Párja eljegyezte Mandy Moore-t
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
32 éves zenész kedvese eljegyezte a Rólunk szól főszereplőjét alakító színésznőt.
hirdetésA Just Jared hozta le nemrég, hogy két év randevúzás után Taylor Goldsmith szeptember 12-én (kedden) fél térdre ereszkedett közös otthonukban Mandy Moore előtt, és feltette az oly' nagy jelentősséggel bíró kérdést, melyre a színész-énekesnő boldogan mondott igent.
Ez egyébként már a második házassága lesz Mandynek, ugyanis 2009-ben hozzáment Ryan Adamshez, akivel szemben 2015-ben nyújtotta be a válási papírokat kibékíthetetlen ellentétekre hivatkozva. A bíróság tavaly júniusban választotta el őket egymástól – addigra Mandy már egy éve élt együtt Taylorral. És hogy mi jön az esküvő után? A gyermekáldás!
Rövid időn belül szeretnék gyerekeket
– nyilatkozta nemrég Mandy, akinek Rólunk szólban alakított karaktere, Rebecca hozta meg a kedvét a családalapításhoz.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Jegyespár voltak, de már szakítottak.
Nem teljesen erre számítottunk.
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.
Nem kendőzte el a véleményét.
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Sokan csalódtak benne a régi fotója miatt.
Hónapokkal ezelőtt megtörtént.
Meglepő dolgot árult el.
Elárulta, mi volt az ára a sikerének.
Miller Dávid fontos szerepet játszik a sorozatban.











