Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 28. 21:30 #10421
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
A drágalátos exfőnökömmel van már ki a hóhányóm, de nagyon. Folyamatosan követelőzik, csinálja a fesztivált, parancsolgat nekünk, mintha ő lenne még a főnökünk és ugyanazt az önsajnáltató műsort nyomja, már a legalább 625812. elbeszélésre is (de tényleg, már fejből tudjuk). Múltkor amikor megláttam a kocsiját, inkább el is bújtam, mert nem volt kedvem a hülyeségéhez. Ötmillió alkalommal megmondtuk neki, hogy nem tudjuk, hogy hova pakolták a munkások a krva műanyagpadlóját, de még ma este is azzal zaklatott. Ha meg nem válaszol az ember neki, akkor megy utána, mint valami pincsi. Amikor pedig megmondtam neki, hogy azért válaszolok flegmán, mert nem bírom az erőszakos embereket, még neki állt feljebb, természetesen és nekiállt arról papolni, hogy ő adott munkát és ez milyen sok adminisztrációval járt (bele ne haljá'), meg hogy ő soha nem bántott (csak folyamatosan megalázott és szívózott velünk, a dühét is állandóan rajtunk töltötte ki, de ez már mellékes ugye). rohog.gif Még egy ilyen erőszakos nőt én még nem pipáltam...
5 felhasználónak tetszik: exoverdose, drfan, Jody, MadHatter, Lovatics04
2015. október 28. 23:20 #10422
- törölt felhasználó -    
Mikor 12-ből 3 ember fenn van akadva azon, hogy egy halloweeni bulira a házigazda pasijának az ikertesója is akar menni (és meg is lett hívva), mert hogy ő aztán nagyon megzavarná az összeszokott társaságukat, na hát az felbecsülhetetlen. Mintha nem ismernék, és mintha nem 4 évig egy iskolába járt volna velük. Aztán mikor a házigazda mondja, hogy jó, akkor nem lesz buli, persze mindenki hirtelen álszent lesz, hogy jaj, persze őket nem zavarja, ha jön..... Aha.... smileeee.gif
Sok a kétszínű ember.
9 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, drfan, virgi09, Phaedra, Lizania, Nina 10, MadHatter, Arcee23
2015. október 29. 20:12 #10423
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Nagyanyámmal. Komolyan, nem hiszem el, hogy tud valaki ekkora k.cs.g lenni. Már bocsánat. Tudom, hogy családtag, meg minden, de én őt egy ideje nem tudom szeretni...
Az idő felében elküld a pokolba, mondja hogy d.göljek meg, utána meg édeskedik vissza hozzám. Hát persze. Tudod, ki az a mazochista akinek kell egy ilyen ember az életébe...
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Nelia, exoverdose, Rocket, Jody, White Soul, MadHatter, Lovatics04
2015. október 29. 21:12 #10424
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (drfan @ 2015.10.29. 20:12)
Nagyanyámmal. Komolyan, nem hiszem el, hogy tud valaki ekkora k.cs.g lenni. Már bocsánat. Tudom, hogy családtag, meg minden, de én őt egy ideje nem tudom szeretni...
Az idő felében elküld a pokolba, mondja hogy d.göljek meg, utána meg édeskedik vissza hozzám. Hát persze. Tudod, ki az a mazochista akinek kell egy ilyen ember az életébe...

Pont miatta jöttem vinnyogni én is. rolleyes.gif
Sosem volt jó a kapcsolatunk az apai nagyanyámmal, mert ő is hasonlóan bosszantó és házsártos jelenség, mint a már fentebb említett exfőnököm. Apu halála után természetesen megpróbált pedálozni, de abból nem kértem... mivel véleményem szerint a nagy bűnbánatot a fia halála előtt kellett volna megejtenie. De ettől függetlenül mindig megadtam neki a tiszteletet, köszöntem meg minden (tanúim is vannak rá). Múltkor a húgom volt nála (megjegyzem, hogy sírva jött haza, úgy kikészítette) és akkor kijelentette, hogy azért nem köszöntött fel sem a névnapomon, sem a szülinapomon, mert állítólag nem köszöntem neki az utcán. Nem a köszöntésen van a hangsúly, azt tegye el magának oda, ahova akarja... hanem hogy 70 évesen ennyire gyerekesen viselkedik és ilyen hülye indokok miatt képes az unokáját ignorálni. Hát akkor oké, mostantól tényleg nem köszönök neki, ha ez az óhaja... rohog.gif
Ma is találkoztunk, kolléganőmnek köszönt, rajtam meg keresztülnézett. Hát nem szép a családi élet? rohog.gif Csak egyedül az bánt, hogy apu egész élete végéig védte, akármilyen perszóna volt és erre ezt kell látnia fentről...
7 felhasználónak tetszik: White Soul, Lizania, Nelia, exoverdose, Jody, MadHatter, Arcee23
2015. október 30. 15:25 #10425
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ma az öregebbik kutyánk elköltözött az örök vadászmezőkre, és ez elég érzékenyen érintett. Mióta az eszemet tudom, meg volt, csak egyéves voltam, amikor kaptuk (jó, mondjuk ebből következik, hogy már nagyon öreg volt). És annyira... megszoktam, hogy van. Az utóbbi egy - két évben, mióta gimis vagyok, szinte semmi időm nem volt rá meg a másik kutyánkra, de azért tudtam, hogy ott van, megvan, rendben van. Aztán kb. fél éve kezdett igazán legyengülni, már járni is alig tudott. És sejteni lehetett, hogy nemsokára vége, de azért nem voltam erre teljesen felkészülve. sad.gif
13 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Cute girl 998, sg1992, Lizania, Wyrd, exoverdose, Rocket, Jody, Nina 10, virgi09, TheTruthAboutLove, MadHatter
2015. október 31. 17:41 #10426
- törölt felhasználó -    
Az állítólagos legjobb barátnémmal. (a másikkal, te hülye, biggrin.gif)
Depressziós? Megértem. Vádaskodik? Teszek rá, lepereg. Viszont mióta lelkileg kezdi taccsra vágni a társaság egyre jelentősebb részét, kezd elszakadni a cérna. Mert komolyan, annyira nagyon sanyarú sorsod van, b*szod. rolleyes.gif
Amikor reggeltől hajnalig a vagdosós képeit küldi, mondván megérdemeljük a szenvedést, és nehogy segítséget merjünk nyújtani/kérni, mert megtép (rohog.gif) minket a suleszkában, eléggé unom a sztorit. Undorító, hogy direkt rájátszik a betegségére, és csak várja a sült galambot, amit aranytálcán kínálnak Neki, mert képtelen kiemelni a bájos fejecskéjét a seggéből, és azt hiszi, normális, hogy az embereket lelki terrorban tartja, illetve az Övén kívül nem lehet egyéb problémájuk. Persze; megint, mindenki hibás. Tudjuk, megszoktuk, Hercegnő. smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: White Soul, Szandi0820, Lizania, Wyrd, exoverdose, Cute girl 998, Blackheart.com, MadHatter
2015. október 31. 17:48 #10427
- törölt felhasználó -    
Az öcséimből meg eből a call if dutis szarságból.amiota szünet van csak itt vannak a szobámba mist is néztem volna egy filmet erre bejönbek pkusz még beszélgetnek a skypon a f@sz ki van eztel a játékkal legszivesebben azr az embert aki kitálta ezt a szar játékot azt jol meg ölelgetnem..... a nyaka körül......egy kötélel
1 felhasználónak tetszik: Arcee23
2015. november 01. 23:05 #10428
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Sok mindennel jöttem, csakhogy szépen kezdődjön ez a hónap is.

Szerintem még nem panaszkodtam iskola miatt, szóval itt az ideje. :D
Tele van a tököm, hogy nem elég, hogy 5-kor kelek, de még 5-re is esek haza délután.
    » Nulladik... Bocsánat, korai első óra majdnem minden nap.
    » Utána meg még nyolc három napon, és hét kettőn. (Y)
    » 15.10-kor van vége a nyolcadiknak, minden óra 12-kor van vonat.
    Ez mind oké is lenne, ha a lakóhelyemtől mondjuk 30-40 km-re laknék, de így, hogy 6 km az iskola (úgy 10 perc biciklivel, 5 autóval), egyenesen felháborít. Aki Pestre jár, akkor ér haza mint én. És nem, neki sem jobb, csak ő rohadtul messzebb jár 20 km-el, mint én. Nagyon felhúz a dolog.
    » Rohadtul ötösre állok mindenből a matekot és a tesit leszámítva, én vagyok kb. az ofő csicskája, mégsem képes magatartás és szorgalomra megadni az ötöst. (Bár ez mindegy, letojom kb, nem dedó, de akkor már ideveszem. :D)

    Besokalltam az iskolától.

A másik, ami bosszant, és sajnos ez ellen nem tudok mit tenni, ide én kevés vagyok, az az, hogy megszűnt az egyesület, ahol sportoltam. A közelben pedig miért is lenne másik? :DDD (kínomban röhögök már) A felesleges feszkót közel fél éve nem tudom levezetni a sporttal. Járok én mindenféle anyukacuccra (spinning, aerobic), de kész vicc és nem is rendszeres. Rögbi kell nekem, hiányzik minden. Az edzések (2 óra halál), a meccsek, a társaság. Ah... :'(

A következő dolog: miért mindig én futok a "barátaim" után? Egész szünetben nem tudtunk összehozni egy nyavalyás találkozót sem. 29-én mentünk volna x helyre, nekem közbejött valami, elnézést is kértem, mert nagyon mentem volna, de nem tudtam megoldani. Végül kiderült, hogy nem is lett volna program, így jó, hogy nem mentem el, mert ott szívtam volna egyedül, hiszen a többiek épp otthon ücsörögtek.
Utána most szerdára volt megbeszélve egy összeröffenés, de egyik csajszinak szokás szerint nem volt kedve, nem válaszolt az üzeneteinkre. Hárman elmentünk volna, de a másik csajszi meg azt hitte, lefújva a program, és beszervezett egy pasizást. Ami azért really funny, mert velünk csak ide a szomszéd városba engedte el az anyukája, ezért is nem mentünk messzebb, de a sráccal Pesten jártak. Megkérdeztem mi ez, nem tudom azóta se. :DD
Aztán szombaton dolgoznom kellett, de ez a leányzó, aki fiúzni volt, ismét Pestre akart menni. Pénteken. Én mondtam, hogy nekem nem jó, menjünk szombaton. Neki az nem volt jó, mert ma ünnep, menni kell mécseseket gyújtani, stb. El is fogadtam volna, ha nem lett volna olyan, hogy buliztunk, hajnalban hazaestünk, és reggel nyolckor már ment vezetni, mert épp csinálta a jogsit. Elismerem, hogy a mindenszentek hagyomány, valakinél nagyon fontos, de ha még félig piásan képes volt vezetni, szerintem mécseseket gyújtani is tudott volna. De rendben, elfogadom. Csak amikor én szervezek valamit, mindig ez van, ez a problémám. Amikor ők, én mindig megyek, szeretek is velük lenni. Fel nem foghatom, hogy mi van, komolyan a sírba tesznek a legközelebbi barátnőim.
Ami meg még ehhez kapcsolódik, hogy D. barátnőm lenézett volna velem ide a szomszéd városkába a halloweenbulira. Még d.u. 5-kor is beszéltük, hogy megyünk majd. Erre fél nyolcok írtam, hogy akkor mi van. Másfél óra múlva jön a válasz: bocs, de fáradt vagyok.
Már nem is voltam ideges. Röhögtem egyet aztán húztam sorozatot nézni. :'D

Úh, azt hiszem, ennyit még soha nem írtam ide, de most kikívánkozott. Komolyan, máris kicsit jobb, hogy írhattam róla. Aki meg elolvasta, attól elnézést kérek. :'D
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania, Cute girl 998, virgi09, MadHatter
2015. november 02. 16:46 #10429
- törölt felhasználó -    
- Azokkal az idiótákkal aki kitalálta, hogy két likas órám után, még legyen kettő tanulós, így rohadhatok négyig a suliban.
- Meg a tömegközlekedéssel.
- És és az összes osztálytársammal.
- 'a nagy' Nirvana 'fanokkal'
- hogy már itt, gépen se tudok rendesen írni
- az iskolából
- biosz tanáromból.
- fizikából.
- abból, hogy nincs semmire időm
- primitív emberekkel

nyeh... rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Rocket, Nina 10, Cute girl 998, virgi09, Blackheart.com, MadHatter, Arcee23
2015. november 02. 19:20 #10430
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Unom már, hogy mindenki hozzám jön párkapcsolati tanácsokért, pont hozzám, aki egy épkézláb kapcsolatot nem tud összehozni, ez a kép hűen tükrözi a szerelmi életem jelenlegi szakaszát, enyhén elkeserítő. rohog.gif Már kínomba nevetek rajta, de tényleg. Az összes barátnőm kapcsolatba van (jó, csak a fontosak), az összesnek tündérmesébe illő, az összes a fszijával képzeli el külföldön már jövőre, szóval engem meg itt hagynak a szarba. smileeee.gif Egyedül. Matekból már most megbukok a tanár szerint, komolyan mondom nem tudom hogyan fogok átmenni, szerintem sírógörcsöt kapok érettségi közben.
A régi barátaim nagy része drogos, füves és alkoholista, félelmetes abba belegondolni hogy velük nőttem fel, fel se ismerem már őket, szinte emberi roncsok. Pedig az összesnek anyja/apja gazdag, menőzésből kezdte el mindegyik.
Fogalmam sincs hogyan fogom kibírni az idei évet, annyira gyorsan telik és olyan gyorsan itt lesz az érettségi, utálom már. Krvára mehetek megint pszichológushoz, úgyis régen voltam, biztos hiányzok neki, senki nem beszél annyit a semmiről mint én.
11 felhasználónak tetszik: Rocket, exoverdose, Szandi0820, Lizania, Nina 10, Cute girl 998, missdaisy, virgi09, White Soul, MadHatter, Mrs.Jack Frost
2015. november 05. 21:06 #10431
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Komolyan mondom, én annyira várom már, hogy elköltözhessek ebből a redvás faluból, ahol versenyt csinálnak abból, hogy ki tud jobban keresztbe tenni a másiknak. rolleyes.gif Folyamatosan ócsárolnak bennünket a főnöknek (mert ofkorsz a szemünkbe egyik sem mondja) és olyanokat állítanak, amik rhadtul nem igazak. A főnök pedig már természetesen unja a dolgot és lehet, hogy jövőre nem lesz szerződéshosszabítás. beer.gif Király. De akkor feltételezem, hogy ezekhez a dolgos úrinépekhez vihetem majd a számlámat, mert gondolom ha kirúgatnak, akkor fizetik is helyettünk a dolgokat... álmodj, királylány.
7 felhasználónak tetszik: Jody, Nina 10, Cute girl 998, missdaisy, virgi09, MadHatter, Lovatics04
2015. november 06. 19:19 #10432
- törölt felhasználó -    
A rokonaimból. Kibeszélnek minket a hátunk mögött, de arra jók vagyunk ha kell valami. Rólam meg a hülyeségeket terjesztik és jelenlétemben kibeszélnek, de persze kérdezés nélkül a gyerekeiket rám hagyj(n)ák. Még én vagyok a bunkó ha nem vagyok hajlandó vigyázni rájuk és ignorálom az egész pereputtyot. Fuu rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, virgi09, White Soul, MadHatter, Lovatics04, Lizania, exoverdose
2015. november 06. 20:23 #10433
- törölt felhasználó -    
Letelt két hónap a suliból. Egy darab kettesem van kémiából, mivel a tanár nem bírja a képemet, nem feleltet és ha jelentkezek (ami ritka) a világért nem szólítana fel. Most írtunk az valószínűleg hármas lett, ami nekem jó lenne, mivel akkor hármasra állnék, csakhogy a szüleimnek az lenne a jó ha négyesre állnék, vagy ötösre... aztán témazárót is írunk ami szintén tuti rossz lesz, úgyhogy... most kicsinálnám azt aki kitalálta hogy a gyerekeknek kémiát kell tanulniuk. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Kitti Mimi, virgi09, MadHatter, Lizania
2015. november 06. 20:29 #10434
Kitti Mimi
Kitti Mimi
 
Státusz"Elindultunk, mi nem nyugszunk Rock and Roll te vagy a Himnuszunk!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.18.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 20
Azonosító: 248600
Offline offline
Amivel tele van a púpom az nem más mint a SULI!!!!!
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2015. november 06. 22:07 #10435
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Miért egy olyan srácért vagyok oda, akinél nyilvánvalóan semmi esélyem? rolleyes.gif És persze itt a dilemma, hogy döntsem el mit akarok csinálni hátralévő életemben, mert ha idén elcseszem az érettségit, a 2016-ban bejövő változások miatt kb. semmit nem fog érni laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: virgi09, Szandi0820, Rocket, White Soul, MadHatter, Lizania
2015. november 06. 22:14 #10436
- törölt felhasználó -    
Hát miért is ne, az egész hetem el volt cseszve. Minden nap történt valami rossz. Bele is vágok.
Hétfő: Fikázták a pólómat, kigúnyolták az ízlésem, elkezdték, hogy ők már beszéltek rockerekkel, én elvagyok maradva.
Kedd: Szerintük megváltoztam, már nem az vagyok, mint aki eddig voltam és idegesítek mindenkit.
Szerda: Teljesen lehangoltnak tűnök, nem értik, mi bajom, ezért egész álló nap csak a kérdezősködés megy. (Nem értenék meg, hogy miattuk vagyok ennyire lehangolt)
Csütörtök: Reggel alig bírtam felkelni, nem tudtam, mit vegyek fel, nem volt semmi matek cuccom, se tájékoztatóm, majdnem írtunk töriből és még kikészítettek a barátaim miatt is.
Péntek: Megint lehangoltnak tűntem, de legalább most békén hagytak. Témazárót írtunk biológiából, és megint a legjobb barátnőm volt a téma. (Khm, ha nem fejezik be, lefejezem őket) rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: virgi09, Blackheart.com, Szandi0820, White Soul, missdaisy, MadHatter, Lovatics04, Lizania
2015. november 07. 14:38 #10437
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
az osztályfőnököm elment Angliába egy évre. a helyettes ofővel nincs bajom, szeretem, de soha nem fogja tudni pótolni a régit... Ő (volt) a legjobb osztályfőnök a világon. tegnap avatón bucira sírtuk a fejünket, mikor elbúcsúztunk Tőle, és ma is, mikor facebookon írt egy üzenetet, amiben megköszönte ezt a két évet és megígérte, hogy sietni fog vissza, és hogy nem akar elmenni cray.gif nem mellesleg új órarendet kaptunk, szóval innentől keddenként reggel héttől délután háromig az iskolában fogok aszalódni, ugyanis kilenc órám lesz. ezt nem tiltja amúgy valamilyen törvény? mad.gif
ha már avató. tegnap a mentorált osztályom egy ponttal maradt le az első helyről. egy rothadt ponttal dry.gif a nyertes osztály mentora csalt, elmondta nekik a feladatokat és azt is, hogy melyikre ki megy. nekem meg lelkiismeret furdalásom van, mert volt egy plusz feladat, amiért lehetett 10 pontot kapni még Halloweenkor, és én nem láttam, hogy az osztálytársam beírta csoportba, így nem tudtam az osztálynak elmondani. pedig ha láttam volna, mi nyertük volna meg sorry.gif vagy ha mondjuk a kinti feladatnál előbb adom oda a pénzt, vagy nem magassarkú bokacsizmát veszek fel és tudok futni, előbb értünk volna be és több pontot kaptunk volna... sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, TearsOnMirror, White Soul, MadHatter, Lizania, Arcee23
2015. november 07. 15:42 #10438
TearsOnMirror
TearsOnMirror
rat whisperer
 
Státusz"Your love is just a frail disguise to hide the pain behind your eyes."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 22345
Csatolások: 7012
Azonosító: 245558
Offline offline
azoktól az igazán izgalmas facebook idézetektől, amiket odanyomorítanak a képeik fölé drága osztálytársnőim.
csak pár osztálytársamat jelöltem be az álneves profilomon, de azok is ilyenekkel kínoznak.
csoda, hogy még nem jöttek reklamálni, hogy miért nem lájkolgatom a szelfijeiket.
jegyezzék már meg: én csak a Dylan O'Brien rajongói oldal képeit lájkolom rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: White Soul, MadHatter, Lovatics04, Lizania, Arcee23
2015. november 07. 16:42 #10439
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
szülinapomra palacsintát kértem, ami mire délután elkészült, megebédeltem, szóval hirtelen csak 3-4 darabot ettem meg, mondván később majd jól betankolok vele. erre megjött a nagyképű, beképzelt, önző (és sorolhatnám) bátyám, akit szívből gyűlölök, és AZ ÖSSZES palacsintát elvitte, mely cselekedetet anyám támogatott is. wtf??!?!! és ezek után még ÉN vagyok az irigy, amiért a saját születésnapomon, a nekem készült palacsinták eltűnéséért felháborodásomnak hangot adtam (mert amúgy drága bátyám semmiért nem kér engedélyt, pedig régóta nem itt lakik).
lehet hogy most ez így gyerekesen hangzik, de már a nem létező tököm is tele van ezzel a rohadékkal.
11 felhasználónak tetszik: Jody, Kitti Mimi, Szandi0820, Lil98, White Soul, missdaisy, MadHatter, Lizania, exoverdose, icarlyluv, Arcee23
2015. november 07. 16:50 #10440
Kitti Mimi
Kitti Mimi
 
Státusz"Elindultunk, mi nem nyugszunk Rock and Roll te vagy a Himnuszunk!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.18.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 20
Azonosító: 248600
Offline offline
Hideg+eső. :-(
1 felhasználónak tetszik: Lizania
540 oldal 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!