Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 17. 16:34 #9901
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2016.08.17. 15:41)
Miért 2017? Miért olyan soká? cray.gif


Most látom csak, hogy valami miatt nem jön be a videó. Szóval módosítva: Miért csak '17-ben lesz Sherlock? cray.gif
2016. augusztus 17. 16:47 #9902
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Egész nap azon ügyködök, hogy fullra kijátszak 3 dating sim-et, és közben rongyosra hallgatom a Cure The Head on the Door és a Faith c. albumait. (És ezzel gyakorlatilag le is írtam az egész életemet.mellow.gif )
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2016. augusztus 17. 17:14 #9903
- törölt felhasználó -    
Sikerült óriási mosollyal indítanom a munkát. Éppen hogy felkaptam magamra a köpenyt, mennem is kellett az egyik kisfiúnak segíteni, ami közben a Boglárkám elcsípett az öltözőjükben és mondta, hogy hozott nekem valamit. El is kezdett lelkesen kutatni a zsákjában és a kezembe nyomott egy kis csomagot, amiben volt egy bögre (mániákusan imádom őket rohog.gif) egy Dove szappan, tea és egy szívecskés csokitallér; apróságok, de nagyon örültem neki. Megkérdeztem, hogy ezt még is miért kaptam, amire a válasza annyi volt, hogy mert már csak a héten fog jönni, ugyanis lassan kezdetét veszi a kis életébe a sulis időszak. Könnybe is lábadt a szemem, iszonyatosan fog hiányozni és a többi ex nagycsoportos gyerkőc is. Nagyon a szívemhez nőttek ezalatt a 8 hónap alatt. cray.gif De hát ez az élet rendje, jönnek-mennek és el kell tudni őket engedni, még ha nehéz is. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Psyché, Szandi0820, Bella Pearl, MadHatter
2016. augusztus 17. 17:16 #9904
- törölt felhasználó -    
Már többen is meglepődtek rajtam, hogy vagyok képes barátkozni egy bizonyos emberrel. Tanácsolták is, hogy többet ne bízzak meg benne, felejtsem el őt, stb.
Az a baj, hogy ha az eszemre hallgatnék, akkor megfogadnám a tanácsokat. De egyszerűen annak ellenére, hogy ő hobbiszinten űzi, hogy cserbenhagy engem, én nem lennék képes rá. Mondta ő is, hogy jó barát vagyok, mert kb. én vagyok az egyetlen, aki sosem hagyta őt cserben. Már nem is várom el, hogy tanulja el tőlem ezeket a barátságban igen fontos tulajdonságokat. Hanem legalább megmondana egyenesen dolgokat, nem össze-vissza keverné a humán fekáliát.
Annyira szívesen lennék egy Terminátor vagy egy gonosz üzletember, sokkal könnyebb életem lenne.
4 felhasználónak tetszik: Rose Rowan, Szandi0820, Bella Pearl, MadHatter
2016. augusztus 17. 17:17 #9905
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Az egyik: nem tudom, hogy az emberek hogy vannak vele, de szerintem a baráti kapcsolatokban lévő hullámvölgyek is lehetnek fájdalmasak. Amikor több éves kapcsolatok illannak el, csak úgy a semmibe, te meg csak állsz ott, és fogalmad sincs, mi történt. Mikor mindent megteszel, hogy változtass a dolgokon, de a többi egyáltalán nem akar alkalmazkodni... Na, ez felb@sz. Valami eget rengető módon. És gyerekek... Ahogy idősebb leszek, úgy realizálom az elkeserítő tényt, hogy szinte senkiben sem lehet megbízni. De komolyan. Egyre többet csalódom azokban az emberekben, akik körülvesznek...

A másik: ahol én lakom, ott az elmúlt időben eléggé lehűlt a levegő. Valamelyik nap mentem haza, jött egy "gyenge, nyári fuvallat", majdnem el is fújt. Ez még csak tetőzte azt a cidri hideg időt. Még mielőtt valaki félreértené, nem az időjárással van a problémám, hanem: megyek az utcán, hosszú gatyában, hosszú ujjú felsőben, mert értitek, kifagy a belem, és egyszer csak azt látom, hogy egy csapat leányzó elég (ismétlem, elég) rövid nadrágban, valamint ujjatlan haspólóban lődörög. Ráadásul elég fiatalok voltak. Elborzasztó, hogy hová fejlődünk, és az is, hogy az emberek 70 százaléka ezt találja szépnek. Kövezzetek meg, akkor sem fogom ezt másképpen gondolni unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Rose Rowan, Violet Hepburn, Szandi0820, MadHatter
2016. augusztus 17. 19:11 #9906
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
egy oldallal ezelőtt volt, de csatlakozom a nosztalgiázókhoz, sosem voltam olyan igazán aktív de asszem 2010(11?) óta vagyok fent az oldalon és tényleg egyre elborzalmasodik, bár lehet, hogy mindig is ilyen volt, csak az emlékeim szépítik meg? passz. szomorú. és aki menőnek hiszi a cigizést meg a drogozást, hát annak meg úgy kell...

végre haladtam a nyári házival, yay me
3 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, MadHatter
2016. augusztus 17. 19:21 #9907
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Dolgok amiket megtanultam ma:
~Takarítani sokkal szórakoztatóbb dolog mint az interneten unatkozni.
~A szőnyeg igen jól alkalmazható ostorként is.
~A mi zokni manóink munkát váltottak, párnahuzat manók lettek. Minden zokni csendben pihen a párjával a fiókokban, míg a párnahuzatok sorra tűnnek el.
~Ha túltervezem a dolgokat, semmi sem fog úgy történni, ahogy gondoltam.
~Még mindig könnyen fel lehet engem idegesíteni.
5 felhasználónak tetszik: nothingcanstopme, InoriGothGirl, MadHatter, Violet Hepburn, Szandi0820
2016. augusztus 17. 19:22 #9908
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.08.16. 18:57)
Kár, hogy nem csatoltál képet, mert szakmailag felkeltetted a figyelmemet. Mivel a boka ízületéről van szó, akkor valószínűleg ficam, rándulás, rosszabb esetben szalagszakadás állhat fenn. Ha duzzadt, bedagadt, akkor érdemes lenne felpolcolni, hideg vizes borogatást tenni rá és legalább egy hétig nem terhelni. Viszont ha ödémás, akkor azt úgy tudod leellenőrizni, ha az ujjadat a duzzadt részre nyomod. Ha az ujjnyomatodat megtartja, mintha egy gyurmába nyomnád bele, akkor irány azonnal a kórház! Ugyanis a szívelégtelenség egyik főtünete az elvizesedett lábak. Egyébként amondó vagyok, hogyha egy komolyabb, súlyosbodó problémáról van szó, érdemes elmenni a körzeti orvoshoz, még akkor is, ha egy hatalmas f*szkalap. Ilyen esetben kérni kell egy beutalót a traumatológiára, ahol is egy ilyen szakterületen tevékenykedő orvos fog megvizsgálni. Sajnos a körzeti orvosok többsége kuruzsló és a többségük sz*rt se konyít a gyógyításhoz.

Igazából részleges szalagszakadásom van, anno a kórházba else mondták mi a bajom, nekem kellett kikeresnem mit is jelent magyarul a leírt latin szöveg. rolleyes.gif Egyébként már nem mai dolog, de sajnos mindig előjön, hiába teszek akármit. unsure.gif Jelenleg borogatom, mert az mindig segít, de már szerintem lassan tényleg megkell látogatnom az orvost, mert ez nagyon nem vicc, bár anno is csak kenőcsöket írtak fel és ennyi volt az egész, pedig menni alig bírtam.
Egyébként köszönöm, hogy leírtad ezeket a dolgokat. smileeee.gif
2016. augusztus 17. 19:34 #9909
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
látom írogattatok a profilokról és igazából engem legjobban ezek a pszichés dolgok idegesítenek a legjobban, mert sokan csak úgy odaírják, mintha játék lenne az egész meg menő lenne, mert manapság már tényleg menőnek számít, legalábbis a tumblin is ezt tapasztalom, pedig korántsem az, nagyon nem. sajnos tudom milyen.

mikor apád a kutyáddal szebben beszél, mint veled. :DDDD nem tudom, lehet ez szomorú, de én már csak röhejesnek tartom, az egész tinédzserkoromat tönkretette az, hogy valahogy próbáljak megfelelni apám elvárásainak, erre mire azt hiszem sikerül, az is kevés neki. egész gyerekkoromba rajongtam édesapámért, a mai napig szeretem őt, mert az apám, de köztünk semmi apa-lánya kapocs nincs. együtt nézünk forma 1et vagy focit és ennyi.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, missdaisy, Violet Hepburn, Szandi0820, Phaedra
2016. augusztus 17. 20:13 #9910
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2016.08.17. 14:37)
Gonosz leszek, de nem hiszem, hogy mondtam volna, hogy bárkinek is érdekel a magyarázkodása. Annyit kértem, hogy ezt a topikot ne basszuk még ennél inkább is szét.


meghajolo.gif
2016. augusztus 17. 20:42 #9911
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Rég jártam itt, és nem, távollétemben nem a földöntúli boldogság vattacukorfelhőin ugrabugráltam. Négy napja jöttem haza a nyaralásból, és nemcsak a jó színem de az ott összeszedett életkedvem is sírba szállt azóta (ettől függetlenül még mindig halálfélelmem van, de az életből is elegem van, mindegy). A szerelmi életemnek hivatalosan is lőttek: nem sírok már az exem után, ami jó, de újabb kilátásaim sincsenek, és azt hiszem egy jó darabig nem is lesznek. Amivel szintén nincs semmi bajom, mert nem akarok kapcsolatot (sosincs szerencsém a fiúkkal, úgyhogy jobb is, ha távol tartom magamat tőlük), de az ürességet nehezen bírom. Egyik haverom bevallotta, hogy tetszek neki (amivel nem mondott újat, alkalomadtán elég gátlástalanul nyomult), és mivel én nem akartam volna vele járni, nem bánt a tudat, hogy barátnője van... vagy mégis. Mert, habár nem akartam volna vele járni, kár tagadni, hogy az ilyesmi jót tesz az ember egójának. De szerencsére volt elég eszem/tartásom ahhoz, hogy azért ne jöjjek össze vele (csak azért, hogy ne legyek egyedül), most viszont ott tartok, hogy nem kellek a kutyának sem (és nekem sem kell senki, de mint mondtam, nem bírom az ürességet).
Ha mindez nem lenne elég, a szüleim megtudták, hogy cigizek... és nem bánják. És olyan fura, mert amíg én próbálok leszokni az egészségem érdekében (a hipochondria jótékony hatásai), a szüleim nincsenek kétségbeesve.
Jaaa, és ne felejtsük el, hogy hétvégére hivatalos vagyok egy házibuliba, amibe mindenképp el akarok menni, már csak azért is, hogy ne a szobámban penészedjek meg, de a bökkenő az, hogy szinte csak olyan emberek lesznek ott, akiket csak felületesen vagy egyáltalán nem ismerek; kettő kivétellel: egy volt udvarlóm és az exem, és, habár már mindkettőn túl vagyok, nem szívesen időzök a társaságukban. Röviden: el akarok menni de utálok mindenkit.
Miért van az, hogy az élet még akkor is nehéz, ha kb nem is történik semmi??
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Psyché, Szandi0820
2016. augusztus 17. 21:20 #9912
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Napok óta gyomorgörcsöm van a holnapi nap miatt. Alapvetően nem egy nagy dolog fog történni, nekem viszont ez az egész olyan, mintha jegyet váltottam volna arra a hajóra, amit előre tudok, hogy el fog süllyedni.
Vagy bejárja a világot. Hm, ki tudja...
Szurkolást kérek holnapra! victory.gif

ON: Megérkezett az a fránya email, csak pont úgy küldik a csomagot és a benne lévő ruhát, hogy még véletlenül se tudjam a holnapi banzájra felvenni. Igyekszem ezt nem egy égi jelnek venni, különben falnak megyek...
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, MadHatter
2016. augusztus 17. 22:07 #9913
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2016.08.17. 19:34)
látom írogattatok a profilokról és igazából engem legjobban ezek a pszichés dolgok idegesítenek a legjobban, mert sokan csak úgy odaírják, mintha játék lenne az egész meg menő lenne, mert manapság már tényleg menőnek számít, legalábbis a tumblin is ezt tapasztalom, pedig korántsem az, nagyon nem


Sajnos igazad van. Ez inkább ilyen figyelemfelhívás. Igen, a Tumblr tele van ilyenekkel. Én is fent vagyok, de próbálom elkerülni ezeket a témákat, mondjuk elég nehéz. A cigiről és az alkoholról annyit, hogy mára már egy "kiegészítőjévé" vált a 12-17 éves fiataloknak. Általánosban nem egyszer borzadtam el, mert a suliban töltötték a cigarettát, majd el is szívták. Mikor nyolcadikos voltam, a nálam lejjebb lévő évfolyamból is láttam embereket, hogy dohányoznak és isznak, komolyan. Az egyik gyerek elb@ssza a másikat. Egy nagy sz@rság. Ráadásul a cigi drága is. A stresszt sem enyhíti, csupán egy rossz beidegződés az egész. Én még ki sem próbáltam, és igyekszem is távol maradni tőle. Egyszer történt velem meg, hogy valamin eszméletlenül felcsesztem magam, és egy sunyi pillanatig megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha elszívnék egy cigit? Ahogy ezt megkérdeztem magamtól, úgy hessegettem el az ötletet. Nem segítenék magamon...
2016. augusztus 17. 22:22 #9914
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ez is ilyen first world problem, de nagyjából 10 éve nem reggeliztem normálisan és most próbálok valahogy rászokni arra, hogy rendesen, ülve egyek reggel. De olyan nehéz, mert teljesen át vagyok állva arra, hogy az első étkezésem az ebéd délután három körül. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: An_d_a, Szandi0820, InoriGothGirl, Kincses Bogi, Fannycska999, Phaedra
2016. augusztus 18. 09:50 #9915
- törölt felhasználó -    
Matyi kutyus mindennap lát, mindennap meg is simogatom, viszont ma annyira örült, hogy még le is pisilt. És amúgy állandóan hozzám bújik, a lábamra teszi a fejét, ad pacsit, meg minden és ő az egyetlen kan, aki tényleg szeret és nem hagy el. blush.gif
De azért nem bánnám, ha Matyus mellett még egy hímnemű ennyire szeretne. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Phaedra, InoriGothGirl
2016. augusztus 18. 10:05 #9916
- törölt felhasználó -    
Idézet
rapid ivós játék: igyál, amikor kék hajú lányt látsz budapesten



Esküszöm, megfogadom. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, nothingcanstopme, InoriGothGirl
2016. augusztus 18. 15:56 #9917
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mamával ma a megbuggyant savanyúságnak a levét cseréltük ki, jelenleg semmi másra nemtudok gondolni, mert könyékig ecet és méz szagom van, mert a szappanunk méz szagú. a kutya előbb megnyalta a kezem és inkább elfutott. sad.gif
amúgy haldoklom is, mert megettem 20 savanyú uborkát, míg könyékig úszkáltam a levében, nagyon fáj a hasam. mellow.gif
ezt nem értem miért írom le, de a szag miatt jelenleg semmi másra nemtudok gondolni.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820
2016. augusztus 18. 22:01 #9918
- törölt felhasználó -    
Visszajelöltem egyik osztálytársamat Facebookon, de mindenki képéhez odaírja kommentbe, hogy "bulibáró" és minden reggel kiírja, hogy jó reggelt és belinkeli a Bulibárót. Mi lesz itt!? rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820
2016. augusztus 18. 22:21 #9919
- törölt felhasználó -    
Ma a belvárosban voltam, és volt szerencsém segíteni két embernek. :-) Egy vakot átkísértem a zebrán, valamint adtam egy kisebb összeget egy koldusnak, aki egyébként egy nagyon aranyos bácsi volt. Rossz volt látni, ahogy az emberek konkrétan lesz.rták őt és még csak rá se néztek. (Az meg a másik, hogy a vak nő mellett is csak úgy elmentek, holott segítséget kért. 110.gif ) Ezek csak apróságok, de nekem jó kedvem lett tőle, örülök, hogy egy kicsit is segíthettem nekik. Ahhoz képest, hogy a reggelem egy rasszista buszsofőrrel indult, egész jó napom volt, és még Pest legfinomabb döner kebabjából is ettem. laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: Psyché, MadHatter, CandUs, Szandi0820, exoverdose, Beyla, ilus1996, silenc
2016. augusztus 19. 02:08 #9920
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
A harmadik évad végére megfogadtam, hogy soha többet nem nézek trónok harcát... cray.gif
5 felhasználónak tetszik: Psyché, MadHatter, CandUs, Szandi0820, Beyla
560 oldal 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!