Am nagyon jók a képek köszi!
Jonas, Jonas L.A.
2010. november 03. 10:15
#141
Nagyon szeretem ezt a sorozatot:Nick és Stella a kedvencem.
Am nagyon jók a képek köszi!
Am nagyon jók a képek köszi!
2011. január 03. 15:04
#143
Ez a sorozat valami hihetetlenül pocsék. A "sima" Jonas jó volt, szerettem, most is megnézem a századik ismétlést is ha elkapom, de ez...
A Disney azért "újította meg", mert nem hozta a nézettséget, de ezzel öngólt lőttek: akinek bejött a sitcom jelleg az nem volt vevő erre a romantikus izére, aki pedig nem szerette az első szériát az nem nézte az L.A.-t sem. A karakterek is megsínylették, a jópofa Joe-ból egy szenvedő hőscincér lett, Nick kalandja Macyvel nonszensz, a -jó értelemben - bolond Kevin pedig egyszerűen eltűnt. Apropó Macy: a karakter nevét és az őt alakító Nicole Andersont leszámítva egy teljesen más lányt láthattunk, rendben változik az ember, de egy ekkora 180 fokos fordulatot -a történet szerint pár hónap alatt- nem vesz senkinek a jelleme sem. A vagány Stella pedig csak agonizált, szenvedett a szerelemtől, ami arra késztetett, hogy a tévének vágjam a távkapcsolót.
2011. január 03. 16:10
#144
|
|
pookins |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.14. Hozzászólás: 831 Csatolások: 946 Azonosító: 140772 offline
|
Imádom mind a 2 évadot, bár sajnálom, hogy csak a másodikban jutott eszükben a folyamatos sorozat (.."Az előző részek tartalmából..A következő rész tartalmából"..)
A kedvenc részem első évadban a Dupla Randi, az LA-ben pedig eddig a vitorlázós tetszik nagyon
Joe
Stella
..itt van néhány kép (az első az én mesterművemm, az utolsó pedig a kedvencemm
)
A kedvenc részem első évadban a Dupla Randi, az LA-ben pedig eddig a vitorlázós tetszik nagyon
Joe
..itt van néhány kép (az első az én mesterművemm, az utolsó pedig a kedvencemm
2011. január 03. 16:22
#145
|
|
emily7visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.06. Hozzászólás: 442 Csatolások: 18 Azonosító: 132673 offline
|
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.03. 15:04)
Ez a sorozat valami hihetetlenül pocsék. A "sima" Jonas jó volt, szerettem, most is megnézem a századik ismétlést is ha elkapom, de ez...
A Disney azért "újította meg", mert nem hozta a nézettséget, de ezzel öngólt lőttek: akinek bejött a sitcom jelleg az nem volt vevő erre a romantikus izére, aki pedig nem szerette az első szériát az nem nézte az L.A.-t sem. A karakterek is megsínylették, a jópofa Joe-ból egy szenvedő hőscincér lett, Nick kalandja Macyvel nonszensz, a -jó értelemben - bolond Kevin pedig egyszerűen eltűnt. Apropó Macy: a karakter nevét és az őt alakító Nicole Andersont leszámítva egy teljesen más lányt láthattunk, rendben változik az ember, de egy ekkora 180 fokos fordulatot -a történet szerint pár hónap alatt- nem vesz senkinek a jelleme sem. A vagány Stella pedig csak agonizált, szenvedett a szerelemtől, ami arra késztetett, hogy a tévének vágjam a távkapcsolót.
fura, hogy ugyanazon a véleményen vagyunk
nekem is elegem van ebből az L.A. változatból
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline





