Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. január 04. 21:16 #10741
Callieh
Callieh
♡ mrs.bieber ♡
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.09.29.
Hozzászólás: 5205
Csatolások: 3522
Azonosító: 260016
Offline offline
Idézet (Callieh @ 2017.01.03. 20:40)
most éppen azzal, hogy várok egy dalt egy előadótól már lassan 3 hete, de pont nemrég rakta ki azt Twittere, hogy csak 11 nap múlva adja ki pardon.gif

már csak 10 rohog.gif
2017. január 05. 18:14 #10742
- törölt felhasználó -    
Anya párjával, bár ez nem újdonság.
Rendeltünk pizzát ötkor, és azt mondták, 40 percen belül itt lesz, persze még nincs itt. Ez az idióta meg felhívta a pizzériát, hogy vagy kérünk kedvezményt, vagy ne is hozzák ki a pizzát (mert elkotyogták, hogy már kész van), és a pizzériában azt mondták, majd visszahívják. Remélem, végül nem hozzák ki a pizzát, és rendelni kell máshonnan, hátha éhenpusztul mindenki. Meg különben is, a város egyetlen normális pizzériáját cseszegeti, az öcsém nem szereti a többi pizzéria pizzáit, ahogy én sem. De nem baj, a lényeg, hogy ez a *trágár szó helye* már megint csak akadékoskodik, meg türelmetlenkedik, meg a szokásos. Ilyen elviselhetetlen emberrel még sosem találkoztam.
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, Nina 10, Ten Thousand, Pixu, Lisanne, White Soul
2017. január 09. 19:11 #10743
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2352
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
A sznobokkal. És ezzel a sznob viselkedéssel, ami elharapózott valahogy a környezetemben. Elegem van ebből a kamu "kultúráltságból" és mesterkéltségből, az "én jobb vagyok nálad, mert jobb egyetemre jelentkeztem" (anyuci pénzéből mennék én is Angliába...), az úrizáló viselkedésekből. Jó, nem vagyok a magaskultúra tetőfoka, az úri illemhez sincs sok közöm, de legalább valaki szemébe tudok nézni, amikor valaki kezet ráz vele és nem tapizok le másokat ölelés címén. Meg mondjuk az elveim is megvannak.
De hagyhatná már mindenki a f@szba ezt a "jobb vagyok nálad, mert..." hozzáállást. Nem, nem vagy. Sem én nem vagyok jobb nálad. De ez még semmi okot nem ad arra, hogy lenézz. Főleg ha mindenki előtt másnak adod ki magad... 110.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ramio, LeerdammerGirl, Bátor Ventillátor, silenc, Arcee23, Genevieve, Pixu
2017. január 11. 17:56 #10744
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
A mindenlébenkanál főnökömmel. Egyébként sem bírom a fejét, és akkor még jön az év első kicseszésével. Nagyon örültem, hogy végre nincsenek szombaton túlórák, és végre lesz normális hétvégém a párommal (péntek délutántól vasárnap estig), de a főnököm a nagy orrával kiszimatolta a boldogságomat. Bejelentette, hogy szombaton be kell mennem, csak mert egy polcot összeszerelnek, és nekem is ott kell birizgálnom a pöckömet, míg megcsinálják... komolyan mondom. Pedig szombaton inkább A nagy falat néztem volna. dry.gif dry.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Bátor Ventillátor, Pixu
2017. január 11. 19:13 #10745
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Most nem tudom, hogy az én gépem a sz*r, vagy a Starity rendszerhibája az, hogy nem tudok profilképet feltölteni, mert állandóan azt írja, hogy "ez a kért oldal nem érhető el" akkor b*zd meg magad kért oldal
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2017. január 15. 20:57 #10746
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Ha a matek tanár péntekig kijavítja a dolgozatomat akkor bukom matekból... Szép volt Arcee. clapping.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Bátor Ventillátor, Pixu
2017. január 15. 21:14 #10747
- törölt felhasználó -    
Én hülye randizgattam az egyik munkatárssal a gyakorlati helyen, ezzel még nem lenne semmi baj se, csak hogy a kedves srác azt mondta nekem, hogy nem akar komolyabb dolgot munkatárssal, mert tudja, hogy mindenki beleszólna, meg nem akarja hogy engem szétszedjenek bent,meg még azt hogy nem velem van baj, mondom oké ezt érthető.. Csak körülbelül rá egy hónapra összejött egy másik OTT dolgozó csajjal. Na én olyan szinten kiakadtam. És én azóta elég zavarban vagyok, meg nem is nagyon tudok vele együtt dolgozni és ezt Ő is látja aki ezt élvezi. A másik munkatárs mondta. Mondom köszönöm szépen Drágám.. dry.gif _nevet.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Pixu
2017. január 16. 20:12 #10748
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
4:50-kor kelek. Késik a távolsági. Reggel majdnem elestem (3x), mert sem falun, sem Pesten nem divat takarítani a járdát. Az automata benyelte a pénzemet, még a szokásos belerúgok/ráütök és visszaadja dolog sem jött össze(viszlát forrócsoki). Nyolc órán keresztül ültem a gép előtt. Egymás után 8x ugyan az az óra. Szeretem azt az órát, de na... szívtam a feladattal. After effects pls.
De legalább volt ebédre rizs és sülthús. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Pixu
2017. január 16. 21:12 #10749
- törölt felhasználó -    
A wifiből... reklamalo.gif
2017. január 21. 15:11 #10750
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
A bátyámmal. Azt hiszem még életemben nem haragudtam rá ennyire. Mostanában folyton kritizálja anyukánkat: sosem süt sütit, ha igen, azt is elrontja; folyton rossz kajákat csinál mostanában, amiket alig lehet megenni; meg, hogy õ azt biztos nem eszi meg, mert õ csak mínõségi ételeket eszik... Ma Anya majdnem elsírta magát, láttam az arcán. Igyekeztem megvigasztalni, de tudom, hogy fáj neki. Nem tudom megérteni a bátyámat sem, hogy hogyan lehet ilyen hálátlan, amikor Anya mindent megtesz értünk, minden szabadidejét feláldozza... Egyszerûen nem értem, hogy ezt képtelen látni a bátyám. És még csak nem is mutatta, hogy sajnálná a szavait. Ami persze ahhoz vezetett, hogy majdnem én kezdtem el veszekedni vele. Eddig is dühített az utóbbi idõben kialakult viselkedése, de ma egyszerûen elszakadt nálam a cérna, ahogy láttam mennyire bántja Anyát a viselkedése. Õt pedig nem is érdekelte volna. Képtelen vagyok felfogni miért viselkedik hirtelen így. Mármint, mindig is összekaptak Anyával az étel miatt, de mostanában az sem zavarja, ha megbántja ezzel. Úgy gondolja, hogy a dühe teljesen jogos, hogy a 'hasa' miatt joga van bunkónak lenni anyukánkkal, aki igyekszik mindent megadni nekünk.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Pixu
2017. január 21. 21:58 #10751
Veraaa
Veraaa
új tag
 
Státusz"Néznek, de nem látnak. Hallgatnak, de nem értenek"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.13.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 257984
Offline offline
A központi írásbelivel. biggrin.gif
2017. január 22. 19:03 #10752
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Idézet (Nina 10 @ 2017.01.21. 15:11)
A bátyámmal. Azt hiszem még életemben nem haragudtam rá ennyire. Mostanában folyton kritizálja anyukánkat: sosem süt sütit, ha igen, azt is elrontja; folyton rossz kajákat csinál mostanában, amiket alig lehet megenni; meg, hogy õ azt biztos nem eszi meg, mert õ csak mínõségi ételeket eszik... Ma Anya majdnem elsírta magát, láttam az arcán. Igyekeztem megvigasztalni, de tudom, hogy fáj neki. Nem tudom megérteni a bátyámat sem, hogy hogyan lehet ilyen hálátlan, amikor Anya mindent megtesz értünk, minden szabadidejét feláldozza... Egyszerûen nem értem, hogy ezt képtelen látni a bátyám. És még csak nem is mutatta, hogy sajnálná a szavait. Ami persze ahhoz vezetett, hogy majdnem én kezdtem el veszekedni vele. Eddig is dühített az utóbbi idõben kialakult viselkedése, de ma egyszerûen elszakadt nálam a cérna, ahogy láttam mennyire bántja Anyát a viselkedése. Õt pedig nem is érdekelte volna. Képtelen vagyok felfogni miért viselkedik hirtelen így. Mármint, mindig is összekaptak Anyával az étel miatt, de mostanában az sem zavarja, ha megbántja ezzel. Úgy gondolja, hogy a dühe teljesen jogos, hogy a 'hasa' miatt joga van bunkónak lenni anyukánkkal, aki igyekszik mindent megadni nekünk.


Mennyi idős a bátyád?
Te magad is írtad, hogy anyukád mindent megtesz értetek. Nincs joga így viselkedni azzal aki egész életében érte élt. Ráadásul ilyen apróságok miatt így viselkedik... Nem ízlik neki a kaja? (Nem lehet mindenki mesterszakács) Sütit akar? Csináljon magának. Vagy vegye azokat a minőségi ételeket, de ha már ekkora pofája van akkor teremtse elő rá a pénzt ő maga. Oszd ki. Lehet magába néz.
2017. január 27. 17:40 #10753
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Idézet (Arcee23 @ 2017.01.22. 19:03)
Mennyi idős a bátyád? 
Te magad is írtad, hogy anyukád mindent megtesz értetek. Nincs joga így viselkedni azzal aki egész életében érte élt. Ráadásul ilyen apróságok miatt így viselkedik... Nem ízlik neki a kaja? (Nem lehet mindenki mesterszakács) Sütit akar? Csináljon magának. Vagy vegye azokat a minőségi ételeket, de ha már ekkora pofája van akkor teremtse elő rá a pénzt ő maga. Oszd ki. Lehet magába néz.


24 éves egyébként.
Legutóbb sikerült összevesznem vele, mondtam neki, hogy ha annyira akarja költse azokra a mínõségi ételekre a pénzét. Az igazság az, hogy van pénze, meg is dolgozik érte, de minden panasza ellenére sosem megy el étterembe enni, mert akkor meg az van, hogy minek, ha anyukánk is tud fõzni. A sütis dolog minden hétvégén állandó téma nálunk, többször is mondtam neki, hogy nem kell annyi édesség, meg hogyha annyira akarja csinálja meg magának... Erre persze azzal jött, hogy de az Anya vagy az én dolgom lenne, mert a nõk fõznek. Nem igazán tudom mivel tudnám észhez téríteni, vagy mitõl esne le neki, hogy nincs joga így viselkedni anyukánkkal, aki amúgy is sokat dolgozik. Én meg igyekszem megvédeni, meg segíteni neki fõzni is, de az idõm nagy részében az iskolával kell foglalkoznom. A nagy baj az, hogy a szavak szinte el sem jutnak a bátyám füléig, engem pedig nagyon bánt, hogy meg sem próbálja beleképzelni magát anyukánk helyzetébe, és hogy nincs joga így beszélni vele. De nem én voltam az elsõ, aki összeveszett vele ez miatt... Már apukánk is mondta neki, hogy hagyja, de a nagymamánk és nagynénénk is amikor látogatóba voltak. De semmi. Pedig úgy hiszem, hogy jólelkû a bátyám, és szeretem is, mind szeretjük... De a viselkedése anyukánkkal néha elviselhetetlen.
2017. február 01. 13:59 #10754
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Idézet (Nina 10 @ 2017.01.27. 17:40)
24 éves egyébként.
Legutóbb sikerült összevesznem vele, mondtam neki, hogy ha annyira akarja költse azokra a mínõségi ételekre a pénzét. Az igazság az, hogy van pénze, meg is dolgozik érte, de minden panasza ellenére sosem megy el étterembe enni, mert akkor meg az van, hogy minek, ha anyukánk is tud fõzni. A sütis dolog minden hétvégén állandó téma nálunk, többször is mondtam neki, hogy nem kell annyi édesség, meg hogyha annyira akarja csinálja meg magának... Erre persze azzal jött, hogy de az Anya vagy az én dolgom lenne, mert a nõk fõznek. Nem igazán tudom mivel tudnám észhez téríteni, vagy mitõl esne le neki, hogy nincs joga így viselkedni anyukánkkal, aki amúgy is sokat dolgozik. Én meg igyekszem megvédeni, meg segíteni neki fõzni is, de az idõm nagy részében az iskolával kell foglalkoznom. A nagy baj az, hogy a szavak szinte el sem jutnak a bátyám füléig, engem pedig nagyon bánt, hogy meg sem próbálja beleképzelni magát anyukánk helyzetébe, és hogy nincs joga így beszélni vele. De nem én voltam az elsõ, aki összeveszett vele ez miatt... Már apukánk is mondta neki, hogy hagyja, de a nagymamánk és nagynénénk is amikor látogatóba voltak. De semmi. Pedig úgy hiszem, hogy jólelkû a bátyám, és szeretem is, mind szeretjük... De a viselkedése anyukánkkal néha elviselhetetlen.


Ennyi idősen már nem hiszem, hogy változni fog. Egyik ismerősünk akkor indult el a változás útján mikor az anyja kidobta otthonról (akkor volt a srác 30 éves és alkoholista).
Lehet azért nem akar étterembe menni, mert sokkal kényelmesebb neki otthon. Nem kell járkálni, fizetni stb.
"A nők főznek", erre nem tudok mit mondani. Ellenpéldákkal dobálózhatnék, de az nem sokat érne.
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2017. február 01. 14:12 #10755
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Annyira elegem van abból, hogy bizonyos diákokat pátyolgatnak.
Alapsztori: animációt tanulok. Van egy csaj aki sokkal kevesebbet tud, mint én mégis neki vannak jobb jegyei.
Nekem is van még hová fejlődnöm, de nála sokkal jobb vagyok és mégis őt pátyolgatják, hogy milyen ügyes meg tehetséges. Egy egyenes vonalat nem tud meghúzni, annyira kreatív, mint egy kifli és mégis jobb jegyei vannak. Szinte mindenkinél. Van osztálytársam aki egy tollvonással életet visz a papírra és egyforma jegyeik vannak. Olyan animációkat csinál az egyik osztálytársam, hogy megállná a helyét a filmvilágban és egyforma jegyeik vannak. Mert pátyolgatják, úgy ítélik meg, hogy ezzel jót tesznek. De nem. Elhitetik vele, hogy tud. De mi lesz vele ha leérettségizik?
Annyira ****** a szemünket, de nem tehetünk ellene semmit, mert az igazgató nő szerint a gyengéket támogatni kell. (Ez nem támogatás hanem pátyolgatás és többet fog ártani, mint használni.) Gyenge a *****......Egy sunyi kis dög a csaj. Az egész osztályunk utálja. Ha egy diáknak a szemébe állítana egy villát, ráírná a nevét és a dátumot, akkor is 5-öst kapna.
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Pixu
2017. március 09. 12:01 #10756
Emeloverr.
Emeloverr.
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.03.07.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 91
Azonosító: 262863
Offline offline
Hogy hasmenésem van cray.gif
2017. március 22. 19:17 #10757
Pixu
Pixu
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.26.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 261070
Offline offline
A drága tesitanár holnap újrafuttatja velünk az ingafutást, mert nincs megelégedve az eredményünkkel. Az elvárás HARMINCÖT. Az még csak hagyján, hogy a osztály (lányainak) fele azelőtt kiesett, de egy kisebb csapat húszig is nehézkesen jutott el, én pedig már tizenötnél úgy éreztem, hogy összeesek, és kiálltam.
A legrosszabb az egészben, hogy míg most mindenki mondja, hogy "mit kell még ezzel is szívatni minket" és küldi a tanárt melegebb éghajlatra, holnapra valahogy mindenkiben feléled majd a bűntudat/bizonyítási vágy, és én leszek az egyetlen szerencsétlen, aki még így is csak húszig fogja bírni.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, forever.romanci
2017. március 23. 06:42 #10758
- törölt felhasználó -    
A tesitanár a salakos pályára kivitt minket benti cipőbe, és hogy minden nap van tesi, így ki kell takarítani, mert nagyon piszkos....
És hogy minek minden nap testnevelés? dry.gif
2017. március 24. 10:04 #10759
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Végre megérkezett a szép idő, és erre mi történik? Teljesen kiüt az elviselhetetlen influenza.. reklamalo.gif
2017. március 30. 13:45 #10760
- törölt felhasználó -    
az osztálytársaimból, és tesi tanárból. dry.gif
540 oldal 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!