Dalpremier: Adam Lambert – Underground
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Június 12-én jelenik meg Adam Lambert új albuma, a The Original High, amiről a mai napon debütált az első ballada Underground címen.
hirdetés
Hajnalban a semmiből lepte meg rajongóit Adam Lambert, aki Twitteren osztotta meg legújabb dalát, az Undergroundot, ami a negyedik felvétel a The Original High albumon. A szám az első R&B-ballada a EDM-hangzású Ghost Town után, azonban Lambert elmondása szerint nem ez az egyetlen lassabb felvétel.
Meglepetés! Az Underground elérhető az iTuneson! Csekkoljátok!
– kezdte, majd ezzel folytatta: Az Underground az egyik kulcsdal a hamarosan érkező The Original High albumról. Már előrendelhető. »Szükségem van rád, akarlak téged...«
Az Undergroundban hangjának újabb színét fedi fel a 33 éves énekes, ami rajongói tetszését elnyerte, és hozzájuk csatlakozott megannyi zenei oldal, amik remek kritikával illették a munkáját.
A The Original High június 12-én jelenik meg, a Ghost Town videoklipje pedig még áprilisban debütált.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Újra kapcsolatban van?
Ma volt a második rész premierje.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Anne Hathaway gyermeket vár.
Másodszorra is anyuka lesz.











