Kellan Lutz
2009. december 19. 17:09
#45
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Huuuhhh...Naggyon jóók!!!!
Köszi az újakat!!
Köszi az újakat!!
2009. december 19. 18:38
#46
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Emcsike
2009. december 19. 20:56
#47
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet
sorry...akkor töröld ki és ennyi
Én nem törölhetek képet, csak az adminok. Amúgy nem rosszat akartam, csak szóltam
Szeretem a háttérképeidet
2009. december 19. 21:12
#48
|
|
nenezitavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.13. Hozzászólás: 457 Csatolások: 925 Azonosító: 112145 offline
|
Idézet(Bessie @ 2009. December 19. - 20:56)
Én nem törölhetek képet, csak az adminok. Amúgy nem rosszat akartam, csak szóltam
Szeretem a háttérképeidet
Én sem gonoszsságbol irtam, ki is lett... nem figyeltem mit raktam fel...utolag már én is észrevettem,elöfordul - még uj vagyok!
2009. december 19. 23:01
#49
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Nagyon szívesen mindenkinek!!!
2009. december 22. 22:04
#52
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Juuujjj...Naggyon jóóó képek!!!!
Ami az elsõ képen van az a fekete-fehér...Azt vasárnap rajzoltam le...
Köszi Bessie!!!
Ami az elsõ képen van az a fekete-fehér...Azt vasárnap rajzoltam le...
Köszi Bessie!!!
2009. december 22. 22:28
#53
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet(Blackheart.com @ 2009. December 22. - 22:04)
Juuujjj...Naggyon jóóó képek!!!!
Ami az elsõ képen van az a fekete-fehér...Azt vasárnap rajzoltam le...
Köszi Bessie!!!
Ami az elsõ képen van az a fekete-fehér...Azt vasárnap rajzoltam le...
Köszi Bessie!!!
Huh, hát az nagyon nagyon szexi
A képet feltetted ide?
2009. december 22. 23:17
#54
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet(Bessie @ 2009. December 22. - 23:28)
Huh, hát az nagyon nagyon szexi

A képet feltetted ide?
Megnézném 
A képet feltetted ide?
Még nem tettem fel, mert a nincs még feltelepítve a "scannelõ" a gépemre... De sztem holnap feltelepítem és akkor fel is rakom ide az újabb rajzaimat... Egyébként Kellan-ból 4 új rajz van...
2009. december 23. 10:30
#56
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet(Bessie @ 2009. December 23. - 00:51)
Már várom
Legutóbb novemberben tettél fel képeket 
Hááát...ööö... az a nagy helyzet,h most sem sikerül felraknom a rajzaimat,mert ugyanis a DVD íróm/olvasóm kicsit (nagyon) odavan...
Szal nem tudom így feltelepíteni a szkennelõt, és a rajzaimat sem tudom felrakni ide... Pedig már télleg nagyon kéne...
2009. december 23. 12:14
#57
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Emcsike
2009. december 23. 12:59
#58
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet
Szal nem tudom így feltelepíteni a szkennelõt, és a rajzaimat sem tudom felrakni ide... Pedig már télleg nagyon kéne...
Semmi gond, kivárom
Köszi az új háttérképeket
2009. december 23. 13:52
#59
|
|
Blackheart.comyizhan - bjyxszd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 3585 Csatolások: 1884 Azonosító: 42891 offline
|
Idézet(Bessie @ 2009. December 23. - 13:59)
Semmi gond, kivárom
Köszi az új háttérképeket

Köszi az új háttérképeket
Köszi a megértésedet!!
Nagyon szívesen...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
