Ma éppen minek örülsz?
2009. május 29. 16:57
#243
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Idézet(Trinny @ 2009. May 29. - 14:36)
aztaaaaaaaa
ez valami vicc?
Nem, 6:0 6:4 lett a vége, lesöpörte a pályáról.
Most 5 órától párosban is játszanak egymás ellen.
Az elsõ szett meg is van, 6:2.
2009. május 30. 21:13
#245
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
A végére nagyon felengedtük a Csabát, így fölöslegesen tettük szorossá a meccset magunknak, de egye fene, belefért. Ha végig úgy küzdenek, mint az utolsó kb 10 percben, akkor kemény, szoros meccs lett volna. De nem szomorkodok, hogy így alakult. A Csabának sem lett kínos, ahogy 8 gólos elõnynél a szurkolók kiabálták, legalább õk is szépen búcsúztak. Elismerésem nekik, a békéscsabai lányok is szép évet tudhatnak maguk mögött. Mátéfi Eszter nagyszerû munkát végzett.
Szani sérülten is lõtt 12 gólt, Zizi pedig a fontos pillanatokban is betalált. Az ünneplés alatt, mikor a csapatképek készültek, Zizi lesbõl támadott a pezsgõvel Gáborra, jópofa volt.
Szép volt, ezüstös lányok! Köszönöm ezt a csodás évet, kiváló teljesítmény volt! Gratulálok mindenkinek!
Hajrá Fradi! 
Zizi készül lesbõl lecsapni

Támadááás!!!

Erre inni kell!
Szani sérülten is lõtt 12 gólt, Zizi pedig a fontos pillanatokban is betalált. Az ünneplés alatt, mikor a csapatképek készültek, Zizi lesbõl támadott a pezsgõvel Gáborra, jópofa volt.
Szép volt, ezüstös lányok! Köszönöm ezt a csodás évet, kiváló teljesítmény volt! Gratulálok mindenkinek!
Zizi készül lesbõl lecsapni

Támadááás!!!

Erre inni kell!
2009. június 02. 15:34
#247
Jók lettek az írásbelik, minden 4-es 5-ös
még a matek iiiiiis
2009. június 02. 15:43
#249
Annak, hogy megvan a Neustart (Panik) nem live-ban
Már csak le kell menteni
2009. június 02. 20:27
#250
|
bajer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.25. Hozzászólás: 7390 Csatolások: 46002 Azonosító: 61874 offline
|
Idézet(Regina @ 2009. June 2. - 14:34)
Jók lettek az írásbelik, minden 4-es 5-ös
még a matek iiiiiis

Gratulálok.
Amúgy a töri ötösömnek, meg a délutánnak.
2009. június 03. 19:03
#252
|
|
Klau0604 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.14. Hozzászólás: 992 Csatolások: 106 Azonosító: 66181 offline
|
juhuhúú nekem már jól indult a napom
igaz csak 4 órát sikerült aludnom szóval kicsit fáradt vagyok
ja és ma 1 csomó jó hírrel szolgáltak tanáraim pl megtudtam,hogy azok a tételek amiket utálok magyarból nem lesznek benne az érettségiben
és még a bizim is egész jó lesz ha minden igaz
2009. június 05. 20:38
#257
Idézet(bajer @ 2009. June 5. - 14:50)
A vizsgámnak,a ma estének, és annak, hogy kész vége ennyi volt az év. Juppi. 
Egy cipõben járunk
Nekem is ma volt az utolsó vizsgám, és mostmár a kisujjamat nem fogom megmozdítani...magyarul: két hétig csak be kell járni, meg sajna korán kell kelni. Ezen kívül semmi
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



