Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 07. 17:37 #10261
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Idézet (Avie @ 2015.09.07. 17:20)
hidd el velünk is ez volt rohog.gif 
igeeen blush.gif


Megpróbálok reménykedni. laugh.gif
Küldöm. rohog.gif
2015. szeptember 08. 16:10 #10262
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Megint én.
Ahh, nem tudom most olyan érzésem van, mintha az évfolyamtársaim közül kettőnek is tetszenék. Az egyik mellettem ül éneken és amikor feltettem a kezem a padra, akkor Ő is feltette, de nagyon közel az enyémhez, nem mellesleg néz, meg folyamatosan hülyül a barátaival, hogy felkeltse a figyelmem és ma is kottaosztásnál odaadta a kottát és ahelyett, hogy én vettem volna el a barátnőmtől elvette és odaadta nekem. Ő volt március 15.-én a párom táncban és az üzenőmet is odaadta a földről.
A másik az meg a volt kiszemeltem testvére. Néz, de úgy mintha soha nem látott volna és utánozza a mozdulataim. Felültem a nem tudom mire(nem jut eszembe a neve. rohog.gif ) erre ő is felül közbe figyel. Beletúrtam a hajamba, erre ő is. Ma templomban végig engem bámult és mosolygott rám.
Én vagyok ilyen paranoiás?
Ja meg ma láttam a (volt) kiszemeltemet. Igazából nem tudom. Fogalmam sincs, hogy érzek-e valamit iránta, de mivel ma egymás mellett álltunk elég közel annyira dobogott a szívem, szóval valószínű.
Meg folyamatosan bejön az osztálytársaim barátja, úgy unom már. Mindig ott fáraszt és cseszteti az osztálytársnőmet is.
Van még valami?
Jah, ez a menekült témával úgy kivan a nem létezőm. Mindenki, ismétlem mindenki takarodjon vissza a hazájába. Úgy unom már, hogy nézem a híradót, minden hír a menekültekről szól, egyik nap is csak két hír nem szólt róluk.
Jah, igen nekem ilyen nagy problémáim vannak. rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: sg1992, LaDySmIth, ilus1996, Szandi0820, Rory gilmore 12, ArianaGrandeforever, TearsOnMirror, Nelia
2015. szeptember 08. 17:48 #10263
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Elore isenezest, hogy nem irom ki az ekezeteket, mert meg azelott szeretnem ezt megirni, mielott megint elmegy a net dry.gif
Tehat az elso ez, hogy olyan sz.r a net mostanaban, hogy konkretan alig lehet akarmit csinalni anelkul, hogy kiirna vagy ketszer hogy elment a net. Noooormaaalis?
Aztan, ugye mivel kocsival jarok suliba, eleg nagy az eselye annak, hogy otthagyom az autoban a telefonomat. Hat nem ez tortent? laugh.gif Na de nem csak ez, elvesztettem valahol az ebedjegyes papiromat, amin kb 3 heti ebedjegyem van. Hat tenyleg nagyon jol indul az ev, megint smileeee.gif
Mi lesz igy velem, te jo eg. Osse kee mar szedni magam biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, Szandi0820
2015. szeptember 08. 18:54 #10264
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (TearsOnMirror @ 2015.09.07. 17:20)
Ügye nálunk létezik a DÖK, amibe mindenki nagyon be akar kerülni, mert, ha segítünk kapunk dicséretet, meg minden féle más jutalmakat, plusz el is kérnek sokszor minket óráról. Az egyik kedves osztálytársnőm lefizette a többieket, hogy szavazzanak rá... Szerencsére sokakat nem sikerült manipulálnia, úgyhogy még én is becsúsztam a társaságba...

Ma éppen mivel van tele a DÖKöd? biggrin.gif jk
3 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor, LaDySmIth
2015. szeptember 08. 18:57 #10265
- törölt felhasználó -    
A tanárok, sőt az egész iskola elvárja, hogy a gyerek mindent maga elintézzen. Menjünk ki Győrbe ha kell könyv, szerezzünk magántanárt, hogy megtanuljuk, amit az iskolában kéne. bitch please arra van az iskola, hogy tanuljunk
6 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor, virgi09, Szandi0820, Wyrd, Mrs.Jack Frost
2015. szeptember 08. 19:16 #10266
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
A kémiatanár el akar küldeni a Bolyai Természettudományos versenyre. Ez eddig is elég ótvar, de az osztály minir.bancaival leszek egy csoportban. És velük megyek a k.csög anyanyelvire is. Valamit ki KELL találnom!! furesz.gif help.gif
5 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor, virgi09, LaDySmIth, ArianaGrandeforever
2015. szeptember 08. 19:25 #10267
- törölt felhasználó -    
Én a hülye fejemmel nyár elején megígértem,hogy mindenből ötös leszek... omg.gif Hogy fogom ezt összehozni?!
2 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor
2015. szeptember 08. 19:27 #10268
ArianaGrandeforever
ArianaGrandeforever
Potterhead (͡° ͜ʖ ͡°)
 
Státusz2 0 1 9
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 987
Csatolások: 42
Azonosító: 246896
Offline offline
Hát.... nekem mint mindenkinek egy dologgal vagyok roszszba A SULIVAL!+ De inkább a ,atematika tanmárommal, a köri tanárommal, és a töri tanárommal! mellow.gif mellow.gif mellow.gif mellow.gif mellow.gif
2015. szeptember 08. 19:31 #10269
ArianaGrandeforever
ArianaGrandeforever
Potterhead (͡° ͜ʖ ͡°)
 
Státusz2 0 1 9
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 987
Csatolások: 42
Azonosító: 246896
Offline offline
Idézet (Lovatics04 @ 2015.09.08. 16:10)
Megint én.
Ahh, nem tudom most olyan érzésem van, mintha az évfolyamtársaim közül kettőnek is tetszenék. Az egyik mellettem ül éneken és amikor feltettem a kezem a padra, akkor Ő is feltette, de nagyon közel az enyémhez, nem mellesleg néz, meg folyamatosan hülyül a barátaival, hogy felkeltse a figyelmem és ma is kottaosztásnál odaadta a kottát és ahelyett, hogy én vettem volna el a barátnőmtől elvette és odaadta nekem. Ő volt március 15.-én a párom táncban és az üzenőmet is odaadta a földről.
A másik az meg a volt kiszemeltem testvére. Néz, de úgy mintha soha nem látott volna és utánozza a mozdulataim. Felültem a nem tudom mire(nem jut eszembe a neve. rohog.gif ) erre ő is felül közbe figyel. Beletúrtam a hajamba, erre ő is. Ma templomban végig engem bámult és mosolygott rám.
Én vagyok ilyen paranoiás?
Ja meg ma láttam a (volt) kiszemeltemet. Igazából nem tudom. Fogalmam sincs, hogy érzek-e valamit iránta, de mivel ma egymás mellett álltunk elég közel annyira dobogott a szívem, szóval valószínű.
Meg folyamatosan bejön az osztálytársaim barátja, úgy unom már. Mindig ott fáraszt és cseszteti az osztálytársnőmet is.
Van még valami?
Jah, ez a menekült témával úgy kivan a nem létezőm. Mindenki, ismétlem mindenki takarodjon vissza a hazájába. Úgy unom már, hogy nézem a híradót, minden hír a menekültekről szól, egyik nap is csak két hír nem szólt róluk.
Jah, igen nekem ilyen nagy problémáim vannak. rolleyes.gif

jééééé laugh.gif mvelem is ez van csak más helyszinekkel és eg fiú csinálja ezt áés nem.... nem vagy ilyen paranóniás!
1 felhasználónak tetszik: Lovatics04
2015. szeptember 08. 19:35 #10270
ArianaGrandeforever
ArianaGrandeforever
Potterhead (͡° ͜ʖ ͡°)
 
Státusz2 0 1 9
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 987
Csatolások: 42
Azonosító: 246896
Offline offline
Idézet (Avie @ 2015.08.31. 16:26)
Csatlakozok az előttem szólókhoz, nekem is a sulikezdés a legnagyobb problémám. Nem tagadom, egész jó nyaram volt, (10/7 kb) és még el tudnám viselni pár hétig. Még ha nem is történne velem semmi különleges. Hiányozni fog a napi 11 óra alvás cray.gif
de a sulimnak van egy nagyon jó pontja. van nyílt wifi. hehe.

nekem 13 órás volt cray.gif
4 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, Rory gilmore 12
2015. szeptember 08. 19:42 #10271
- törölt felhasználó -    
Iskola, időjárás, osztály. Kezdjük az első és lefontossabb problémával. Teljesen elveszi az életkedvem ez a sok tanulás. Délelőtt full lefáradok, már most dolgozatok vannak, ráadásul angolon abból amit elvileg már tudni kéne, de hála a tavalyi angol tanárnak, aki egy ennyire alapdolgot képes volt kihagyni és most pluszba tanulhatjuk. Délelőtt meg a délutáni órákon teljesen kifáradok, főleg tesin és mivel errefele nem sűrűn járnak buszok legtöbbször még várni kell egy jó órát hogy ideérjen. Az osztály pedig úgy döntött hogy nekünk nulladik órában kell a hittan mintha nem lenne elég a sima első órára való kelés. Az osztályt máshogy nem lehet jellemezni mintsem hogy drámatagozat. Az én legjobb barátnőmmel harmadik óta vagyok jóban és eddig egyszer vesztünk össze, a többieknél meg mennek a drámák minden évben új csapatok kerülnek össze. Tehát tavaly még elmondják egymást mindennek idén meg puszipajtás viszonyban vannak. Most is azt a csajt jön nekem szidni az egyik akivel tavaly még elválaszhatatlanok voltak annak az oldalán akit 5 hónapja még közös erővel tiportak a földbe. A fiúk szerencsére visszavettek, legalábbis nálam mivel szinte nem tudnak másképp beszólni mintsem hogy ne nézzél vagy hogy ronda vagy. Napi szinten mennek a botrányok, egymás szemébe jópofiznak a hátuk mögött meg egymás titkait beszélik ki. Lehet a lányok már csak ilyenek, de ezek szerint mi vagyunk a kivételek. Arról ne is beszéljünk hogy egy-két osztálytársam meg pióca módjára rám akaszkodik és levegőt venni se hagy, másnak meg csak néha felelek meg... Aztán ha szótlan vagy még majdnem hogy meg is sértődnek. Hát, rendben. Az időjárás... nem hiszem el hogy én egy héttel ezelőtt [pontosabban hétfőn] a szabadtéri aquaparkban lubickolok, ma meg beszállok a kocsiba és az mit mutat? 7 fokot... Rendben, itt az ősz, de azért ilyen időjárást nem várna az ember. A szél is fúj, jól ki is fújta a számat, úgyhogy kenegethetem össze-vissza. Nincs egy csizmám sem, mert a tavalyinak elszabtam a cipzárját, a többi meg tönkre van menve. Nyáron persze bevásároltam mindenféle nyári cipőt hogy jók lesznek szeptemberre, de ezek szerint... Pulcsi meg hosszú ujjú felső terén is már csak a tavalyiak vannak meg.
6 felhasználónak tetszik: sg1992, virgi09, LaDySmIth, Vampiregirl1, Szandi0820, Rory gilmore 12
2015. szeptember 08. 19:54 #10272
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Elértem, hogy az iskolatársaim egy része szentimentális, szánalmas alaknak tartson, elrtontottam a gyomromat, felsértettem az amúgy is fájó lábam és elhagytam a szemüvegem. Ez. Egy. Sz*r. Nap. és még nincs is vége.
10 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor, virgi09, LaDySmIth, Shadygirl, ApusztákBoszorkánya, Wyrd, Szandi0820, Ritya, Rocket
2015. szeptember 08. 20:59 #10273
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8763
Csatolások: 215814
Azonosító: 59785
Offline offline
Mindig képes vagyok meglepődni az emberek érzéketlenségén és bunkóságán, de ma olyat hallottam, hogy én az illető helyében kb. a bolygómagig süllyednék. Egy májrákos betegre kijelenteni azt, hogy "na végre megtudja, milyen betegnek lenni, mert amikor én beteg voltam, sosem volt otthon"... hát azért ehhez kell valami pofa. Hozzátenném, hogy a kedves beteg azért nem volt otthon, hogy őladységét eltartsa, de ez már mellékes... igazi feleség a javából. Kíváncsi lennék, hogy meddig fog egyedül maradni a "kedves feleség", miután a férj sajnálatos halálával egy igen szép összegű nyugdíjtól esett el. rolleyes.gif
Komolyan Sanyi bá', hogy vehetted el ezt a nőt? cray.gif
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, virgi09, LaDySmIth, Shadygirl, Jody, ApusztákBoszorkánya
2015. szeptember 08. 21:20 #10274
- törölt felhasználó -    
Csak berakták a karéneket szerda 0. órára. Minden vágyam az volt, hogy hajnalban felkeljek és becsattogjak az iskolába csak azért, hogy énekelgessek. 110.gif
9 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor, virgi09, LaDySmIth, Shadygirl, Jody, Phaedra, Wyrd, Szandi0820
2015. szeptember 08. 22:05 #10275
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Jó látni, hogy mindenkinek a töke az iskolával van ki...
Nekem is, éppenséggel azzal, hogy hú de jó dolog napi 9-10 órát a suliban ülni, hazajönni, és kétórányi leckét csinálni. Ja, nem. Meg pasim is felhúzott, az ilyen értelmes tanácsaival, hogy "mért nem csináltad meg előbb a házidat, most nem panaszkodnál?" 1.: ma kaptam, így nehezen csináltam volna meg előbb 2.: ami meg hosszabb lélegzetű, arra meg tényleg soha nem jut időm, mert mindennap a másnapra kellő anyag kb elveszi az összes időt. ma is akartam matekfeladatsort csinálni, de nem jött össze... Na persze ő könnyen beszél heti 20 órával, nem 42vel...
9 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor, virgi09, LaDySmIth, Shadygirl, Szandi0820, Jody, Phaedra, Wyrd
2015. szeptember 09. 13:16 #10276
- törölt felhasználó -    
Kint hétágra süt a nap, én meg az ágyban fekszem náthásan, fájó torokkal és a fejem majd szét robban. Szeretem a hidegebb idöjárást, de az ösz beköszöntével, ha megfúj egy kis szél, már be is dugul az orrom rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: virgi09, drfan, Shadygirl, ApusztákBoszorkánya
2015. szeptember 09. 17:27 #10277
- törölt felhasználó -    
Régen mindig kövér disznóztak. Most felvettem egy minyonos pólót, erre jönnek a kövér minyon jelzővel. elnézést, ezek miatt a k_csögök miatt fogytam 10 kilót, leszrom. ha nem tetszik ne nézzen. az egész egy nagy vicc rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: sg1992, virgi09, LaDySmIth, Szandi0820, Shadygirl
2015. szeptember 09. 17:35 #10278
- törölt felhasználó -    
Anyukámmal. Megint. rolleyes.gif
Annyira imádom, amikor mindenféle sz*rnak lehord, és kiátkoz a családból minden idiótaság miatt, amit a végletekig kiforgat a kibeb.szott f.szom tévképzelgéseivel, és egyébként is, mennyire raj már a gyereket családi cirkuszra hazavárni, mellesleg vele is "pusztán" 80 decibel volumén üvölteni, hiszen hadd legyen már meg a családi idill hangulata heti egyszeri alkalommal, miért is ne?
Úgy gyűlölöm a mostani "énjét". Olyan, mint egy megrekedt klimaxos vénasszony, akinek a balhék jelentik az egyetlen lelki felüdülést. Utóbbi jelző pedig úgyszintén magáért beszél. Mi a tökömért járkál az én gönceimben, miért versenyzik velem állandóan, miért alakítja a feslett műnő, kombinálva a 15 éves szűzike karakterét a hímnemű ismerőseinek? Halvány lila gőzöm sincs, mi történt Vele az utóbbi időben, de már marhára kikészít a folytonos sztárallűrjeivel. Ja, és akkor még én vagyok (ki más?) a Família által Ellene hangolt utolsó, lelkiekben marhára instabil antikrisztuska', aki oly' szinten divatdepressziós(?), önsajnáltató vadp*raszt, hogy képtelen megérteni a Szentem' lelkivilágát. Helyes, én is így gondolom. smileeee.gif smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: sg1992, Bátor Ventillátor, exoverdose, Szandi0820, Shadygirl, rammievengeance
2015. szeptember 09. 18:19 #10279
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Idézet (ArianaGrandeforever @ 2015.09.08. 19:31)
jééééé  laugh.gif  mvelem is ez van csak más helyszinekkel és eg fiú csinálja ezt áés nem.... nem vagy ilyen paranóniás!


Akkor jó. laugh.gif
2015. szeptember 09. 18:30 #10280
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Azzal, hogy a tanárnak már könyörögni kell azért, hogy az a sok gyökér bekussoljon. Okay, hogy én vagyok az egyetlen, a stréber, aki szeretne figyelni, mert nem otthon akar 5 órát tanulni, de azért nem kéne pofátlanul hangosan beszélni a tanárral párhuzamosan. 22 főből kb. 4-en ülünk csöndben például egy átlagos töriórán... (Ja, a tanár is töketlen, egyáltalán nem tud fegyelmezni...)
15 felhasználónak tetszik: sg1992, Jody, Cute girl 998, Rocket, virgi09, Lil98, LaDySmIth, Phaedra, TearsOnMirror, Szandi0820, Lovatics04, Fannycska999, rammievengeance, Bátor Ventillátor, JadeB
540 oldal 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!