Starity

resycled\boot.com nem Win32 alkalmazás

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. december 17. 19:28 #1
Pongee
Pongee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.13.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 41
Azonosító: 5304
Offline offline
Sziasztok!

A következõ a problémám: megnyitnám sajátgépben a vinyómat (duplaklikk), erre kapok egy ilyen hibaüzit (lásd képen). Valami vírus hagyta nekem itt, de sehogy nem tudom visszaállítani az eredeti állapotot. leformázni elég cink lenne, lévén, hogy ekkora adatmennyiséget már nehezen ír ki az ember fia DVDre vagy másol át másik vinyóra.

Valaki esetleg tud segíteni a gondom megoldásában?
2008. december 17. 20:15 #2
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Elvileg ez a megoldás mûködõképes:

1; Indítsd a gépet csökkentett módban
2; Start -> Futtatás -> regedit
3; F3 és a mejelenõ keresõ ablakba beírod boot.com
4; Keress, és amit talál, azt a reg. kulcsot töröld, és ezt folytasd, amig nem talál többet.
+1; Csatlakoztaass egy pendrive-ot, majd Sajátgép -> Eszközök -> Mappa beállításai -> Nézet fül, és itt a Speciális beállítások között keresd meg a Rejtett fájlok, és mappák részt, majd állítsd megjelenít-re, majd OK. Ezek után az összes meghajtót próbáld megnyitogatni, és az ott található resycled mappát töröld. Töröld az autorun.inf file-okat is, de elõtte célszerû egy biztonsági mentést csinálni ezekrõl.

Újraindítás után, elvileg megszûnik a gondod.
2008. december 18. 14:15 #3
Pongee
Pongee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.13.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 41
Azonosító: 5304
Offline offline
Köszönöm szépen, mûködik meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2008. december 19. 19:26 #4
Pongee
Pongee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.13.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 41
Azonosító: 5304
Offline offline
helyesbítek: az elsõ rendszerleállításig ment csak sad.gif ma újraindítottam és elkezdte megint. esetleg erre valami gyógyító ötlet?
2008. december 19. 19:44 #5
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet(Pongee @ 2008. December 19. - 19:26)
helyesbítek: az elsõ rendszerleállításig ment csak sad.gif ma újraindítottam és elkezdte megint. esetleg erre valami gyógyító ötlet?

Mégegyszer megcsinálod a korábban leírtakat, és kiegészíted ezzel:

1; Ha használsz Total Commander-t, vagy bármi hasonlót, akkor ennek segítségével jelenítsd meg a rejtett mappákat, file-okat.
2; Windows\system32\dllcache mappa és itt keresel egy boot.com nevû file-t, majd törlöd.
3; Windows\Prefetch itt szintén olyat keresel amiben benne van a boot.com, és törlöd ezt is, ha van.
4; Doc & Settings\Felhasználó\Local Settings\Temp mappa ürítése.

Jelenleg ennyi további ötletem van.
2008. december 27. 16:42 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet(Pongee @ 2008. December 19. - 19:26)
helyesbítek: az elsõ rendszerleállításig ment csak sad.gif ma újraindítottam és elkezdte megint. esetleg erre valami gyógyító ötlet?



Hali!

Én is ettõl szenvedtem, nem tudom nekd sikerült e megoldani a problémát. Én ezt a prg-t szereztem ComboFix, eddíg úg ynéz ki hasznos volt.
Link --> http://www.instalki.pl/programy/download/a...re/ComboFix.php

Sok sikert
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!