Tawny Roberts
2005. július 28. 13:50
#4
Idézet(Devil88 @ 2005, July 27. - 21:05)
Ha van vkinek picture-re róla az légyszi pakolja fel ide. 
[right][/right]
[right][/right]
Az FHM egyik áprilisi mellékletében jelent meg pár fotó róla, csak nincs
Scannerem.
2005. július 28. 14:01
#5
Idézet(darktrooper @ 2005, July 28. - 12:50)
Az FHM egyik áprilisi mellékletében jelent meg pár fotó róla, csak nincs
Scannerem.
[right][/right]
Scannerem.
[right][/right]
azok nagyon szép képek voltak..
2005. július 28. 14:46
#6
|
|
515 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.02.10. Hozzászólás: 1375 Csatolások: 1470 Azonosító: 3579 offline
|
Devil88!
Nekem csak egy-két hátterem van róla, ami ide beleférne (meg amúgy is...
), de ha ezeket ide berakom, akkor a téma akár mehetne a hátterek közé is.
(Mert szerintem a kép, amit beraktál, az is inkább háttér, mint photoshoot.
)
Nekem csak egy-két hátterem van róla, ami ide beleférne (meg amúgy is...
(Mert szerintem a kép, amit beraktál, az is inkább háttér, mint photoshoot.
2005. július 28. 15:33
#7
|
|
Devil88visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.03.18. Hozzászólás: 424 Csatolások: 352 Azonosító: 4694 offline
|
Idézet(515 @ 2005, July 28. - 13:46)
Devil88!
Nekem csak egy-két hátterem van róla, ami ide beleférne (meg amúgy is...
), de ha ezeket ide berakom, akkor a téma akár mehetne a hátterek közé is.
(Mert szerintem a kép, amit beraktál, az is inkább háttér, mint photoshoot.
)
[right][/right]
Jaja, tudom. De szerintem egy képért nem kell annyira aggódni hogy hova kerüljön. Nekem csak egy-két hátterem van róla, ami ide beleférne (meg amúgy is...
(Mert szerintem a kép, amit beraktál, az is inkább háttér, mint photoshoot.
[right][/right]
Bár jobb ha a helyén van.
2005. július 28. 22:17
#8
|
|
515 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.02.10. Hozzászólás: 1375 Csatolások: 1470 Azonosító: 3579 offline
|
Akkor szerintem az lesz a legjobb, ha annak a néhány háttérnek, ami nekem van, nyitok egy wall topicot, és inkább oda pakolom őket.
Aztán lehet, hogy még összegyűlik néhány kép róla.
Aztán lehet, hogy még összegyűlik néhány kép róla.
2005. július 28. 23:02
#10
Ő tényleg hiányzott innen.
talán van még egy képem, megnézem és felrakom
talán van még egy képem, megnézem és felrakom
2005. július 28. 23:26
#13
2005. július 29. 13:56
#15
Hát igen, ez kényes téma. És a filmes képein-merthogy egy filmjét sem láttam- nagyon vadul van sminkelve, pedig nagyon gyönyörű. Egyébként én voltam asshole, csak nevet váltottam. az asshole félreérthető is és nem is túl komoly
de a filmjeire visszatérve kíváncsi vagyok rá, és biztos beszerzek néhányat
de a filmjeire visszatérve kíváncsi vagyok rá, és biztos beszerzek néhányat
2005. július 30. 17:55
#16
még két kép
___________________
Hibás feltöltés eltávolítva.
___________________
Hibás feltöltés eltávolítva.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

