Starity

Ma éppen minek örülsz?

331 oldal 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 06. 18:20 #5881
- törölt felhasználó -    
Avril Lavigne sminkese és egyben egyik legjobb barátja kedvencnek jelölte a tweetemet. wub2.gif Amúgyis imádom azt a fickót, de most nagyon-nagyon boldoggá tett blush.gif Feldobta az estémet laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: dtsz, Szandi0820, Bátor Ventillátor, sziv55, Beyla, Gamora, Klauflau, healy.
2015. május 06. 19:54 #5882
- törölt felhasználó -    
Na jó,cs*ssze meg,negatív hozzáállással még kevésbé fogom kibírni ezt az elkeserítően hosszú egy hónapot,szóval akkor már pozitívan bírjam ki ezt az időszakot,amit még annyiszor visszafogok sírni az elkövetkező években.
1.Mint utólag kiderült,hiába hisztiztem a nyelvtan tézé miatt,ugyanis pont olyan anyagból írtunk,ami nagyon fökszik' nekem és valószínűleg nem is vesztettem túl sok pontot.
2.Elmondani sem tudom,mennyire örülök neki,miszerint a fizika prezentációt nem mára kellett volna beadni,hanem van a határidőig még bő fél hónapom. cool.gif
3.Sikerült kijavítanom az irodalom felelésemet jobb jegyre.
4.Ha minden jól megy,Sid-Napóleon mellé mihamarabb be fogunk szerezni egy kislány tengerimalacot. laugh.gif
5.Gratulálok minden felvételiző bekerüléséhez az áhított,esetleg kevésbé áhított intézménybe! beer.gif
10 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, AFCfan, Beyla, Szandi0820, Cute girl 998, Klauflau, ilus1996, healy., sziv55, IQninja99
2015. május 06. 20:43 #5883
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sydney Adams @ 2015.05.06. 19:54)
Na jó,cs*ssze meg,negatív hozzáállással még kevésbé fogom kibírni ezt az elkeserítően hosszú egy hónapot,szóval akkor már pozitívan bírjam ki ezt az időszakot,amit még annyiszor visszafogok sírni az elkövetkező években.
1.Mint utólag kiderült,hiába hisztiztem a nyelvtan tézé miatt,ugyanis pont olyan anyagból írtunk,ami nagyon fökszik' nekem és valószínűleg nem is vesztettem túl sok pontot.
2.Elmondani sem tudom,mennyire örülök neki,miszerint a fizika prezentációt nem mára kellett volna beadni,hanem van a határidőig még bő fél hónapom. cool.gif 
3.Sikerült kijavítanom az irodalom felelésemet jobb jegyre.
4.Ha minden jól megy,Sid-Napóleon mellé mihamarabb be fogunk szerezni egy kislány tengerimalacot. laugh.gif 
5.Gratulálok minden felvételiző bekerüléséhez az áhított,esetleg kevésbé áhított intézménybe! beer.gif

Én idióta a legjobbat el is felejtettem;a neten rátaláltam még egy jövőbeli osztálytársnőmre.Éljen!Kezdünk már szaporodni.thumbsup.gif cool.gif
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, AFCfan, Szandi0820, Cute girl 998, ilus1996, healy., IQninja99
2015. május 09. 22:45 #5884
- törölt felhasználó -    
Úristen,most hallottam a rádióban egy akkora hírt Kurt Cobainról (nyugi,nem lövöm le a poént).Feldobta az estémet! wub.gif blush.gif rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: sziv55
2015. május 10. 19:04 #5885
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
ma a legcukibb unokahugi keresztelőjén voltam (legalább is nekem).
4 felhasználónak tetszik: dtsz, Rocket, ilus1996, IQninja99
2015. május 12. 15:32 #5886
- törölt felhasználó -    
Annak, hogy túl vagyok a gyakorlati vizsgán! Rettentően izgultam előtte, enni se bírtam, de azért sikerült leerőszakolnom a torkomon egy szenyót, meg egy csokit. Aztán elkezdtünk festeni, és akkor teljesen megnyugodtam, fölvettem egy tempót, és szépen sorban megfestettem amit kellett. A végén maradt is egy fél órám, úgyhogy volt időm átnézni, és amin kellett, azon javítottam kicsit. Aztán kimentem, és jól bezabáltam a kajából, ami ki volt téve nekünk. laugh.gif És hála a jó égnek, mindenkinek sikerült, de ennél pontosabb infót sajna nem tudunk, az majd hétfőn, az elméleti vizsga után derül ki. Viszont arra még egy kicsit rá kéne gyúrni, mert hogy őszinte legyek nem nagyon erőltettem meg magam a tanulással kapcsolatban. rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: AFCfan, Rocket, Beyla, Cute girl 998, Szandi0820, itsjustme, Klauflau, ilus1996, healy., IQninja99
2015. május 12. 15:36 #5887
- törölt felhasználó -    
Tavasz van, csicseregnek a madarak, mindjárt nyár lesz, és soha többé nem kell látnom a világ leghülyébb emberét! thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Szandi0820, Klauflau, sziv55, IQninja99
2015. május 13. 10:56 #5888
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
mindenféle rohadt diszkalkuliaféleség, meg a sok "fel kell menteni, úgysem tudom megcsinálni" hiszti ellenére meglett a kettesem matekon! w00t.gif igaz, épphogy, 25-26 pontocskával, de átcsúsztam szóbeli nélkül, mikor "sose volt még ilyen nehéz az érettségi". el se hiszem, úristen, pedig úgy voltam vele, örülök ha szóbelire elég lesz a pontom. ráadásul a magyarom meg eddig az első rész alapján nekem a legjobb, most büszke vagyok magamra. laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: AFCfan, Beyla, Szandi0820, Klauflau, ilus1996, healy., Earth Song, IQninja99
2015. május 13. 15:45 #5889
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Annak, hogy túléltem a mai napot. laugh.gif Éjszaka szinte alig aludtam, tíz percenként nézegettem az órát, annyira ideges és frusztrált voltam a szakmai írásbeli vizsgák miatt. A legrosszabb talán a várakozás volt, mert minden vizsga előtt kivárta a tanár másodpercre az írásbeli feladatok kiadását. Az elsőnél nagyon izgultam, mert nem tudtam, hogy mire számíthatok, aztán amikor megkaptuk az elsőt, rájöttem, hogy pofon egyszerű az egész. Viszont a három közül kettő iszonyú könnyű volt, így gondoltam, hogy pont az utolsó 60 percben szívatnak meg. Igazam is lett. Hyperbilirubinaemiás csecsemő vércseréje. Kinyögtem hangosan - sajnos - "Hát ez k*rva jó." mondatot, ugyanis suliban se nagyon vettük át, csak meg lett említve, hogy ilyen is van. Kellett minden róla, úgyhogy a transzfúziós ismereteimet összeszedve leírtam valamit, amiből lett csak nem két A/4-es oldalnyi esszé. 25 pont csak összejön már belőle. Úgy effektíve nehezebbre számítottam, és, ha belegondolok, összesen - csak - hat kifejtős volt, és abból maximum egy volt az, ami tényleg szívatta az embert. Őszintén szólva, én mindig is az írásbeliktől tartottam nagyon, innentől kezdve a szóbeli és a gyakorlati vizsgák úgy fognak menni, mint a karikacsapás. Annyira, de annyira örülök, hogy túl vagyok rajta. El sem tudom mondani, hogy mennyire... laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Rocket, Klauflau, ilus1996, healy., IQninja99
2015. május 13. 18:16 #5890
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
viszonylag kezd körvonalazódni,hogy mi szeretnék lenni 'ha nagy leszek.' biggrin.gif nehéz menet lesz de legalább jó faktot választottam hozzá yahoo.gif
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Szandi0820, awwparadise, ilus1996, Beyla, healy.
2015. május 13. 22:16 #5891
- törölt felhasználó -    
Újra elégedett vagyok a frizurámmal. w00t.gif Tudniillik, sajnálatos módon rengeteg hajjal áldott meg a sors, ebből kifolyólag februárban elnyelt egy fésűt. Ráadásul a homlokom mellett tűnt el, pedig ott elvileg ritkább, mint hátul. Mindenesetre kivágtam egy körömollóval (szerintem a legtöbb lány már most kikészült), és csodával határos módon még tetszett is a végeredmény. Csakhogy ez a rövid tincs megnőtt, és elkezdett az arcom felé göndörödni, vagy mi... tehát ma ismételten hoztam a felszerelésem, és lenyisszantottam a felét. Most tetszik. rolleyes.gif
mondjuk anyukám teljesen kikészült a látványtól biggrin.gif
De ez még nem minden. Szakad az eső, és az előbb villámlott is wub.gif Imádom a viharokat.
az élet apró örömei, lol
9 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Szandi0820, Klauflau, awwparadise, AFCfan, ilus1996, Beyla, healy., IQninja99
2015. május 14. 18:47 #5892
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Mostantól büszkén mondhatom hogy 1 éve vagyok tag Starity-n (illetve tegnap óta mondhatom, de ma már a biztos határ), igaz hogy ez nem olyan sok idő, de büszke vagyok magamra hogy ennyi ideig aktív tag voltam/vagyok. yahoo.gif
4 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, awwparadise, Rory gilmore 12, IQninja99
2015. május 14. 18:48 #5893
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Annak, hogy végre elkészítettem a lapcsomagomat és enyém lesz Evan Peters adatlapja (remélem). wub.gif Nem nagy ügy, de ha nincs más minek örülni... biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Klauflau, Beyla, healy., IQninja99
2015. május 14. 19:11 #5894
- törölt felhasználó -    

Annak hogy ma nem volt magyar biggrin.gif
2015. május 16. 11:41 #5895
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
délután jön az unokatesóm egy sims maratonra thumbsup.gif victory.gif
2015. május 17. 14:00 #5896
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Láthatom David Suchet-et színpadon!!! heart.gif heart.gif heart.gif Már a jegyem is megvan!!!! thumbsup.gif wub.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Lil98, healy.
2015. május 18. 14:19 #5897
- törölt felhasználó -    
Kész! Vége! Túl vagyok rajta! És ezennel hivatalosan is porcelánfestő lettem! yess.gif És van több mint egy hónapom pihenni. Tételekre többet rá sem nézek, sőt. Az előző héten minden nap a tételeket nyálaztam, és olyan jó érzés most csak leülni a laptop elé, zenét hallgatni, sorozatokat és filmeket nézni, és pihenni. És nem is volt annyira vészes a szóbeli, mint amennyire féltem tőle, a vizsgáztató tanárok is rendesek voltak, pedig nem is ismertem őket, mert máshonnan jöttek. De mindegy, nem is akarok beszélni róla, lényeg, hogy megvan a bizonyítványom, és engem tessék békén hagyni a nyáron!!! laugh.gif És ma megyünk megnézni haverokkal még egyszer az Ultron korát. Plusz nővérem meglepett a sikeres vizsga miatt egy dobos szelettel. rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, AFCfan, Konvektor, Cute girl 998, Beyla, Lil98, Szandi0820, healy., IQninja99
2015. május 19. 12:44 #5898
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Annak, hogy úgy érzem, egész korrektül sikerültek a mai szóbeli, illetve gyakorlati vizsgáim. Tény, még van két felvonás a végleges befejezésig, de érettségi óta most kellett ismételten újból vizsgáznom szóban, és bár az eleje nagyon-nagyon döcögősen ment (sajnos egy olyan tételt kaptam ki, amit annyira nem néztem át), de a vége felé olyan szinten belelendültem, hogy húsz percen keresztül egyfolytában daráltam a mondandómat egy olyan tételről, amiről azt hittem, hogy el fogok vérezni. Erre kiderült, hogy nagy eséllyel arról tudtam a legtöbbet. laugh.gif Normális volt a vizsgaelnök (még segíteni is próbált nekem), szóval annak nagyon örültem. Úgy effektíve az egész napi teljesítményemmel meg vagyok elégedve, szerintem f*szán lenyomtam mind a négy feleletemet úgy, hogy kisebb zökkenővel az elején, de gördülékenyen mentek. Este kicsit tartottam az egésztől, bár közel sem annyira, mint ahogyan az írásbelitől tartottam. Nyolckor elkezdték, és tízkor én már mindennel végeztem is, ugyanis elsőnek akartam mindenhol bemenni, míg egyesek csak húzták halasztották a dolgokat. Szerintem jobb túllenni az ilyeneken, mintsem ott ülni és idegeskedni. Amit nem tudsz azt már úgysem fogod megtanulni. Szóval korrekt volt a mai nap, pozitívan éltem meg, pedig megjegyzem, rühellek vizsgázni, annak ellenére, hogy nem kevés rutinom van már benne. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, healy., Rocket, IQninja99
2015. május 19. 18:08 #5899
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Anyukám jobban van. Hetek óta nem érezte jól magát, folyamatosan csak aludt, nagyon gyenge volt, és aggódtam is érte eleget. Mostmár viszont dolgozni is jár tegnap óta, és nem volt semmi baj. De lekopogom, nagyon nem szeretném, hogy legyen.
5 felhasználónak tetszik: Angel, Beyla, Cute girl 998, IQninja99, Nina 10
2015. május 20. 15:33 #5900
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
Annak, hogy egyik kedvenc bandám, az Our Last Night koncertjén voltam tegnap...ami egyszerűen csodálatos volt <3 Trevor Wentworth megfogta a kezemet (!) és elbőgtem magamat a Sunrise-nál. Na mindegy, ezt úgy sem lehet visszaadni. Én viszont visszaadhattam Nekik azt, amit Tőlük kaptam heart.gif
OLN 4ever happy.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Cute girl 998, IQninja99, AFCfan
331 oldal 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!