Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. április 17. 20:09 #10781
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy a szöveg "enyhén" spoileres lesz, ezért előre is elnézést kérek, de Instagram-on nem írhatom ki magamból, tekintve, hogy az angoltudásom valahol a béka feneke alatt van; szóval mindenki készülhet egy hosszú kiakadásra.

Hogy mivel van ma tele a tököm? A The Walking Dead fandom problémás, hisztis, és ostoba részével. Azzal, hogy a tegnapi finálé óta mindenki felteszi a követőinek a kérdést Instagram-on, hogy "team Rick or team Maggie?". Azzal, hogy a rettentően beszűkült látókörű és hardcore Richonne-rajongók konkrétan halált kívánnak Maggie-nek, Daryl-nek és Jesus-nak. Azzal, hogy csak a mai nap folyamán majdnem 10 olyan plot twist-es videószerkesztést láttam, amelynek tárgya Rick és Michonne, valamint Maggie. Azzal, hogy hirtelen "hatalmas Maggie rajongók" fordultak a kedvenc karakterük ellen, csak azért, mert szerintük hülyeség, amit csinált. És, akkor most jövök én, hogy hisztizzek egy sort... én csak nézek az ilyen posztoknál, és pislogok, hogy "mi a sz*r?", de komolyan. Nem tudom felfogni, hogy az ilyen szó szerint ostoba emberek miért nem képesek megérteni Maggie érveit, és azt, hogy miért van kiakadva. Had áruljam el: egy terhes, akkortájt beteg nőnek végig kellett néznie, hogy a férje, élete szerelme, a meg nem született gyermekének az apja, és szinte az utolsó ember, akit őszintén szeretett, meghal, ráadásul a legbrutálisabb módon: agyonverik. És, ha ez nem lenne elég, az ember, aki megölte, az egész gyilkosság közben nevetett, és viccet csinált belőle. És még csodálkoznak, hogy Maggie dühös? Hogy holtan akarja látni ezt az embert? Hogy nem ért egyet Rick döntésével, hogy mentsék meg ennek az embernek az életét? Hogy úgy érzi, hátba szúrták és elárulták? Hogy zokogva rogyott földre miközben a legjobb barátjának könyörgött, hogy fejezzék be ezt az egészet, mert úgy érzi, addig nem lehet nyugodt, amíg egy kegyetlen gyilkos, aki elvette tőle az utolsó, számára fontos személyt, életben van? Már elnézést, de mi a f*sz. Én ezt képtelen vagyok elfogadni. Megértem Rick és Michonne indokait, amiért úgy döntöttek, hogy életben tartják, és egy mocskos cellában hagyják megrohadni, de mégsem vagyok képes megérteni. Nem Rick vesztette el élete szerelmét, a meg nem született gyerekének apját... nem ő fog felnevelni egy kisbabát édesapa nélkül. Nem. És az, hogy életben marad-e vagy sem, nem az ő döntése volt. Emlékeztetőül: Daryl-t megkínozta, levetkőztette, többször is megszégyenítette, odaadta egy halott barátjának szétvert koponyájának képét, kutyakaját etetett vele, és tárgyként kezelte; Maggie-től elvette a legfontosabb személyt az életében, nevetett rajta, el akarta magával vinni feleségének, hogy aztán számtalanszor is lehetősége legyen megerőszakolni, oh, és ne felejtsem ki, hogy majdnem megölte, amikor beteg volt. Emellett ott van még Tara, aki Negan-nek köszönhetően vesztette el a barátnőjét (tudom, hogy Dwight lőtte le, de kinek is dolgozik ő? Na, ugye). És most lehet jönni azzal, hogy Carl is Negan miatt halt meg, mert ha nem jön be a történetbe, akkor nem harapják meg... sajnos, de. Negan nem változtatott volna azon, hogy a színész szerződését nem hosszabbították meg, majd kirúgták. Carl haláláról nem saját maga, nem Rick, nem Negan, és nem is Siddiq tehet. Baleset volt, ennyi az egész. Aztán ott van ez a következő dolog; Rick, az évadok során.
    7. évad 1. rész: Meg foglak ölni. Nem ma, és nem is holnap, de meg foglak ölni.
    7. évad 16. rész: Meg foglak ölni. Nem ma, és nem is holnap, de meg foglak ölni.
    8. évad 1. rész: Pontosan tudod, mi fog történni veled.
    Konkrétan az egész 8. évad: mEG fOGLAK öLNI!!!!!!
    8. évad 16. rész: mENTSÉTEK mEG!!!!!
És akkor most kérem valaki magyarázza el, hirtelen mi történt Rick gondolkodásával. Értem én, hogy a halott fia egyik utolsó kívánsága az volt, hogy ne váljon egy gyilkológéppé, és építsen ki egy olyan jövőt, ahol az apák kézen fogva sétálhatnak a gyermekeikkel, de nem Rick döntése volt az, hogy életben hagyja-e, vagy sem. Nem volt joga egyedül meghozni ezt a döntést. És az, hogy kib*szottul elárulta Maggie-t, senkit sem érdekel? Többször is ígéretet tett, megegyezett Maggie-vel, hogy vagy közösen, vagy egyedül, de meg fogja ölni, és ezek után csak úgy hagyja, hogy az egyik legjobb barátja zokogjon a halott férje után, és könyörögjön neki, hogy megöljék azt az embert, aki mindenről tehet? Már bocsánat, de én ebből nem kérek.
Ezek alapján, ha oldalt kéne választanom ebben az egész "team Richonne vagy team Maggie" kérdésben, egyértelműen a másodikat választanám. És nem azért, mert Maggie volt az a női karakter, aki megváltoztatta a személyiségemet és az életemet, hanem mert vele értek egyet 100%-osan. És az, hogy a készítők őt, valamint két barátját akarják beállítani a 9. évad leendő gonoszainak, a leggyengébb és legszegényebb húzás a világon. Őszintén. Remélem, az új producer- és írónő kijavítja azokat a hibákat, amelyeket kedves Scott Gimple okozott, mert ezzel a történetszállal nem is fogok, és nem is akarok megbarátkozni, sosem. Maggie nem lesz az az ember, aki a családja ellen forduljon, köszöntem szépen. És sem ő, sem Daryl, sem Jesus nem lesznek ellenségek, és nem fogjak a családjuk ellen fordulni. Elegem van az írókból, a producerekből, és a hardcore richonne rajongókból. De úgy rendesen. Köszöntem szépen a figyelmet.
(ha mégis arra kerülne sor, hogy tönkretesznek két olyan barátságot, mint Maggchone és Raggie, én levetem magamat valahonnan, köszönöm)
2018. április 17. 22:22 #10782
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Ma éppen azzal, hogy rájöttem, hogy a "jövőhéten írjuk a témazárót" a tanároknál azt jelenti, hogy a következő órán (mármint, úgy a következő órán, hogy az nem esik még át a jövőhétre)... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. április 29. 15:48 #10783
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Mikor valaki kéri, hogy küldjek el neki valamit amiről beszéltem neki, de ugye megírtam, hogy angolul van, de ha akarja lefordítom. Azt mondta, hogy akkor inkább ne.
Aztán végül lefordítottam, mert tudtam, hogy akarja. Erre megcsinálom, azt akkor már nem is érdekli, visszaír rá két szót, azt ennyi. Hát jól van. sleep.gif Ilyenkor kezdem el még jobban utálni az embereket. sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. május 31. 12:49 #10784
ramio
ramio
delaney
 
Státusztalán egy napon majd újra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.24.
Hozzászólás: 13726
Csatolások: 622
Azonosító: 258309
Offline offline
A főnököm volt olyan "kedves", hogy miközben az ebédemet próbáltam megenni, nekiállt az abortuszról beszélni, arról, hogy 2002 előtt hogyan csinálták, milyen törvénytelen és embertelen módon viselkedtek az orvosok - rendkívül részletesen ecsetelte ezt a borzalmat. Még a negyedét sem ettem meg a kajámnak. Nemhogy az evéstől, de még az élettől is elment a kedvem. Kösz b...
2018. szeptember 15. 16:16 #10785
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 377548
Azonosító: 206112
Offline offline
Ma mentünk egy közeli rokonom temetésére. ( cray.gif ) Mit ne mondjak volt pár dolog ami bosszantó volt.
1.A pap. Olyan volt,mint egy bólogató kutya a kocsi ablakában,egyfolytában fel-le járt a feje,szavanként felnézett aztán vissza a könyvébe. Valamint minden szó után szünetet tartott. 110.gif
2.Az unokatestvérem. Volt olyan suttyó,hogy nem jelent meg a saját keresztapja temetésén. Ráadásul olyan indokkal amiről süt,hogy csak kifogás... Hát rendben,én nem tartom bunkónak vagy effélének,csak tiszteletlen suttyónak. Nem hiszem el,hogy fél órára,csak a temetésre nem tudott volna megjelenni...
3.Habár ez már nem fontos,de a vége felé,amíg a dolgozók dobálták a földet a sírra, utána pedig rendezték a koszorúkat, addig a pap kornyikált. Engem pl. nagyon irritált,mert nagyon sokáig tartott és már megfejeltem volna. Inkább lett volna csend amíg végeznek.
Olyan rossz,hogy nem is olyan régen voltunk náluk és most már nincs,hiányozni fog. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2018. december 31. 20:09 #10786
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 377548
Azonosító: 206112
Offline offline
Apám haverjával. 110.gif A jó atya úr f**áért se képes eltakarodni a viharba már órák óta. reklamalo.gif Nem elég,hogy hangosan vihog,de még krákog is egyfolytában. Legszívesebben lenyeletnék vele egy fejszét. mad.gif
Ezt most muszáj volt leírnom,mert már itt verem az asztalt órák óta,hogy húzzon már el a mocskos fenébe...
1 felhasználónak tetszik: littleleo77
540 oldal 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!