Starity

A Vilag Legszexisebb Vegetarianusai

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. július 21. 21:45 #21
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
Én évekig vegetáriánus voltam, aztán idén egyre többet voltam kórházban, és eléggé(nagyon...) gyenge szervezetem van, aztán amikor megemlítettem a dokinak, hogy vega vagyok majdnem agyoncsapott... Azt mondta, hogy nem igazán kellene nekem ezt erõltetni, mert rossz vég lesz.Meg erõteljes hatással volt rám a "többé így nem járhatsz edzésre" kezdetû mondata is. biggrin.gif Azóta szüleim tömik belém, és már viszonylag kevesebbet is vagyok rosszul.(Kábé fél éve eszem újra húst, de szinte csak csirkét. )
Amúgy meg azért kezdtem bele még annak idején, mert már a hús szagától is felfordult a gyomrom, és megvoltam nélküle.
Akinek meg a hús hiányzik, és nem szereti, annak meg úgyis ott van a szója és még több ezer más kaja.
Lehet élni hús nélkül is... Szerintem. biggrin.gif
2009. július 22. 20:45 #22
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
nem,és nem is gondoltam még rá.szeretem a zöldségeket szinte az összeset,de csak köretként a húshoz smileeee.gif
2009. szeptember 18. 00:07 #23
- törölt felhasználó -    
Egyértelmûen Serj Tankian!!!!!
2009. szeptember 18. 00:45 #24
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
én alapvetõen szeretem a húst, de inkább csak a fehéret, a vöröset nem igazán.
már gondoltam rá, h vega leszek, tehát nem vegetáriánus (a vega eszik tejterméket és tojást). ismerek nagyon sok olyan embert, aki megvan hús nélkül, és nagyon jól érzi magát a bõrében, mert ez az életmód sokkal egészségesebb. meg amúgy is nagyon-nagyon szerettem a zöldségeket salátában, rántva, párolva, sütve, fõzve... smileeee.gif van néhány nagyon király blog, ahol gusztábbnál gusztább receptek vannak (pl. http://vegavarazs.hu/ , http://vegablog.net/ ).
hát, még meggondolom. igazából eléggé pörögnek a napjaim, és lehet hogy nem lenne elég energiám egész napra, ha csak zöldségeken élnék, csak ezért nem vágtam még bele ebbe az életmódba.
2009. szeptember 18. 02:53 #25
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én szeretem a zöldséget, gyümölcsöt és a húst is. Egyikrõl sem mondanék le! Na jó, van amit én se nagyon eszek, ilyen például a szalonna, pacal, zsíros hús. Ellenben imádom a felvágottakat, a pizzát, a gyrost, melegszendvicset, rakottas kajákat (rakott kelkáposzta, rakott zöldbab, stb...). Aki azt akarná, hogy válasszak ezek közül, azt egyszerûen kinyírnám _nevet.gif

(Saláta elmegy elõételnek biggrin.gif )
2009. szeptember 20. 00:42 #26
- törölt felhasználó -    
Nem tudom miért jó vegetáriánusnak lenni. Nem ítélem el õket, de egyszer megmagyarázhatná vki miért jó? ohmy.gif
2009. október 01. 17:51 #27
fogyicicu
fogyicicu
 
StátuszCrusH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.11.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 4057
Azonosító: 95666
Offline offline
Kelly Clarkson vega??? blink.gif nemhinném...legalábbis mostanában nem...
azért sztem a vega kajától nem lehet igy elhizni....
2009. október 01. 17:57 #28
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Én is vega vagyok 8 és fél éve. Elõtte se szerettem a húst, de azért szalámi formájában akkor még megettem. Fokozatosan hagytam el. Eleinte csak a vöröshúsokat, aztán a fehéret is és végül a szalámikat, felvágottakat. Valamiért undorodom tõle. Elõfordult, hogy ki kellett rohannom a boltból, mert hányingerem lett a húsok látványától. 8 év alatt csak egyszer próbáltam meg, hogy milyen lenne, ha mégis visszatérnék a húsokra, de nagyon rossz ötlet volt, mert utána végighánytam egy teljes napot. A hús nem nekem való. A halat megeszem, de mostanában már azt se nagyon szeretem (kiv. lazac). A rákot viszont imádom.
1 felhasználónak tetszik: Elody
2009. október 01. 18:36 #29
eszty11
eszty11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.06.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 284
Azonosító: 33938
Offline offline
Én is vega vagyok biggrin.gif
Már kiskoromban se szerettem,és így kialakult....rá se tudok nézni a húsra,és a szagától is rosszul vagyok.Így is tervezem folytatni az életemet.Jól érzem magam így,és egészséges avgyok.
2009. október 01. 18:57 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet(fogyicicu @ 2009. October 1. - 17:51)
Kelly Clarkson vega??? blink.gif  nemhinném...legalábbis mostanában nem...
azért sztem a vega kajától nem lehet igy elhizni....


Számból vetted ki. Alec Baldwin esetében is megkérdõjelezném, hogy vega a drága gyönyörûség. biggrin.gif A sztárok többsége szerintem divatból illetve állatszeretetbõl vegetáriánus, nem azért mert nem szeretik a húst.
Én nagyon szeretnék vega lenni, de szeretem a pizzát, hambit, májat, nyami biggrin.gif Viszont nagyon imádom az állatokat, még a randa disznóért is kár... De a pacalt, fasírtot, virslit, hurkát, velõt, tüdõt, pörkölteket meghagyom másnak. tongue.gif
2009. október 01. 19:17 #31
- törölt felhasználó -    
Én se gyümölcsöt, se húst se eszek, na jó, azért az is becsúszik néha, de vagy disznó, vagy pulyka még talán marha is, de ennyi. Én akkor mi vagyok?? biggrin.gif
2009. október 01. 20:52 #32
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet(fogyicicu @ 2009. October 1. - 17:51)
Kelly Clarkson vega??? blink.gif  nemhinném...legalábbis mostanában nem...
azért sztem a vega kajától nem lehet igy elhizni....


Szerintem simán lehetséges. Ha valaki kihagyja a zöldség, gyümölcs, saláta stb... részét és csak tésztát, rizst, kenyeret eszik. Ezekben sincs húz és borzasztóan hízlalnak. Meg persze ott vannak a sütemények, csokik is. Nekem is van kb. 7 kiló fölöslegem ami valószínûleg nem lenne ha a fehér húsokat megenném, de mivel undorodom tõle ez kizárt. Az nem hízlal szóval nem értem, hogy miért olyan hihetetlen, hogy vegaként meghízott. Aki kövér az nem valószínû, hogy azért, mert eszik húst. Inkább a rengeteg süti és tészta lehet az ok meg persze a kevés mozgás.
2009. október 01. 23:49 #33
- törölt felhasználó -    
Jared Leto is vega, és egy film szerep kedvéért 24 kg-ot hízott. fagylaltot olvasztott fel mikróban és szójaszósszal és olivaolajjal elkeverve itta meg (fúúúúúúúúúúj :S) - ha jól emlékszem... biggrin.gif

én nem lennék vega. kell a hús, a szervezetnek is. igaz, hogy kevés húst, de eszem. fõleg szárnyast smileeee.gif
2009. október 02. 07:18 #34
fogyicicu
fogyicicu
 
StátuszCrusH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.11.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 4057
Azonosító: 95666
Offline offline
Idézet(Rap4ever8 @ 2009. October 1. - 19:52)
Szerintem simán lehetséges. Ha valaki kihagyja a zöldség, gyümölcs, saláta stb... részét és csak tésztát, rizst, kenyeret eszik. Ezekben sincs húz és borzasztóan hízlalnak. Meg persze ott vannak a sütemények, csokik is. Nekem is van kb. 7 kiló fölöslegem ami valószínûleg nem lenne ha a fehér húsokat megenném, de mivel undorodom tõle ez kizárt. Az nem hízlal szóval nem értem, hogy miért olyan hihetetlen, hogy vegaként meghízott. Aki kövér az nem valószínû, hogy azért, mert eszik húst. Inkább a rengeteg süti és tészta lehet az ok meg persze a kevés mozgás.


erre nem gondoltam... blush.gif mondjuk igen,igazad lehet...akkor már csak az a kérdés hogy mindig is vega volt-e??mert régebben nem volt ilyen "husi" biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!