Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 05. 18:40 #10641
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Amikor egy "kedves" ismerősöm Facebookon profilképnek kirak egy fotót, amin egy halott nyuszi van, a testének alsó fele hiányzik... eleve elmebetegség ilyet kitenni, főleg, ha tudod, hogy a kevés ember egyike, aki még szóba áll veled, imádja a nyuszikat, főleg a sajátját. Remélem, az volt az élete legszebb pillanata, amikor elképzelte, hogy fog ez nekem esni. Nyomorék.
12 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Wyrd, Jody, ScreamQueen, exoverdose, Nina 10, MadHatter, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Rocket, White Soul
2016. június 06. 14:58 #10642
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Miért van az, ha én kiszámolom az átlagomat, akkor az hármas, de a tanár csak kettest hajlandó adni? Ha valaki nem áll ötösre még kerekítve sem, akkor neki miért kell megadni, ha nekem sem adta meg? Miért kell a tanároknak mindig mindenkivel kivételezniük? Nem hiába, név kötelez.
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Nina 10, Nothing, MadHatter, Bátor Ventillátor, Fannycska999, Cute girl 998, Rocket, Genevieve
2016. június 06. 15:47 #10643
- törölt felhasználó -    
Imádom az olyan embereket akik más véleményt mondanak nekem és mást másnak rólam. Kezdem magam idiótának érezni, hogy ilyen szinten hülyének vagyok nézve..
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Nina 10, Bátor Ventillátor, Rocket
2016. június 08. 21:32 #10644
- törölt felhasználó -    
Idézet (ScreamQueen @ 2016.06.06. 14:58)
Miért van az, ha én kiszámolom az átlagomat, akkor az hármas, de a tanár csak kettest hajlandó adni? Ha valaki nem áll ötösre még kerekítve sem, akkor neki miért kell megadni, ha nekem sem adta meg? Miért kell a tanároknak mindig mindenkivel kivételezniük? Nem hiába, név kötelez.

A kedvencem: osztálytársam 3,9-re ötöst kapott, én pedig 4,4-re még véletlenül sem kapok jobb jegyet. rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ScreamQueen, MadHatter, dtsz, Phaedra, Nina 10, Bátor Ventillátor, Rocket, White Soul
2016. június 11. 22:32 #10645
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (lacie @ 2016.06.08. 21:32)
A kedvencem: osztálytársam 3,9-re ötöst kapott, én pedig 4,4-re még véletlenül sem kapok jobb jegyet. rolleyes.gif

Ezt az osztályzási technikát nálunk is szívesen alkalmazzák. Tavaly nem engedte az őnagysága, hogy feleljek a jobb jegyért (4,45-re álltam!!), viszont az osztálytársamnak csak kettesei voltak a naplóban és négyesre zárta le neki. Ott, abban a pillanatban kicsit sajnáltam, hogy nem hordom mindig magamnál a tatám láncfűrészét. smileeee.gif
12 felhasználónak tetszik: Bella Pearl, Szandi0820, Jolie_77, Phaedra, ScreamQueen, Mrs.Jack Frost, Nina 10, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Rocket, Genevieve, White Soul
2016. június 13. 09:38 #10646
- törölt felhasználó -    
A homofób barmokkal. Undorító, ami Orlando-ban történt, mióta meghallottam, bőgős hangulatom van. cray.gif A szerelem csak szerelem... Miért nem lehet ezt megérteni?
9 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, Szandi0820, Sally Sparrow, Wyrd, Jody, Nina 10, InoriGothGirl, Cute girl 998, Genevieve
2016. június 13. 10:59 #10647
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A diáknappal. Addig még oké, hogy nincs tanítás, de attól még elvileg iskolában vannak/lennének a kölykök. Ehhez képest üvöltenek, rohangálnak (a síkos márványpadlón, megjegyzem), vagdalkoznak és meg se hallják, ha kiabálva(!) rájuk szólsz, hogy viselkedjenek. Nem hallják, mert a saját hangjuk elnyomja a másikét. Neveletlen, éretlen banda. mellow.gif Még ha csak most fordulna elő, hát istenem, de nem, ez mondhatni már rendszeres. Diáknap ide, diáknap oda. dry.gif

Továbbá az is egy élmény, hogy egy lyukban nyomorgok, de nekem kell az összes nyamvadt (ingyenes) tankönyvvel játszadozni (visszaszedni). Már nem látok ki a halmok közül, és ami a legjobb, át se látom a rendszert. Már nem tudom eléggé szétpakolni őket, hogy tudjam, mi-mi. A papírjaim is össze-vissza... De ki, az asztalokra nem rakhatok semmit, mert még tart a suli, és lesz még óra nálam. Hát köszi. Viszont azt azért azt elvárják, hogy átlássak a káoszon. 110.gif Képtelenség. 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Bátor Ventillátor, Genevieve, mikaelah
2016. június 20. 07:29 #10648
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Az esővel és a párával. dry.gif Tegnap délután óta jóformán folyamatosan esik, a levegő fülledt, és a frissen mosott-vasalt hajam magába szívta a nedvességet míg bejöttem a melóba. Olyan, mint a gyapjú. Úgy nézek ki, mint Diana Ross, és nincs nálam se csat, se hajgumi. Ollé! dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Nina 10
2016. június 20. 08:24 #10649
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Most kezdődött a nyár, én meg teljesen lebetegedtem! dry.gif Fáj a torkom, náthás vagyok és köhögök! Szuper! Ráadásul itt a Balaton mellett -ahol lakok- a hét második felére KÁNIKULÁT jósoltak, de sehol semmi! Sőt! Esik az eső és tök hideg van!

A másik meg már pár napja nincs suli, én meg nem csinálok semmit, csak otthon döglök! rolleyes.gif Sorozatot persze nem nézhetek, mert még jobban elromlik a szemem, nem is kockulhatok és tévézhetek. Én meg pont a szobában "punnyadó" típusú lány vagyok, és most azzal töltöm a 'drága' időmet, hogy egy Enchanted Forest c. aprólékos képekkel teli színezővel bénázom! lol2.gif
3 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, Cute girl 998, Nina 10
2016. június 20. 22:27 #10650
- törölt felhasználó -    
Egyértelműen azzal a vén tudatlan nagyszájú k.rvával, vagyis az osztályfőnökömmel. Az egész osztály előtt fennhangon mondta, hogy az én bizonyítványomtól bizony hánynia kell... Bezzeg a szeme fényeit még oklevéllel is jutalmazta, mert kitűnnek a közösségi munkáikkal. (Khm.... MI A RETKES, BÜDÖS F.SSZAL TŰNTEK KI?! Nem azért, hogy magamat fényezzem, de én akárhányszor elmentem valami iskolai szarságra, nem húztam a számat, hanem azt mondtam, hogy oké, legyen, valami jó majd kisül belőle. Ők nem. Húzzák a szájukat, nyavalyognak, majd megjelennek és semmit sem csinálnak.) A bizonyítványomra visszatérve pedig: nem hinném, hogy az az öt négyes és tíz ötös olyan rossz lenne, hogy hányni kellene tőle... Ezzel ellentétben a fentebb említett két leányzónak (akiket Gabi néni szeme fényeinek neveztem) tele van a bizonyítványa hármasokkal, mire Gabi néni azt mondja nekik, hogy nagyon szép bizonyítvány. Értitek? NAGYON SZÉP BIZONYÍTVÁNY? Tömve hármasokkal? Ettől nem kell hányni, ez még szép is? És akkor olyanoknak ad könyvet és oklevelet, akik rohadtul nem érdemlik meg. És szintén nem azért, hogy magamat fényezzem, de szeptembertől áprilisig mindennap ott ültem reggel hétkor és tanultam vele a biológiát egy olyan versenyre, amire kedvem sem volt menni, mégis mentem, mert akkor örömet okoztam ennek a r.bancnak. A harminc versenyzőből nyolcadik lettem. Ez annyira rossz lenne? Tán meg kéne nyernem mindig mindent, hogy a szemében legyek valaki? Angol országoson negyedik helyezést értem el, bejutottam egy olyan versenyre, amire már 10 éve senki, megcsináltam minden szart, amire csak megkért, segítettem neki mindenben, erre mi a hála? Se könyv, se oklevél, csak egy bizonyítvány, amire szíve szerint ráhányna. Nem az a bajom, hogy nem kaptam oklevelet és könyvet, az a bajom, hogy én mindig próbáltam megfelelni neki, hogy legalább a saját osztályfőnököm ne utáljon, és erre ez lesz a vége...
Úgyhogy most nem is bírom abbahagyni a sírást már egy jó ideje, mert annyira bánt ez az egész.
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Phaedra, White Soul, Fannycska999, Cute girl 998, Rocket, Genevieve, Nina 10
2016. június 21. 09:38 #10651
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Esik az eső és nem tudok strandra menni. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2016. június 21. 11:15 #10652
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Nem rég kezdödött a nyár erre nem beteg leszek?Fáj a torkom,náthás is vagyok..mi jöhet még? dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2016. június 21. 13:21 #10653
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Elegem van az időjárásból, hogy semmit nem lehet csinálni. Ha kimész, majd megdöglesz olyan párás-meleg van kint, viszont strandra nem mehetsz mert akármelyik pillanatban eleredhet az eső. Nagyon vártam már ezt a nyarat, mert ez az utolsó pihentetős nyaram, erre mit ád az ég, persze, hogy sz*r idő van. Ráadásul kezdenek kókadni a virágaim, mert ezt a párás levegőt ők se bírják. sad.gif
Ráadásul még jövőhétre is felénk esőt mondanak. Hát ok! reklamalo.gif
A másik pedig amit említettek már ti is, ezek a könyvjutalmas izék. Nem mintha annyira érdekelne, de én is elég dühös vagyok, azért, amiért nem kaptam, holott, diákönkormányzat vezető helyettes voltam, minden programot szerveztem, készítettem, árultam tombolát, segítettem kitakarítani az iskolát is(!!) és emelett egész évben jól tanultam, jelessel zárultam félévkor, és évvégén is. Erre hát nem az kap jutalmat, akinek csomó hármasa van, nem veszt részt semmiben, és még vissza is pofázik a tanároknak? Na ilyenkor mondom azt, hogy oké, látszik ez is már csak pofára megy. Undorító. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, White Soul, Fannycska999
2016. június 21. 20:48 #10654
White Soul
White Soul
visszatérő vendég
 
Státusz"Tízszer tovább tart összerakni magadat, mint amennyi idő alatt szétesel."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.11.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 0
Azonosító: 250587
Offline offline
Esik az eső,ázik a mező.. rolleyes.gif
2016. június 22. 20:42 #10655
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Nem szeretném nagyon részletezni a jelen szituációmat (elég róla annyi, hogy kínos és nyomorúságos), de a lényeg, hogy levontam a következtetéseket és tudatosodott bennem, hogy valószínűleg sosem lesz normális kapcsolatom. Mert aki jellemét, viselkedését és érzéseit tekintve jó lenne mellém, azt legfeljebb havernak fogadnám el, mert szigorúan csak a gyerekes, érzelmi kötődésre és komoly kapcsolatra képtelen, férfinak nem nevezhető kölykökbe vagyok képes beleesni. Tipikus "lökjük el aki szeret és fussunk azután aki vagy lesz@r vagy megbánt" életérzés, de egyszerűen képtelen vagyok kontrollálni dry.gif >.<
3 felhasználónak tetszik: Wyrd, Szandi0820, ScreamQueen
2016. június 26. 13:40 #10656
- törölt felhasználó -    
Igaz, hogy eléggé megkéstem, de ma úgy gondoltam, hogy akkor megrendelem a jegyet VOLT-ra. Felmentem az oldalra, erre nemhogy a napi jegy, de még a VIP is elfogyott. December óta várom ezt a kib.szott koncertet, erre nem tudok menni, mert későn szándékoztam megrendelni és elfogyott... Bezzeg minden másra van jegy, de Iron Maiden-re természetesen nincs. Egyszer akartam elmenni valahova. Egyszer...
1 felhasználónak tetszik: Nothing
2016. június 30. 19:07 #10657
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Idézet (Appalache @ 2013.06.20. 18:23)
A szomszédainkkal. Nemrég költöztek ide, egy elvált anyuka, két gyerek, meg az új pali. Sokáig mást se hallgattunk, csak azt, hogy hogyan ordibál válogatott trágárságokat a mostohagyerekeinek és a feleségének. Szép. DE még az is jobb volt, mint most, mert most kitalálta - hogy csókolná lábujjpercen az ördög -, hogy a házukhoz hozzáépít egy teraszt meg egy pincét. Ha kinyitom az ablakomat, szerintetek mit hallok? Madárcsicsergést? Lóf@szt. "Add már ide azt a k*rva téglát, Pista, nem látod b@zdmeg, hogy mindjárt ledőlök a létráról?" Elnézést a csúnya szavakért, de idéztem. EGÉSZ NYÁRON EZ FOG MENNI, ÉN MEG MÁR MOST SZÉTPATTANOK AZ IDEGTŐL. Meg lehet idebent dögleni, legalább minimális levegőt akarnék beengedni a lakásba, de neeem, nem lehet, mert akkor meg hallgathatom, hogy Pista hogyan nem adja oda azt a k*rva téglát. Szüleimet is idegesíti, és a többi szomszédot is, de nem tudunk sajnos mit tenni, pedig győzködtem anyát, hogy jelentsük fel csendháborításért, de mivel az építkezéssel semmi illegálisat nem csinál, ezért csak tűrni lehet, és bizonyos időközönként felrobbanni a sok idegtől. ARRGGH.

Micsoda, én ezt 3 éve írtam??? Mindenhatóm... MÉG MINDIG ÉPÍTIK AZT A TETVES TERASZT (jaj de jó lesz, mikor minden este kint fognak ülni, alig várom!), modort meg pláne nem sajátítottak el - sőt, minden csak rosszabb lett, mert a két gyerek átvette az apjuk stílusát, és ordenáré ocsmány módon káromkodnak (a saját anyjukat lazán lek.rvázzák az udvaron, borzasztó hallani!), meg a kutyájukat kínozzák. Megjegyzem, keresztény iskolába járnak. CUKI. Komolyan mondom, megfordult a fejemben, hogy veszek mindkettőnek egy tabletet, aztán többet ki se dugnák a házból az orrukat. Imádkozom, hogy mihamarabb belépjenek abba a korba, amikor hallgatag, szülőgyűlölő kamaszfiú válik belőlük. Enné meg az egész hóbelebancot a rosseb.
(Ja, meg közben az utat is építik a házunk előtt; mondanom sem kell, igencsak kényeztető az ütvefúró hangjára délután csicsikálni!)
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820
2016. július 01. 19:18 #10658
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Apu már telefújta az egész lakást kemotoxxal, szóval mostmár tuti, hogy mehetek újra hajat mosni. Ráadásul ez a tetves internet is szarakszik, a tegnapi kutyafodrászat után meg..húú. Na, de akkor mondom a sztorit
A kutyánkat pár hónappal ezelőtt elrabolták, amíg kint volt az utcán, majd feltették a jófogásra, hogy majd pénzt csinálnak belőle. 2 hétig volt a rablóinál, majd hálaistennek, meglett, és kisebb CSI-os akció árán visszaszereztük. Hadd ne mondjam, hogy a kis westi kutyánk teljes sokkban volt majdnem 2 hétig. Most sikerült elvinnünk a fodrászhoz, de amit ott művelt. De a nőn is ki voltam akadva. Azt mondja: jöjjünk már el a kutyáért, mert harap, és csináljunk vele valamit...és mégis mi a szent sz*rt csináljak vele? nem tehet róla, hogy elrabolták..aztán még a npnek állt feljebb, hogy ezért ezt jelenthetné..hát már az én k*rva anyámat, hogy a kutya védeni próbálta magát.. dry.gif
2016. július 01. 19:36 #10659
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gureka10 @ 2016.07.01. 19:18)
Apu már telefújta az egész lakást kemotoxxal, szóval mostmár tuti, hogy mehetek újra hajat mosni. Ráadásul ez a tetves internet is szarakszik, a tegnapi kutyafodrászat után meg..húú. Na, de akkor mondom a sztorit
A kutyánkat pár hónappal ezelőtt elrabolták, amíg kint volt az utcán, majd feltették a jófogásra, hogy majd pénzt csinálnak belőle. 2 hétig volt a rablóinál, majd hálaistennek, meglett, és kisebb CSI-os akció árán visszaszereztük. Hadd ne mondjam, hogy a kis westi kutyánk teljes sokkban volt majdnem 2 hétig. Most sikerült elvinnünk a fodrászhoz, de amit ott művelt. De a nőn is ki voltam akadva. Azt mondja: jöjjünk már el a kutyáért, mert harap, és csináljunk vele valamit...és mégis mi a szent sz*rt csináljak vele? nem tehet róla, hogy elrabolták..aztán még a npnek állt feljebb, hogy ezért ezt jelenthetné..hát már az én k*rva anyámat, hogy a kutya védeni próbálta magát.. dry.gif

Khm, mi a szart csinálj vele?? blink.gif Mondjuk azzal is kezdhetnéd, hogy megneveled, hisz kinek a dolga lenne, ha nem a tied/tiétek?? 110.gif Meg már bocsi, de mi az, hogy elrabolták, amíg kint volt az utcán? És hol volt akkor a gazdája, aki történetesen te vagy? unsure.gif Szegény állat. Isten óvja azt a kutyát aki hozzátok kerül..

On: Pár hete úgy kiment a bokám, hogy még mindig fáj, ma pedig sikeresen leejtettem egy poharat, és az egyik üvegszilánkkal elvágtam a másik lábam. Úgyhogy most se az egyikre, se a másikra nem tudok ráállni, úgy közlekedhetek mint egy holtkóros... rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Nina 10
2016. július 08. 11:00 #10660
E. és Zendaya ever
E. és Zendaya ever
Melankólikus
 
Státusz"(...) Vagyis nem pragmatikus."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.15.
Hozzászólás: 1327
Csatolások: 10
Azonosító: 216874
Offline offline
a nagypapám azzal b.szogat, hogy miért hordok olyan cipőt, ami nem nekem való... pedig semmi extra nincs benne, azt sem tudja megmondani, mi vele a gond, de azért is beszólogat, hú de utálom az ilyet.
2 felhasználónak tetszik: Rocket, Nina 10
540 oldal 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!