Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 30. 00:06 #7021
szilasiszandra
szilasiszandra
 
StátuszAlex William ihavefuckingbluehair Gaskarth keze 2 centire volt az enyémtől. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.13.
Hozzászólás: 759
Csatolások: 16
Azonosító: 136337
Offline offline
Idézet (,2013.12.29. 23:28~4599699)
MOSTANTÓL EGÉSZ 2014-BEN ITT LESZEK ÉS A VÉKSŐKIG TÖNKRETESZEM EZT A NYOMORÉK OLDALT A NYOMORÉK MODERÁTOROKAT ÉS AZ ÖSSZES NYOMORÉK TAGOT

Vele
Nem gondoltam volna, hogy ide is ide tévedt, de köszi, hogy elég egy idézetet írnom. Elegem van már, hogy bármelyik topicba megyek, az ő p*nás képeit kell nézegetnem...
5 felhasználónak tetszik: drfan, xMilesss, JapaneseGirl, Nettigirl, Corby
2013. december 30. 00:09 #7022
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (szilasiszandra @ 2013.12.30. 00:06)
Vele
Nem gondoltam volna, hogy ide is ide tévedt, de köszi, hogy elég egy idézetet írnom. Elegem van már, hogy bármelyik topicba megyek, az ő p*nás képeit kell nézegetnem...


Dettó.
Öklendeznem kell, bárhova is lépek be szinte.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Genevieve, Mrs.Jack Frost, Nettigirl, Corby
2013. december 30. 00:27 #7023
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
A degenerált idiótákkal. / Elnézést a kifejezésért. / Pár perce ezt találtam a Facebookon: Linkelt szöveg

Most komolyan ezek milyen emberek? Nincs bennünk együttérzés vagy valami? ohmy.gif Persze erre van szüksége mindenkinek... Temessünk egy Legendát, holott Ő lehet épp az életéért küzd! A sok idióta meg még el is hiszi! Inkább abba is hagyom, mert a végén kitiltanak. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Beyla, Szandi0820, drfan, Shawool Lilla, Nettigirl
2013. december 30. 01:05 #7024
- törölt felhasználó -    
Minden évben érzem, hogy szállnak a napok, ez az év viszont olyan iszonyat gyorsan eltelt, hogy még mindig teljesen sokkban vagyok. Persze, ez semmiség, de én úgy érzem, hogy sok időt vesztegetek el ezekből az időkből. Mondhatnám, hogy 2014-ben más leszek, és elhagyom a negatív tulajdonságaim, de ez nem így lesz. Nem fogok ígérgetni semmit, fogadalmat tenni. Felesleges. Jövőre ugyan azokat fogom szeretni, ugyan olyan tulajdonságaim lesznek és ugyan azok a szokásaim, mint ebben az évben. Ismerem már magam. Vannak dolgok, amiket szeretnék véghezvinni, de amúgy ennyi. Mindegy. Akkor is borzalmasan telik az idő. Ez az év csak néhány hónapnak tűnt. De azért sok tekintetben sorsdöntő volt... A jövő év meg pláne az lesz. Kisebb problémám, hogy mind a négy frissen vásárolt mangát felfaltam két nap alatt, úgyhogy jól pofára estem, mert semmit nem tudok kezdeni magammal... Szerencsétlen vagyok.
8 felhasználónak tetszik: drfan, Lil98, JadeB, Beyla, Genevieve, MadHatter, JapaneseGirl, Nettigirl
2013. december 30. 10:21 #7025
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.12.30. 01:05)
Minden évben érzem, hogy szállnak a napok, ez az év viszont olyan iszonyat gyorsan eltelt, hogy még mindig teljesen sokkban vagyok. Persze, ez semmiség, de én úgy érzem, hogy sok időt vesztegetek el ezekből az időkből. Mondhatnám, hogy 2014-ben más leszek, és elhagyom a negatív tulajdonságaim, de ez nem így lesz. Nem fogok ígérgetni semmit, fogadalmat tenni. Felesleges. Jövőre ugyan azokat fogom szeretni, ugyan olyan tulajdonságaim lesznek és ugyan azok a szokásaim, mint ebben az évben. Ismerem már magam. Vannak dolgok, amiket szeretnék véghezvinni, de amúgy ennyi. Mindegy. Akkor is borzalmasan telik az idő. Ez az év csak néhány hónapnak tűnt. De azért sok tekintetben sorsdöntő volt... A jövő év meg pláne az lesz. Kisebb problémám, hogy mind a négy frissen vásárolt mangát felfaltam két nap alatt, úgyhogy jól pofára estem, mert semmit nem tudok kezdeni magammal... Szerencsétlen vagyok.

Énnekem még annyira 2013 eleje van a szervezetemben, hogy még néha 2012-t írok blink.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, JapaneseGirl, Nettigirl
2013. december 30. 14:13 #7026
Ciankali
Ciankali
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 217929
Offline offline
Uhj , látom sajnos ez a sztáros oldal sem való sokra. Véleményed sem lehet , mert már bejelentnek és törlik a kommentedet. sajtó és szólásszabadság itt úgylátszik ismermeretlen. pedig sok mindnet tudtam volna nyújtani , nem baj , megyek olyan helyre ahol többségeben normálisak vannak.
2013. december 30. 16:47 #7027
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Azzal, hogy a világnak feltétlenül úgy kell működnie, hogy ha történik veled valami jó, akkor rögtön sokkal rosszabbat kapsz vissza. A tegnapi volt az egyik legnagyszerűbb napom a színház miatt, egészen addig, amíg haza nem értem és meg nem láttam, hogy a valaha volt legkedvesebb F1-es pilótám balesetet szenvedett és súlyos az állapota. Tudom, vannak ennél nagyobb problémák is, de jelenleg nem tudok mással törődni, csak ezzel. sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, Genevieve, drfan, MadHatter, Beyla, Nettigirl
2013. december 30. 19:43 #7028
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.12.30. 01:05)
Minden évben érzem, hogy szállnak a napok, ez az év viszont olyan iszonyat gyorsan eltelt, hogy még mindig teljesen sokkban vagyok. Persze, ez semmiség, de én úgy érzem, hogy sok időt vesztegetek el ezekből az időkből. Mondhatnám, hogy 2014-ben más leszek, és elhagyom a negatív tulajdonságaim, de ez nem így lesz. Nem fogok ígérgetni semmit, fogadalmat tenni. Felesleges. Jövőre ugyan azokat fogom szeretni, ugyan olyan tulajdonságaim lesznek és ugyan azok a szokásaim, mint ebben az évben. Ismerem már magam. Vannak dolgok, amiket szeretnék véghezvinni, de amúgy ennyi. Mindegy. Akkor is borzalmasan telik az idő. Ez az év csak néhány hónapnak tűnt. De azért sok tekintetben sorsdöntő volt... A jövő év meg pláne az lesz. Kisebb problémám, hogy mind a négy frissen vásárolt mangát felfaltam két nap alatt, úgyhogy jól pofára estem, mert semmit nem tudok kezdeni magammal... Szerencsétlen vagyok.

Már kezdem aggódni, hogy csak én érzem úgy, hogy ennyire gyorsan elmúlt ez az év is. Olyan mintha tegnap volt az, mikor tavaly ott álltunk a téren és néztük a tűzijátékot, miközben körbeadtuk a pezsgőt, most pedig félelmetes belegondolni, hogy holnap is ez lesz. Így visszagondolva arra, hogy mit is csináltam 2013-ban, nem jut eszembe semmi. Azaz helyesbítek: semmi pozitív. Tavaly ilyenkor egy teljesen más ember voltam, teljesen máshogy gondolkodtam. Szebbnek és jobbnak láttam a világot. Az idei esztendő nálam gyakorlatilag a félelmet, szorongást, aggódást, szomorúságot jelentette. Idén sikerült egy rohadt jeggyel lerontani az eddig kitűnő átlagomat az iskolában, a családom lassan, de biztosan tönkremegy, híztam, továbbra sem szereztem barátokat (ez volt a tavalyi fogadalmam egyébként), minden este sírva aludtam el, magyarán ez volt életem eddigi legrosszabb éve. Most is van egy olyan erős gyanításom, hogy 2014 szintén egy nagy nulla lesz számomra, és úgy el fog repülni, mint ahogy 2013 is tette. Észre sem vettem, ahogy múlt az idő. Pedig csak egy percre csuktam le a szemem, és tessék. Kérem vissza 2003-at, amikor még olyan boldog, életvidám gyerek voltam. Nem hinném, hogy a tíz évvel ezelőtti Anna büszke lenne arra az Annára, aki most vagyok.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, JadeB, drfan, Lil98, Nettigirl
2013. december 31. 01:02 #7029
- törölt felhasználó -    
Idegesítő néhány ember, hogy mindenbe beleköt. Basszus, leszedi egy lány képét Facebookon, amin a lova van, majd feltölti újra, és elkezd okoskodni, hogy ezt nem ilyen felszereléssel kell lovagolni, (megpróbálom lebutítani, hogy értse is valaki, nem kezdek el itt támaszkodásról, meg szár mögött létről beszélni biggrin.gif) mert fáj a lónak, állatkínzás, de konkrétan ilyen szöveggel tette fel, hogy "Jézusom, mennyi sz*r van ezen a lovon!". Hogy jön ahhoz, hogy egyáltalán leszedje olyan képét, akit nem is ismer? Hogy jön ahhoz, hogy belekössön abba, hogy más hogy lovagol a lován, és mivel? Hogy jön ahhoz, hogy egy képről teljesen összetett dolgokat levonjon, amit le sem lehetne? Hogy jön ahhoz egy FELNŐTT, hogy a kommentelő FIATALOKAT olyan mérhetetlen hangnemben leoltsa, hogy én kérek elnézést. Pedig vannak gyerekei, és így beszél másokkal. Na szép. Persze ő a nagy állatvédő, és teljesen nagyon jól tudja, hogy más lovának mi a jó. Ennek tetejébe azokkal a lovakkal meg senki nem foglalkozik, akik soványan, kis helyen, egyedül élnek, vagy két éves korukban már javában nyereg alatt dolgoznak, amikor még csikók, és maradandó sérüléseket okoznak nekik (egy ló 3 éves korig számít csikónak, és 4 éves kora körül KEZDIK belovagolni, mert akkorra lesz a háta és a gerincoszlopa erős és kifejlődött, hogy a nyereg és a lovas súlya ne terhelje nagyon)... És ennek a lónak, akit ő éppenséggel szapult, semmi problémája nem volt, a felszerelés és az azzal való lovaglás teljesen korrekt volt, ezt mindenki látta, érdekes módon csak ő nem, amikor versenyzett... Nem tudom, milyen versenyeken indulhatott. Lehet, hogy ló nélkül ugrált akadályokat gyalogosan.
Undorító, hogy ez a mai lovas társadalom, tényleg, mert elvileg neki is van lova, és ő is versenyzett nem is tudom, hány évig. Csodaszép, ő nem tudom, mivel lovagolt egyébként, mert amibe belekötött, az kb. olyan, hogy minden 2. lovas olyan felszereléssel lovagol...
Hát ennyit arról, hogy a lovasok összetartanak. Széthúz az egész, de rohadtul. Mindenki tudja a tutit, okoskodik világba, a másik véleményét meg nagy ívben letojja, az csak rossz lehet. Szánalmas...
JA természetesen tisztelet a kivételnek, mert vannak apróbb csapatok/csoportok, akik összetartanak! meghajolo.gif beer.gif
8 felhasználónak tetszik: drfan, icarlyluv, JadeB, Szandi0820, Beyla, AFCfan, Lil98, Nettigirl
2013. december 31. 12:53 #7030
- törölt felhasználó -    
Linkelt szöveg
ezzel itt. nem azon vagyok kiakadva, hogy nem örül, sőt kifejezetten dühös Chavrilék miatt, de azért egy ilyen megnyilvánulás, már bocsánat, de szemétség! (és, gondolom Chad se örül az ilyeneknek...) Igaz, már egy ideje nem törődöm az ilyenekkel, de ezzel betelt a pohár. mad.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, drfan, icarlyluv, Lil98, Nettigirl
2013. december 31. 19:44 #7031
- törölt felhasználó -    
Sikerült megint tönkre vágnom magam, de ez már heti dolog, szóval meg sem lepődöm. Rendesen meghúztam a derekam, de annyira, hogy jó pár percig csak remegve voltam képes megállni a lábamon. Most is fáj, de legalább nem annyira, mint eddig. Anya adott rá fájdalomcsillapító kenőcsöt, szóval most jó. A vicc az, hogy akkor sikerült ezt összehozni, amikor készülnék valahova. Ügyes voltam megint.
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Lil98, Nettigirl
2013. december 31. 20:51 #7032
- törölt felhasználó -    
Szembe szomszédomék megoldják, hogy ne legyen nehéz elfogadnom a tényt, hogy nyáron elköltözünk. Most is 120 decibellel bömböltetik a zenét, kontráznak meg kurjongatnak hozzá. Zseniális. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: drfan, JadeB, Beyla, Lil98, Nettigirl
2013. december 31. 21:23 #7033
- törölt felhasználó -    
Ma 2-szer rám írt az egyik fiú osztálytársam aki egy b*nkó,tapló,csak is magával töröd,mindenkit lenéz,jobb akar lenni a másiknál... stb. sorolhatnám még tovább.Na az a lényeg,hogy ma rám írt.Mindig törlöm az üzenetét,mert r*hadtul nincs kedvem vele beszélgetni.Még a suliba sem szoktam beszélgetni,inkább beugatnék neki.Rám ír,hogy h vagyok blink.gif meg olyat "gjfgjhgdi" ez meg mi a franc? blink.gif Múltkor szünet első vagy második napján rám ír,hogy milyen a szünet,hogy telik.Írtam,hogy "jól.Neked?" Visszaírt,hogy "Jól" Akkor írtam neki utoljára.Elegem van már belőle.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, Nettigirl, Corby
2013. december 31. 22:23 #7034
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (Antares @ 2013.12.31. 20:51)
Szembe szomszédomék megoldják, hogy ne legyen nehéz elfogadnom a tényt, hogy nyáron elköltözünk. Most is 120 decibellel bömböltetik a zenét, kontráznak meg kurjongatnak hozzá. Zseniális.  dry.gif

Szilveszteri barmok biggrin.gif
Nálunk tegnap este óta petárdáznak, nem hiszem el, hogy még nem fogyott el, pedig minden percben eldurrogtatnak 54-et -.- (persze csak túloztam, de ez biztos mindenkinek leesett.)
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Szandi0820, Beyla, Lil98, Nettigirl
2013. december 31. 22:40 #7035
- törölt felhasználó -    
Hogy a 14 éves tinisuncik menőznek, hogy ők buliznak, meg isznak. Egészségükre!
Egyébként meg a hülye tűzijátékosokkal. A kutya és a macska is retteg tőle, én egyedül vagyok, én sem nagyon csípem... egyszerre két helyen nem tudok lenni, így csak az egyiket tudom megnyugtatni. A kutyát kétszer pakoltam már ki a házból, de egy dagadt disznó, szóval el sem bírom nagyon, és ha felveszem az ölembe, elkezd nyögni ( rohog.gif olyan aranyos amúgy)... És a főútról hallottam ide a lovat, hogy nyerít, ő is fél nyilván a petárdáktól. Csak legyen vége ennek az évnek.
7 felhasználónak tetszik: JadeB, icarlyluv, Szandi0820, Beyla, Lil98, Nettigirl, Corby
2013. december 31. 22:41 #7036
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Ilyenkor igazi élmény a bérház emberek, petárdázás a jóég tudja hol már tegnap óta, míg nemrég ilyen népizeneféleség üvöltött, most a jó kis lagziszenétől dübörög a ház és az ehhez tartozó kihagyhatatlan kurjongatásoktól, ja meg emellett nemrég hagyott alább a már majdnem fél óráig tartó "PISTII! PITYÚÚÚÚÚ!" kiáltozás rohog.gif Hú, nagy az emberiség állatkertje...boldogságos új esztendőt nektek is nevet2.gif
6 felhasználónak tetszik: JadeB, icarlyluv, JapaneseGirl, Beyla, Lil98, Nettigirl
2014. január 01. 00:05 #7037
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Boldog és normális sztárokkal teli új évet kívánok! (Bénstúé)
smileeee.gif
2014. január 01. 00:17 #7038
- törölt felhasználó -    
Már este nyolc óta megy a petárdázás meg a tűzijátékozás az utcákon, és az agyamra megy. Oké, újév van, de nem kell megőrülni, nem tudom, hogy az emberek miért gondolják, hogy ilyenkor fő az ivászat meg a randalírozás. Most is fel vannak döntve a szelektív kukák a sarkon, és mindenhol sörös dobozok meg pezsgős üvegek.
Az előző két évben én is buliztam, de normál határokon belül. Egyes emberekkel igencsak elszaladt a ló. Legalább, ha nem tudnak viselkedni, ne az én ablakom előtt óbégassanak, hogy kivel mit szeretnének csinálni az ágyban és hasonlók, mert nagyon nem érdekel... angry.gif
7 felhasználónak tetszik: drfan, JadeB, icarlyluv, Szandi0820, Beyla, Lil98, Nettigirl
2014. január 01. 03:34 #7039
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2013.12.31. 01:02)
Idegesítő néhány ember, hogy mindenbe beleköt. Basszus, leszedi egy lány képét Facebookon, amin a lova van, majd feltölti újra, és elkezd okoskodni, hogy ezt nem ilyen felszereléssel kell lovagolni, (megpróbálom lebutítani, hogy értse is valaki, nem kezdek el itt támaszkodásról, meg szár mögött létről beszélni biggrin.gif) mert fáj a lónak, állatkínzás, de konkrétan ilyen szöveggel tette fel, hogy "Jézusom, mennyi sz*r van ezen a lovon!". Hogy jön ahhoz, hogy egyáltalán leszedje olyan képét, akit nem is ismer? Hogy jön ahhoz, hogy belekössön abba, hogy más hogy lovagol a lován, és mivel? Hogy jön ahhoz, hogy egy képről teljesen összetett dolgokat levonjon, amit le sem lehetne? Hogy jön ahhoz egy FELNŐTT, hogy a kommentelő FIATALOKAT olyan mérhetetlen hangnemben leoltsa, hogy én kérek elnézést. Pedig vannak gyerekei, és így beszél másokkal. Na szép. Persze ő a nagy állatvédő, és teljesen nagyon jól tudja, hogy más lovának mi a jó. Ennek tetejébe azokkal a lovakkal meg senki nem foglalkozik, akik soványan, kis helyen, egyedül élnek, vagy két éves korukban már javában nyereg alatt dolgoznak, amikor még csikók, és maradandó sérüléseket okoznak nekik (egy ló 3 éves korig számít csikónak, és 4 éves kora körül KEZDIK belovagolni, mert akkorra lesz a háta és a gerincoszlopa erős és kifejlődött, hogy a nyereg és a lovas súlya ne terhelje nagyon)...  És ennek a lónak, akit ő éppenséggel szapult, semmi problémája nem volt, a felszerelés és az azzal való lovaglás teljesen korrekt volt, ezt mindenki látta, érdekes módon csak ő nem, amikor versenyzett... Nem tudom, milyen versenyeken indulhatott. Lehet, hogy ló nélkül ugrált akadályokat gyalogosan.
Undorító, hogy ez a mai lovas társadalom, tényleg, mert elvileg neki is van lova, és ő is versenyzett nem is tudom, hány évig. Csodaszép, ő nem tudom, mivel lovagolt egyébként, mert amibe belekötött, az kb. olyan, hogy minden 2. lovas olyan felszereléssel lovagol...
Hát ennyit arról, hogy a lovasok összetartanak. Széthúz az egész, de rohadtul. Mindenki tudja a tutit, okoskodik világba, a másik véleményét meg nagy ívben letojja, az csak rossz lehet. Szánalmas...
JA természetesen tisztelet a kivételnek, mert vannak apróbb csapatok/csoportok, akik összetartanak!  meghajolo.gif  beer.gif


figyelj,a mai lovasok között már nem divat,hogy értsünk a lóhoz..mellesleg ha a támaszkodást szidta,egy képből nagyon nem tudja meg,meg azt se,hogy szár mögött van-e,mert ha én szárra állítanék egy westernlovat,azt a kutya se venné észre(gondolok itt az ilyen emberekre,kezdőkre stb.)...A másik meg az,hogy honnan a halálból tudná,hogy fáj-e az a lónak??Ha pl. végighúzza a kezét a hátán,és a ló beejti,akkor oké,hogy fáj neki,de hát így..ja,és a ló 5 éves koráig csikó smileeee.gif
2014. január 01. 03:40 #7040
- törölt felhasználó -    
Idézet (AFCfan @ 2014.01.01. 03:34)
figyelj,a mai lovasok között már nem divat,hogy értsünk a lóhoz..mellesleg ha a támaszkodást szidta,egy képből nagyon nem tudja meg,meg azt se,hogy szár mögött van-e,mert ha én szárra állítanék egy westernlovat,azt a kutya se venné észre(gondolok itt az ilyen emberekre,kezdőkre stb.)...A másik meg az,hogy honnan a halálból tudná,hogy fáj-e az a lónak??Ha pl. végighúzza a kezét a hátán,és a ló beejti,akkor oké,hogy fáj neki,de hát így..ja,és a ló 5 éves koráig csikó smileeee.gif

Nem akarok ezen vitát nyitni, de minden szakkönyvben és hozzáértő oldalon 3 év van. Ha 5 éves koráig lenne csikó, akkor nem kezdenék őket 3-4 éves koruk körül belovagolni. Mert akkor egy telivért is simán ráérnének akkor (ugyebár a telivér lovakat, amik versenyzésre vannak tartva, nem hobbi célból, hamarabb lovagolják be, mint a többit)
A másik meg, a szügyharapdálós lovak, akiket díjlovas versenyeken látsz például, azokról meg lehet állapítani, hogy szár mögött van (roll-kur), de ez nem ez az eset volt. smileeee.gif
(Ja, egyébként angolos vagyok, a westernben nem vagyok jártas- egyelőre, így nem tudom, ott mi az elfogadott, de úgy tudom, a két stílus közt mindenképp hasonlóság, hogy a lónak elengedettnek kell lennie.)
540 oldal 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!