Selena Gomez váltja Miley Cyrust
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Miley helyett Justin Bieber barátnője fogja szinkronizálni a Hotel Transylvania szerelmes vámpírlányát.
hirdetés
2011 őszén még arról számoltunk be, hogy Miley Cyrus fogja szinkronizálni a Hotel Transylvania című animációs film egyik főszereplőjét, Mavist. Ám most kiderült, hogy Selena Gomez veszi át a Hannah Montanaként megismert lány helyét. A váltás oka egyelőre ismeretlen, és hivatalosan még nem jelentette be senki, hogy Gomez kisasszony lenne az új vámpírlány, de Miss Cyrus már megerősítette a Twitter-oldalán, hogy mégsem ő lesz a főszereplő lány hangja.
Miley egyik követője csiripelte a sajnálatos hírt, miszerint kedvence már nem fog részt venni a Hotel Transylvania munkálataiban, amire az egykori Disney-sztár nem volt rest reagálni: „Igazán a zenére szeretnék koncentrálni ebben az évben! Ennyi az egész! :)”
Tehát a hírek szerint most Selena fogja kölcsönzi hangját Dracula lányának, aki beleszeret egy halandó fiúba, és ez a szerelem rengeteg bonyodalmat fog okozni.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Magyar tervezőzől választott.
Az étterem tulajdonosa elmondta, hogyan viselkedtek.
Új frizurával jelenik meg az új részekben.
Hat meglepő érdekesség a Loki sztárjáról.
Britney Spears 19 éves fia, Jayden megszólalt a témában.
Továbbra sem érti a felháborodást.
Elhunyt Kaylee Hottle amerikai színésznő.
Elmondta, hogyan érzett a szakítás után.
Üzeneteket küldenenek neki és a családjának.
Új férfival találkozgat.













