Ma éppen minek örülsz?
2009. március 13. 19:46
#123
Annak, hogy megkaptam az Eclipse-t (Bp-n), és apa azt mondta, hogy hétfõn mehetek szegedi vadászkörútra a Breaking Dawn-ért. Jah, és úgy kb 2 hét múlva érkezik meg Toronto-ból a New Moon.
2009. március 18. 18:17
#127
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Most viszont nem akarok belekezdeni az elolvasásukba, mert gyorsan vége lesz, csak kb 30 oldalasak.
2009. március 23. 14:56
#128
Annak, hogy nem feleltem semmibõl és csak jó jegyeket kaptam.
És annak, hogy ennél már csak még jobb lesz.
2009. március 25. 00:01
#131
annak örülök, hogy egyedül vagyok itthon ma éjjel
2009. március 26. 17:46
#132
Annak, hogy ma megjöttek a Taylor Swift CD-im 
Ráadásul elmaradt az utolsó órám és holnap is elmarad
Ráadásul elmaradt az utolsó órám és holnap is elmarad
2009. március 26. 17:54
#133
|
|
Klau0604 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.14. Hozzászólás: 992 Csatolások: 106 Azonosító: 66181 offline
|
Idézet(Regina @ 2009. March 26. - 17:46)
Ráadásul elmaradt az utolsó órám és holnap is elmarad

nálunk nem volt fizika tanár, így elõre tudtuk hozni az angol 7.-et 5.-be
jah és szombaton nem megyek suliba
2009. március 27. 17:03
#135
Annak, hogy most hallottam, hogy Beyoncé jön Mo-ra koncertezni 
Ki jön el velem?
Ki jön el velem?
2009. március 27. 17:08
#136
|
|
Cinzina*Crystal Light* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.15. Hozzászólás: 1441 Csatolások: 4663 Azonosító: 37030 offline
|
Annak hogy a Toyotások viszonylag jól kezdték a szezont (a két szabadedzést konkrétan), annak hogy olyan szuper képeket készítenek róluk, és annak hogy a párommal ma vagyunk egy hónaposak
2009. március 29. 10:03
#137
|
Sunset Lover |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.02. Hozzászólás: 3166 Csatolások: 1382 Azonosító: 17566 offline
|
nyertek az Oranjék, nyertek a spanyolok
2009. március 29. 14:14
#139
|
|
Kata159 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.27. Hozzászólás: 10398 Csatolások: 130295 Azonosító: 23738 offline
|
Idézet(Regina @ 2009. March 27. - 18:03)
Annak, hogy most hallottam, hogy Beyoncé jön Mo-ra koncertezni 
Ki jön el velem?
Ki jön el velem?
Most hallottad?
Én mentem volna, de túl drága...
2009. március 29. 16:32
#140
|
|
zilindaStarity realist |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.03. Hozzászólás: 3966 Csatolások: 22042 Azonosító: 48314 offline
|
Idézet(Kata159 @ 2009. March 29. - 13:14)
Most hallottad?
csöppet le vagy maradva
szerintem már úgy sincs jegy rá 
Én mentem volna, de túl drága...
Én mentem volna, de túl drága...
még mindig lehet jegyet venni.. számomra ez nagyon furcsa.. azt hittem, hogy majd egybõl elkapkodják õket és mégse..
http://www.ticketpro.hu/events.php?event=229
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



