Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 11. 19:49 #10381
- törölt felhasználó -    
A tanárom magyaráz: (...) és még ide tartozik valami. Nem tudom micsoda, ne várjátok el, hogy mindent tudjak. Nem vagyok én lexikon. Aha, de mi azért minden tantárgyat tudjunk színjelesre, minden kérdésre tudjuk a választ, hatalmas mosollyal várjuk a tanárt és vágjunk jó pofát hozzá. Álmodj királylány cool.gif
12 felhasználónak tetszik: White Soul, Bátor Ventillátor, CandUs, Szandi0820, Lil98, Shadygirl, menthol, Fannycska999, icarlyluv, Lizania, Nelia, drfan
2015. október 11. 22:22 #10382
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
KÁROMKODÁS ALERT
Istenem, bárcsak a családomat én tudnám megválogatni! Szerintem elég sokat elárul az, hogy van apai ágról egy féltestvérem, de egykének vallom magam... Ne akarjatok hagyatéki f.szságokban részt venni, mert csak szétb.ssza az idegrendszereteket. Alig várom, hogy túl legyek ezen, és soha a büdös életben ne kelljen többet beszélnem kedves nővéremmel, aki szerintem -a családkájával egyetemben- alig várja, hogy a hátamba szúrhassa a nagykést.
Ilyenkor szoktam szóban vitatkozni az apámmal, hogy a f.szért kellett meghalni, k.rvára hiányoznak anyával egyetemben.
13 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, Lil98, Shadygirl, Jody, Phaedra, exoverdose, White Soul, Fannycska999, icarlyluv, Lizania, Nelia, drfan
2015. október 12. 00:08 #10383
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Az olyan fajta rajongókkal, akik külső alapján választanak maguknak kedvencet. Borzalmasan felszínesek.
8 felhasználónak tetszik: johanna92, Lil98, Szandi0820, Jody, menthol, White Soul, Fannycska999, Nelia
2015. október 12. 01:07 #10384
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (exoverdose @ 2015.10.12. 00:08)
Az olyan fajta rajongókkal, akik külső alapján választanak maguknak kedvencet. Borzalmasan felszínesek.


De merd ezt a szemükbe mondani! XD Olyan botrány lenne ott, huhuhú. biggrin.gif _nevet.gif
11 felhasználónak tetszik: exoverdose, CandUs, Lil98, Szandi0820, Jody, TarjaNightwish, menthol, White Soul, Fannycska999, Nelia, drfan
2015. október 12. 12:22 #10385
- törölt felhasználó -    
Kicsit kezd bosszantani, hogy mivel mi vagyunk a rettegett "általános tagozat", akik síkhülyék' mindenféle irányzathoz, és az orientáltságukat valahol a béka segge alatt kell keresni, folyton mi szívunk a tanári kar legsz*rabb tagjaival, akiket tán' még csak vigaszból is mazochizmus alkalmazni. A jobb érzésűeknek jár a bársonyszőnyeg, különben beírás, rovó, anyámkínja', pusztán pofára osztályoznak, raknak bele kibszásból direkt olyan kérdéseket a dolgozatba, ami jövő évi anyag, és "Ezek" csszik le a jegyeinket a 3,14ba. Aki nem ilyen, annak meg pályája elején kellett volna inkább vízvezeték szerelőnek elszegődni, annyira alkalmatlan a munkájára, pedig alapból rohadt szimpatikus egyed. Mondjuk ziher jobban járnék, ha inkább magamban keresném a hibát, és takarodnék tanulni, csak annyira igazságtalannak érzem a helyzetet. Elsősorban nem is éppen magam miatt.
9 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, Shadygirl, TarjaNightwish, menthol, Fannycska999, icarlyluv, virgi09, drfan
2015. október 12. 12:38 #10386
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Online online
Nagymamám megint elkezdte szidni anyut, a barátját, egy idő után még engem is. Ez megy már hónapok óta, mióta anyu barátja vett egy házat, pár nappal később pedig mamám elkezdett veszekedni mindenkivel, mindenki rossz volt csak ő nem. Egy hétig most minden jó volt, de ma megint elkezdett szidni mindenkit, és papámat is belerángatta, így most számára is rosszak vagyunk. Alapban nagyívben leszarom, bemegyek a szobámba, ha kell bezárom az ajtót és filmeket, sorozatokat nézek. De mikor már a fejhallgatón keresztül is hallom az már gáz. A legújabb "büntetés" most az, hogy nem fognak befűteni. Na nem mintha eddig annyira igyekeztek volna, mióta fűteni kell, mi csináljuk anyuval. blink.gif A legdurvább az, mikor közlik anyuval, hogy ha lerobbannak neki kell majd gondoskodni róluk - nem mintha nem ezt csinálta volna az elmúlt x évben - és nem a nagybátyáimnak, mert nekik diplomájuk van. mellow.gif Baszki, anyám tonnának emel nap, mint nap, de ez nem jelent semmit, merthogy nincs diplomája. bolond.gif A baj az, hogy ez nem most kezdődött, évek óta csinálja ezt, de most érte el azt a szintet, hogy már én is el akarok húzni innen a picsába, mert elegem van abból, hogy anyámat szidja, bántja, mert hiába nem mutatja ki, hiába mondja, hogy egyáltalán nem érdekli, tudom, hogy fáj neki, hogy a saját édesanyja mond ilyen dolgokat róla. unsure.gif Múltkor, mikor anyu felhozta neki, hogy jólenne kezeltetnie magát, mamám közölte vele, hogy beszélhetnének arról, hogy kit kezeltek a pszichiátrián. És ez kibaszottul alacsony ütés volt, anyu nem tehet róla, hogy annyira megviselte az apuval töltött utolsó pár év és a válás, hogy egy ideig a pszichiátrián kezelték. Rohadtul nem. Akit itt kezelni kéne az a nagymamám és nem csak szerintem, az egész család szerint. A legrosszabb az egészben, hogy én nem szólhatok, mert megígértem anyunak, hogy nem avatkozom bele ebbe a dologba...
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, White Soul, Lizania
2015. október 13. 15:21 #10387
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Kedves féltestvérem miatt még mindig. A családomat szétszedi az ideg, bezzeg ő ott lent vidéken vígan éldegél, úgy, hogy közben ő tart vissza attól, hogy eladjuk a közös örökségünket. Hogy lehet ilyen undorítóan viselkedni? A halott apánkból akar kvázi meggazdagodni. Undorító!
8 felhasználónak tetszik: White Soul, Lil98, Jody, Phaedra, exoverdose, Szandi0820, Nelia, Shadygirl
2015. október 15. 00:28 #10388
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Visszatértem ma is -vagy talán el sem mentem?! Na mindegy, lényeg a lényegben, hogy 3 órája lefeküdtem már aludni, de nem tudok, mert a megfázásom éppen a "csúnyaköhögés" fázisban van, amikor már mintha valami szakadna fel lerakódás az ember tüdejéből, de nem tudja kiköhögni, mert visszacsorog a garatán a nyelőcsövébe, és ugye ez ingerel mindent. Borzasztó idegesítő, jelenleg nem látom azt, hogy aludni fogok ma, bár azért legalább 2-3 órát szeretnék. Reggel 8-kor már van fül-orr-gégészet, szóval márcsak 7 és fél órát kell kibírnom, ami igazából csak 7, mert fél nyolckor ott akarok lenni, hogy én legyek a legelső és az orvos valami csodát adjon nekem, mert agyf@sztkapok!
6 felhasználónak tetszik: White Soul, exoverdose, Szandi0820, Phaedra, Lil98, Shadygirl
2015. október 15. 10:54 #10389
- törölt felhasználó -    
Az idöskori feledékenységböl (kezdödö Alzheimer). A nagymamám csak a gyerekeit ismeri fel és mindenki mástól minimum ötször megkérdezi kicsoda. Folyamatosan az ablakot figyeli, hogy mikor viszik öt haza miközben otthon van és fel alá járkál. Én voltam vele és öt perceként el kellett magyaráznom ki vagyok, miért vagyok ott, hol vannak a gyerekei, ö hol van, miért van ott ahol. A szívem szakad meg, hogy aki kiskoromban vigyázott rám, ma már azt sem tudja ki vagyok sad.gif
12 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, menthol, Jody, Fannycska999, Phaedra, Lil98, Lizania, Lovatics04, exoverdose, Shadygirl, sg1992
2015. október 15. 19:12 #10390
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
A matekkal. A tanárnő semmit nem tud rendesen elmagyarázni, mert annyira matek orientált, hogy nem képes azt felfogni, hogy hogyan nem lehet érteni azt a drágalátos tantárgyat. (Nincs a tanárnővel bajom mint emberrel, csak a matekkal) Én sík hülye vagyok mindenféléhez ami számokkal kapcsolatos, de ha valaki elmagyarázza, akkor kicsit jobban át tudom látni. De ő nem magyarázza el, leírja a táblára az egészet, aztán már oldjuk is a feladatokat. Aztán meg senki nem csodálkozzon azon ha a legjobb doga is hármas lesz.
6 felhasználónak tetszik: White Soul, Szandi0820, Fannycska999, Lil98, virgi09, Lizania
2015. október 16. 18:48 #10391
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (Phlox @ 2015.10.15. 10:54)
Az idöskori feledékenységböl (kezdödö Alzheimer). A nagymamám csak a gyerekeit ismeri fel és mindenki mástól minimum ötször megkérdezi kicsoda. Folyamatosan az ablakot figyeli, hogy mikor viszik öt haza miközben otthon van és fel alá járkál. Én voltam vele és öt perceként el kellett magyaráznom ki vagyok, miért vagyok ott, hol vannak a gyerekei, ö hol van, miért van ott ahol. A szívem szakad meg, hogy aki kiskoromban vigyázott rám, ma már azt sem tudja ki vagyok sad.gif


Az én mamám is pont ilyen sad.gif vannak jobb napjai, amikor nagyjából képben van, de egyébként már kb. azt se tudja hol van, és folyamatosan romlik az állapota.

ON:Általában nem húzom fel magam mások hibáin (ameddig azok nincsenek rám hatással), mondván, az ő életük, elcseszhetik ha akarják, nekem semmi beleszólásom; de ez a mostani most nagyon felhúzott. Három-négy osztálytársam már napok óta nem jön suliba, a tanárok úgy tudják, hogy betegek, de egyébként nyílt titok, hogy kb. orgiát tartanak sulin kívül (összebandáznak valahol és álló nap szívnak meg piálnak). És engem ez valahogy kiborít... mert persze, nincs abban semmi, ha az ember pénteken és/vagy szombaton este kirúg a hámból, de ha valaki már órára is piásan jön be, vagy be se jön napokig, az azért durva. Főleg, hogy ezek nem is olyan problémás emberkék, hanem okosak, és sokra vihetnék, csak éppen az egyiknek k*baszottul fáj az élet, a másik motiválatlan, a harmadik meg... hát nemtom, vele mi van. Szóval a lényeg az, hogy együtt nőttünk fel, és tudom, hogy sokkal többre vihetnék, ha összeszednék magukat, és nem válnának alkoholistává tizenhat évesen..
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Lil98, virgi09, Lizania, Shadygirl
2015. október 16. 23:39 #10392
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
A zseniálisan elosztott tanóráinkkal. Ez a hét hogy nézett ki óraszámokban: 9-10-8-7-2 ?????? nem lehetne úgy megcsinálni, hogy egy nap végén ne támolyogjunk teljesen hullán? Ja és ráadásul 10 órából melyikben kell írni dogát? a tizedikben. ofcorsz. és ezek után még menjünk haza, és tanuljunk napi három dogára meg csináljunk ötféle leckét...
7 felhasználónak tetszik: White Soul, Lil98, Szandi0820, virgi09, Fannycska999, Lizania, Shadygirl
2015. október 16. 23:45 #10393
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Online online
Alul nőnek a bölcsességfogaim és képtelen vagyok normálisan enni. Lassan ott tartok, hogy pépesített bébiételt vetetek anyuval... Pedig azt hittem, hogy ezek is olyan könnyen kijönnek, mint a felsők. Úgy látszik tévedtem. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: virgi09, Fannycska999, Szandi0820, Shadygirl
2015. október 18. 18:39 #10394
- törölt felhasználó -    
A családommal. Megint.
Annyira imádom, hogy összefognak ellenem, momentán előttem beszélnek ki, hogy miért vagyok annyira, de annyira búval bszott kőbunkó július óta/mióta koliba mentem/sötöbö, miért nem hívogatom Őket telefonon egy ideje, egyéb anyám kínja, mikor van, hogy Ők nem keresnek hetekig, amikor bármiféle kapcsolatot akarnék teremteni, pedig közlik, miszerint mi a frncért bsztatom Őket, és rám csszik a telefont. Miért borulok ki, mikor minden lélegzetvételemet csak ócsárolni tudják, és lehetetlenség az elvárásaiknak megfelelni. Amikor kedves próbálnék lenni, felemlegetnek évekkel ezelőtti eseteket, amiben akkora krva nagy áldozatnak képzelik magukat, ésatöbbi, ésatöbbi. A környezetem mellesleg rhadt édes, amennyiben nincs kedvem megjátszani a minden a kibebszott önjelölt pszichológust, akinek soha semmiféle problémája nem adódik az életben, csak hallgatni mások párkapcsolati húdeszedsztori problematikáit, én vagyok a mániás depressziós antiszociális balfsz, aki vagdossa az ereit, egyebek. Az önbizalmam, ráadásul a motivációm szintén hamvaiban fetreng valahol a béka segge alatt, a szociális fóbia adott. Apuka szemem fényeként ugyanakkor mindig jár a külön pofán rúgás, mert mi az, hogy Apuka szeme fénye, annak ellenére, mi módon nem állt szándékomban senkinek sem az lenni. És csodálkoznak, hogy egy utolsó, minden mozgó élőlényt szrrá dugó zülledéknek hamarabb megnyílok, mint bárkinek, akit rokonomnak tudnék nevezni, és lassan-lassan gyűlnek a káros szokások?
Tinédzser vagyok, bszod, hogy kéne viselkednem/mit kéne tennem? Te sosem voltál az? Pedig mindig hogy elő tudod adni a vonagló áldozati kerge marhát.
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Jody, exoverdose, Lil98, Shadygirl
2015. október 18. 19:52 #10395
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Drágica @ 2015.10.18. 18:39)
A családommal. Megint.
Annyira imádom, hogy összefognak ellenem, momentán előttem beszélnek ki, hogy miért vagyok annyira, de annyira búval bszott kőbunkó július óta/mióta koliba mentem/sötöbö, miért nem hívogatom Őket telefonon egy ideje, egyéb anyám kínja, mikor van, hogy Ők nem keresnek hetekig, amikor bármiféle kapcsolatot akarnék teremteni, pedig közlik, miszerint mi a frncért bsztatom Őket, és rám csszik a telefont. Miért borulok ki, mikor minden lélegzetvételemet csak ócsárolni tudják, és lehetetlenség az elvárásaiknak megfelelni. Amikor kedves próbálnék lenni, felemlegetnek évekkel ezelőtti eseteket, amiben akkora krva nagy áldozatnak képzelik magukat, ésatöbbi, ésatöbbi. A környezetem mellesleg rhadt édes, amennyiben nincs kedvem megjátszani a minden a kibebszott önjelölt pszichológust, akinek soha semmiféle problémája nem adódik az életben, csak hallgatni mások párkapcsolati húdeszedsztori problematikáit, én vagyok a mániás depressziós antiszociális balfsz, aki vagdossa az ereit, egyebek. Az önbizalmam, ráadásul a motivációm szintén hamvaiban fetreng valahol a béka segge alatt, a szociális fóbia adott. Apuka szemem fényeként ugyanakkor mindig jár a külön pofán rúgás, mert mi az, hogy Apuka szeme fénye, annak ellenére, mi módon nem állt szándékomban senkinek sem az lenni. És csodálkoznak, hogy egy utolsó, minden mozgó élőlényt szrrá dugó zülledéknek hamarabb megnyílok, mint bárkinek, akit rokonomnak tudnék nevezni, és lassan-lassan gyűlnek a káros szokások? 
Tinédzser vagyok, bszod, hogy kéne viselkednem/mit kéne tennem? Te sosem voltál az? Pedig mindig hogy elő tudod adni a vonagló áldozati kerge marhát.

Sajnálom ezt az egészet... :/
Amennyiben ez megnyugtat, velem ugyan ezt művelik. Anyám, és drága anyját már hónapok óta nem láttam. Mert ők nem akarnak velem találkozni, ha sminkelem magam, és növesztem a körmöm. De természetes, ez is csak egy újabb hülyeség, mint a fekete cuccaim. Kibszottul hiányzanak, de ez van bsszus... elvégre nem ő dobtam el őket, mert nem tudtam belőlük azt faragni, akit a saját kis világomban elnéztem volna - fordítva. Most pedig egy pár napja történt, konkrét dolog, amin megint sikerült felkrnom magam. Ezek a síromban sem hagynának. Elvileg anyám, a pénzes nő nekem fizeti a telefonszámlám, ami most kemény 1700-zal több lett mint az alapdíj, rámsózták, vágjam ki a nem létező keresetemből. Persze hogyan? Apámon keresztül küldik, egy kibszott mukkot nem szólnának hozzám, telefonálni megint csak luxus lenne. Gáz pedig, hogy megint én vagyok a kis gci, aki annyira egocentrikus, hogy képes elhagyni a családját nemi identitásának külsőbeli kifejezése végett. Apám meg aki elméletileg elfogad, támogat, de azért gusztustalanok a karmaim, durván öltözöm, érthetetlen, minek a smink, és persze ezt mindet figyelemfelkeltésből teszem, miért is ne. Nem gondolok senkire, ők meg adnak a pletykákra, hogy jajjj, a város bzija, xy "fia". Persze megint én vagyok okolva, mert leégetem őket, csak mert merem magam adni, és ezek után ők meg vannak győződve, hogy támogatóak és elfogadóak. Lófszt, már bocsánat. rolleyes.gif
Bocsánat a terjedelmesebb, semmitmondó szövegért - kikívánkozott.
7 felhasználónak tetszik: White Soul, Szandi0820, Jody, Lizania, exoverdose, Lil98, Shadygirl
2015. október 19. 16:21 #10396
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
ó, hogy csapna bele a villám ebbe a netbe. reklamalo.gif Már mióta akarunk wifit beszerelni, de egy rohadt magas fától nem látni a toronyt. Fhú, de kicsapnám azt ott helybe és nem érdekelne, hogy a szomszéd fája. Egy baj van: védett fa, szóval egy megszívtuk. Ez a szar net, ami ugye mobilinternet az olyan kicseszett lassú, hogy a három ablakból(wattpad, facebook, starity) persze, hogy csak a starityt nyitja meg.smileeee.gif A barátnőm válaszra vár Facebookon, most meg azt hiszi, biztos haragszok. Nem. csak a net kicseszett lassú. reklamalo.gif
A volt kiszemeltemmel. Márciusban visszautasított, erre meg most elkezdte csapni nekem a szelet. Most már kellek? Pff, tudja mikor.
A másoduncsimmal, akivel fél éve, hogy haragban vagyunk. Akkor leírtam, hogy miért, nem is taglalnám, annyi, hogy most már köszön, de kicseszettül nem jön oda hozzám sose és nem áll velem szóba.
az élet nagy gondjai
3 felhasználónak tetszik: White Soul, Nelia, exoverdose
2015. október 19. 16:47 #10397
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Idézet (Lovatics04 @ 2015.10.19. 16:21)
ó, hogy csapna bele a villám ebbe a netbe. reklamalo.gif Már mióta akarunk wifit beszerelni, de egy rohadt magas fától nem látni a toronyt. Fhú, de kicsapnám azt ott helybe és nem érdekelne, hogy a szomszéd fája. Egy baj van: védett fa, szóval egy megszívtuk. Ez a szar net, ami ugye mobilinternet az olyan kicseszett lassú, hogy a három ablakból(wattpad, facebook, starity) persze, hogy csak a starityt nyitja meg.smileeee.gif A barátnőm válaszra vár Facebookon, most meg azt hiszi, biztos haragszok. Nem. csak a net kicseszett lassú. reklamalo.gif 
A volt kiszemeltemmel. Márciusban visszautasított, erre meg most elkezdte csapni nekem a szelet. Most már kellek? Pff, tudja mikor.
A másoduncsimmal, akivel fél éve, hogy haragban vagyunk. Akkor leírtam, hogy miért, nem is taglalnám, annyi, hogy most már köszön, de kicseszettül nem jön oda hozzám sose és nem áll velem szóba.
az élet nagy gondjai

+ nagy boldogan hazajövök egy tűrhető nap után, erre meg olvasom, hogy a kedvenc együttesen Bécsbe jön. Mindenki örül, én meg itt bőgök már vagy egy negyed órája. Egy köpésnyire lesznek, de nem tudok elmenni már megint, mert anya még Budapestig sem engedne el. No, várjuk ki a holnapot.. Ráveszem a barátnőmet, hátha. Nem sok jóra számíthatok.
3 felhasználónak tetszik: White Soul, Nelia, exoverdose
2015. október 19. 20:49 #10398
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Az összes barátom (mind a kettő) összeveszett, és nem hajlandók kibékülni, de még beszélni se a hülye büszkeségük miatt. Nekem meg kb. választani kéne köztük, de nem akarok, így most megint olyan egyedül vagyok... ennek az évnek az első három - négy hónapjában tök egyedül voltam, nem volt egy barátom se, minden nap sírva mentem haza a suliból, és nem volt senki, akire számíthattam. Aztán valahogy megtaláltuk egymást így hárman, és minden tök jó volt kb. fél évig, és most vége, talán örökre. És megint nincs senkim, és ez olyan rossz, mert azt hittem, hogy ezen már túl vagyok, de úgy néz ki mégse. Úgy néz ki ez a dolgok természetes állapota, és az utóbbi vidám fél évem teljesen természetellenes volt.
7 felhasználónak tetszik: Lizania, exoverdose, Szandi0820, Lovatics04, Phaedra, Lil98, Shadygirl
2015. október 19. 23:13 #10399
- törölt felhasználó -    
Anno, kb két évvel ezelőtt éreztem utoljára ilyennek magamat, azt hittem végre elmúlt de most visszatért ez a mi értelme az életnek érzés.
Kezdjük az egész iskolával meg a tanulással... A tanárok közül az idei évben úgy tűnik már az sem normális, akiben eddig bízhattunk. Kezdjük ott hogy új az angol tanár, aki eleinte egész kedvesnek látszott, de hamar kimutatta a foga fehérjét. Értem én hogy fontos az angol, de akkor sem kellene minden órán röpdolgozatot íratni vagy szóban feleltetni meg persze a hétvégékre iszonyú hosszú szövegeket feladni hogy aztán rögtön hétfőn kívülről felmondhassuk. Teljesen megértem azt hogy megkell védeni az olyan embereket, akik kicsit gyengébbek mint a többiek, hisz' a legtöbb iskolában pont az ilyeneket közösítik ki, de sajnos nálunk már lassan megfordul a kocka. Egyes kiváltságos emberektől - akik mellesleg az ujjaik segítsége nélkül talán tízig sem tudnának elszámolni - fele annyit várnak el, mint tőlünk, de kérdem én: mire való a kisegítő iskola? Az hogy valakinek még az olvasás is nehézséget okoz, pedig lassan gondolkodnia kell a felvételin szerintem nem egy normális dolog. Nekik sosem kell tanulni semmilyen órára, mivel úgysem feleltetik, ha esetleg mégis dolgozatra kerülne sor lazán beültetik egy jobb mellé, akiről gond nélkül kimásolhatja a megoldásokat vagy éppen odamennek segíteni nekik. Az persze senkit nem érdekel hogy a többiek meg még éjjel is tanulnak mégsem lesznek kitűnőek. Nem tudom hogy ez más iskolákban hogy van, de akárhol rákérdezek és elmesélem ezt csupán csak néznek hitetlenül.
Lassan már semminek sem tudok örülni, csak annak ha végre net / tvközelbe érek és megtudok nézni egy epizódot valamelyik kedvenc sorozatomból. Amúgy legszívesebben csak itthon ülnék kissé idegesítő osztályomtól és iskolámtól elszigetelve.
Mellesleg képtelen vagyok figyelni bármire is, egy bizonyos ember miatt... Lassan 3 éve hogy próbálkozom legyőzni ezt az érzést, hiszen úgysem szeretne úgy ahogy én, de képtelenség... Legalább eddig még csak úgy megvoltam az eddigi problémáimmal, de most hogy ez is becsatlakozott azt hiszem nem élem túl az évet, ami miatt már egyszer-kétszer el is bőgtem magam.
Olyan sok „piócaember” lett hirtelen... Az idegeimre mennek azok az emberek, akik folyamatosan hallgatóznak és beleszólnak a dolgaidba. Mikor éppen kellemesen beszélgetnél valakivel odajön az az adott leányzó és - mintha neki bármi köze lenne az egészhez - belepofázik valami oda nem illőt. Az egekig magasztalnak és dicsérgetik a cuccaidat, rendszeresen megkérdezik hogy hol vásároltad az adott dolgot, ha pedig megmondod neki garantálhatod hogy pár napon belül ugyanolyanba fog érkezni rohog.gif normális dolog ez? Mert szerintem nem, mindenkinek van saját egyénisége! Mellesleg még csak nem is vagyok egy úgymond menő-emberke de máris kipécézett engem két ilyen csajszi.
7 felhasználónak tetszik: exoverdose, Lovatics04, Fannycska999, BarbieFan, Lil98, Lizania, Phaedra
2015. október 21. 15:02 #10400
- törölt felhasználó -    
A barátaim (három) kiakadt rám mert segíteni akartam nekik.Ez olyan kikasztó,mert csak segíteni akartam nekik,de ők nem úgy vették.
1 felhasználónak tetszik: drfan
540 oldal 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!