Ma éppen minek örülsz?
2009. december 11. 19:51
#404
Hogy januártól ingyen lesz az HBO három hónapig, és az után is csak 2000Ft lesz, ami azt jelenti, hogy elõfizetünk rá
2009. december 11. 22:45
#405
|
|
Leo·٠•●•٠· |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.20. Hozzászólás: 6474 Csatolások: 46883 Azonosító: 4729 offline
|
aztaqrva... most akkora hátast dobtam hogy csak na
Elégé népszerûek lettek a saját készítésû háttereim a freddie mercury -ról.
Simán rákerestem a google -ra, azt katt a nagy méret feliratra oszt voilá: máris az elsõ oldalon: 2 db háttérképem. A második oldalon, már 4 db!

mégjó hogy aláírtam a háttereket, ott van jobb oldalt lent a nevem ^^ mindegyiken, amiket én csináltam.
Elégé népszerûek lettek a saját készítésû háttereim a freddie mercury -ról.
Simán rákerestem a google -ra, azt katt a nagy méret feliratra oszt voilá: máris az elsõ oldalon: 2 db háttérképem. A második oldalon, már 4 db!
mégjó hogy aláírtam a háttereket, ott van jobb oldalt lent a nevem ^^ mindegyiken, amiket én csináltam.
2009. december 12. 01:02
#408
|
|
Tinkerbell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.08. Hozzászólás: 508 Csatolások: 1900 Azonosító: 109664 offline
|
holnap vagyis ma reggel irány hallstatt
2009. december 12. 12:46
#410
Idézet(Bessie @ 2009. December 6. - 19:55)
Végre forgatják a kedvenc filmeim folytatását (Underworld, és Riddick).
Hamarosan pedig leadják a LOST utolsó évadát
aztaaa tényleg lesz az underwoldnek új része? jéé nem is halottam róla,pedig én is imádom
2009. december 18. 10:46
#412
|
|
LucafromHungary |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.02.25. Hozzászólás: 778 Csatolások: 202 Azonosító: 53312 offline
|
4-esre írtam életem elsõ ONLINE zh-ját XD
2009. december 18. 22:50
#414
Idézet(.KT. @ 2009. December 18. - 13:07)
Szünet vaaan.

De jó neked...Nekünk még hétfõn meg kedden is be kell menni
Am ma mondjuk úgy annak örülök, hogy elmentem Dolhai Attila koncertjére. Nem volt rossz
2009. december 19. 11:37
#415
|
|
imiriderLene fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.27. Hozzászólás: 1519 Csatolások: 181 Azonosító: 72623 offline
|
Annak, hogy tegnap volt szerencsém élõben hallani Bencsik Tamarát, Kovácsovics Fruzsinát, Bent, és Széles Izát -- nagyon jók voltak -- !
És persze a holnapi Fruzsis dedikálást sem hagyom ki
És persze a holnapi Fruzsis dedikálást sem hagyom ki
2009. december 19. 21:53
#419
Idézet(Cynthia @ 2009. December 19. - 17:41)
Annak, hogy óriási szemekben esik a hó

Én is ennek örülök.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


