Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 01. 15:13 #10361
- törölt felhasználó -    
Tavaly volt vagy 10 ha nem több photoshop beadandónk és reménykedtem benne, hogy vagy e-mailben küldtem át vagy dropboxon kellett megosztani.. hát nem, megtaláltam három munkámat. #hellyeah omg.gif tartalmas lett a portfólióm xD
4 felhasználónak tetszik: Jody, Wyrd, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2015. október 01. 20:14 #10362
- törölt felhasználó -    
Idézet
*Amikor egy baráti pár szakít a környezetedben, és Te nem vagy hajlandó senki pártjára sem állni*

Fiú: ugyanolyan krva vagy, mint Ő. 
Lány: ...és te nevezed magad barátnőnek? Menj, és pontpontpont...


Nekem lenne ilyen forgalmas szerelmi életem, egyem a májukat. rohog.gif
Elvileg sértődnöm + sírnom kéne, de nem megy. Végre valami édes hármas románc szaga terjeng a levegőben.
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody, Wyrd, Bátor Ventillátor, menthol, Törpemókus, White Soul
2015. október 01. 21:33 #10363
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Egyszerűen rohadtul elszomorító és kiábrándító, amikor valaki ad mások véleményére, és azért szrik a fejedre. Még inkább, hogy a pofádba hazudik, és úgy kell belőle kirángatni minden egyes szót. Hát kapja be az ilyen; nincs szükségem felszínes kapcsolatokra. De legalább a szemembe mondaná, amit gondol, nem lenne belőle baj, elvárom mindenkitől, hogy őszinte legyen. Amúgy sem tudtam eloltani azt a minimális szikrát, csak most, így. Viszont nagyon sajnálom, és krva szomorú is vagyok, van egy gyönyörű szép emlékem, amit többé nem ismételhetek meg.-természetesen ez is csak nekem gyönyörű. sad.gif
Ha nem csak egy kibszott transzvesztita lennék, hanem egy nagycsöcsű, goth prostituált jellegű hölgyemény, ez rég más lenne. És nem lenne ez az egész ilyen kívülállók számára "fura". Őszintén? A külsőségeket leszámítva, nem látnék különbségeket.
Kisregény end.
A többit elintézem a fejemben, este meg majd döglődök és kínzom magam a fantomokkal. laugh.gif
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody, White Soul, Lizania, Wyrd, Cute girl 998, Lil98, Bátor Ventillátor, TheTruthAboutLove, menthol
2015. október 04. 14:37 #10364
- törölt felhasználó -    
Én alapból nem vagyok olyan aki egy fiú miatt szomorú de most teljesen kivagyok.
Van egy srác aki már egy hónapja tetszik, és ő ezt tudja, elmondtam neki! Akkor úgy reagált de cuki vagyok...aztán 3 hétig húzott azzal, hogy 'hajtott rám' :szép a szemem, gyönyörű vagyok stb...Erre elmesél egy sztorit amitől teljesen kiábrándultam belőle, és örül neki mert legalább mostmár 'tudom hogy milyen szemét' --az ő szavaival. Én persze már ekkor padlón voltam de azért közli hogy nem akarja hogy vele legyek együtt DE azért tetszek neki! Olyan sírógörcsöm van hogy beszélni alig birok!
Valaki valami jó tanács? Jól esne:((
2 felhasználónak tetszik: White Soul, Rocket
2015. október 04. 23:13 #10365
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Hogy mindenki tök szerelmes, én meg itt ülök és - "szeretem a tortát. smileeee.gif " rofl.gif
13 felhasználónak tetszik: White Soul, Rocket, Phaedra, nothingcanstopme, Hopeh., Szandi0820, Lil98, Bátor Ventillátor, Wyrd, LaDySmIth, exoverdose, Törpemókus, menthol
2015. október 05. 16:48 #10366
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bertina @ 2015.10.04. 23:13)
Hogy mindenki tök szerelmes, én meg itt ülök és - "szeretem a tortát.  smileeee.gifrofl.gif

Szerencsés vagy! meghajolo.gif
2015. október 05. 16:56 #10367
- törölt felhasználó -    
mennyivel egyszerűbb lenne, ha nem lennék szerelmes, komolyan rohog.gif ijesztő hogy milyen kis dolgokkal képes beragyogni a napomat. nem ismerek magamra unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, Bátor Ventillátor, TheTruthAboutLove, White Soul
2015. október 05. 17:01 #10368
- törölt felhasználó -    
A technika tanárommal. Na szóval, eddig ebben az évben 3 órát tartott, pedig elvileg minden héten lenne neki egy, de már most ezek után is van több gyerek (értsd: a fél osztály) akinek már egyest adott. Az első órát még csak nem is ő tartotta, hanem egy teljesen másik tanár, az házi feladatnak egy szabad kezes bemutatkozó (új tanár a nő) rajzot adott fel. Én egy könyv élményt rajzoltam a Csillagainkban a hibáról. 2. órán beszedte, és rajzolnunk kellett egy állatot, de persze volt egy halom kikötés, az osztály háromnegyede, élén a legjobb rajzosokkal, na akkor megengedte hogy keddre fejezzük be a rajzot, amikor csak hétfőn van órája. Haza megyek, megcsinálom a házim, dög fáradtnak neki állok a rajznak, este 10-ig csinálom, hogy elfogadható legyen. Másnap leadom. Ma megint volt óránk, feladja a feladatot, amit szinte senki sem ért ( thumbsup.gif ), és közben kiosztja a rajzokat. Jegyeim: 4, 3 Na szép, már 3. órán van egy 3-asom. A legjobb az egészben, hogy még matekból is 5 alá a legrosszabb jegyem, és néptáncból is a 4/5 amikből rémes vagyok. Az én rajzaim nem is lettek olyan jók, de azért egy 4-est mindkettő megérdemelt volna. Az osztályban az egyik barátnőm egy gyönyörű rajzot rajzolt, látszott hogy órákon át dolgozott vele, és neki is 4-es lett. Hallottam, hogy egy gyereknek az 1. munkájára 4-est adott, idézem: Nagyon szép rajz, csak nem tudom, milyen nyári élményt ábrázol
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2015. október 05. 17:50 #10369
- törölt felhasználó -    
Olyan okos ez a Lány. Meg szép. Meg rohadt jó humorral rendelkezik. Szívesen megismerném közelebbről is. Kár, hogy közöm sincs sem a bi-poli-, esetleg pánszexualitáshoz.
... És megint elfelejtettem bevenni az überkonzervatív apácadilibogyómat. Nyehembe már.
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Wyrd, White Soul
2015. október 05. 17:56 #10370
- törölt felhasználó -    
Áldani fogom azt a napot amikor ott hagyom az idétlen osztálytársaim. A tököm tele van az egész agyatlan bagázzsal. Nálunk úgy történnek az osztályon belüli megbeszélések, hogy mindig 4-5 ember akarata érvényesül. Ma is sikerült a fél osztállyal összevesznem egy dologban, mert megint az lett volna - és az is lett - amit ök akartak. A végén már direkt nem hallották meg amit mondtam. A másik dolog, hogy velem együtt még legalább négy embernek nem tetszett a dolog, de csak ketten szálltunk szembe a többiekkel. A tököm tele van azzal is, hogy ha van valami akkor is csak ketten mondjuk el a véleményünket a többiek vagy azt mondják, hogy 'nekem mindegy' közben rohadtul nem, vagy hallgatnak. Ma megint sikerült az felhergelniük az idegrendszerem rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Lizania, biush123
2015. október 07. 14:48 #10371
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Online online
kiakadtam. múlt pénteken hat ember írt Voltaire Candide című művéből, öt kérdés. mind az ötre tudtam a választ, erre ad egy hármast. merthogy két válasz hiányos volt. akkor miért nem ad négyest? először azt írta rá, utána meg hibajavítózta és átírta hármasra. amúgy mind a hat ember azt kapott. a poén, hogy olyanokért vont le fél pontokat, hogy
milyen országokban járt? (5) ha írtál ötöt, de nem írtad bele Lisszabon-t vagy Eldorádó-t, csak félig jó.
milyen gondolattal zárul a mű? leírtam az utolsó sort, erre fél pontot levont, merthogy ez csak az egyik fele. akkor mondja azt, hogy ki is kell fejteni, mikor lediktálja a kérdéseket.
főbb szereplők (3) ez volt az eredeti kérdés, de a dogában már azt is akarta tudni, hogy kik voltak ők. és hiába írtam le, hogy Kunigunda Candide unokatestvére volt, Pangloss meg a tanítója, nem fogadta el.

amúgy egyáltalán nem értem, hogy hogyan diplomázott le. olyan hülye, mint egy földigiliszta. és ezzel megsértem a földigilisztákat. ugyanez igaz a földrajz tanáromra is, aki lehülyézett és leszínvakozott minket. rolleyes.gif ha tudná, hogy mi milyen jelzőkkel beszélünk róla rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, menthol, Lizania, Szandi0820
2015. október 07. 14:57 #10372
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Sikerült bekerülnöm 1 olyan osztályba ahol megint én vagyok az aki senkit sem ismer mindenki más együtt jár bulizni én ugye nem megyek sehova mert még köszönni se köszönnek nem hogy elhívnak valahova ezen kívül facebookon kommentelgetnek egymásnak stb. ha valaki hozzám szól az pedig azért van h elkérje a jegyzeteimet jó nem?
9 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Rocket, Phaedra, menthol, Lizania, Szandi0820, Törpemókus, ariana grande14, Bátor Ventillátor
2015. október 07. 16:49 #10373
- törölt felhasználó -    
Olyan szinten utálom az osztályom. Minden nap a pokol velük. Nem elég, hogy állandóan b.sztatnak a stílusom miatt, még a hülyeségeiket is elviselem, de most már kib.szottul elegem van. Legfőképpen az egykori "legjobb barátnőmből". Régen állandóan azzal zsarolt, hogy nem lesz a barátom, meg ilyen gyerekes szarok. Na már most, rólam tudni kell, hogy nehezen barátkozom, abban az időben pedig igencsak örültem, hogy végre lett egy barátnőm. Állandóan zsarolt. Mindennel. Tiszta lelki beteg voltam. Minden nyáron szart a fejemre. Két éve itt lakunk a mostani házunkban, még egyszer nem tolta ide a képét, holott nem egyszer kértem. Aztán miután három hónapig mit csináljon az ember teljesen egyedül, találtam egy lányt, akivel tök ugyanolyan a stílusunk, és legjobb barátnők lettünk. Róla 4 hónap alatt többet tudok, mint a régiről majdnem 8 év után. Az új legjobbom ugyanoda jár, mint én, így szünetekben tudunk beszélgetni, és szoktunk is. Na ez a régi barátnőmnek viszont rohadtul nem tetszik, és mindenfélével próbál féltékennyé tenni és visszaszerezni. Például az egyik osztálytársammal barátkozik, mikor ott vagyok, röhögnek, beszélgetnek, mikor az új legjobbommal beszélgetek, a régi barátnőm szomorú fejet vág, és az egész osztálynak azt ecseteli, hogy milyen szar ember vagyok, hogy ott hagyom. Aztán miután vége a szünetnek, csak azt kapom, hogy mennyire nem kedvel, de azért állandóan a társaságom keresi... Ma tesin pedig kosaraztunk. Ott is az osztálytársammal volt állandóan. Csak egymásnak dobálták a labdát, mint a gyerekek. Egyszer nem dobták volna oda nekem, holott dobtam pár kosarat. Néha olyan szívesen eltűnnék, és soha nem jönnék vissza.
7 felhasználónak tetszik: White Soul, Cute girl 998, Phaedra, Lil98, Lizania, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2015. október 07. 19:19 #10374
- törölt felhasználó -    
Olyan rossz érzés, hogy minden nap átlagban 3 órát tanulok és így is vannak elég rossz jegyeim. Más meg minden szünetben leckét másol, és jobban áll, mint én. Komolyan nagyon fáradt vagyok. Na mindegy, hétvégére beiktatok egy 12 órás alvást.
5 felhasználónak tetszik: White Soul, Cute girl 998, Lizania, Lil98, Bátor Ventillátor
2015. október 07. 19:52 #10375
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Olyan szinten ki vagyok már most fáradva, hogy arra szavak sincsenek. Ma már kétszer sírtam a suliba, egyszerűen nem tudom magam kipihenni, és a középiskola annyival fárasztóbb, mint az általános. Ott sosem voltam ennyire fáradt minden nap után, most meg van egy csomó 8 meg 7 órám, tavaly 6 volt a legtöbb, és most egyetlen egyszer van csak 6 órám, már annak is hallelújázok rolleyes.gif Pluszba még csinálni kell a közösségi szolgálatot, de suli mellett és már a tököm kivan vele, hogy legyek ott 8 órába, figyeljek órákon, itthon tanuljak, meg írjak házit, meg csináljam a közmunkát, és mindenre jut időm, csak élni nem.
Ja meg kb értelmi fogyatékosnak érzem magam a suliba mindennap, mert a tesi rémálom, és diszkalkúliásként minden matekkal kapcsolatos dolog is, és nekem volt annyi eszem, hogy környezetvédelemre jöjjek, ahol labor van és számítások dögivel. És megvisel az, hogy szinte semmibe se vagyok jó.
Na meg volt egy nagyon aranyos matektanárunk szeptemberbe, és most jött egy borzalmas. Plusz a földrajz is egy fos. Miért? sad.gif Szünetet akarok...Jó iskolám van, szeretem, meg az osztályom is jó, csak én nem érek semmit rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Nina 10, Lil98, Szandi0820, Phaedra, Bátor Ventillátor
2015. október 08. 20:27 #10376
ariana grande14
ariana grande14
tattooed girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.02.
Hozzászólás: 1803
Csatolások: 104
Azonosító: 228631
Offline offline
Olyan szinten kivagyok, hogy az már fáj. Minden nap szinte van 7 órám, már azokat is alig bírom ki, mert az összes tanár maratonit diktál, ha szólunk neki hogy lassabban, akkor is egy kicsit lelassít, majd újra gyorsan mondja. Minden napra tanulni, mint ahogy holnap is.. komolyan egy élmény 1.órába írni, ahol szellemileg szinte ott se vagyok, aztán az utolsó előtti órába is, amikor meg már a tesi miatt fáradok el, mert szerdán 20 percig futtatott megállás nélkül, ami miatt még mindig izomlázam van. Tudtam hogy nehéz lesz a középiskola, szeretem is mert tetszik meg minden.. de csak 1 hónapja kezdődött el a suli és máris minden órán írunk, meg felelünk. Csoda lesz ha évvégéig kibírom. A másik dolog meg a közösségi munka, persze.. tanulok, házit írok, tanulok, tanulok akkor meg tegyek le 50 óra közösségi munkát, csak akkor ebbe az a szuper..hogy mikor alszok.
5 felhasználónak tetszik: White Soul, Cute girl 998, Nina 10, Lizania, Bátor Ventillátor
2015. október 09. 16:28 #10377
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
A kémiatanárnő előszeretettel rak bele olyan feladatokat a témazáróba, amit még az osztályunk kémiazsenije sem tud megfejteni. Tudja ki fog hozzá menni fakultációra. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Nina 10, Phaedra, Szandi0820, Bátor Ventillátor, menthol
2015. október 09. 18:21 #10378
Vans
Vans
game on
 
Státuszdon't say a word while we dance with the devil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.05.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 368
Azonosító: 249432
Offline offline
eddigi életem egyik legrosszabb napja volt a mai. úgy imádom, mikor a matek tanárunk azt mondja az óra utolsó öt percében hogy holnap témazárót írunk, de nagyon könnyű lesz szóval nem is készülünk rá. na már itt szívrohamot kaptunk tegnap, ma meg is írtunk és az osztály 70%ának fingja nem volt, éppen mit csinál. örülök, ha meg lesz a kettes unsure.gif na most már hajthatok arra, hogy legalább a négyest megkapjam félévkor, a többit meg tartsam ötösre így felvételi előtt...
2 felhasználónak tetszik: White Soul, Bátor Ventillátor
2015. október 10. 14:22 #10379
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Elegem van a matekból. Egy szót sem értek az egészbõl, mindig is totál hülye voltam amikor számokról volt szó, nem csoda, hogy tavaly év végén annyira örültem a hármasomnak. A legjobb a közmunka, amivel egyébként nem is lenne semmi bajom, ha nem késném le miatta a négyes buszomat öt napon keresztül. Úgyanis fél öt-öt óra körül fogunk végezni, tehát csak a hat órás busszal tudok hazamenni. Mire az beér, lesz este hét óra. Szerencsém lesz, ha egy nap eszek majd két szendvicset mert a sok cuccnak hála, semmi több nem fér bele a táskámba. Utána meg még tanuljak, és feküdjek le, hogy ne teljesen nézek ki hullának másnap hajnalban a buszra rohanva.
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, missdaisy, Szandi0820, Bátor Ventillátor, menthol, Lizania
2015. október 10. 15:23 #10380
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ez a végzős év kifog készíteni. a matekot nem értem, egy tök egyszerű képletet sem tudok megoldani. magyarból hetente írok 3 oldalas olvasmánynaplókat (amúgy másolom, de az sincs meg hamar), mellette vers és novellaelemzéseket. közben tanuljak törire, hétfőn tételekből, hét közben pedig a sima anyagból. közben médiából írjak esszéket és elemezzek filmeket. mellette dolgozzam ki mindenre a tételt. a nem érettségis tárgyakat hagyjuk is, mindegyik tanár arról papol mennyire fontosak, közbe egyikünket se érdekel ez a szakma. járjak különangolra, mert szart se tanultam 4 év alatt, és keressek egy normális matektanárt. maradjak ott 4 óráig 8 tanóra után, hogy táncot tanuljak szalagavatóra, amit már most utálok. menjek el ruhapróbákra, keressek cipőt, sminkest és közbe azért éljek is egy kicsit. úgy hogy háromnegyed 6-kor kelek. már most utálom az egészet.
15 felhasználónak tetszik: Jody, missdaisy, Szandi0820, White Soul, Bátor Ventillátor, CandUs, Lil98, Lovatics04, menthol, Fannycska999, icarlyluv, virgi09, Lizania, Nelia, sg1992
540 oldal 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!