. Elszomorít, hogy páran már nem szeretnek itt lógni, amit viszont teljes mértékben meg tudok érteni. Én is sokat gondolkodtam nem rég, hogy érdemes-e maradni, de a lapjaim miatt nem fogok lelépni, és az az igazság, hogy ez miatt a topik miatt sem tudnék csapot papot itt hagyni. Oké, mindenki élje a való életet, ne itt gubbadjon szűntelen, de nem kell pár éretlen kislány / lejárató cikk miatt lelépni. Jó, itt is voltak viták, amik nekem sem tetszettek, akkor inkább hanyagoltam is a topikot egy kis ideig. laugh.gif
Na mindegy, a lényeg az, hogy ha nem is hangoztatva, de sokatokat megkedveltem. blush.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Psyché, itsjustme, ilus1996, CandUs, Phaedra, Rose Rowan
2016. augusztus 16. 00:54 #9872
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Az egyébként való igaz, hogy évekkel ezelőtt ilyenfajta színvonaltalanság nem volt tapasztalható. Sajnos valamiért az oldal szerkesztősége a 10-15 éves korosztályt célozza meg, és sajnos le is tudtunk süllyedni e generáció szintjére. Látszik, hogy az oldalon fórumozók többsége éppen hogy elkezdte az általános iskola felső osztályát. Nem vagyok nyelvtannáci, de néha csak tátom a számat, hogy a mai gyerekek mennyire nem tudnak helyesen írni a saját anyanyelvükön, holott elvileg nyelvtan órákra kötelező járni. A legtöbb profil tényleg ugyanúgy néz ki, ugyanazok a sorelválasztók (az is mi a ráknak?), ugyanaz a szöveg, ugyanazok a tumblrről letöltött képek és semmi egyediség. Nem olyan régen azért mindenki egyedi akart lenni a saját profilját illetően, öröm volt rájuk kattintani, ma meg már csak akkor nézem meg, ha kíváncsi vagyok arra, hogy hány éves az illető, ha ekkora baromságokat képes összehordani. unsure.gif Meg ami hatalmas divattá vált - és őszintén megmondom, engem kib*szottul irritál -, hogy a sztárok véleményezésénél az első sor a sztár teljes, hosszú neve. Nem értem, ez miért lett annyira menci? Egy elkezdte, a többi hülye meg csinálja utána. Baromi idegesítő már sztár véleményezést is olvasni. Én is csak az itteni társaság miatt járok fel, pláne, hogy a Magazin rovatban megint mekkora f*szságokon mennek a viták. (gondolok ott pölö szalonka és bíbőr Instagram háborújára) Nem tudom megérteni, hogy mi a frászt lehet oldalakat vitázni két tehetségtelen tucatceleb digitális kommentjeiről. Tény, én is már a felnőtt éveimet taposom, de esküszöm, az ő korukban tuti nem voltam ennyire fogyatékos. Poénból jó feljárni meg olvasgatni a sok egetrengető hülyeséget, pláne, hogy ezek után baromi okosnak képzelik magukat. Ha végre ismét munkába tudok állni, akkor az itt töltött órák mennyisége is jócskán le fog redukálódni, szóval én sem fogok annyit itt lógni, mint az utóbbi pár hónapban.
9 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, Violet Hepburn, itsjustme, ilus1996, CandUs, Phaedra, Rose Rowan, BarbieFan
2016. augusztus 16. 10:02 #9873
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.08.16. 00:54)
Az egyébként való igaz, hogy évekkel ezelőtt ilyenfajta színvonaltalanság nem volt tapasztalható. Sajnos valamiért az oldal szerkesztősége a 10-15 éves korosztályt célozza meg, és sajnos le is tudtunk süllyedni e generáció szintjére. Látszik, hogy az oldalon fórumozók többsége éppen hogy elkezdte az általános iskola felső osztályát. Nem vagyok nyelvtannáci, de néha csak tátom a számat, hogy a mai gyerekek mennyire nem tudnak helyesen írni a saját anyanyelvükön, holott elvileg nyelvtan órákra kötelező járni. A legtöbb profil tényleg ugyanúgy néz ki, ugyanazok a sorelválasztók (az is mi a ráknak?), ugyanaz a szöveg, ugyanazok a tumblrről letöltött képek és semmi egyediség. Nem olyan régen azért mindenki egyedi akart lenni a saját profilját illetően, öröm volt rájuk kattintani, ma meg már csak akkor nézem meg, ha kíváncsi vagyok arra, hogy hány éves az illető, ha ekkora baromságokat képes összehordani. unsure.gif Meg ami hatalmas divattá vált - és őszintén megmondom, engem kib*szottul irritál -, hogy a sztárok véleményezésénél az első sor a sztár teljes, hosszú neve. Nem értem, ez miért lett annyira menci? Egy elkezdte, a többi hülye meg csinálja utána. Baromi idegesítő már sztár véleményezést is olvasni. Én is csak az itteni társaság miatt járok fel, pláne, hogy a Magazin rovatban megint mekkora f*szságokon mennek a viták. (gondolok ott pölö szalonka és bíbőr Instagram háborújára) Nem tudom megérteni, hogy mi a frászt lehet oldalakat vitázni két tehetségtelen tucatceleb digitális kommentjeiről. Tény, én is már a felnőtt éveimet taposom, de esküszöm, az ő korukban tuti nem voltam ennyire fogyatékos. Poénból jó feljárni meg olvasgatni a sok egetrengető hülyeséget, pláne, hogy ezek után baromi okosnak képzelik magukat. Ha végre ismét munkába tudok állni, akkor az itt töltött órák mennyisége is jócskán le fog redukálódni, szóval én sem fogok annyit itt lógni, mint az utóbbi pár hónapban.


jó mondjuk a komment háborús dologról nincs jogom ítélkezni mert tegnap sikerült belekeverednem és persze saját hibámból úgy, hogy tényleg nem prédikálok róla (és a tumblr profil is megvan wink.gif)

de a 10-15 éveseket megvédve amúgy én is kb a felsős éveim elején keveredtem ide és bevallom amikor felregisztráltam gőzöm nem volt róla, hogy mi,hol van vagy, hogy minek mi a lényeg laugh.gif akkor még emlékszem mindenki össze-vissza szavazott mindenkire a korosztályban és szerintem senki nem tudta, hogy az így amúgy miért van vagy mi a lényege. rolleyes.gif nem tudtam semmit arról, hogy működnek az adatlapok meg minden szóval mint egy olyan aki emlékszik rá milyen volt idegesítőnek lenni igazából csak azt tudja ebben a témában mondani, hogy az ember ilyenkor tökre nem veszi észre, hogy halál idegesítő rohog.gif nekem pl mindenben a mennyiség volt a lényeg. minél több hozzászólást akartam írni és nem nagyon érdekelt a tartalom a véleményeket is így írtam meg mert csak az érdekelt, hogy sok legyen belőle nem az, hogy milyen stílusban írom meg és ez tizenéves fejjel elfogadhatónak tűnik...ez nem azt jelenit, hogy az ember nem gondolkodik csak olyan szörnyen más a felfogása mint mondjuk valakinek aki már túl van a tinédzserkoron

az ilyen vélemény írós dolgot a nevekkel tegnap vettem észre meg is lepett, hogy mindegyik hozzászólás az ember teljes nevével kezdődik unsure.gif de nekem még mindig a "ne lopj" a kedvencem a profilokon. mármint sorry ha tévedek de volt már olyan aki lopott egy másik ember profiljáról? csak kérdezem mert amúgy tényleg érdekel, hogy az miért kerül ki olyan sok profilra. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: ilus1996, CandUs, Beyla, Szandi0820, Rose Rowan
2016. augusztus 16. 10:40 #9874
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.08.16. 00:54)
Az egyébként való igaz, hogy évekkel ezelőtt ilyenfajta színvonaltalanság nem volt tapasztalható. Sajnos valamiért az oldal szerkesztősége a 10-15 éves korosztályt célozza meg, és sajnos le is tudtunk süllyedni e generáció szintjére. Látszik, hogy az oldalon fórumozók többsége éppen hogy elkezdte az általános iskola felső osztályát. Nem vagyok nyelvtannáci, de néha csak tátom a számat, hogy a mai gyerekek mennyire nem tudnak helyesen írni a saját anyanyelvükön, holott elvileg nyelvtan órákra kötelező járni. A legtöbb profil tényleg ugyanúgy néz ki, ugyanazok a sorelválasztók (az is mi a ráknak?), ugyanaz a szöveg, ugyanazok a tumblrről letöltött képek és semmi egyediség. Nem olyan régen azért mindenki egyedi akart lenni a saját profilját illetően, öröm volt rájuk kattintani, ma meg már csak akkor nézem meg, ha kíváncsi vagyok arra, hogy hány éves az illető, ha ekkora baromságokat képes összehordani. unsure.gif Meg ami hatalmas divattá vált - és őszintén megmondom, engem kib*szottul irritál -, hogy a sztárok véleményezésénél az első sor a sztár teljes, hosszú neve. Nem értem, ez miért lett annyira menci? Egy elkezdte, a többi hülye meg csinálja utána. Baromi idegesítő már sztár véleményezést is olvasni. Én is csak az itteni társaság miatt járok fel, pláne, hogy a Magazin rovatban megint mekkora f*szságokon mennek a viták. (gondolok ott pölö szalonka és bíbőr Instagram háborújára) Nem tudom megérteni, hogy mi a frászt lehet oldalakat vitázni két tehetségtelen tucatceleb digitális kommentjeiről. Tény, én is már a felnőtt éveimet taposom, de esküszöm, az ő korukban tuti nem voltam ennyire fogyatékos. Poénból jó feljárni meg olvasgatni a sok egetrengető hülyeséget, pláne, hogy ezek után baromi okosnak képzelik magukat. Ha végre ismét munkába tudok állni, akkor az itt töltött órák mennyisége is jócskán le fog redukálódni, szóval én sem fogok annyit itt lógni, mint az utóbbi pár hónapban.

Az oldal szerkesztősége azért célozza meg azt a korosztályt, mert főleg ők vannak jelen a magazinban, illetve a fórumon. És annak a korosztálynak érdekfeszítőbb két celeb netháborúja, mint például egyrendes cikk, aminek tartalma is van. Ezért helyezik a hangsúlyt az ilyen cikkekre, mert túlnyomó többségben vannak a fiatalok. Nem is hibáztatom a szerkesztőség tagjait, hisz a nagyobb oldallátogatottság a cél, mit lássuk be, nem az itt értelmiségi szinten elbeszélgető 10-20 tagtól fognak megkapni. De ez sajnos tökéletesen tükrözi a színvonalat, amit néha napján a Kiskegyedhez/Borshoz tudnék a leginkább hasonlítani.
A helyesírásról meg annyit, hogy manapság több angol nyelvű szöveget látsz az oldalon, mint magyart. Az mondjuk más kérdés, hogy az angol ,,Feliratokban'' szintén tobzódnak a nyelvtani hibák, de ezen ne zavartassuk magunkat, hisz ez itt így menő. A magyar nyelvhelyességi szabályokat meg már senki nem ismeri, hisz mindenki rövidít, és persze, azok a szép vesszők sincsenek útban. rolleyes.gif A sorelválasztó kérlek szépen, meg megmutatja, hogy tisztában vagy a legújabb trenddel, és mivel most az van divatban, több a sorelválasztó, mint a rendes, értelmesen megfogalmazott szöveg. A képekkel pedig szintén ez a helyzet, ahogy a feliratokkal is. Mindennel.
Azokra az időkre még én is emlékszem, mindenki televágta a profilját mindenféle képpel, mindegyik profil máshogy nézett ki, és mindenkiében volt valami egyedi.
A korát meg nem igen tudod meg senkinek, mert azt senki nem írja le (még én sem, habár én még a nevemet sem, szóval csak hallgassak) csak írnak valami költőit a hajukról, meg a szemükről.
A teljes név hozzábiggyesztésének meg az a célja, hogy minél előbb meglegyen a 234334874576389686 véleménye, hozzászólása az illetőnek, és így küszöbölik ki, hogy az oldal visszadobja a véleményt, mert túl rövid. És ha hozzáteszik, hogy ,,Kis Galambfogó operás Mária Sándor Juliska'', azzal már kilőttek x karaktert, amit nem kell begépelni. És, hogy ne legyen annyira átlátszó, ezt azoknál is megteszik, akiknél lényegében az életrajzot másolják ki. Ez a titok nyitja, semmi más. pardon.gif Egyébként engem is idegesít. angel2.gif
A magazint én is csak akkor böngészem, ha épp nincs jobb dolgom, de akkor mindig fogom is a fejem, hogy miért nyitottam meg.
Meg sajna másról, nem is lehet vitázni, mert nincs miről. Csak az épp aktuális menő celebekről van hír (Kylie, Selena, Bieber), akikből már elegem van. És a mai lányoknak Kylie a példaképük?! Kérdem én, mire föl? Mi az a kiemelkedő dolog, ami miatt fel kell rá nézni? (Példaképnek inkább Gabby Douglas való (csakhogy maradjunk az amerikai színvonalon). De nem kell feltétlenül sportolónak lennie, de legyen egy olyan ember, akire érdemes felnézni, nem pedig egy olyan, aki csak mereszti a seggét, és annyi a tehetsége, hogy képeket oszt meg instagramon.
A régi generáció nem ilyen volt. rolleyes.gif

Na jó, ennyi nekem elég volt, panaszkodás off... happy.gif sleep.gif
10 felhasználónak tetszik: itsjustme, ilus1996, Violet Hepburn, CandUs, Phaedra, Beyla, Psyché, Szandi0820, Rose Rowan, exoverdose
2016. augusztus 16. 10:45 #9875
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Sajnos én is csak csatlakozni tudok hozzátok, pedig olyan jó lenne, ha azt mondhatnám, hogy nincs igazatok. 2010-ben regisztráltam először az oldalra, igaz akkor inkább csak külső szemlélő voltam, de az elmúlt félév-év "hanyatlásait" elnézve már néha elgondolkozom azon, hogy biztos, ugyanott vagyok-e egyáltalán. Teljesen kicserélődtünk, akikre emlékszem régről vagy moderátorok, ezért még itt vannak – vagy már ők sem – vagy be sem lépnek/törölték magukat. Szar belegondolni, hogy régen mennyire szerettem ide, a tökös topikba járni, és tényleg valamilyen szinten akik rendszeresen látogattuk ezeket, összetartottunk még ha nem is beszélgettünk egyébként egymással, de valamilyen szinten támogattuk meg megértettük a másikat. Most nincs meg sem ez, sem pedig az, hogy legalább egy jót vitázhassunk, mert egyszerűen nincs miről. Legalábbis én Bieber és Orlando Bloom fszméretén és szőrtelenítési szokásain kívül nem emlékszem, hogy mostanában bárhol is történt volna valamiféle eszmecsere, tizenegy-két évesek felvilágosítására és a velük való "vitára" meg valamiért nem vágyom. rolleyes.gif

Nagyon sok számomra nagyon fontossá vált embert ismertem meg itt, akikkel ha nem is napi szinten, de rendszeresen próbálom tartani a kapcsolatot, ilyen téren nagyon sokat köszönhetek az oldalnak, és ma is próbálok erre koncentrálni. De legalább egy féléve-éve nem éreztem azt, hogy nekem bizony x-re rá kell írnom, mert olyan szimpatikus/különleges/egyedi/akármi. Tényleg – ahogy ti is mondjátok – akárhányszor rátévedek egy-egy profilra mindig ugyanazok az fekete-fehér vagy épp a pasztell nagyon menci tumblr-képek fogadnak, ugyanazokkal a sorelválasztókkal és ugyanazokkal a bemutatkozó mondatokkal... Nem találok olyat, aki nem tizenhárom-tizenötéves lenne, és ne úgy akarna nagylánynak tűnni, hogy a cigi és/vagy a drog szavacskák vannak felsorolva a kulcsszavakhoz – természetesen csakis angolul, nem számít ha egy ötszavas mondatot nem tudnak helyesen, így a menci. Mindenki ugyanaz a szürke tucat, mindenki ugyanazt csinálja, ugyanazt nézi, ugyanazt szereti és ugyanaz a véleménye, mint az előtte felszólalóknak. Iszonyatosan unalmas, azokban az időkben, amikor még kifejezetten szerettem idejárni, folyton mások profiljaiban gyönyörködtem, és többször volt, hogy úgy ismertem meg bizonyos hírességeket, hogy egy általam szimpatikusnak vélt embernek nagy kedvence volt, és kíváncsi lettem. Hiányzik ez az egész, amit régen nyújtani tudott az oldal, tényleg még az is amikor nagyon csúnyán összevesztünk valamin, mert még ha nem is feltétlenül fogadtam el, legalább megismerhettem mások nézeteit is, most meg egyszerűen nem történik semmi.

Elszomorító azért, hogy régen tényleg ahogy hazaestem suliból azzal kezdtem, hogy ültem a géphez, és jöttem fel ide, mert jól éreztem magam az oldalon, most meg Brian lapja az egyetlen, ami tényleg ideköt, egyébként meg kimerül annyiban az ittlétem, hogy esetleg elolvasom itt a fejleményeket, mert a mi korosztályunknak már alig nyújt valamit az oldal, főleg így, hogy tényleg egyre több - értelmes, szimpatikus - ember csak menekül el innen.



Na, de hogy valami pozitív is legyen a kisregényemben: már hetedik napja nem gyújtottam rá! w00t.gif Egyre nehezebben bírom, de ha már kezdetnek tíz napig is eljutok, így hét év önroncsolás után, már akkor is nagyon büszke leszek magamra. laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: ilus1996, Violet Hepburn, Phaedra, Beyla, Szandi0820, Rose Rowan, exoverdose
2016. augusztus 16. 11:24 #9876
- törölt felhasználó -    
Idézet (Violet Hepburn @ 2016.08.16. 10:02)
jó mondjuk a komment háborús dologról nincs jogom ítélkezni mert tegnap sikerült belekeverednem és persze saját hibámból úgy, hogy tényleg nem prédikálok róla (és a tumblr profil is megvan wink.gif
de a 10-15 éveseket megvédve amúgy én is kb a felsős éveim elején keveredtem ide és bevallom amikor felregisztráltam gőzöm nem volt róla, hogy mi,hol van vagy, hogy minek mi a lényeg laugh.gif akkor még emlékszem mindenki össze-vissza szavazott mindenkire a korosztályban és szerintem senki nem tudta, hogy az így amúgy miért van vagy mi a lényege. rolleyes.gif nem tudtam semmit arról, hogy működnek az adatlapok meg minden szóval mint egy olyan aki emlékszik rá milyen volt idegesítőnek lenni igazából csak azt tudja ebben a témában mondani, hogy az ember ilyenkor tökre nem veszi észre, hogy halál idegesítő  rohog.gif nekem pl mindenben a mennyiség volt a lényeg. minél több hozzászólást akartam írni és nem nagyon érdekelt a tartalom a véleményeket is így írtam meg mert csak az érdekelt, hogy sok legyen belőle nem az, hogy milyen stílusban írom meg és ez tizenéves fejjel elfogadhatónak tűnik...ez nem azt jelenit, hogy az ember nem gondolkodik csak olyan szörnyen más a felfogása mint mondjuk valakinek aki már túl van a tinédzserkoron
az ilyen vélemény írós dolgot a nevekkel tegnap vettem észre meg is lepett, hogy mindegyik hozzászólás az ember teljes nevével kezdődik  unsure.gif  de nekem még mindig a "ne lopj" a kedvencem a profilokon. mármint sorry ha tévedek de volt már olyan aki lopott egy másik ember profiljáról? csak kérdezem mert amúgy tényleg érdekel, hogy az miért kerül ki olyan sok profilra.  unsure.gif

Igen, volt már rá példa. Nekem az egyik itteni barátom teljes profilját másolták le. Szöveget és képet is kölcsönzött tőle az illető. Meg amúgy az egész profilja stílusát. Ez nem is olyan rég, talán nyár elején történhetett.
2016. augusztus 16. 11:41 #9877
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Valahogy én is átérzem ezt a témát, ahogy ti is. Amikor 2010-be felregisztráltam, akkor sokkal másabb volt ez az egész oldal. Lehet, hogy 14-15 éves fejjel akkor másként is gondolkodtam. Akkor annyira viták nem is alakultak ki, mint most. Mindenki elmondta a véleményét, de veszekedés nem tört ki. Éppen tegnap nézegettem a Zayn Malikos cikket és komolyan nem értettem ,hogy az emberek ,hogy bírnak ezen vitázni hosszú sorokat. Anno is persze előfordult, de tömeghisztéria nem történt.
Igazából valahogy 2015-be eléggé hanyagoltam a starityt, csupán néhány emberrel, akivel barátságot kötöttem és levelezgettünk, csak miattuk jöttem fel. Most 2016-ba újra visszajöttem, de úgy éreztem ,hogy valami megváltozott. Mintha 1 év alatt feje tetejére fordult volna az oldal vagy nem tudom. Ha őszinte akarok lenni úgy éreztem, hogy kezd kihalni az oldal. Illetve képletesen fogalmazva. 17 év fölötti hozzászólásával, alig találkoztam. Egy 7.-es lánnyal egy ideig beszélgettem ősszel és azt mondta, hogy csodálkozik azon, hogy (akkor) 18 vagyok, nem sűrűn találkozik az oldalon ilyen korosztállyal.
Én szerencsés vagyok ,mert egy 13 éves lánnyal itt ismerkedtem meg az oldalon és tök jól elbeszélgetünk, pedig irtó nagy a korkülönbség. De, mintha köztünk se lenne, rendesen ellehet vele beszélgetni. Talán ezt hiányolom az oldalon, hogy manapság már nem lehet olyan jókat beszélgetni a mostani regisztráltakkal, illetve a hozzászólásoknál is nem tűnik ki a sok egyhangú vélemény között, hogy más is lehet a vélemény. Ha kitűnik, akkor viszont egyből kirobban a vita.
Valamint lehet ,hogy továbbra is velem van a baj, de az a helyzet, hogy egy olyan cikk sincsen, ami érdekelne. Sőt, még a kedvenc sztárjaimról is alig. Mondanám ,hogy írnék cikket róluk, de 3 visszautasított cikk után már nincs sok kedvem úgy írni ,hogy nagy valószínűséggel nem fog megjelenni az oldalon.
Nem tudom, de inkább régebbről vannak jó emlékeim az oldalról. Lehet, hogy öregedtem, fogjuk erre. rohog.gif
Mondjuk nálam még mindig az NSO (nemzetisport) viszi a prímet a fórumozás terén. Olyan sok mocskos szájú ember van(tényleg, aki olvasott legalább egy cikknél hozzászólást, az tudja mire gondolok), itt meg cukormáz....két ellentétes fórum, ahová ráadásul írni szoktam. Aranyközéputat nem kérhetek? laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla, Szandi0820, Rose Rowan, exoverdose
2016. augusztus 16. 11:58 #9878
- törölt felhasználó -    
nekem is olyan vegyes érzelmeim vannak lapvetően az oldallal kapcsolatban. 2012-benn regeltem első ízben, aztán nem nagyon jöttem fel az oldalra. egy éve megjött az impulzus, hogy miért is ne kezdhetném el újra, egy új profillal. úgy, hogy mosi itt vagyok újult erőben yahoo.gif
lehet én vagyok kettyós help.gif (i got this) de szegény profilomat inkább arra használom, hogy elmeséljem az életem kisebb-nagyobb mozzanatait new_russian.gif (lehet ezért majd ki is raknak a végén unknw.gif ). és nem osztom meg minden sorozatról, filmről, könyvről, a véleményem. egytelen egy sztárt emeltem ki, és ennyi. yu.gif
nem szeretem a teen wolf-ot, meg scream queenst, meg a pretty little liarst, meg az american horror storyt (az első 5 percben sikítottam, pedig csak azt elhagyatott kastélyt mutatták sorry.gif ) szóval, ezek annyira nem az én világom.
nem tudom kezelni a tumblit, vagy mi az (mióta van ez a képeslapozás, vagy mi a rák megjelent we heart it-en, arról is letöröltem magam)
valahogy jobban lekötnek különböző vallásokról szóló írások, de lehet velem van a baj én ezt nem mondom.

egyébként tudja valaki, miért ilyen nagy divat ilyen cigis menőket kirakni profilképnek, meg mik ezek a fekete-fehér kaktuszok? meg ezek I speak sarcasm fluent huh.gif
Jó, én igaz csak 17 vagyok, de nem vágom miért osztanak ki 13 évesek, valami (teljesen egyértelmű) erőltetett 'ide nézz mennyire intelligens vagyok, tudom mit jelent az, hogy oszcilláció' stílusú nyelvhasználatban, de azért olykor saját magát is cáfolja, bár nem adja fel a küzdelmet. mondjuk, csak gyerek vagyok, még én is, mert akarva-akaratlanul belekeveredtem a minap egy tini-hadjáratba. hát nem tudom. és egyszer ezekből lesznek szülők. fear.gif
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, Bátor Ventillátor, Violet Hepburn, CandUs, Phaedra, Beyla, Szandi0820, riri17, exoverdose, ilus1996
2016. augusztus 16. 13:59 #9879
- törölt felhasználó -    
Idézet (exoverdose @ 2016.08.16. 00:06)
Nem akarok nagyon érzelgősnek tűnni, de rosszul esik, ha azt látom sorra akarjátok elhagyni az oldalt. Oké, nem is beszélek a többségetekkel, de valamiért én nagyon megkedveltem a topik rendszeres/ kevésbé rendszeres látogatóit.


Őszinte leszek hozzád; Emiatt ne érezd rosszul magad. Sorolom az okokat:

A legtöbb ember aki itt kiakad...,
1. Igen, lehet hogy le fog lépni, de attól még 2-3 naponta, hetente fel fog nézni, mert vannak itteni barátai és már csak amiatt is feljön, hogy írjon valakinek levelet, vagy ha van lapja akkor azt szerkessze, így lehet még a topikba is feltalál. (Volt, van és lesz is ilyen személy.)
2. Nem gondolja komolyan, csak hirtelen felkapta a vizet, lelép mondjuk két hétre (vagy annyira sem, csak pár napra) és már vissza is tér.
3. Rosszabb esetben annyira bepörög, hogy törli a profilját, de visszajön újjal. (Én is ezt csináltam pl. Több évig tag voltam, érettségi miatt leleptem es két év múlva visszajöttem.) Lehet szintén 1-2 hét múlva jön vissza.
4. Nincs olyan szerencsénk. Vannak olyan emberek akik fenyegetőznek a lelépéssel, de mivel majdnem mindenki utálja, így úgy sem fog lelepni, nehogy örömet okozzon ezzel másnak. Kis önzők. rohog.gif azt hiszem néhány ember szemében én is ebbe a kategóriában tartozok/tam. Azóta viszont van akivel sikerült tisztáznom a nézeteltéréseimet. (Akivel meg nem azt csak sajnálni tudom. rohog.gif pfű de egoista mondat volt, na mindegy. Aki egy 8 éves agyi szintjén van azzal hogy lehetne bármit is megbeszélni?)
5. Hidd el aki olyan hogy tényleg örökre lelép és vissza sem jön az nem is fog hiányozni senkinek, és neki sem senki, tehát semmit nem veszítettünk.

Egyéni véleményem ez. Amúgy persze tényleg rossz olvasni, de ha ezt az 5 pontot átgondolod, hidd el kitisztul minden.

Szerk.: Majd elfelejtettem. Vannak itt olyanok is akik csak azért panaszkodnak hogy hátha valamelyik moderátor elolvassa és majd veszi a lapot, hogy valamit csinálni kéne. Mert ugye itt a topikban a szája nagy, de üzenetet írni nem tud, pedig azzal lehet többre menne. (Na mindegy. Ez amúgy nálam a 4-es kategória.)
6 felhasználónak tetszik: Rose Rowan, MadHatter, Psyché, CandUs, exoverdose, ilus1996
2016. augusztus 16. 14:40 #9880
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
két hétig nem tudtam nyugodt környezetben zenét hallgatni, így most hogy végre itthon vagyok, holnap reggelig le se veszem a fejhallgatót a fejemről thumbsup.gif
8 felhasználónak tetszik: Rose Rowan, MadHatter, Psyché, Beyla, Szandi0820, CandUs, riri17, exoverdose
560 oldal 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!