Starity

Hex / Boszorkák (2004)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. január 03. 00:51 #1
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Michael Fassbender, Christina Cole, Jemima Rooper, Laura Pyper
1 felhasználónak tetszik: katiegirl15
2010. február 18. 10:56 #2
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Nem tudom ismeri - e valaki a sorozatot. Csak két évadot élt meg, még régebben adta valamelyik kereskedelmi csatorna, de én nagyon szerettem.

A helyszín egy iskolaként mûködõ, ódon kastély Európa szellemekkel és egyéb másvilági lényekkel benépesített országában, Angliában. A történet fõszereplõi az újbóli felemelkedésért harcoló bukott angyalok és boszorkányként praktizáló, halandó utódaik. A titokzatos múlttal rendelkezõ ifjú boszorka, Cassie Hughes és kotnyeles barátnõje szembeszáll az alvilág nagy hatalmú fejedelmeivel.

szereplõ(k):
Christina Cole (Cassandra 'Cassie' Hughes)
Jemima Rooper (Thelma Bates)
Jamie Davis (Leon Tyler)
Amber Sainsbury (Roxanne Davenport)
Michael Fassbender (Azazeal)
Colin Salmon (David Tyrel)
Anna Wilson-Jones (Jo Watkins)
3 felhasználónak tetszik: Bessie, katiegirl15, Baybee
2010. február 18. 11:11 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ismerem, de sajnos pont a végérõl maradtam le. mad.gif Épp dolgoztam.
Amúgy jó sorozat volt. Volt benne minden. Boszik, angyalok, stb...
Sajnáltam, hogy Christina meghalt sad.gif
2010. február 18. 11:12 #4
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 18. - 11:11)
Ismerem, de sajnos pont a végérõl maradtam le.  mad.gif Épp dolgoztam.
Amúgy jó sorozat volt. Volt benne minden. Boszik, angyalok, stb...
Sajnáltam, hogy Christina meghalt sad.gif


Hát igen. Meglepõ húzás volt Christina halála. Végig én se láttam egyébként sajnos. Maradtak ki részek.

A boszis témákat meg alapvetõen szeretem, azért fogott meg ez is biggrin.gif
2010. február 18. 11:21 #5
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Bírtam azt is hogy Christinának és Azazelnek a gyereke milyen hamar felnõtt biggrin.gif
Thelmát sajnáltam, hogy meghalt, és hogy szellem lett. Leszbi szellem biggrin.gif
Voltak benne nagyon jó jelenetek. Kár, hogy az RTL klub nem nagyon reklámozta a sorozatot.

(Nem hinném, hogy az ezerszer lejátszott helyszínelõk (amik amúgy is ismétlések), jobbak volnának, mint ezek az új jó sorozatok.
Ha betennék a hexx-et, a vampire diariest, meg a supernaturalt, biztos jobb nézettsége lenne, és rengetegen megnéznék. mad.gif Na de ez már kicsit off volt) biggrin.gif Sorry blush.gif
1 felhasználónak tetszik: katiegirl15
2010. február 18. 11:24 #6
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 18. - 11:21)
Bírtam azt is hogy Christinának és Azazelnek a gyereke milyen hamar felnõtt  biggrin.gif
Thelmát sajnáltam, hogy meghalt, és hogy szellem lett. Leszbi szellem  biggrin.gif
Voltak benne nagyon jó jelenetek. Kár, hogy az RTL klub nem nagyon reklámozta a sorozatot.

(Nem hinném, hogy az ezerszer lejátszott helyszínelõk (amik amúgy is ismétlések), jobbak volnának, mint ezek az új jó sorozatok.
Ha betennék a hexx-et, a vampire diariest, meg a supernaturalt, biztos jobb nézettsége lenne, és rengetegen megnéznék.  mad.gif Na de ez már kicsit off volt) biggrin.gif Sorry blush.gif


Thelma hatalmas forma volt a sorozatban. Leszbi szellemként szerintem az õ karaktere nagyon ütött biggrin.gif

OFF - válasz
Szerintem ebbe veszett bele a sorozat. Mármint a reklámhiányba. Mindezek ellenére az RTL nézettsége tombol magasan, úgyhogy nem hiszem hogy számít mit akar a nép biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: katiegirl15
2010. február 18. 11:34 #7
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 18. - 11:24)
Thelma hatalmas forma volt a sorozatban. Leszbi szellemként szerintem az õ karaktere nagyon ütött biggrin.gif

OFF - válasz
Szerintem ebbe veszett bele a sorozat. Mármint a reklámhiányba. Mindezek ellenére az RTL nézettsége tombol magasan, úgyhogy nem hiszem hogy számít mit akar a nép biggrin.gif

Thelma volt a legjobb! Nagyon jó szerepet kapott, és jól is alakította biggrin.gif

OFF:
a helyszínelõket már ezer éve leadta a Viasat3! Nem értem mit esznek annyira az RTL-en ezer éves cuccokat adnak le - tisztelet a kivételnek. A friss mozi / sorozat pedig nagyon ritka.
Amúgy ha 22 óra után tesznek be egy sorozatot, ne is számítsanak nagy nézettségre.
mad.gif
2010. február 18. 14:11 #8
- törölt felhasználó -    
Én csak pár részt láttam belõle, utána már kezdtem elfelejtkezni róla. sad.gif
A képeket köszi meghajolo.gif
2010. október 31. 10:46 #9
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Én anno csak az első 2 részt láttam, de annyira nem jött be. Pedig emlékszem, hogy nagyon vártam. Talán majd még egyszer nekifutok...
2010. december 18. 15:55 #10
- törölt felhasználó -    
én személy szerint imádtam ezt a sorozatot!
Minden volt benne! Helyes fiú, boszorkány, humor, fájdalom, meglepetés. Kár, hogy nem volt 3. évad sad.gif
2011. augusztus 10. 23:17 #11
Baybee
Baybee
Fly, fly dragonfly.
 
StátuszI chose to love you in silence, for in silence I found no rejection
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1081
Csatolások: 0
Azonosító: 144550
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2010.02.18. 11:12)
Hát igen. Meglepõ húzás volt Christina halála. Végig én se láttam egyébként sajnos. Maradtak ki részek. 

A boszis témákat meg alapvetõen szeretem, azért fogott meg ez is biggrin.gif


Én tudok linket, ahol meg tudjátok nézni mind a két évadot. Ha szeretnétek a linket csak írjatok üzit és már küldöm is.(: Regisztrálni kell az oldalon, de szerintem ez nem akadály. biggrin.gifD
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. december 23. 13:45 #12
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Pont nemrég néztem végig. Igazából nézhető, de nem életem sorozata. A sztori néhol nagyon buta és egy csomó minden nincs megmagyarázva, csak úgy van. Viszont mégsem mondanám azt, hogy borzalmasan szörnyű lenne. A karakterek miatt megéri mindenképp és persze elsősorban Thelma miatt. XD Van egy sajátos humora az egésznek, néha nehezen tudtam eldönteni, hogy mennyire is vegyem komolyan a sorozatot.
Viszont a sztori néha tényleg iszonyat ötlettelen és hülyeség, gondolom emiatt kaszálták, de megvan a hangulata. Egyszer megéri megnézni, aki szereti a témát. smileeee.gif
SPOILER
Cassie megölése viszont nem volt jó húzás. Még örültem is volna neki, ha jobban kifejtik az ő és Azazel szerelmét. (Ami egyébként nem tudom mikor alakult ki köztük, mert kb kétszer-háromszor találkoztak XD) Meeg Ella... ki nem állhattam a csajt. Magát a karaktert, a színésznő jól játszotta. Plusz Malakiás is iszonyat sablonrosszfiú lett. Thelma mindenért kárpótolt. *.*
2 felhasználónak tetszik: Bessie, kriszti145
2011. december 23. 16:51 #13
- törölt felhasználó -    
Régen én is néztem ezt a sorozatot, majd abbahagytam. A minap gondolkodtam rajta, hogy újra meg kellene néznem. Jól tudom, hogy az első évad 6 részből és a második évad 13 részből áll?
2011. december 23. 22:07 #14
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
Idézet (Juanita @ 2011.12.23. 16:51)
Régen én is néztem ezt a sorozatot, majd abbahagytam. A minap gondolkodtam rajta, hogy újra meg kellene néznem. Jól tudom, hogy az első évad 6 részből és a második évad 13 részből áll?


Jól tudod. smileeee.gif Azért kicsit sajnálom, hogy csak 19 rész készült, mert végül is elnéztem volna tovább is.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. február 12. 13:24 #15
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Ideje lesz újra ledarálni. Rég láttam már, és jó lesz ismerős arcokat látni benne. biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok