Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 22. 20:16 #7721
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Sok volt ez a hét. Vasárnaptól számítva minden nap késő estig tanultam, főleg kiselőadásokat csináltam, hogy mindenből le tudjanak majd zárni, plusz még izgultam is hogy milyen jegyet kapok majd rájuk... azt, amit ma mutattam volna be, két estén át is csináltam, erre nem mutathattam be, mert nem jutott rá idő. furesz.gif tegnap meg matekból írtunk egy ilyen kimeneteli mérést vagy mi ez. Év elején írtunk egy bemenetit, és ha ez a kimeneti rosszabb, mint az (amiről nem is tudom, hogy hogy sikerült, a tanár nem mondta), akkor rossz jegyet kapok, és ez "megpecsételi a sorsom", ami az év végi matek jegyemet illeti. Ja, és erre a mérésre nem is tudtam készülni, mert úgy random vannak benne feladatok, geometriától kezdve az algebráig bármi. Király.
És olyan feszült és fáradt és nyugtalan vagyok... és holnap kb. fél ötkor vagy korábban kell kelnem, mert hatkor indulunk osztálykirándulásra... na mindegy, legalább nem kell suliba mennem smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 22. 21:24 #7722
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Na mostanra kiforrta magát az agyam ...

Tegnap voltunk csoki gyárban Sopronban (Harrer), és egy csomó képet csináltunk, és megbeszéltük, hogy hazaérünk, és átküldjük egymásnak.
Haza értünk este 20.00-ra, és ahogy felmentem fb-ra (igen én marha, tudom, de gondoltam, mindenkinek megírom, hogy ép és egészséges vagyok...) és 7 üzenet, gyorsan mindegyikre válasz, meg még néhány plusz üzenet, aztán barátnőm folyamatosan nyaggatott, hogy töltsem fel neki a képeket. Mondom jó, de géphez kell ülnöm mert telefonról igen macerás. Erre 5 percenként ír, hogy küldjem már el... blink.gif omg.gif
Aztán persze miután átküldtem neki, az összeset feltette..miért is ne... aztán még én voltam a szemét, mert nem küldtem át időben a képeket.. blink.gif _nevet.gif

Szeretem, ha olyanokért hibáztatnak, amiről nem is te tehetsz ok.gif
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820
2014. május 23. 17:50 #7723
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
A nyelvvizsgával.Jövőhét szombaton lesz.a magnó miatt kész ide vagyok.A beszélgetésnél meg félek,hogy meg se tudok mukkani. Mindenki azt mondja otthon,osztályban,hogy sikerül de fogadjuk olyannak fog sikerülni a megbukott félévkor angolból és nem az aki 2 évig végig tanulta normálisan az angolt.
2014. május 23. 23:38 #7724
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Az antibiotikummal és a mellékhatásaival! mad.gif Eddig csak a hasmenés rész volt, ami előjött, de végül is azt írta, hogy ez 10-ből több, mint 1 embernél jelentkezik, most viszont "beköszönt" egy új tünet is, ami miatt anyám nőgyógyászhoz akar vinni... Ilyen peches is csak én lehetek esküszöm! grrr.gif
A másik dolog pedig az én zöld szemű barátom, kinek neve Féltékenység. A srácra, akibe bele vagyok esve nyomul az egyik osztálytársunk, de olyan szinten, hogy az már szánalmas. Viszont a srácnak úgy tűnik ez imponál és ettől totál kiakadok, mert a csaj egyáltalán nem azt a fiút ismeri, akivel én szeptember óta olyan sokat beszéltem, olyan témákat érintve, amiket azelőtt senkivel, hogy mára már a legjobb barátom. Nem, ő a helyes, jóképű, bulizós és okos fiút látja, egyáltalán nem ismeri azt az oldalát, aki kedves, érzékeny és törődő, akinek a mindene a beteg húga és az édesanyja ... Megőrülök ettől az érzéstől, egyszerűen nem tudok szabadulni tőle és már elértem azt a szintet, hogy jobb lenne inkább hagyni az egészet a p*csába, mert az egészségem és a józan eszem sokkal fontosabb, mint Ő... Csak sajnos néha ezt elfelejtem és akkor szinte letargiába esem. De ez az én hibám, mindig azokat a srácokat fogom ki, akiknek én nem kellek és akik "csak" a barátaim, ez esetben pedig legjobb barát. sorry.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. május 24. 21:45 #7725
- törölt felhasználó -    
A földrajztanárom annyira utál, hogy az már röhejes. Puskázott valaki, én pedig óra után odamentem hozzá, hogy tudassam vele, és elküldött olyan indokkal, hogy őt ezt nem érdekli, a gyereknek meg azt a jegyet írta be, amit összepuskázott. Nekem meg a kettest, pedig tanultam. Nevetséges. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2014. május 26. 18:49 #7726
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
El sem hinné az ember, hogy milyen emberek vannak, és milyen marhaságokon sértődnek meg... 110.gif

Egy hosszú pihenős hétvége után (miután még mindig rohadtul a fejfájáson jár az agyam, egyre 'agresszívabb' vagyok...) reméltem, hogy jól indul a hét, annak ellenére, hogy dolgozatot írunk.

Hinni a mesékben sem szabad, a valóságban meg pláne... rohog.gif

Reggel barátnőm (legyen x) lekéste a buszt, én pedig rendes voltam, és megvártam. Odaér, és mondom neki, hogy örülök, hogy kiért végre. Erre elkezdi, hogy elmagyarázza (ami azt jelenti, hogy 6.00-6.20-ig megint nyomta a retkes fb-ot a pasija miatt, valamint 7.00-ig nem tudott elkészülni, mert nem találta a cipőjét, vagy megint 6.30-tól csak ült az ágyon... 110.gif )
Ez még mind még hagyján, de a megjegyzésem után hozzám sem szólt. Beértünk a suliba, és még ott sem. Majd megérkezett a másik osztálytársam (legyen y) és rögtön egymás nyakába ugrottak. Kibeszéltek mindent, és úgy röhögtek, mint akik ezeréve ismerik egymást...
Egész nap hozánk sem szóltak, hanem elvoltak egymással (pedig x állítólagosan a legjobb bnőm... 110.gif )

és persze ezek után ki a hibás, aki az egészről tehet? Na ki? *ding-ding-ding* hát ééén _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2014. május 27. 05:40 #7727
- törölt felhasználó -    
Holnap kompetencia, és megszállottan üvölt velünk az osztályfőnökünk.
2014. május 27. 12:29 #7728
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Már jó ideje kint van nagy betűkkel az ajtón, hogy szünetel a fénymásolás, illetve a nyomtatás. Ehhez képest valaki mindig bejön és megkérdezi, hogy tud-e nyomtatni. 110.gif omg.gif

Én vagyok olyan naiv, hogy feltételezem, hogy a fiatalok tudnak olvasni, s esetleg elolvassák azt, ami az arcukba van nyomva..? 110.gif Nyilván nem dísznek vagy sormintának szántam azt az ajtóra... dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, Beyla, Angel, drfan
2014. május 27. 21:41 #7729
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lottie @ 2014.05.24. 21:45)
A földrajztanárom annyira utál, hogy az már röhejes. Puskázott valaki, én pedig óra után odamentem hozzá, hogy tudassam vele, és elküldött olyan indokkal, hogy őt ezt nem érdekli, a gyereknek meg azt a jegyet írta be, amit összepuskázott. Nekem meg a kettest, pedig tanultam. Nevetséges. mellow.gif

Hát ez olyan kedves dolog. mellow.gif Én is általában mindent megtanulok (jó nem mindig), ám van egy olyan tanárom, akinél nem merek puskázni. Én vért izzadtam a tananyagok megtanulásával, míg egyesek kipuskázták, és a nulla tudásra kapták meg a négyest-ötöst. Sz*r volt, de mégsem voltam olyan k*csög és mentem a tanárhoz árulkodni, hogy x meg y puskázott. Igaza volt a tanárnak. Ha nem vette észre, akkor nem vette észre. Szerintem te sem vagy mintagyerek, aki életébe soha a büdös életben nem puskázott. Mi lenne, ha veled lennének ilyen szemetek?

On:

Ma voltam gégészeten és megállapította, hogy a bal mandulám eléggé gócos. Valószínűleg ennek köszönhetők a gyulladásos paraméterek. Remek. Már csak azon agyalok, hogy kivetessem e. Ha ki kell, akkor nyáron kell - meló nélkül - és a gyógyszereimmel összehangolva. Ettől függetlenül a jobb oldali az teljesen funkcionál, nem gennyes, nem gócos és tök egészséges. Vettek torokkenetet is, és reménykedem abban, hogy valami csúnya baci tenyészik ki. Így csak kapok valami gyógyszit és nem kell kés alá feküdnöm. Én már láttam mandulaműtétet és szerintem kihagyom a dolgot, pluszban mindenkitől csak a rosszakat hallom.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. május 28. 06:18 #7730
- törölt felhasználó -    
Ma ötkor keltem, nagyon álmos vagyok, köszi anya, hogy zörögtél.
2014. május 28. 07:53 #7731
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Míg este próbáltam elaludni, de nem ment, mert nővérem bekapcsolva hagyta ismételten a ki**ott fb messengerét...aztán éjjel amúgy sem tudtam nagyon aludni, de húgom hajnali 5-kor állt neki fb-ozni úgy szint, és arra keltem fel újból. Mikor nagy nehezen vissza aludtam, öcsém zendített rá, szóval most olyan vagyok mint a mosott sz*r... pedig ma nem kevés koncentráció szükségeltetik...

A facebook-ot csak számítógépes használatúvá alakítanám vissza, mert elegem van, hogy lépten nyomon ebbe kell botlani, és a kapcsolatokat is megöli...
2014. május 28. 15:26 #7732
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Angel @ 2014.05.28. 07:53)
A facebook-ot csak számítógépes használatúvá alakítanám vissza, mert elegem van, hogy lépten nyomon ebbe kell botlani, és a kapcsolatokat is megöli...

Bár jó magam is meglehetősen fészbukk ellenes vagyok, ám a telefonokra kitalált Messenger alkalmazást nagyon hasznosnak találom. Valaki mondta valahol errefelé, hogy a fészbukk egy tök jó dolog lenne, csak ugye sokan nem arra használják amire kéne. Én nagyon örülök annak, hogy végre okos telefonom van, mert előtte kénytelen voltam igen csak borsos áron az SMS funkciót használni. Így, meg ha valakinek üzenni akarok, akkor felrakom a telóra a Messenger alkalmazást és tök ingyen lehet vele dumálni. Én pl. munkában - ha mondjuk épp nem tudok mit csinálni - így szoktam a páromnak írni, hogy éppen mit csináltam ma és mizus vele. Mégis csak ingyen van. Mondjuk azt sem tartom komplettnek, aki 0-24-ben ezen lóg, de ez egy egész ötletes dolog szerintem.

On:

A munkával. Sok is volt ma, ami mindezek mellett fárasztó is volt. Az a jó, hogy a hétből már csak két nap van, mert amúgy kezdek teljesen kidőlni. Gyere nyári szünet! cry.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, drfan
2014. május 28. 23:05 #7733
- törölt felhasználó -    
Magyarázatnak annyit, hogy én vagyok az a bizonyos Beki, akiről szó van...
Értem én, hogy nem vagyok vékony, de azért ez durva volt egy állítólagos baráttól, akit pár hónapja ismerek... És a haverja, Tomi, akit egy hete se ismerek, kiállt mellettem (az egyetlen jó benne ez... megtudtam, kinek vagyok fontos)
És még csodálkoznak, hogy antiszociális vagyok. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Genevieve, Beyla, Lil98, MadHatter, Szandi0820, drfan
2014. május 28. 23:14 #7734
Bettó23
Bettó23
 
StátuszI'm a Lovatic and Casaser and Belieber forever. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 712
Csatolások: 146
Azonosító: 209547
Offline offline
egyszerűen majdnem mindennel.
2014. május 28. 23:15 #7735
Bettó23
Bettó23
 
StátuszI'm a Lovatic and Casaser and Belieber forever. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 712
Csatolások: 146
Azonosító: 209547
Offline offline
Idézet (Bettó23 @ 2014.05.28. 23:14)
egyszerűen majdnem mindennel.

korán kelés, kompetencia felmérés írás, postára menni a csomagom felvenni...stb..
2014. május 28. 23:42 #7736
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Louis Tomlinsonnal reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2014. május 30. 15:41 #7737
- törölt felhasználó -    
Magammal. Megmagyarázhatatlanul lusta vagyok. Az én érdekem, hogy időben készen legyek a dolgaimmal, mégsem vagyok képes nekiülni és csinálni. mad.gif
4 felhasználónak tetszik: Angel, Lil98, Szandi0820, szenya
2014. június 01. 11:44 #7738
- törölt felhasználó -    
azzal, hogy mindenhol ezt a hülye viva cometet reklámozzák. de egy nap vagy 20-szor. és ez engem NAGYON IDEGESÍT!!! grrr.gif
1 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost
2014. június 01. 11:52 #7739
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.05.27. 12:29)
Már jó ideje kint van nagy betűkkel az ajtón, hogy szünetel a fénymásolás, illetve a nyomtatás. Ehhez képest valaki mindig bejön és megkérdezi, hogy tud-e nyomtatni. 110.gif omg.gif
Én vagyok olyan naiv, hogy feltételezem, hogy a fiatalok tudnak olvasni, s esetleg elolvassák azt, ami az arcukba van nyomva..? 110.gif Nyilván nem dísznek vagy sormintának szántam azt az ajtóra... dry.gif


Ne várj csodát a fiataloktól, ha a felnőttek sem tudnak olvasni. Kelenföldön az Információ ajtaját még akkor is rángatják, mikor nagy betűkkel ki van írva, hogy Zárva. Már nem egyszer kellett miattuk megcsinálni az ajtót. rolleyes.gif

On: június van, szóval hol is van már a jó idő? Már a kivan a hócsukám a hideggel/esővel... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. június 01. 15:59 #7740
- törölt felhasználó -    
az idővel. június van és 18 fok van pl: a 28 fok helyett. és mivel egyszer meleg van egyszer hideg, ezért állandóan fáj a fejem. reklamalo.gif
540 oldal 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!