Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 04. 20:46 #7241
- törölt felhasználó -    
Hogy egésznap fáj a fejem. dry.gif Ha nincs semmi bajom, akkor is van valami. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: JadeB, demi01, Beyla, menthol, MadHatter, Bella99
2014. február 05. 07:25 #7242
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A fészbúkkal. Mi értelme ennek a FB-videónak? Iszonyat rossz minőség, ráadásul aki nem azonnal posztolja élete minden egyes momentumát, hanem hónapokkal, évekkel később tölt fel képeket és nem állítja be rajt a (pontos) dátumot, annak aztán sok értelme van, hogy kiírja a feltöltés dátumát. Plusz a drága, aranyos FB az én beleegyezésem nélkül készített az én személyes adataimból valami olyat, ami "nem az enyém"... Hol lehet ezt törölni, töröltetni..?! (Tudja valaki?) Megosztani meg nem fogom, akit érdekelnek a fotóim és a korábbi bejegyzéseim, megnézheti maga is a személyes profilomon. Akit meg hidegen hagyok, azt hidegen hagyom, nem fog se a lapomra nézni, sem ezt a (gagyi) videómat végigfáradni, úgyhogy ennyit erről... reklamalo.gif
11 felhasználónak tetszik: Szandi0820, drfan, icarlyluv, JadeB, Beyla, menthol, MadHatter, Lil98, Genevieve, coke., Nettigirl
2014. február 05. 07:52 #7243
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
A kedves netszolgáltatónkkal, mint mindig. Tegnap megint szívattak bennünket és elvették a netet meg a telefont, mert azok a bénaságok már megint elkeverték a csekkünket valahova (a decembert is ugyanígy kezdtük). Bezzeg akkor, amikor hetekig meg napokig nincs "önhibájukon kívül" net, akkor az embernek egy k*rva szava ne legyen. reklamalo.gif Nem is beszélve a hulladék szolgáltatásról, amit néha nyújtanak. mad.gif
A másik a telefonom. Hogy én milyen szívesen visszamennék az időben és hátsón billenteném magam, amiért megvettem. Mostanában folyton azzal szórakozik, hogy a töltöttségi szint egyszer csak visszaesik teszem azt 65%-ról 27%-ra. grrr.gif Ez tudom, hogy akksihiba elsősorban, viszont maga a telefon is hülye: a térerő állandóan elmegy rajta és ha nem indítom újra, akkor vissza sem jön, van, amikor csak úgy újraindítja magát, van, amikor nem érzékeli a SIM-et és a telefont sem (mellesleg a kamerája holt gagyi). Ja, és Alcatel töltővel kell töltenem, mert USB-s töltője van, viszont az USB sz*r... nagy imádkozás árán sikerült kicseréltetni anno, de az is csak két hétig működött. Szerencsére most februárban lesz másfél éve, hogy vettem és ha még van Magentáéknál előrehozott készülékváltás, meg is szabadulok tőle, mert már a hajamat tépem tőle. reklamalo.gif
7 felhasználónak tetszik: drfan, JadeB, Beyla, menthol, MadHatter, Lil98, coke.
2014. február 05. 16:52 #7244
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2014.02.04. 17:32)
Holnap csak töriből (három ötoldalas lecke + térkép, ezzel még nincs bajom, mert imádom), kémiából (legalább tíz oldal), matekból (hat-hét oldal) és bioszból (új tanár, füzet + tankönyv + munkafüzet kombó, együtt kb. 10-15 oldal) írunk, úgyhogy nagyon jól el lett cseszve a délutánom/estém, de tényleg. Annak ellenére, hogy ma egész jó napom volt, ezzel sikerült rendesen elb*szni. A házirendben benne van, hogy a diákokkal egy nap kettőnél több dolgozatot nem írathatnak, és erre mit csinálnak? Még ha csak három-négy oldal lenne, de ennyi... megszoktam már ezt az örökös tanulást, de néha még engem is fel tud cseszni. És akkor aki nem olyan jó valamelyik tantárgyból (nálam ez a matematika), az járjon korrepetálásra, meg tanulja külön, csak mert úgy vagy valaki az ő szemükben, ha mindenből dicséretes vagy, és ötösöket szerzel, különben az osztály legnagyobb nyalójához és kitűnő tanulójához hasonlítanak és mérik össze a képességeid, aki amúgy az életben majd egy asztalt nem tud megteríteni, mert annyira semmi, annyira nulla az életre való képessége, csupán a tanulásban jó, és itt ki is merült az egész. Szánalmas.

Azért az utolsó pár mondatról tudnék vitatkozni, de nem teszem, mert nem smileeee.gif
2014. február 05. 17:53 #7245
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy legyen-e tele ezzel a tököm, nagyoon lesokkolt.
Ma, amikor leültem gépezni, és megnyitottam a Twittert, láttam, hogy az egyik felhasználó kirakott egy képet, (ezt), és hozzáfűzte: Bad Girl Music Video? Már a gondolattól is remegni kezdett a gyomrom, mert mit várhatnék egy Bad Girl című dal klipjétől?? (amiben ráadásul Manson is közreműködött...) Aztán, 2 percre rá, kirakta a videót. Ilyen is ritkán van, de annyira kiakadtam! Még most is a hatása alatt vagyok...És tényleg nem tudom, hogy most akkor tele van ezzel a tököm, vagy csak nagyon meglepett... unsure.gif szerintem az utóbbi...
2014. február 05. 18:02 #7246
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogyha mondok bármit, legyen az jó v. rossz, mástól hallom vissza, mintha Ő mondta volna. Úgy adják elő egyesek az én gondolataim, vicceim, mintha a saját gondolatuk lenne, Ők találták volna ki, ami szánalmas. Utána Őt hiszik viccesnek, bolondnak meg ilyenek. A másik pedig, hogy miért vicces az, ha egy fiú megüt egy másikat? Ma csak úgy az egyik fiú nekiment a másiknak, mire szinte mindenki el kezdett nevetni. Szánalmas... -.-" mad.gif
Szerk: Nem olyan nagy dolgok, de most ez akasztott ki...
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania
2014. február 05. 18:14 #7247
Reni005
Reni005
❤️
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.27.
Hozzászólás: 3035
Csatolások: 62
Azonosító: 204641
Offline offline
Idézet (Avie @ 2014.02.05. 17:53)
Nem tudom, hogy legyen-e tele ezzel a tököm, nagyoon lesokkolt.
Ma, amikor leültem gépezni, és megnyitottam a Twittert, láttam, hogy az egyik felhasználó kirakott egy képet, (ezt), és hozzáfűzte: Bad Girl Music Video? Már a gondolattól is remegni kezdett a gyomrom, mert mit várhatnék egy  Bad Girl című dal klipjétől?? (amiben ráadásul Manson is közreműködött...) Aztán, 2 percre rá, kirakta a videót. Ilyen is ritkán van, de annyira kiakadtam! Még most is a hatása alatt vagyok...És tényleg nem tudom, hogy most akkor tele van ezzel a tököm, vagy csak nagyon meglepett... unsure.gif  szerintem az utóbbi...




Megnéztem a videót ha nem baj..Remélem Avril nem süllyed le arra a szintre amit Cyrus képvisel..de lehet h csak a szöveghez kapcsolódóan volt ilyen..nemtudom :/ unsure.gif
2014. február 05. 18:30 #7248
deaddreamer
deaddreamer
 
StátuszAz zene az én drogom, az egyetlen dolog ami elkábít...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.15.
Hozzászólás: 582
Csatolások: 84
Azonosító: 219343
Offline offline
Már nagyon tele van a tököm azzal a kedves barátnőmel akit protekcióval vettek fel a sulinkba.(nem értem minek jött a müvészetibe amikor utállja az egészet)Szeretnék neki segiteni,tanulni vele vagy valami,de nem mert inkább lóg a suliból,iszik és amikor otthon van nem tágít a facebook elől.
Most meg tiszta depresziós mert félévkor egy csomó mindenből bukott és fél,hogy év végén is megbukik.De a helyet,hogy segitene magán vagy engedné,hogy én segitsek neki csak hisztizik. reklamalo.gif sad.gif
8 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, MadHatter, Lil98, Genevieve, Lizania, Szandi0820, icarlyluv
2014. február 05. 18:33 #7249
- törölt felhasználó -    
Idézet (Reni005 @ 2014.02.05. 18:14)
Megnéztem a videót ha nem baj..Remélem Avril nem süllyed le arra a szintre amit Cyrus képvisel..de lehet h csak a szöveghez kapcsolódóan volt ilyen..nemtudom :/ unsure.gif

nagyon remélem, hogy csak a szöveg miatt unsure.gif sőt biztos, mert amikor a Hush Hush-t énekelte, majdnem sírt ( unsure.gif ), szóval ezt biztos csak a dal kedvéért.
2014. február 05. 18:42 #7250
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2014.02.04. 17:32)
Holnap csak töriből (három ötoldalas lecke + térkép, ezzel még nincs bajom, mert imádom), kémiából (legalább tíz oldal), matekból (hat-hét oldal) és bioszból (új tanár, füzet + tankönyv + munkafüzet kombó, együtt kb. 10-15 oldal) írunk, úgyhogy nagyon jól el lett cseszve a délutánom/estém, de tényleg. Annak ellenére, hogy ma egész jó napom volt, ezzel sikerült rendesen elb*szni. A házirendben benne van, hogy a diákokkal egy nap kettőnél több dolgozatot nem írathatnak, és erre mit csinálnak? Még ha csak három-négy oldal lenne, de ennyi... megszoktam már ezt az örökös tanulást, de néha még engem is fel tud cseszni. És akkor aki nem olyan jó valamelyik tantárgyból (nálam ez a matematika), az járjon korrepetálásra, meg tanulja külön, csak mert úgy vagy valaki az ő szemükben, ha mindenből dicséretes vagy, és ötösöket szerzel, különben az osztály legnagyobb nyalójához és kitűnő tanulójához hasonlítanak és mérik össze a képességeid, aki amúgy az életben majd egy asztalt nem tud megteríteni, mert annyira semmi, annyira nulla az életre való képessége, csupán a tanulásban jó, és itt ki is merült az egész. Szánalmas.

Ne haragudj, én ezt most nem kötekedésből írom, de a kommented utolsó pár sora nagyon szúrja a szememet. Remélem, hogy ezt nem gondoltad te se komolyan, és csak a düh beszélt belőled, mert szerintem oltári nagy baromságot írtál. Azzal, ha valakit korrepetálásra küldenek, azért teszik, hogy segítsenek a gyereknek, ugyan is ez a dolguk, a közhiedelemmel ellentétbe, nem a gyerekek életét akarják megkeseríteni - legalább is a többség. És bocsánat ha félreértettem, de nekem úgy jött le, hogy te azokat hibáztatod, akik kitűnőek valamelyik tantárgyból. Nehogy már ők tehessenek róla, hogy van érzékük valamihez. Ha kivételeznek velük, az meg inkább az adott tanár hibája, aki nem képes egyenlőként kezelni a gyerekeket. És hogy ezek lennének az életképtelenek? Az életben ahhoz, hogy elérj valamit csak tanulni és tanulni kell, és mivel ők ebben elég jók, lássuk be, nyert ügyük van.
És azt most úgy írtam, hogy matekból én agyilag nulla vagyok, de ezért soha nem azokat hibáztattam, akik ötösök voltak. Én a festéshez és rajzoláshoz értek, épp ezért megpróbálok olyan pályán érvényesülni, nem pedig pénzügyi tanácsadóként. smileeee.gif

On: A melóhelyen az egyik nagyfőnökkel. Nem tudom miért szúrom ennyire a szemét, az égvilágon semmit nem csináltam, mégis képtelen úgy elmenni a folyosón, hogy ne szóljon be nekem. Főleg mióta átköltöztünk az új tanműhelybe, mert itt pont "tűzvonalba" vagyunk, ugyanis itt járkál keresztül az összes nagy emberke a gyárból. Köszönni is köszönök állandóan mindenkinek, nem lógók (egész eddig egy napot hiányoztam), 5-ös vagyok gyakorlatból... Nem tudom miért szúrt így ki magának. Mondjuk mi állandóan csak Öltönyös S*ggfejnek hívjuk, de csak nem hallotta meg, azért ennél elővigyázatosabbak vagyunk. rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, menthol, MadHatter, Lil98, Genevieve, Lizania, Sally Sparrow, drfan, icarlyluv
2014. február 05. 19:57 #7251
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nyarat, pihenést és szünetet szeretnék már nagyon! cry.gif Egyszerűen annyira fáradt vagyok mostanában, hogyha nem suliban vagyok vagy nem melózom, akkor egyszerűen napokat alszok át. Mire kipihenem magamat, addigra kezdődik elölről a hét és az egész hajtás. Nagyon jó lett a bizonyítványom, hála a jó Istennek, ezt a szemesztert is abszolút jó eredményekkel zártam, csak az a bibi, hogy az indexbe az évvégiek kerülnek be. Hiába is vagyok olyan minden nap, mint a mosott kaki, meg kell kell tartanom az átlagomat. Meg ismételten minden reggel a Cataflam és kávé kombinációja tart életben. Az még hagyján, hogy ma reggel is két Cataflammal indítottam, de kávé nélkül úgy néztem ki, mint akit kimostak. Tudom, hogy még csak február van és messze van a tanév vége, de totál KO vagyok. El tudnám viselni a semmittevést és a szüneteket. Ha eljön a nyári szünet, akkor biztos, hogy az első hetet át fogom aludni. Nem is tudom, hogy mikor éreztem magamat ilyen nyúzottnak. boredom.gif
10 felhasználónak tetszik: idone, menthol, MadHatter, JadeB, Lil98, Lizania, Szandi0820, Alison Lerman, drfan, Ayame.01
2014. február 05. 20:03 #7252
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2014.02.05. 18:42)
Ne haragudj, én ezt most nem kötekedésből írom, de a kommented utolsó pár sora nagyon szúrja a szememet. Remélem, hogy ezt nem gondoltad te se komolyan, és csak a düh beszélt belőled, mert szerintem oltári nagy baromságot írtál. Azzal, ha valakit korrepetálásra küldenek, azért teszik, hogy segítsenek a gyereknek, ugyan is ez a dolguk, a közhiedelemmel ellentétbe, nem a gyerekek életét akarják megkeseríteni - legalább is a többség. És bocsánat ha félreértettem, de nekem úgy jött le, hogy te azokat hibáztatod, akik kitűnőek valamelyik tantárgyból. Nehogy már ők tehessenek róla, hogy van érzékük valamihez. Ha kivételeznek velük, az meg inkább az adott tanár hibája, aki nem képes egyenlőként kezelni a gyerekeket. És hogy ezek lennének az életképtelenek? Az életben ahhoz, hogy elérj valamit csak tanulni és tanulni kell, és mivel ők ebben elég jók, lássuk be, nyert ügyük van. 
És azt most úgy írtam, hogy matekból én agyilag nulla vagyok, de ezért soha nem azokat hibáztattam, akik ötösök voltak. Én a festéshez és rajzoláshoz értek, épp ezért megpróbálok olyan pályán érvényesülni, nem pedig pénzügyi tanácsadóként.  smileeee.gif

Nem haragszom, a szövegemből tényleg nem az jött le, amit mondani akartam. Én nem arra céloztam, aki valamiből kitűnő, én konkrétan EGYETLEN emberről alkottam véleményt, aki az osztályomba jár, és illik rá az, amit leírtam. Az életképtelent sem olyan értelemben írtam, amilyenben te vetted, de elismerem, hogy félreérthetően fogalmaztam, szokásom. Nem tud megoldani egy konfliktushelyzetet és egyáltalán nem önálló ez a személy, akiről én beszélek. Az "életképtelen" szót megint nem úgy értettem, hogy akárki is teljesen komolyan vegye. Én is jó tanuló vagyok egyébként, egyetlen tantárggyal vannak gondjaim - szóval nem a jó, jeles, kitűnő tanulókról beszéltem, vagy azokról, akik komolyan veszik ezt. Konkrétan egy emberre irányult az utolsó néhány mondatom, ez tényleg nem jött le a hozzászólásomból, nem úgy sikerült kifejeznem magam.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2014. február 05. 20:06 #7253
- törölt felhasználó -    
Idézet (drfan @ 2014.02.05. 16:52)
Azért az utolsó pár mondatról tudnék vitatkozni, de nem teszem, mert nem  smileeee.gif

"különben az osztály legnagyobb nyalójához és kitűnő tanulójához hasonlítanak és mérik össze a képességeid..." A saját osztályom egyik tanulójáról írtam/beszéltem, neked is mondom. wink.gif
2014. február 05. 20:08 #7254
olivia112
olivia112
visszatérő vendég
 
StátuszBelieber szív, Belieber lélek, BELIEBER leszek amíg ÉLEK ! ^_^ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.18.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 198112
Offline offline
Ma pont semmivel biggrin.gif
2014. február 05. 21:11 #7255
Reni005
Reni005
❤️
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.27.
Hozzászólás: 3035
Csatolások: 62
Azonosító: 204641
Offline offline
Idézet (Avie @ 2014.02.05. 18:33)
nagyon remélem, hogy csak a szöveg miatt unsure.gif sőt biztos, mert amikor a Hush Hush-t énekelte, majdnem sírt ( unsure.gif ), szóval ezt biztos csak a dal kedvéért.


remélem én is unsure.gif
2014. február 05. 21:35 #7256
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (olivia112 @ 2014.02.05. 20:08)
Ma pont semmivel  biggrin.gif


De jó neked!

ON: Tudom, hogy én jelentkeztem a kéttannyelvű osztályba, tudom, hogy vállaltam a folyamatos tanulást, de elegem van! Kipurcantam, fáradt vagyok, az agyam tele van igeidőkkel, amiket már össze is keverek. mega_shok.gif Ma írtunk a múlt időkből, alapban tudom őket, de a dolgozatban még a legegyszerűbb mondatokat is sikerült elcs_sznem! sad.gif Hétfőn a kommunikáció tanár feladott 4 oldal szót tanulni, amit én becsületesen min. 2 óráig tanultam. 137 szóból 119-et tudtam hétfő este, reggel már kicsit kevesebbet, de úgy voltam vele négyes meg lesz. Aha, jah. Ahogy én megálmodtam. Oké nem panaszkodom hármas meglett, de idegesítő, hogy 1 pont és megvan a 4. unsure.gif Tanulhattam volna többet tudom én, de nem azzal akartam tölteni a délutánom nagy részét. Azt is tudom, hogy kib_szott lusta vagyok, olyan, aki inkább ül a számítógép vagy a tv előtt és tudja, hogy tanulnia kéne, de nem teszi és 10-kor veszi észre, hogy 'Hoppá, holnap felelünk/írunk'. Tudom, hogy változtatnom kéne, de nem tudok. Most is inkább itt vagyok és nem komm. órára tanulom a tegnap feladott 16 kifejtős kérdést, és ahogy magamat ismerem max. csak átnézem lefekvés előtt oszt' annyi. sorry.gif Arról ne is beszéljünk, hogy Júniusban készülök letenni a középfokú nyelvvizsgát és már tiszta ideg vagyok, hogy mi lesz, mert összekeverem az igeidőket és a szenvedő alakokat még nem is vettük. Azt hiszem megint járhatok angoltanárhoz, mint a múlt nyáron, mikor a sulira készültem. De megéri, legalábbis ezt mondogatom magamba, megéri, mert Amerikába készülök, megéri, mert diplomát akarok. Ez beszokott jönni. Egy ideig...
2 felhasználónak tetszik: JadeB, MadHatter
2014. február 05. 21:41 #7257
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
Az osztályfőnökünk kijelentette, hogy a reggelizős és ebédelős szüneten kívül mindig ki kell menni az udvarra. OK
A barátnőimmel elmentünk klotyóra megcsinálni a hajunkat stb. Ez olyan bő 7 percbe tellett. Mikor kijöttünk a klotyóból összefutottunk az o.főnkkel az meg elkezdett velünk ordítani, hogy miért nem vagyunk kint. Mi magyaráztuk h a klotyón voltunk de őt nem nagyon érdekelte és megmondta h nem mehetünk ebédelni hanem ki kell mennünk az ebédelős szünetben is. Persze nem mentünk ki! biggrin.gif
Az o.főn am jó fej lenne csak ilyenkor marha idegesítő. A szavunkba vág és meg sem hallgat!
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. február 05. 21:43 #7258
- törölt felhasználó -    
Hogy vérzik a fogam, és nem ízlik a vérem
2014. február 06. 17:28 #7259
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2014.02.05. 21:35)
De jó neked! 
ON: Tudom, hogy én jelentkeztem a kéttannyelvű osztályba, tudom, hogy vállaltam a folyamatos tanulást, de elegem van! Kipurcantam, fáradt vagyok, az agyam tele van igeidőkkel, amiket már össze is keverek. mega_shok.gif  Ma írtunk a múlt időkből, alapban tudom őket, de a dolgozatban még a legegyszerűbb mondatokat is sikerült elcs_sznem!  sad.gif  Hétfőn a kommunikáció tanár feladott 4 oldal szót tanulni, amit én becsületesen min. 2 óráig tanultam. 137 szóból 119-et tudtam hétfő este, reggel már kicsit kevesebbet, de úgy voltam vele négyes meg lesz. Aha, jah. Ahogy én megálmodtam. Oké nem panaszkodom hármas meglett, de idegesítő, hogy 1 pont és megvan a 4.  unsure.gif Tanulhattam volna többet tudom én, de nem azzal akartam tölteni a délutánom nagy részét. Azt is tudom, hogy kib_szott lusta vagyok, olyan, aki inkább ül a számítógép vagy a tv előtt és tudja, hogy tanulnia kéne, de nem teszi és 10-kor veszi észre, hogy 'Hoppá, holnap felelünk/írunk'. Tudom, hogy változtatnom kéne, de nem tudok. Most is inkább itt vagyok és nem komm. órára tanulom a tegnap feladott 16 kifejtős kérdést, és ahogy magamat ismerem max. csak átnézem lefekvés előtt oszt' annyi.  sorry.gif  Arról ne is beszéljünk, hogy Júniusban készülök letenni a középfokú nyelvvizsgát és már tiszta ideg vagyok, hogy mi lesz, mert összekeverem az igeidőket és a szenvedő alakokat még nem is vettük. Azt hiszem megint járhatok angoltanárhoz, mint a múlt nyáron, mikor a sulira készültem. De megéri, legalábbis ezt mondogatom magamba, megéri, mert Amerikába készülök, megéri, mert diplomát akarok. Ez beszokott jönni. Egy ideig...

Lol, de ismerős biggrin.gif Kilencedikben én is így éreztem (bár nem vagyok kéttannyelvűs), csak én a némettel, ráadásul úgy, hogy totál kezdőként haladó csoportban, elég gyors tempóval kezdtük az elejéről az anyagnak, így nagyon bele kellett húzni, ha nem akartam megbukni. Érdekes volt, egy rakás évek óta németet tanuló, meg én, aki annyit tud, hogy "ich" meg hogy "scheiße". Aztán szép lassan felzárkóztam, hamarosan középfokúzok, ötös lettem belőle.
Na mindegy, ez az én történetem, csak az érzés ismerős volt. Nem akarlak elkeseríteni, vagy ilyesmik, de az igeidők nagyon alap dolgok, meg a szenvedő is. Ezeknél ezerszer nehezebbek is lesznek. És ez töredéke sem annak, amiket a diplomádért fogsz majd tanulni. biggrin.gif Kitartás!
3 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, MadHatter
2014. február 06. 17:37 #7260
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Bevezették az iskolában, hogy a bejárati ajtón csak kifele lehet menni, tehát ha egyszer elmentél már nem jössz vissza ( bár ha nagyon akarsz az udvar felől be tudsz menni, csak kerítést kell mászni), csak nagyon indokolt esetben. Az már rejtély, mi nekik az indokolt eset, mert osztálytársamat úgy sem akarták visszaengedni, hogy a táskája, meg a kabátja volt benn. Ennek örömére néha, és pont holnap is órákig fogok unatkozni az iskolában, ahelyett, hogy elmehetnék ebédelni. Csodás. Persze tök jó ürügyet is találtak: sok alsósért össze- vissza bejárkálnak a szülők. Aha, persze...
Ezen kívül: ma mentem táncra, erre kiderül, nincs ott senki. Időközben rajtam kívül jöttek még ketten, és azt se tudtuk mi a fene van, ugyanis a tanár azért azt megteszi, hogy szól nekünk ha elmarad az óra. 4ig vártunk-akkor keztünk volna, de akkor sem volt senki. Szerencsére pont t elértem a 4es buszt, ha nem értem volna el tökre kiakadtam volna. Ráadásul most se tudjuk, hogy mi van...
3 felhasználónak tetszik: menthol, Lizania, MadHatter
540 oldal 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!